Opinie o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Sa ludzie ktorych stanowiska s

Sa ludzie ktorych stanowiska sa calkowicie zbedne.. Nie warto z nimi rozmawiac. Niby sa mili, a tak naprawdę sa g.wno warci.

ojjjj
@Sa ludzie ktorych stanowiska s

no- jest kilku takich ..... niby mili - a za plecami cię obgadają - oraz wszystko "przepuszczają przez siebie" jak przez sitko - byle wygadać - nic nie warci tacy są niestety- psują atmosferę w firmie

Ryszard
@ojjjj

To że obgadają nie oznacza że ich stanowiska są zbędne. Chodzi ci o posady kierownicze czy bardziej współpracowników na niższych szczeblach?

są ludzie
@Sa ludzie ktorych stanowiska s

dokładnie- dokładnie tak jest w firmie jest wiele osób niby miłych , ale tak naprawdę nic szczególnego nie robiących , a kasę biorących :( "Nie warto z nimi rozmawiac. Niby sa mili, a tak naprawdę sa g.wno warci." - zdanie dokładnie to odzwierciedla

@są ludzie

to jak tu jakieś wyniki z pracy się weryfikuje czy coś, że piszecie o jakimś nic nie robieniu? na których stanowiskach tutaj takie warunki są możliwe i co do nich się przyczynia?

Dziś rusza pomoc dla pszczelar

Dziś rusza pomoc dla pszczelarzy Od dziś, czyli od 28 maja do 30 czerwca 2021 r. pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy. O pomoc mogą ubiegać się pszczelarze zarejestrowani w ewidencji producentów i wpisani do specjalnego rejestru. Wysokość wsparcia wynosi 20 zł do każdej rodziny pszczelej, której udało się przezimować. Tegoroczny limit pomocy wynosi 35,5 mln zł. Wniosek można złożyć zrobić osobiście, z wykorzystaniem wrzutni, za pośrednictwem platformy ePUAP lub przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej. Wsparcie ma charakter pomocy de minimis. Wnioski o taką pomoc będzie można składać co roku. Wczoraj się wspomogłem miodem pitnym. Jednak dwojaczek to jest potęga. Pół litra na cylindry i nogi ścina. Za młodu niejedną panienkę z miasta wyrwałem na produkty pszczele... To były czasy!

Wczoraj się wspomogłem miodem
@Dziś rusza pomoc dla pszczelar

duda
@Dziś rusza pomoc dla pszczelar

chętny- skorzystam!

