Opinie o Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. w Niwy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. w Niwy

Jola

To pic na wodę .(usunięte przez administratora) .nie podają lekarstw nie sprawdzaj ciśnienia i cukru .pampwrsy raz dziennie zmieniają .ogolnie nie polecam jesli ktoś z was czytających ma choc trochę serca i dobroci nie zostawiajcie tam ludzi (usunięte przez administratora)

Czy w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Klient Nowy wpis

Myślę że opinie pojawiły się dlatego że zaszły zmiany ???? z tego co widzę firma cały casz idzie do przodu kadra studiuje dokształca się i uczestniczy w kursach, komunikacja z rodzinami jest na coraz to bardziej profesjonalnym poziomie, odczuwają to wszystko rodziny i przede wszystkim podopieczni którzy są kompleksowo zaopiekowani.

Brajanek Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem z Pracy zrezygnowałem ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. W miejscu tym poznałem wyjątkowych ludzi którzy tworzą prawdziwy dom dla swoich pensjonariuszy. Dobra kadra która zawsze służyła pomocą podczas nauki w obyciu funkcjonowania placówki polecam serdecznie .

Martyna

Nasi podopieczni są pod dobra opieka, staramy się jak możemy, traktujemy ich jak swoich bliskich. Praca z takimi osobami nie należy do najłatwiejszych, ponieważ tacy ludzie mimo iż są kochane, to mają swój własny świat i trzeba się nauczyć go zrozumieć, osoby te nie wiedzą co robią a my mimo wszystko traktujemy ich z miłością. Przykre że widzi to pani z takiej perspektywy ale staramy się jak tylko możemy.

Kamil
@Martyna

Dom seniora Zielone Niwy to miejsce pełne życzliwych i oddanych w wej pracy ludzi którzy posiadają ogromną wiedzie i doświadczenie a mało tego zderzając się z systemem ochrony zdrowia nie jednokrotnie włącza o prawa przysługujące seniorom. To wie każdy kto ma tam swoją boska osobę ,ja polecam całym sercem ....

Helena
@Martyna

Bardzo dobry ośrodek, Moja mama jest zadowolona, lepiej się czuje zdrowotnie , jestem spokojna o nią.

MM
@Martyna

Miałem przyjemność pojawić się w DPS jako student. Muszę się zgodzić z opinią Pani Martyny. Jest to ciężka praca pełna empatii dla starszych osób ale dziewczyny starają się wykonywać swoją pracę na 100%. Widzialem już wiele DPS/zol i hospicjum i z całym sercem wystawiam dziewczynom mocną 5 za oddanie i pomoc dla pacjentów. Rodzina może się martwić o swoich członków rodziny

Zadowolony Nowy wpis
@Martyna

Opieka bardzo dobra zwłaszcza medyczna wybiegająca poza schemat przyjęty w większości prywatnych placówek...aż się czytać nie chce tych głupot wypisywanych tylko po to aby zaniżyć ocenę która wypracowana jest przez wiele lat doświadczenia i zaangażowania placówki . Jestem bardzo zadowolony w usług tego miejsca.

Jola

Fizjoterapeuta

Pani Barbara powiedziała ze nie podpisze ze mną umowy żebym pracował na czarno .wpadal i wypadał a pacjentowi dwie minuty poświecić .,,cytuje wlascielke ,,, proszę na szybko góra 2 minuty na osobę po co się męczyć ,,

Żałosna kobieta pytania dziwne nawet nie spojrzała na dokumenty gdzie wcześniej pracowałem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jak wygląda ścieżka kariery w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czy w tej firmie jest możliwość awansu?

Aaa
@Karolina

Jaki awans ma Pani na myśli ?

@Aaa

Hej @Aaa, czy pracujesz, lub pracowałaś w Zielonych Niwach? Jeżeli znajdziesz chwilę opowiedz proszę o atmosferze panującej w zespole oraz kwestii wynagrodzeń.

Aaa
@Olga

Kwestje wynagrodzeń ustala się z szefostwem. Najlepsza odpowiedź jaka mi przychodzi do głowy to pracuje tu cały czas od 6 lat jestem bardzo zadowolona nigdzie się nie wybieram ????pozdrawiam

Jana

@Kasia właśnie, czy koniecznie jest skończenie szkoły pielęgniarskiej żeby się tu dotać?

