Opinie o Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Caritas Diecezji Siedleckiej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Caritas Diecezji Siedleckiej o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlce

QWERTY Nowy wpis

Jest tu może ktoś kto pracował jako osoba pierwszego kontaktu? moją uwagę zwróciło ogłoszenie, które jest tu widoczne na stawkę od 30 pln. Doświadczenie w pracy biurowej mam, tu jednak jest nieco więcej obowiązków. czy są one adekwatne do wskazanych wcześniej zarobków?

W ostatniej opinii został przytoczony pewien okres czasu pracy, który został polecony. Co wiec z bieżącym? Widzę właśnie, że są powystawiane oferty dla fizjoterapeutów. z tym, że są one tylko na część etatu. czemu nie na cały? Czy po dłuższym czasie współpracy będzie możliwość zatrudnienia się na pełny? I jak oceniacie bieżące warunki współpracy?

Xxx Nowy wpis

Wysokość etatu uzależniona jest od projektu i potrzeb. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio i porozmawiać o szczegółach

Ala Nowy wpis

Ja pracowałam za czasów (usunięte przez administratora) Bieńkowskiego.. Dużo się nauczyłam , napisz jak na pierwszą pracę bardzo super ja wspominam. Była jedną wesz niestety która mimo zajmowanego stanowiska moim zdaniem nie znała się za grosz na niczym. Można powiedzieć że po macierzyńskim zostałam zwolniona, na początku mialam żal ale po wielu latach stwierdzam że to mi na dobre wyszło bo teraz jestem tam gdzie moje miejsce. Po Caritas miałam dwie prace z których sama odchodziłam ( brak możliwości większych finansowych a wiadomo każdy pracuje żeby godnie zarabiać) ale mam kontakt z pracodawcą do obecnej chwili z oba właścicielami firm i naprawdę wspominam ich świetnie i musel że oni mnie też..ale teraz udało mi się w uważam bardzo rozwojowej firmie z super stanowiskiem i płacą . Reasumując za czasów KS. Bieńkowskiego atmosfera była bardzo dobra, zarobki jak na 2014 rok też niezle i to doświadczenie nauczyło mnie wiele , dało doświadczenie oraz też dużo pokory.. pozdrawiam wszystkich serdecznie pracowników wiem że z moich czasów zostało już niewielu ..pamiętajcie że trzeba samemu się przekonać żeby wiedzieć..

qwerty

Teraz w Caritas zatrudnili fajnego młodego managera i widać, że się poprawiło.

@qwerty

Cieszymy się, że dostrzegają Państwo pozytywne zmiany w naszej organizacji.

Fuks
@qwerty

A co się poprawiło? Chyba że temu "managerowi" przybyło kilka kg....

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kucharka/ kucharz do ośrodka w Otwocku w firmie Caritas Diecezji Siedleckiej? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Aktualność
Ks. Marek Bieńkowski zakończył wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora w Caritas Diecezji Siedleckiej. Stery organizacji przejmuje od 1 lipca 2022 r. ks. Paweł Zazuniak.

Caritas Diecezji Siedleckiej od 31 lat wspiera najbardziej potrzebujących z diecezji siedleckiej, znajdującej się na terenie dwóch województw: mazowieckiego i lubelskiego, oraz z innych rejonów Polski i poza jej granicami. Prowadzi placówki, programy i akcje z udziałem pracowników, wolontariuszy i ludzi dobrej woli, wspierających działania charytatywne.

Przez ostatnie 10 lat Caritas Diecezji Siedleckiej była kierowana przez ks. Marka Bieńkowskiego. Z dniem 1 lipca br. kapłan będzie pełnił funkcję dyrektora Katolickiego Radia Podlasie. Nowym dyrektorem, decyzją biskupa siedleckiego, został mianowany ks. Paweł Zazuniak, pełniący od 2021 r. stanowisko zastępcy.

Ksiądz P. Zazuniak został wyświęcony w 2006 r. Pracował w parafiach: w Rossoszu, Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim, Korytnicy Łaskarzewskiej, w parafii św. Ferdynanda w Chicago w USA, a  następnie w Łukowie. Wyrósł z Ruchu Światło-Życie, zajmował się Oazami, prowadził Domowy Kościół. Od początku kapłaństwa współpracuje z motocyklistami. W swojej pracy jest związany z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków.

