Opinie o Zielona Perła Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zielona Perła Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zielona Perła Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielona Perła Sp. z o.o. w Wrocław

Bilbo Nowy wpis

Najgorsza firma pod słońcem

Marzena Nowy wpis
@Bilbo

Dlaczego uważasz, że jest to najgorsza forma?

Faza Nowy wpis
@Marzena

Nie spłacają wierzytelności!!! Wyłudzają VAT za co zostali wykreśleni z BIAŁEJ LISTY

Henson Jan Nowy wpis

4.600.000,00 zł kapitału zakładowego na papierze, portfolio firmy mierne, do tego Jerzy Lelito wciąż mataczy. Firma wykreślona z rejestru VAT czynny!

Kamil von Henrich

Czy spółka dostarczyła pracownikom bony świąteczne?

Sabrymowicz Staszek

Emilka Gromulska nałożnica właściwie nam panującego Jeżyka Lelity. Zapach wody brutal i lekko schodzone lakierki to on!

Beata
@Sabrymowicz Staszek

Hej, pracujesz w tej firmie? Chciałabym dowiedzieć się, jak obecnie wygląda sytuacja pracowników, otrzymaliście zaległe wynagrodzenie? Jeśli nie, czy wypłacane są przynajmniej bieżące pensje albo jakieś zaliczki? Ps. Proszę nie wymieniaj z imienia i nazwiska pracowników ani właścicieli. Takie wpisy są przeważnie kasowane (chyba regulamin tego zabrania), a zależy mi na odpowiedzi.

Piotrowicz
@Beata

Tu nikt nie pracuje. Pensji też nie ma bo Lelito narobił gigantycznych długów!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zielona Perła Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Henry Galasso

Człowiek który (usunięte przez administratora) nawet własną córkę, która musiała domagać się zasądzonych alimentów na drodze egzekucji komorniczej nie jest godny prowadzenia tak poważnego przedsięwzięcia jak spółka z o o a jednak można

Veronika

Po firmie została tylko nazwa i długi

Gabriela Lelito

Stos nie zapłaconych Faktur!!!! Tak jednym słowem można opisać FIRMĘ!

Gagarin

Przekręty!!! A Gromulska to już totalnie odjechana!!!

Jan Paweł

Właściciel porażka. O Panu mówię Lelito!!!

Jarosław

Pan Lelito zapadł się z moimi 50.000,00 złotych!!! Sprawa na POLICJI

Paradowski
@Jarosław

To już chłopie nie odzyskasz od tego Złodzieja!!!!

Jakubas

Bezczelność PANA Lelity nie zna GRANIC!!! I te ciągłe ucieczki i ukrywania się przed wierzycielami.

Bernatowicz
@Jakubas

Czekam TRZY lata na swoje pieniądze!!!!!

Niną

Bandycka firma!!! Do tego himerczyzna Pani Prezes . Jerzy Lelito co można powiedzieć BANDYTA z (usunięte przez administratora) Vatowskiej

Jemal
@Niną

Tak Tak Gromulskiej to już bije!!!! Chyba przekwita .

Nowak

Co narkotyki i młode kobiety potrafią zrobić z pożądanym obywatelem. Czytam i nie wieże w upadek (usunięte przez administratora) ojca dwóch córek, członka naszej parafii, społecznika ... Niech opatrzność ma Pana w opiece!

Wiesław Połobud

I co Prezesku dalej robimy pracowników i klientów w banbuko!!! Najpierw położyliśmy Astre potem nawijaliśmy fabrykę długów na Phoenix Construction!!!! Lelito weź się wreszcie za uczciwą robotę i przestań oferować wszystkim łapówki i płacenie pod stołem!