esteśmy producentem elementów

esteśmy producentem elementów z tworzyw sztucznych i metalu. W ciągu 30 lat udało nam się uzyskać pozycję lidera w produkcji m.in. zaślepek. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę dla branży przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Oprócz wytwarzania produktów realizujemy indywidualne zlecenia, zapewniając profesjonalną usługę wtrysku oraz tworzenie w narzędziowni odpowiednio zaprojektowanych form wtryskowych. play 1985 Rozszerzanie produkcji akcesoriów meblowych. 1989 Rozpoczęcie produkcji zaślepek. 2003 Rozpoczęcie produkcji akcesoriów ogrodzeniowych. 2005 Nowy zakład produkcyjno-magazynowy – Brzeźno. Rozwój oferty produktowej. 2017 Poszukiwanie nowych wyzwań produkcyjnych. Rozpoczęcie działalności – Gowarzewo. Uruchomienie produkcji elementów do ławostołu. 1986 Utworzenie pierwszego zakładu produkcyjnego i biur – Tulce. Rozpoczęcie produkcji elementów do bram. 1990 Nowa siedziba firmy – Paczkowo. Poszerzenie oferty detali z tworzyw sztucznych. 2004 Narzędziownia – Tulce. Powstają formy zarówno na potrzeby własne, jak i w ramach świadczonych usług. 2016 Wprowadzenie usług narzędziowo--wtryskowych. 2020 Oddział Brzeźno Nowoczesny, funkcjonalny taki jest właśnie nasz oddział w Brzeźnie, który polubili pracownicy Tulplast. Tutaj tworzymy wyjątkowe, innowacyjne projekty. Stawiamy na rozwój, kreatywność i podejmowanie wyzwań. Poznajmy się bliżej Od sektora przemysłu, świata bram i ogrodzeń po akcesoria dla branży meblowej – każdego dnia dostarczamy tysiącom klientów elementy, bez których ich produkty i inwestycje nie byłyby kompletne. Od ponad 30 lat budujemy relacje partnerskie oparte na lojalności i zaufaniu zarówno z klientami indywidualnymi, jak i handlowymi. 25 mln detali w magazynie Wielkopowierzchniowy magazyn umożliwia składowanie większej ilości popularnych produktów. Jako główny dostawca wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu rozumiemy potrzeby naszych klientów i to, jak ważne jest dostarczenie zamówionych elementów na czas. Zawsze wywiązujemy się z terminów i jesteśmy dostępni dla naszych kontrahentów. Tulplast eksportuje do Polityka jakości Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje produkcję i sprzedaż wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu. Głównym celem zarządu oraz wszystkich współpracowników jest osiągnięcie satysfakcji naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów najwyższej jakości. Automatyzacja i robotyzacja przekładają się na wymierne korzyści – poprawę jakości produktów, ustabilizowanie procesów technologicznych oraz skrócenie czasu realizacji zamówień. Certyfikaty esteśmy producentem elementów z tworzyw sztucznych i metalu. W ciągu 30 lat udało nam się uzyskać pozycję lidera w produkcji m.in. zaślepek. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę dla branży przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Oprócz wytwarzania produktów realizujemy indywidualne zlecenia, zapewniając profesjonalną usługę wtrysku oraz tworzenie w narzędziowni odpowiednio zaprojektowanych form wtryskowych. play 1985 Rozszerzanie produkcji akcesoriów meblowych. 1989 Rozpoczęcie produkcji zaślepek. 2003 Rozpoczęcie produkcji akcesoriów ogrodzeniowych. 2005 Nowy zakład produkcyjno-magazynowy – Brzeźno. Rozwój oferty produktowej. 2017 Poszukiwanie nowych wyzwań produkcyjnych. Rozpoczęcie działalności – Gowarzewo. Uruchomienie produkcji elementów do ławostołu. 1986 Utworzenie pierwszego zakładu produkcyjnego i biur – Tulce. Rozpoczęcie produkcji elementów do bram. 1990 Nowa siedziba firmy – Paczkowo. Poszerzenie oferty detali z tworzyw sztucznych. 2004 Narzędziownia – Tulce. Powstają formy zarówno na potrzeby własne, jak i w ramach świadczonych usług. 2016 Wprowadzenie usług narzędziowo--wtryskowych. 2020 Oddział Brzeźno Nowoczesny, funkcjonalny taki jest właśnie nasz oddział w Brzeźnie, który polubili pracownicy Tulplast. Tutaj tworzymy wyjątkowe, innowacyjne projekty. Stawiamy na rozwój, kreatywność i podejmowanie wyzwań. Poznajmy się bliżej Od sektora przemysłu, świata bram i ogrodzeń po akcesoria dla branży meblowej – każdego dnia dostarczamy tysiącom klientów elementy, bez których ich produkty i inwestycje nie byłyby kompletne. Od ponad 30 lat budujemy relacje partnerskie oparte na lojalności i zaufaniu zarówno z klientami indywidualnymi, jak i handlowymi. 25 mln detali w magazynie Wielkopowierzchniowy magazyn umożliwia składowanie większej ilości popularnych produktów. Jako główny dostawca wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu rozumiemy potrzeby naszych klientów i to, jak ważne jest dostarczenie zamówionych elementów na czas. Zawsze wywiązujemy się z terminów i jesteśmy dostępni dla naszych kontrahentów. Tulplast eksportuje do Polityka jakości Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje produkcję i sprzedaż wyrobów z tworzyw sztucznych i met

esteśmy producentem elementów
@esteśmy producentem elementów

:O
@esteśmy producentem elementów

łał ...

Hmm

@robotnik to jak w końcu z tą płatnością? Wypłata do koperty czy tylko premia do koperty?

