Opinie o Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna w Żory

Czy są jakieś nowe opinie o warunkach panujących w przedsiębiorstwie Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna w mieście Żory?

Incognito

Jeden wielki (usunięte przez administratora). Właściciel po prostu (usunięte przez administratora)

Kuntor

Mobbing że aż miło patrzeć. .

@Kuntor

Zgadzam się w 100%. Niedługo będzie pozew zbiorowy.

Paweł Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem nic nie poszło na lepsze szef wszedł w spółke zoro poprawy warunków pracy brak warunków socjalnych dziwne tabele ile godzin czeba odrobić firmie a ile firma tobie brak ochrony danych osobowych dane pracownikowi dostępne dla klietów z zewnacz wiaza na tablicy w poczekalni dane klientom na zleceniach można zobaczyć przez okno biura isntny dziki zachód szukam wszystkich pokrzywdzonych przez firmę. (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy ,pracowałem w niej jakiś czas i w końcu się sam zwolniłem głównie przez nie elastyczny czas pracy i wyzysk oraz nie miłe kierownictwo(nie raz byłem obrażany i poniżany )zarobki w głównym stopniu są uzależnione od zrobionej roboty za weekendy płacone jest jak za normalny dzień roboczy a jeśli masz rodzinę lub dziewczynę i trafisz na auto serwisowe to rezygnuj od razu.

Łotr

Firma strzela sobie sama w kolano. Pio już powiadomiony.

Adrian
@Łotr

Ale w jaki rzekomo sposób według Ciebie firma Ogumienie Samochodowe Klenart "strzela sobie w kolano"? Twój wpis jest dla mnie bardzo interesujący i chcę po prostu ustalić co konkretnie miałeś na myśli pisząc go w taki właśnie sposób. Możesz mi to racjonalnie wyjaśnić? Z góry Ci serdecznie dziękuję.

@Adrian

Zatrudnij się . Zobaczysz sam .

Incognito Nowy wpis

Po 12 godzin Albo i dłużej pracować. Zima śnieg deszcz... Dziękuję. ????

Łucja Nowy wpis
@Incognito

Naprawdę? Nawet w te wielkie śniegi pracujecie po 12h? To jakiś horror, bardzo współczuje. Dostajecie chociaż ciepły posiłek?

Incognito Nowy wpis
@Łucja

Jak sobie kupisz hehe

Lemon_24

Firma jest dobrze zorganizowana, począwszy od procesu rekrutacji po samo zatrudnienie i warunki pracy. Ja nie narzekam - wynagrodzenie jest na czas i wszystko sięzgadza - tak jak miało być tak jest - wszystko na papierze - to moge powiedziec po 2 miesiaca. Elastyczne godziny pracy, dodatkowo można nauczyć się wielu rzeczy (mają ogromne doświadczenie - szczególnie w autach ciężarowych). Oprócz serwisu mająteż auta serwisowe (nowe mercedesy, wyposażone w najlepszy sprzęt), widać że się rozwijają - załoga 50/50 - doświadczeni wyjadacze i nowe osoby które uczś sięzawodu. Można aplikować smialo tylko to nie jest robota dla ludzi ktorym nie chce sie pracowac - trzeba sie narobic na wyplate.

Jacek
@Lemon_24

"Firma jest dobrze zorganizowana" ????????????

Bogdan
@Jacek

Nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem? To może powiesz jak sam oceniasz poziom organizacji w Klenart i ogólnie jakie masz zdanie o tej firmie? Jestem ciekaw co mi powiesz.

Incognito
@Lemon_24

To jest praca dla ludzi bez ambicji albo dla patalogi.

Aneta
@Lemon_24

No i co z tego że jest na czas wynagrodzenie? Wszędzie jest na czas gdzie przestrzegają prawa. Się cieszysz że firma działa zgodnie z prawem, jakby to był jakiś plus. A duże chociaż to wynagrodzenie jest?

Ostry
@Aneta

Najniższa krajowa + premia zależna od ilości zrobionych usług .

Daniel
@Incognito

i do tego większość ludzi co tam pracuje ma wykształcenie podstawowe albo gimnazjalne.

Mattens

Ten koleś co robi rekrutację i rozmawia z kandydatem to zielonego pojęcia o niczym nie ma. Opony w ręku nigdy nie trzymał. Żenada ..... To co oferują za warunki zatrudnienia jest niczym dawne 5 zł na godzinę. Nie polecam.

Bogdan
@Mattens

To ile konkretnie oferuje się teraz nowym pracownikom w Klenarcie? Możesz podać jakieś kwoty czy nie za bardzo? :) I czego wymaga się tu od kandydatów? Szukają też ludzi bez doświadczenia?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

Jakiś czas temu zatrudniłem się w Firmie Klenart i nie zgadzam się z negatywnymi wpisami które prawdopodobnie zostały zamieszczone przez osoby które tworzą nieprawdziwy obraz Firmy. Firma jest na etapie dynamicznego rozwoju (aktualnie odbiera dwa nowe samochody serwisowe). Przez okres mojego zatrudnienia powiększyła się ilość pracowników , nie wszyscy jednak nowoprzyjęci akceptowali podstawowe zasad firmy opierających się na wysokiej jakości usług i nie otrzymali przedłużenia umowy . Na moim przykładzie mogę powiedzieć że jestem zadowolony i widzę duże perspektywy w tej Firmie , a byłym kolegą którym się po prostu nie chciało mogę podpowiedzieć że powinni mieć wyłącznie pretensje do siebie i wypisywanie nieprawdziwych opinii które na pytanie przez zainteresowanych o konkrety zostają bez odpowiedzi nie są dla mnie nie zrozumiałe.

Katana

Tragizm. To co proponują to jakiś żart.

Wiktoria
@Katana

W jakim sensie żart? Piszesz o zarobkach u Klenartów, czy o stanie narzędzi warsztatowych, a może o czymś innym? Trudno zgadywać. Dopiero co wygasło ogłoszenie o pracę dla technika serwisu, więc ktoś chyba zdecydował się na pracę u nich. Czy jestem w błędzie?

Mecenas

Masakra... Maszyny i sprzęt pamiętajpamiętają lata 90. Sami młodzi niedouczeni. Jakiś jeden staruch co wygląda jakby ledwo co wstał od stołu z wódką. Tragizm....

Lis

Nie polecam. Praktycznie sami młodzi mało doświadczeni pracownicy i szef który nie panuje nad niczym. Udają że się znają a w zasadzie gubią się we wszystkim.

Gadają jak (usunięte przez administratora)w tym biurze obsługi klienta. Zero poprawnej polszczyzny.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna - Żory

• Jak się pracuje w Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna?

Zobacz opinie na temat firmy Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ogumienie Samochodowe Klenart sp.j. Klenart Maria Klenart Andrzej Klenart Jan Czop Barbara Gruner Krystyna?

• Rybnicka 251
    44-240 Żory