Ursula

Sądząc po opiniach zamieszczanych na tym portalu wobec innych spółek Jerzego Lelity - Phoenix Construction, Astra Telekom tu lada moment zapuka poborca skarbowy bądź komornik!!!! Uważajcie Pączusie. Urszula

Benia
@Ursula

Już pukał! 6.000 tys PLN

Henry

Chciałem oświadczyć, iż wszystkie pozytywne komentarze na tym forum wypisuje właściciel spółki Lelito z Nowego Sącza. To bardzo zła osoba, która nie baczy na los innych!!!!!

Sygnalista

Czy sprzedaż przez spółkę Pana Lelity kamienicy Zielona Perła w Poznaniu spółce Polski Holding Nieruchomości SA była w 100% transparentna? Czy kupujący i sprzedający rozliczyli wszystkie podatki i nie działali z pokrzywdzeniem Skarbu Państwa?

Tomasz P.

Nabyłem we wrześniu 2020 lokale od spółki Zielona Perła z siedzibą we Wrocławiu. Pani Prezes Gromulska zapewniała moją osobę, że to już ostatnie wolne lokale i lada chwila ruszy budowa. Wtórował jej Właściciel niejaki Lelito. Spółka zataiła przede mną, iż hipoteka kamienicy na Matejki jest obciążona pożyczką zaciągniętą na jej zakup, no ta bene 9.500.000,00 złotych. W między czasie spółka utraciła siedzibę na terenie Polski. Wpłacone pieniądze rozpłynęły się, prezes spółki wyjechała do Wielkiej Brytanii a właściciel spółki ukrywa się przed moją osobą. Oddałem sprawę do Prokuratury. Omijać szerokim łukiem inwestycję, Poznań, Matejki, Zielona Perła!!!!

Jerzy Lelito
@Tomasz P.

Ten wpis do zwykłe oszustwo i próba wyłudzenia pieniędzy ze spółki ,

Emilia Gromulska
@Jerzy Lelito

Jerzy kiedy wypłacisz mi zaległe wynagrodzenie za pełnienie funkcji prezesa zarządu?

Julia Wardęga
@Jerzy Lelito

Panie Lelito jak Pan sam wie (usunięte przez administratora) Pan na terenie kraju setki ludzi. Bardzo dobrze znają Pana organy ścigania, policja i prokuratura. Izba Skarbowa toczy kilka postępowań przeciwko Panu w sprawach fałszowania bilansów i rejestrów VAT. Naczelnik Urzędu Skarbowego we Wrocławiu nie dał się nabrać i dokonał usunięcia z Silver Home z "Białej Listy". A sygnowane podpisem Emili Gromulskiej sprawozdanie finansowe za 2020 to ściema!!! Też to zgłoszę do Krajowej Administracji Skarbowej i Prokuratury!

Ursula Grohdecka

Silver House Hotele, Pensjonaty, Mieszkania wykreślona z Rejestru VAT Czynny z dniem 1.02.2021 na podstawie art. 96 pkt. 9 ust. 3 - dane podane w zgłoszeniu rejestracyjnym nie są zgodne z prawdą! Przypadek! Nie radze ryzykować!

Ambroży Mikke

Spółka zmieniła nazwę z Zielona Perła Sp. z o.o. na Silver House Hotele,Pensjonaty i Mieszkania Sp. z o.o. i już pierwsze kłamstwa Pana Lelito i nie jakiej Gromulskiej zgodnie z wpisem KRS siedziba spółki to Nowy Sącz Myśliwska 2 (upadłe centrum parku technologicznego Branavile). A już na stronie internetowej www.silver-home.pl adres spółki to Jagodowa 45, Nowy Sącz!!!! Gdzie ma siedzibę spółka? Raz już jej nie miała po decyzji Sądu we Wrocławiu. Kapitał zakładowy spółki tylko na papierze nie dajcie się nabrać na te 4.600.000,00 zł. Spółka wykreślona z Rejestru VAT Czynny.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielona Perła Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Zielona Perła Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zielona Perła Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zielona Perła Sp. z o.o.?

Zielona Perła Sp. z o.o.
  • Wołowska 8