Aktualność
Rozpoczęliśmy nową inicjatywę w Caritas Diecezji Siedleckiej. Każdego pierwszego piątku miesiąca będziemy się wspólnie modlić na Mszy św. w Siedlcach i Białej Podlaskiej.

Modlitwa jest dedykowana pracownikom, wolontariuszom, uczestnikom placówek i podopiecznym Caritas. Będzie przemieniać nasze serca, pomoże nam dzielić się z innymi radością, życzliwością, pomocą i współczuciem. Doda nam sił, by nieść miłość tam, gdzie jej brakuje.

W piątek 4 lutego o godz. 8:00 byliśmy obecni w Katedrze siedleckiej, a o godz. 10:00 w budynku przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej.

Zapraszamy na kolejne Msze św. 4 marca!

PS. Może nie wszyscy wiecie - w naszej katedrze modlił się Papież Jan Paweł II w 1999 roku!

Droga Pani/Drogi Panie, informujemy, że Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej, prowadzone przez Caritas Diecezji Siedleckiej, stosuje się do przepisów Kodeksu pracy. Oznacza to, że jeżeli u pracownika wystąpią nadgodziny, to - w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych - Centrum udzieli pracownikowi, zgodnie z zapisem art. 151 2 § 2 Kodeksu pracy, czasu wolnego od pracy w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych. Również mamy nadzieję, że modlitwa przemieni nasze serca, ponieważ każdy jest wezwany do tego, by pracować nad sobą. Rozumiemy i bierzemy pod uwagę Pani/Pana troskę o dobro osób zatrudnionych w Centrum Integracji Społecznej. Naprawdę chcemy, aby osoby zatrudnione w naszych jednostkach były zadowolone, zarówno ze swojego udziału w ich funkcjonowaniu, jak i z warunków pracy, wynagrodzenia, atmosfery i rozwoju zawodowego.

Matrix
@Caritas Diecezji Siedleckiej

Ciekawa odpowiedź bo @Fantastycznie nie wskazał nigdzie, że pracuje w CIS...

@Matrix

@Fantastycznie, jak zrozumieliśmy, nawiązał (chcąc lub nie chcąc), do wypowiedzi jednego z poprzednich autorów wpisu, który wymienił szczegóły zatrudnienia w CIS Biała Podlaska. Zatem nasza odpowiedź dotyczyła poruszonego wątku, na który oczekiwali Państwo wyjaśnienia.

NIKII

Szkoda, że nikt nie pisze pozytywnych komentarzy tylko zawsze negatywne. Myślę, że trzymanie stołków za wszelką cenę oraz kilkulertnia praca wielu osób jest świadectwem , że nie jest tutaj tak najgorzej :)

Maja

Powiem szczerze, że trochę się zawiodłam brakiem jakichkolwiek wpisów na temat pracy w Caritas Diecezji Siedleckiej. Szukam informacji na temat aktualnej sytuacji z zatrudnieniem w tym miejscu i miałam nadzieję, że na tym forum znajdę te informacje. Może jednak znajdzie się ktoś, kto orientuje się, czy aktulanie potrzebują nowych osób do pracy i jakie są zarobki teraz?

Kim
@Maja

bo pucodupy z centali boją się stacić niskopłatnego stołka :) Dyrekcja z wiedzą na poziomie dziurawego nocnika.

Bono
@Maja

Zawsze możesz sprawdzić aktualne oferty na portalach zatrudnienia a wynagrodzenia w sprawozdaniach na ich stronie. Są tam bardzo interesujące kwoty :)

@Maja

Kobieto jak najdalej od tej "organizacji" !!!!

@Bono

Jakoś nie widać aktualnych sprawozdań, a i ojciec dyrektor ochoczo się na nie powołuje w "wywiadzie". No cóż papier przyjmie wszystko....

Dziękujemy za spostrzeżenie - szybko reagujemy - sprawozdanie, o którym Państwo wspomnieli jest już opublikowane na nasze stronie. W razie gdyby coś podobnego Państwo zauważyli - prosimy o informację. Życzymy miłego dnia!