Abc
@Hmm

Wypłata na konto a premia w kopercie dla największych ściemniaczy. Mają kamery a i tak nie patrzą kto uczciwie pracuje tylko słuchają tych co najmniej robią a najwięcej krzyczą i przynoszą np wineczko z własnego wyrobu.

koperta
@Hmm

teraz nie ma nic w kopertach - tylko za nadgodziny- wszystko na konto

operator produkcji

ogłoszenie na "olx" odpisanie pracodawcy zaproszenie na rozmowę - na korytarzu w firmie od następnego dnia można pracować- nawet na "czarno bez umowy" potem jakieś badania- na początek byle gdzie.

brak szczególnych

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Pracuje już w firmie kilka dobrych lat. Wynagrodzenie adekwatne do objętego stanowiska. Warunki pracy bardzo dobre. Odpowiadają mi godziny pracy, szybki dojazd do pracy i oczywiście umowa o pracę.

robotnica

to pewno jesteś dupowłazem co donosi na resztę pracowników i w kopercie za donosicielstwo dostaje 2 koła,prawdziwy mężczyzna,brawo,bo kobiety traktowane są w tej firmie jak głupie,bez prawa do głosu ,za kasę mniejszą od facetów.Polityka firmy,chowacie się między maszynami i ściema na całego a kobiety (usunięte przez administratora) za miskę ryżu...porażka..

robotnik
@robotnica

@robotnica to czemu tam jeszcze pracujesz? poszukaj lepszej pracy. i skad masz taka wiedze ze w kopercie kasa sie znajduje i to jeszcze 2 kola

dobre

dobre! dobreee!!!

sebix

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie, tak tragicznej organizacji to w życiu nie widziałam a pracowałam w różnych firmach. Zabierają kasę za wszystko co możliwe, że właściwie nie da rady tam dobrze zarobić

@sebix

to ja aż ciekawa jestem co Ciebie spotkało w niej, że tak to opisujesz. kasę to za co i ile Ci zabierali? ostatecznie na ile się wychodziło?

Pracuje od niedawna, jestem bardzo zadowolony. Multisport, ubezpieczenie grupowe, premie. Jeśli komuś nie odpowiada praca, to niech się zwolni.. Jest rynek pracownika.. Po co się męczyć?

premia

premi to ty człeczku na oczy uczciwej nie widziałeś!!! - a co to za dodatki te "multisport i ubezpieczenie grupowe" - to jest nic !!!!!!!! tam powinno być świadczenie absencyjne- za niechorowanie, solidne świadczenia "zajączkowe i świąteczne" , a nie -zajączkowego brak ,a na święta grosze!, premie stałe powinny być dla Każdego i uczciwe ! A nie w kopertach i na "lewo do ręki" rozdawane. "grusza"- czyli wakacyjne też szału w tulplaście nie robi , gdzie to jest !!!??? - się pytam!? - bo prywaciarz kase ma -to widać! - tylko nie idzie ona tam gdzie trzeba!!!!- to jest niezapłacona robota po prostu.

ak nie masz roboty i chcesz si

Jak nie masz roboty i chcesz się czegoś złapać na chwilę można popracować tam, ale na stałe nie warto.

Każdy żyje na swój sposób ale

Każdy żyje na swój sposób ale ja wiem ze 5 lat temu za 50zl będąc w sklepie kupiłem dwa razy tyle co dzisiaj… wiec jeśli ktoś twierdzi, ze narzekamy i krzyczymy jako pracownicy produkcyjni, że mało zarabiamy to ma racje bo te podwyżki inflacyjne nie są adekwatne do wzrostów cen życia w naszym pięknym kraju. Idąc twoim tokiem rozumowania jeśli sam nie zaczniesz krzyczeć razem z nami to za 10 lat niestety ale twoim luksusem będzie chleb i pasztet czego oczywiście Ci nie życzę. Szanujmy się bo wszyscy pchamy ten sam wózek. Pozdrawiam

Elle
@ak nie masz roboty i chcesz si

Dokładnie. Praca na moment tylko. Wyróżniają swoich przydupników. Ci dostają większe premię, za nadgodziny, świąteczne itp. A nowy pracownik może się zacharowac na śmierć i nie zarobi. Jak zachorujesz to cię zwolnią. Nie wiesz ile za nadgodziny jest, nic. Jeden dostanie więcej, inny mniej. Nie polecam tej firmy.

gwiazdor
@ak nie masz roboty i chcesz si

mieliście już premie na święta ?

