Opinie o Wójcik Piotr Git w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wójcik Piotr Git. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wójcik Piotr Git o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wójcik Piotr Git w Lublin

Były Pracownik Nowy wpis

Uwaga na tego Pana i Firmę obiecuję gruszki na wierzbie . Następnie ma problem z dotrzymaniem słowa

Budowlaniec Nowy wpis

Przywożę do serwisu i konserwacji osuszacze i nagrzewnice jak również wypożyczam bardzo często osuszacze w firmie GIT i jestem zawsze zadowolony. Także polecam ich usługi.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wójcik Piotr Git?

Nowy wpis

Firma preferuje tylko osoby z doświadczeniem w branży

klient

Witam, nie polecam firmy, niby zajmują się serwisem osuszaczy a facet trzymał go na gwarancji miesiac, nie naprawił tylko niby testował, następnie nie odbiera telefonów, nie chce oddać urządzenia, po kilku próbach kontaktu po tygodniu oddał urządzenie bez karty gwarancyjnej po czym kontakt się urwał i nie można się dodzwonić. (usunięte przez administratora)

PRACOWNIK
@klient

DROGI KLIENCIE NIE POTRAFISZ OBSŁUGIWAĆ URZĄDZENIA I PÓŹNIEJ PISZESZ BZDURY.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wójcik Piotr Git? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
R.M

Firma zamiast fachowców zatrudnia byłych murarzy bez pojęcia o pracy .(usunięte przez administratora)

PRACOWNIK
@R.M

WITAM, CZŁOWIEKU PODAJĄCY SIĘ ZA FACHOWCA.JESTEŚ PARTYZANT KTÓRY NIE POTRAFI NALEŻYCIE WYKONYWAĆ POWIERZONYCH ZADAŃ, I MASZ PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ I NIE TY SIĘ POŻEGNAŁEŚ TYLKO SZEF CI PODZIĘKOWAŁ.

Get it hard

Uwaga na (usunięte przez administratora)praktyki tego przedsiębiorcy. Otóż swego czasu proponował przeglądy wentylacji. Po takim przeglądzie używał argumentu doniesienia do odpowiedniej instytucji, no chyba, że .... zamówi się u Niego odpowiednie urządzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wójcik Piotr Git - Lublin

• Jak się pracuje w Wójcik Piotr Git?

Zobacz opinie na temat firmy Wójcik Piotr Git tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wójcik Piotr Git

Wójcik Piotr Git