Co myślicie na temat pracy w firmie Caritas Diecezji Siedleckiej na stanowisku Instruktor? Właśnie poszukują pracowników. Czy 2800 PLN to odpowiednie wynagrodzenie?

Niech kierownik WTZ Biała Podlaska sam sobie pracuje za takie stawki....

Bialska Marka Zarobkowa

Pff....W CIS w Białej Podlaskiej była dużo lepsza oferta pracy- opiekunka osób starszych 1/4 etatu coś ponad 700 zł brutto, oczywiście bezpłatne nadgodziny jak będzie potrzeba.

Renata
@Bialska Marka Zarobkowa

to chyba zart z ta stawka ktos rzeczywiscie za tą stawke zgosil sie do pracy czy ogloszenie wisi bez chetnych ?

@Renata

Tak, potwierdzamy, do Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej zgłosiła się osoba chętna do pracy w takim wymiarze czasu i za taką stawkę.

Klient
@Caritas Diecezji Siedleckiej

Przyznać jej medal za zasługi ????

Praca w siedleckiej Caritas to dobry materiał na kabaret. Każdy kto chce tam pracować niech zastanowi się 10 razy.

Tragiczna atmosfera, sztuka udawania i plotek na najwyższym poziomie. Totalna samowolka i chaos za przyzwoleniem księdza dyrektora. Nie polecam a wręcz ostrzegam przed pracą w tym miejscu.

XYZ

Ogólnie pracy w tym miejscu nie polecam na żadnym stanowisku. Katolicka pseudoorganizacja nie mająca nic wspólnego z wiarą. Niekompetentna kadra zarządzająca składająca się z dwóch pań i pana w sukience, wszechobecny chaos, bałagan nas którym nikt nie panuje. Ta praca oduczyła mnie pomagania innym.

Nur
@XYZ

Czy ile czasu tam pracowałeś?

XYZ
@Nur

Za długo jak dla kogoś kto się szanuje :) od pierwszego dnia i tej chorej atmosfery szukałem nowej pracy - na szczęście się udało :)

OLALA
@XYZ

@XYZ masz racje, znam to towarzystwo i nikomu nie polecę tam pracować! Widać tu wypowiedzi I. i A. oraz M. nie dziw się, że tak Cię traktowali jak przyjeżdżałeś do pracy lepszą furą niż oni xd

Nur
@XYZ

Faktycznie precyzyjną odpowiedź .... Chyba długi Ci zeszło znalezienie nowej roboty lol

Nik

Na temat pracy w Siedleckiej caritas tzw. centrali to trudno mi się wypowiedzieć, bo z dyrekcją praktycznie nie było nic do czynienia, ale zdecydowanie nie polecam pracy w oddziale caritasu w kisielanach. Wielka pani kierownik uwielbiała zawsze tylko pracowników donoszących na siebie, co powodowało że atmosfera nie była tam wcale przyjemna a wielkie ego tej pani to dopiero zgroza. A najśmieszniejsze zawsze było to że nie kryła przed nami tego że wręcz niecierpi wtz w Skórcu który również działa pod szyldem caritasu. Straszne i śmieszne. Wstyd dla organizacji katolickiej że pracują tam tacy ludzie...

Psikus

Też pracy tam nie polecam za poświęcenie i trud włożony w pracę dostałam wypowiedzenie bo radzie nadzorczej się nie spodobałam gdzie w statusie dyrektorem jest ksiądz i rady nadzorczej nie ma ale dwie panie uważają się za Bogów i robią co chca zwalniając samotna matkę z dwójką dzieci w tym jedno niepełnosprawe bo jak się dowiedziałam w zły czas zaczęłam pracować śmieszne. Gdzie szacunek i miłosierdzie dla drugiego człowieka. Odechciewa się być katolikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Caritas Diecezji Siedleckiej - Siedlce

• Jak się pracuje w Caritas Diecezji Siedleckiej?

Zobacz opinie na temat firmy Caritas Diecezji Siedleckiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caritas Diecezji Siedleckiej?

Caritas Diecezji Siedleckiej
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Caritas Diecezji Siedleckiej