Niestety co do obowiązków praw

Niestety co do obowiązków prawda, logo fajne brend rozpoznawalny ale to marchewka dla naiwnych, festiwal niekompetencji połączony z napompowanym ego niektórych korpomądrali. NAjgorzej jak coś się wygra intrzeba wykonawcę znależc wtedy jest masowa panika.Drugie gorzej, jest ofertę zrobić bbo podwykonawcy to nie darmowa produkcja ofert tylko firmy wykonawcze i po którejś tam ofercie mówią że za darmo nie robią albo walą ceny na sztukę a potem zdziwienie ze na pięciu startujących miejsce czwarte. Powszechnie panująca opinia że Strabag to potęga i jakoś sie utrzyma wyzwala w wielu u góry nieróbstwo. Albo wprost spychologię na inzynierów inzynie czy koordynator ma wiedzieć wszystko, przygotować wszystko i przewidzieć wszystko. A dyrektor go z tego rozliczy bo przecież dyrekcja nie od tego jest, żeby problemy rozwiązywała, tylko rozliczała bo (usunięte przez administratora)l na dół jest najłatwiejszy. Dwa światy to biuro główne i budowy jak jestes szczęśliwcem i pracujesz w biurze głównym to higl life na wypasie i strabus punktualnie odjeżdzający a jak na budowie to proza życia. Przerośniete działy finansowo kontrolujące które nic nie moga bo procedury nie pozwalaja. Panny finansowe sa przekonane że sa jedyna ostoją firmy bo inzynierowie to lepiej niech po budowie biegają. Niezapłacona albo odwleczona w czasie płatnośc dla odwykonawcy to żaden proble przecież Strabag płaci a że po terminie to inna sprawa ale konto swoje to w dniu wypłaty spraadzają co 5 minut czy już kasa weszła. Ciuchy na budowe to osbna para kaloszy firmowe buty zmieniałem co 3 miesiące takie były dobre ażw koncu kupiłem swoje. Brak wydatków niefakturowych to osbna historia trzeba posprzątać coś na budowie to koparka na fakture i wszystkie procedury odpalone bo 200 PLN nie ma żeby gośc dostał do łapy i raz na tydzień objechał plac i (usunięte przez administratora) do łychy pozbierał. Działy wycen to pełna przypadkowośc ludzi fachowcy sa tam niemile widziani bo nierozumieją wymagan korporacji tak samo jak korporacja nie rozumie fachowców. Podkładki pod każda ofertę obowiązkowe bo samodzielne wycenianie jest niemile widziany przez dyrekcje grupy która musi takie fanaberia autoryzować, i w razie czego przyjąć na klatę autoryzacje a lepiej sie nie wychylać. Jak juz dochodzi do PK to zaczyna się festiwal opowieści o dokładnym przanalizowaniu ofert a w rzeczywistości każdy chce żeby szefostwo zadało jak najmniej pytań i skupiło sie na czym innym. W tej firmie moe dwie trzy osoby nie bały się PK ale już nie pracuja bo fachowośc w cenie a w Strabagu jak zostaniesz kierownikiem robót to dożywotnio i choćbys nie wiem ile umiał przyspawanie do pozycji jest długookresowe. Szkolenia na platformie albo teams.Generalnie brakuje jednej wąznej rzeczy teams work na banerach jest na tablicach reestracyjnych jest tylko w praktyce nie ma. Jak masz gruba skórę to podchody kolegów z budowyczy koleżanek finansowych mozesz mieć w poważaniu ale po głebszej analizie człowiek dochodzi do wniosku że warto być BMW czylie Biernie Miernie ale Wiernie. Bo wtedy ambicje w kieszeń pensja na koncie i tal sie kula ten moloch korpomądrali którzy niewiele w zyciu potrafią poza (usunięte przez administratora) kolegów do przełozonych.Punkty lecą zasługi również z wakatów w Pruszkowie stale przybywa. A i na budowach lepiej a nawet gorzej z ludźmi

Jako były pracownik kompletnie

Jako były pracownik kompletnie odradzam stanowisko operatora technicznego. Nie ma to nic wspólnego z utrzymaniem ruchu, jak można wywnioskować w opisie oferty pracy. W rzeczywistości jest się zwykłym operatorem maszyn z tą różnicą, że dostaje się wózek z narzędziami zrobionymi z plasteliny i warstwą niklu żeby jakoś wyglądały. Zajmowanie się jednocześnie produkcją i awariami to jakaś kpina. Kompletnie zero perspektyw na przyszłość i żadnego rozwoju w kierunku techniczny. Jednym słowem odradzam.