@Jana

Wymagania co do wykształcenia są zależne od stanowiska o jakie będą się Panie ubiegały proszę dzwonić bezpośrednio do ośrodka niestety z racji pandemii przyjęcia do pracy są narazie wstrzymane pozdrawiam.

@Anna Wojda

Czy rekrutacje są w dalszym ciągu wstrzymane? Do użytkowników forum: Chciałabym również uzyskać informację na temat stabilności firmy na rynku - jeżeli macie jakieś informacje na ten temat piszcie.

Olga

Znalazłam w Internecie ofertę pracy na stanowisku Opiekun Osoby Starszej w ośrodku Zielone Niwy- wiecie może, czy ta oferta jest aktualna? Ciekawi mnie też jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku i czy Waszym zdaniem będzie to stabilna praca?

Acro

Wydaje się, że dobra opieka. organizwane są jakies wydarzenia, dogoterapia, warsztaty, ale trzeba pamiętać, że niewielu pensjonariuszy jest w stanie umożliwiającym pełne skorzystanie z nich. Ładna lokalizacja, duzy, ogrodzony teren wokół. kadra nieźle biegła w medycynie. Jedzenie gotowane na miejscu - tu drobny minus, bo wydaje się, że czasem niedostosowane do potrzeb seniorów (np twarde).

Sylwester

Jest tam teraz moja babcia i nie poleeca nawed najgorszemu wrogowi chce sie wypisac i podobno nie moze bo im chyba kasy brak i z kogo beda ciagnac jak luzko bedzie puste a nie moga nikogo teraz przyjmowac

@Sylwester

Drogi Panie Sylwestrze to nie jest więzienie każdy może zrezygnować z naszych usług kiedy tylko chce, inna kwestia kto Babcie do nas skierował i czy ma gdzie wrócić ???

Czy trzeba mieć zrobione studia pielęgniarskie aby zacząć prace ?

Anna Wojda

Jeżeli chcemy kogoś szykanować miejmy odwagę się przedstawić z imienia i nazwiska, każdy ma prawo do własnej subiektywnej opinii, wolność słowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach ..... Domyślam się kto jest autorem tej opinii i powiem jedno jeżeli jest tak jak myśle bardzo mi przykro ze ktoś kłamał mi prosto w ocz mówiąc ze dziękuje mi za opiekę nad bliską osobą moje serce i zaangażowanie jestem częścią tej drużyny wiec ta opinia jest także o mnie ...mam nadzieje ze osobie X będzie lepiej gdzie indziej bo to jej najbardziej mi szkoda w tym wszystkim.... A jak ktoś jeszcze ma jakiekolwiek ale ...zapraszam na dyżur 12h i potem pogadamy ile razy zmieniamy pampersy na jakim poziomie jest opieka i może kogoś nauczymy co to jest empatia i miłość do drugiego człowieka może pokażemy ze zajmujemy się żywi ludźmi którzy mogą w każdej chwili się zasilać i też mogą się wysmarować kałem to są ludzie a nie meble które raz postawione i wypolerowane będą pięknie się prezentować ....i wtedy możemy sobie wyrazić subiektywne opinie... Pozdrawiam serdecznie wszystkiego dobrego na nowej drodze życia P.S życzę więcej inwencji twórczej w pisaniu opinii bo ta jakaś taka splagiatowania.....

Kaśka

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje ludzi i na jakie stanowiska?

Blondi

Sama pracuje w Domu Seniora Zielone Niwy i uważam ze te opinie które zostały napisane przez Tadka,Monikę ,Jole są wyssane z palca , napisała to jedna i ta sama osoba. Osoba ta kiedyś tam pracowała i nie wywiązywała się ze swoich obowiązków dlatego została zwolniona a teraz krytykuje Ośrodek i Państwa Nawrotów - aby w ten sposób im zaszkodzić. Naszym podopiecznym nie dzieje się krzywda są dobrze traktowani . Ośrodek jest otwarty i każdy może się przekonać na własne oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. - Niwy

• Jak się pracuje w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.?

Kandydaci do pracy w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.

Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.