Opinie o Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat w Trzciana

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat w Trzciana

Skąd taki przedział w widełkach? 3 miesiące temu na mechanika podawali w takim ogłoszeniu, co się nadal wyświetla, 7 000–16 000 zł, to jest 9 tys różnicy. Ktokolwiek w ogóle ma tą górną kwotę? Jak tak to ciekawe, ile godzin musi wyrobić...

Kris Nowy wpis

Katastrofa regeneracja 2 razy drożej niż nowy sprzęt i do tego nie zrobione poprawnie pan twierdzi że opiera się na informacji pracownika co pyta mnie jak można to zrobić bo on nie wie to kto ma wiedzieć,jak nie umiem to nie robię z siebie mistrza hydrauliki, wydzwaniać i opowiadać ze robimy cuda a pojęcie zerowe nie polecam (usunięte przez administratora) i naciaganie

Kazimierz Nowy wpis

Kilka osób napisało że było niezadowolonych z prowadzonych rekrutacji. Aż tak długo się czeka na feedback co do decyzji o przyjęciu? Teraz to się poprawiło i jak kogoś szukają to szybko wiadomo co i jak? Bo taka niepewność faktycznie nie jest dla nikogo dobra.

kandydat Nowy wpis

Odradzam składanie aplikacji, proces rekrutacyjny w tej firmie to żenada.

Czy kandydat na stanowisko Mechanik - Serwisant maszyn budowlanych w firmie Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Irek

Bardzo profesjonalna i godna zaufania firma. Kontakt natychmiastowy, wykonanie w 100% profesjonalne.

Stanisław Gołąb
@Irek

Firma rzetelnie informowała mnie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej . Zadzwonili potwierdzili godzinę spotkania wszystko podczas rozmowy wyjaśnili oprowadzili po firmie dla mnie super pozytywnie.

Maria
@Stanisław Gołąb

I ostatecznie udało Ci się dostać?

Rekrutacja do tej firmy to jest jakiś dramat, potwierdzam, że zwodzą kandydata ile się da, a potem nawet nie potrafią powiedzieć że jednak to nie to czego szukają. Szkoda czasu.

@Kandydat

Nie zgadzam się z tą opinią. W moim przypadku rekrutacja odbyła się bardzo szybko, nie musiałem długo czekać na decyzję o przyjęciu. Pracuję w tej firmie od ponad roku i jest spoko polecam

Maria

A miałeś wcześniejsze doświadczenie w branży? Może po prostu tak się im spodobałeś i dlatego tak szybko poszło? ;)

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat jako Mechanik. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

nie warto

przez miesiąc ściemniają i robią nadzieje, ze zaproszą na rozmowę i praca będzie po czym informują, że już nie aktualne, szkoda czasu na takie ogłoszenia

Janek

Jaka atmosfera panuje w firmie? Ile może zarobić mechanik maszyn budowlanych, powiedzmy po roku pracy? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat - Trzciana

• Jak się pracuje w Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat?

Zobacz opinie na temat firmy Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat
  • 163