Pokomrwec

Przyjmuja teraz do pracy?

Lidia
@Pokomrwec

Dobre pytanie, też się zastanawiam. Dowiedziałeś się już czegoś może, czy jest praca? Swoją drogą, daj też znać, o jakim stanowisku mówisz. Co Cię interesuje?

mol

molik ty sciemniaczu weź sie za robote :P

Niestety, najbardziej toksyczn

Niestety, najbardziej toksyczna firma w jakiej mi się zdarzyło pracować. Jeśli masz szacunek do siebie i masz jakąś inną opcję to nawet nie zaczynaj. Zmarnujesz tylko czas. Dookoła cukrowni (wszystkich) jest pełno zakładów pracy. Na wyższych stopniach firmy znajdzie się jedna, może dwie osoby godne zaufania. Zespół przeciążony, optymalizacja polega na dorzuceniu obowiązków. Zarządzanie w większości polega na błądzeniu we mgle nie wyszkolonych managerów lub opr od prezesa. Chęci zmiany są; za 10 lat może coś się zmieni, ale nie teraz, teraz to strata czasu. wiem czy zwykli pracownicy mieli wiedze ze Prezes nie spłaci obligacji, wydaje mi się że do księgowości firmy nie mieli dostępu wszyscy, nie wydaje mi się również aby wszyscy pracownicy byli dysponentami środków spółki. Sprawa powinna dawno być już w sądzie, syndyk powinien działać a narazie nie wiem na co czekamy. Prokuratura oczywiście szuka winnych wiec czym wiecej zarzutów i wiecej oskarżonych tym wyższy rating. Nie zdziwiła bym się gdyby osoby inwestujące w produkty Great tez były sprawdzone pod kątem pochodzenia ich środków • Jurek 02.06.2022 17:07 Klient @Olga Ja tylko chcę ukarania prezesów i doradcę/ona wie,o kogo chodzi/ za zdefraudowanie moich oszczędności i mojej Rodziny.Prezesi niech oddadzą te pieniądze,a doradca odda prowizję,dzięki,której luksusowo sobie żyła.Niech zobaczą,co znaczy trauma i i niemoc wobec,póki co ,nieskutecznego wymiaru sprawiedliwości. Ale karma kiedyś wróci,wierzę w to!

Mikołaj

Na święta albo\i z wypłatami za listopad jakieś inflacyjne by nie zaszkodziło...

