Opinie o Emil Dudzik Em-Bud w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Emil Dudzik Em-Bud. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emil Dudzik Em-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emil Dudzik Em-Bud w Wieliczka

Dzień dobry, Swego czasu ktoś tu dawał kontakt do prawnika zajmującego się jedną ze spraw przeciwko emilowi zachęcając do kontaktu. Mogę prosić o wrzucenie informacji ponownie?

Ja Nowy wpis

A co to za adres? Nowy adres firmy?

Poda ktoś konkrety o warunkach, jakie firma oferuje pracownikowi? Tak przeglądam to forum i same plotki o szefostwie, z tego co widzę.. co to za zamieszanie z tą niewypłacalnością? Mimo wszystko firma nadal zatrudnia pracowników?

Ja Nowy wpis

Chyba Pan zupełnie nie zna prawa. Nie można przejść przez upadłość konsumencką jeżeli było się karanym, to jest pierwsza rzecz, która jest sprawdzana w postępowaniu o upadłość konsumencką. Emil powinien zmienić prawnika jak mu takich głupot nagadał . Poza tym(usunięte przez administratora) z art 286 kk przedawnia się po 15 latach więc gość odpowie za każdą oszukaną osobę i zrozumie, że nie warto słuchać głupich kobiet tylko trzeba mieć swój własny rozum.

Firma nadal funkcjonuje skoro niektórzy zgłaszają właścicieli na policję? Nie mam pewnie się co łudzić, że przyjmują nowe osoby do pracy? Ilu osobom powinni wypłacić pensje?

Tak tak, uważamy, a możesz napisać, kim Wy w ogóle jesteście (tzn. pokrzywdzeni), pracownikami wykończeniówki, którzy nie dostali wypłat, ludźmi u których nie wykonano prac budowlanych choć wzięto zaliczki? Czy kimś innym jeszcze? Bo na tym forum nie idzie tego ogarnąć, a jak wchodzę na tę grupę na FB to pokazuje mi, że jest pusto.

Uwarzajta

Tu piszą pracownicy ludzie którzy pożyczyli im pieniadze tylko na tydzień a mija kilka lat i nie oddali ludzie u których mieli wykonać pracę budowlane a emil zwiał tylk zaliczkę. A na fb jest grupa i to nie mała ale jest grupa prywatna dla ludzi których(usunięte przez administratora)

Bartosz
@Uwarzajta

Jak to pracownicy pożyczali pieniądze? To były duże kwoty? Na te pożyczki była spisana umowa z terminem oddania?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emil Dudzik Em-Bud? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jak w Emil Dudzik Em-Bud wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

A czy ktoś zna ich obecny dokładny adres?

Cześć, może ktoś ma aktualizację dotyczącą pracy w tej firmie? Widzę po komentarzach, że bywało nieciekawie, ale być może coś się poprawiło... Zwłaszcza, że firma cały czas jest oznaczona jako aktywna, a ja potrzebuję pilnie pracy, choćby na część etatu. Wiadomo coś w tej sprawie? A może wszelkie rekrutacje są teraz wstrzymane?

Gaba

A może warunki w firmie się zmieniły i już nie jest tak jak kiedyś? Może pracownicy mają lepiej? Czy masz, jakieś potwierdzone informacje, że nadal nie jest tam zbyt ciekawie?

Też z innych stron wyczytałam, że są osoby piszące o braku wypłat, sprawach w sądzie i tak dalej, więc to chyba nie są pojedyncze przypadki. Ktokolwiek był zadowolony z pracy? Bo mąż jako pomocnik by chciał się zatrudnić np. A tak swoją drogą to udało się komuś odzyskać zaległą kasę, coś się rozjaśniło?

Jakie godziny pracy obowiązują w Emil Dudzik Em-Bud?

Rozmawiałem z kilkoma oszu…nymi osobami. Model działania jest zawsze taki sam: przez kilka miesięcy płacą a następnie przestają, zawsze jest tysiące wymówek i opowiadanie rzeczy, które normalnie mówi się najbliższej przyjaciółce. Takie, które niby mają wzbudzić współczucie jacy są biedni, osz…wani przez innych. Następnie jak zobaczą, że to nie działa jest brak kontaktu lub agresja i straszenie. Ale policja, sądy, komornicy działają bardzo dobrze, proszę mi uwierzyć i nie odpuszczać. Liczba oszu…kanych firm i osób jest ogromna ale to wszystko do czasu.

