Opinie o Tech-Service Bartłomiej Frydrych w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tech-Service Bartłomiej Frydrych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tech-Service Bartłomiej Frydrych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech-Service Bartłomiej Frydrych w Rybnik

Gucio Nowy wpis

Co tymi ludźmi kieruje że własnego zdania o pracy tu nie mają to nie wiem. Wiem tylko że nie zamierzam aplikować w ciemno na ogłoszenie bo ktoś podpisując się jako klient wykonał kolorowymi kredkami laurkę. Czy tak trudno opisać relacje z szefem i współpracownikami?

Filip Nowy wpis

Polecam Firmę z całego serca :)) Zawsze pomogą, naprawią solidnie i na lata, pracownicy i właściciel bardzo miki i grzeczni. Jeszcze raz polecam. Zadowolony Klient

Adaś Nowy wpis

Klient miał uwagę że właściciel nie miły. W robocie do pracowników też taki jest? Mam takiego kierasa obecnie i dlatego inne już roboty szukam.

Klienci zadowoleni, ale pracownicy widzę już mniej. Ktoś tam aktualnie pracuje w ogóle i może powiedzieć jak sytuacja? Jaka umowa, stawka, są wypłacalni? Wielkie dzięki.

Szefowa Nowy wpis
@Marta

Karze :)

Aplikowałeś do Tech-Service Bartłomiej Frydrych na stanowisko Monter rurociągów (branża spożywcza)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Polecam! Jedna wizyta i kocioł działa. Dziękuję

bart

Nie polecam!!! Firma nie kompetentna !! kompletnie nie mają pojęcia ci robią!!!! Musiałem wezwać fachowy serwis a nie tych partaczy! Szkoda pieniędzy i czasu.

Anty tech service
@bart

Dokładnie tak! Po tej pseudo firmie zmuszony byłem wezwać prawdziwego fachowca który przez 6h naprawiał pieć po tych partaczach!!!

Sheezo
@bart

Popieram. Oprócz tego, że (usunięte przez administratora) to jeszcze (usunięte przez administratora) Z daleka od tej pseudo firmy.

Kamila
@Sheezo

A mogę prosić o opinie bez słów, które naruszają regulamin? Przez to że admini to wycinają twoja wypowiedz jest kompletnie niezrozumiała dla innych.

Marzena
@Sheezo

Coś jeszcze masz do dodania? Przydałyby się jakieś konkrety, bo nie wiadomo co autor miał na myśli, a wnioskuje że tam pracowałeś. Dlaczego ostrzegasz ludzi?

Olga

A polityka co niby ma z tym wspólnego?

Szybka reakcja, jestem zadowolony. Dziękuję za pomoc.

Magdalena
@Michał

No to super. Ja też sobie cenię szybką reakcję. A jak ogólnie z cenami u nich? Są przystępne?

Ada

Firma godna polecenia Fachowa obsługa Jako jedyni potrafili naprawić mój piec !!! Szef- złota rączka

Lolek
@Ada

Absolutnie firma nie godna polecenia! To widać po innych opiniach!

Ada

Zgadzam się, też jestem zadowolona w 100% z obsługi i ceny

Olga

A można spytać o cenę?

Magdalena
@Ada

Super, że pozytywnie oceniasz. A co kupiłaś i ile za to wyszło?

Sisi

Można na nich polegać. Słowni, który fachowiec przyjedzie w piątek po 17.00 z ręką w gipsie, żeby pomóc przeżyć przy niskich już temperaturach? Nawet można się dodzwonić jeszcze po 16.00. Podczas, gdy infolinia Viessmanna jest w stanie zaoferować jedynie płatny koncert w słuchawce. Bardzo polecam, to nie pierwszy raz, kiedy szef mi pomógł. Do tego zorganizowani, jest bezpośredni kontakt, polecam:)❣

Merytoryczne zero !!!

Lidia

Czy w obecnym czasie można liczyć na pracę w Tech-Service Bartłomiej Frydrych? Prowadzona jest może jakaś rekrutacja lub można kontaktować się w tym temacie bezpośrednio z firmą? Napiszcie coś na ten temat jeśli wiecie.

Niezadowolony

Uwaga!!! Nie polecam. (usunięte przez administratora) z "TECH-Service " Serwis ich polega na tym że przychodzą psują i kasują 300zl!!!! Właściciel nie miły wręcz opryskliwy! Nigdy wiecej takich partaczy!!!! Wstyd ,wstyd ,wstyd

Benek

Interesuje mnie praca w firmie i miałem nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę opinie o pracy

MM

Nie polecam. Szkoda czasu na nich. Tylko bezpośredni kontakt z firmą Viessmann i ich prawdziwymi serwisantami utrzyma wasze urządzenie w porządku. Ta pseudo firma nie lubi pracować ;)

Aga

Firma niesolidna. Wyznacza termin przyjazdu i na dwie minuty przed wyznaczonym terminem daje znać, iż nikt nie przyjedzie. Oczywiście nie podają powodu, jedyne co w w sposób niezbyt grzeczny informują iż to nie ich wina tylko szef sobie wyjechał i go nie ma. Po ostatnim serwisie kotłownia pozostawiona bez de-instalacji elementów, które powinny być ściągnięte wraz z zakończeniem serwisu. Jednym słowem NIESOLIDNI.

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-Service Bartłomiej Frydrych - Rybnik

Tech-Service Bartłomiej Frydrych
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Falista 18
    44-213 Rybnik