Helena

Cos juz wiadomo ,zmieniła się sytuacja ? Pracowałeś na zleceniu czy umowie o prace ? Dlugo pracowałeś w tej firmie ? Pytam bo może rzeczywiście jest to chwilowy problem finansowy firmy ,a niedługo oddadzą długi. Mam pytanie o rotacje pracowników i wynagrodzenie czy było adekwatne do wykonywanej pracy? Są teraz jakies rekrutacje na budowe?

Wiem ze zazdrość ludzka i mściwość nie zna granic tak to wiem doskonale , ale nie rozumiem dlaczego bez podstawie tak oczerniać ludzi ? Z zazdrości mściwości ?!!!! Te komentarze bzdurne są tylko z nienawiści i zazdrości ze komuś się powodzi ze ma lepiej . To znak ze ludzie nie maja swojego życia i swoich spraw bo (usunięte przez administratora) ich boli. Na zestawienie oraz takie komentarze tez są paragrafy . Wiec już dałem panu Emilowi kontakt do mecenasa aby wziął się za tych pustych zazdrosnych ludzi piszących zniesławianie! A tym ludziom współczuje bez wartości i braku czegokolwiek. Ale to świadczy o tych ludziach poprostu .

Agata

O kurcze, ale firma z tego co widze to jeszcze normalnie funkcjonuje. Na jakim etapie są te sprawy? Ciekawi mnie czy uda wam się odzyskać kase, bo kilka osób już tu pisało że nie dostali wynagrodzenia za pracę :( I kim jest ta Aneta o której piszecie, z tego co ona mówi to wasze komentarze nie są zgodne z prawdą...

@Agata

Nie wiesz, kim jest Aneta, a piszesz, że cyt: z tego co ona mówi? To rozmawiasz z nią, czy nie? Bo jeśli rozmawiasz, to na pewno wiesz, ze się ukrywają, nie aktualizują danych wpisowych, nie odbierają telefonów, korespondencji komorniczych, są zapożyczeni oficjalnie i prywatnie. Tak się normalnie - jak piszesz - nie funkcjonuje.

Olusia

Zapoznajcie się z prawem najpierw bo nie macie …..pojęcia za co można siedzieć, w polskim prawie. Piszecie bzdury kłamstwa jak widać macie duże nie dowartościowanie!!!! Skoro lubicie takie zabawy to się bawcie. Bo mi szkoda czasu na prostactwo .

@Olusia

Anetko, siedzieć można za (usunięte przez administratora), naużycia, posługiwanie się nierawdą. To wszystko Was dotyczy. Zwłaszcza prostactwo, o którym piszesz.

Ola

I tak nie odbierze.....a ją mozna znalesc wszedzie bo na FB bardzo sie udziala I nie wydaje sie BYC zmartwona tym ze jest wina ludziom pieniadze

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Emil Bomba Em-Bud?

Uwarzajta

Tak emil zatrudnia za darmo

Bomba

Nikt im nie podaruje to co lekką ręką wydają a potrafili ukr@ść, zabrać, nie wypłacić wypłat czy pożyczyć i nie oddać Proszę o aktualny adres firmy,, krzak,,

Bomba

Ok , dziękuję czyli na ten moment powinni być w sledziejowicach, bo była też wcześniej informacja ze w niedźwiedziu u swoich rodziców?

Czy ktoś zna aktualny adres firmy? Ten adres podany na gowork jest nieaktualny.

Uwarzajta

Uwarzajta emil dudzik zatrudnia na czarno.nie wypłaca pensji. Bierze zaliczki i tyle go widzieli. Ukrywa sie. Wyłudza materiał i nie płaci za czynsz

A co nie zgodne z prawdą???????że (usunięte przez administratora) ludzi???? Pożycz im pieniadze to sie przekonasz czy niezgodne??????

Wiesław

Firma wykonuje u nas remont mieszkania pod wynajem , wzięliśmy pana Emila z polecenia znajomych , nie wiem czemu tu tyle negatywnych opinii chyba ktoś mu chce zaszkodzić , ale byliśmy na jego inwestycji widzieliśmy prace dlatego się zdecydowaliśmy na niego. Mamy końcówkę remontu , jak narazie nie mamy do czego się przyczepić, mieszkanie czyste codziennie sprzątane i wszystkie prace wykonane pod projekt. Polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o Emil Dudzik Em-Bud - Wieliczka

• Jak się pracuje w Emil Dudzik Em-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Emil Dudzik Em-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emil Dudzik Em-Bud?

Emil Dudzik Em-Bud
  • Słoneczna 22D lok. A