TAM SA UKLADY UKLADZIKI ,SZCZU

TAM SA UKLADY UKLADZIKI ,SZCZURY NAGRODY PREMIE ROCZNE DAJA SWOIM PRACOWNIKOM WYSOKO PROJEKTY OCENIAJA TEZ SWOIM JESTES KABLEM (usunięte przez administratora) LIZESZ (usunięte przez administratora) NADZOROWI LIDEROM TO MASZ TAK TAM JEST JESZCZE POL RODZINKI PRZYJMA DO PRACY WZGLEDY SZEFOW PODWYZKE DOSTANIESZ DOBRA PRZY UKLADACH TO SA (usunięte przez administratora)IC WIECEJ PRACOWNICY TEJ FIRMY TO (usunięte przez administratora)I MATACZE (usunięte przez administratora)MNISTWO ZDARZEN ZAMIECIONYCH POD DYWAN(usunięte przez administratora) NIM. Prawda prawda ,tak było i jest na Wsadach z tą woda oczyszczona ,z tym izopropanolem ,z tymi wagosuszarkami Wydruki fałszowanie (usunięte przez administratora) na tej myjni też prawda myją beczki zakazanymi płynami aerodesenitem bez wody oczyszczonej Wagi dociskają na tych wsadach u tej (usunięte przez administratora) kolhoz ze glowa boli.....kremy i masci to tam rzadzi robol z wasem ktory czuje sie jak dyrektor,klepie 30lat to samo i twierdzi ze mu sie nalezy....familiada taka ze wlosy wypadaja...tam liderem byl byly magazynier hahaha familiada typowa jak w polsce..... stracony czas na ten lagr.....(usunięte przez administratora).na centralnej nawazalni to typiara w okularach jak denka od sloika jedynie co robi to sie wydziera...nawet stanie pod stolowka i zacznie liczyc 2-3minuty jak ktos sie spozni....wy tam jak zwierzeta jestescie traktowani i nawet o tym nie wiece a te wasze zwiazki zawodowe to tragedia...losowanie pracownika ktory zostanie poddany monitoringowi....jak w wiezieniu o zaostrzonym rygorze....wy uwazacie ze te 4,5brutto przy takich warunkach pracy to duzo/.? nie wierze ze tylu glabow jest w polsce....to ja powiem ze mam 5 brutto, praca przy kompie w biurze i kawie od 7 do 14:20!!!! :) na fajke ide kiedy chce,przebieram sie z ciuchow prywatnych w prywatne pracownicze(jak sie spoce) haha mozna? mozna..... wspolczuje tym co mysla ze nie ma nic wiecej poza glaxo...co by zrobili bez glaxo hahaha 4,5brutto to juz wszedzie placa wiec lepej uciekajcie z tego lagru familijnego....kazdy wie ze stefania,gocha czy natalia)(te szefowe) to socjopatki ale takie sa potrzebne aby was zaganiac jak trzode do roboty....firmie zalezy abyscie sie o robote wykonczyli(pozab....) jeszcze sa matoly co po znajomosci na produkcji siedza haha... na produkcje trzeba znajomosci czy to taka polska wada genetyczna.....na zachodzie nikt normalny by takiej roboty nie bral.... sa tez tacy tam ze sie ciesza ze wyrobili ponad norme hahaha czyli wam lagru nie potrzeba,sami do niego przychodzicie,zycze wam z calego serca 4 brygadowki,a nagrode za wyrobienie ponad normy nadgodzin,czyli start niedziele a koniec nastepna niedziela...dostaniecie spiwory i lozka :) i ocene ktora wam napisze (usunięte przez administratora)szefowa np z kremow i masci albo taka niedouczona co jeszcze pamieta czasy jezyka radzieckiego a napisanie matury to u niej sukces rodzinny...no ale tak bywa ze z familiada wychodzi sie tylko dobrze na zdjeciu

Chciałabym podzielić się swoją

Chciałabym podzielić się swoją opinią, która ma charakter informacyjny- natomiast można ją potraktować również jako przestrogę dla osób zainteresowanych podjęciem stażu przez agencję pracy. Moja opinia będzie dotyczyła zarówno czynnika ludzkiego w firmie jak i aspektów merytoryczno-przygotowawczych nowego pracownika. Po pierwsze chciałabym zwrócić uwagę na przedmiotowe traktowanie pracownika przez koordynatorki- ich pomoc jest znikoma, a postawa wywyższająca przykryta fałszywym uśmiechem rzuca się w oczy przy pierwszym "poznaniu". Najważniejsze, żebyś wyrobił normę sprzedażową- jeśli się nie sprawujesz, lub zrezygnujesz dopiero wtedy za plecami poleci na Ciebie lawina wyszydzeń (jeśli się sprawujesz to też, ale będzie to przykryte tym fałszywym uśmiechem -oczywiście do czasu, aż będziesz potrzebny). Jeśli zależy Wam na pracy w firmie, która szanuje człowieka- polecam omijać. Po drugie koordynatorki oraz HD wymieniają na jabberze (komunikatorze) wiadomości wyszydzające pracowników zatrudnionych przez agencję (naprawdę myślicie, że tego nie widać? ) i to chyba z inicjatywy koordynatorek, którym ewidentnie nudzi się w pracy pomiędzy kolejnym papierosem- czasami chyba nawet HD wydawali się nieco zażenowani, że muszą w tym uczestniczyć, natomiast odmówić konwersacji nie mogą, ponieważ to koordynator obsadza stanowiska i podejmuje wszelkie decyzje dotyczące pracowników- więc każdy może stracić posadkę, jeśli koordynatorka będzie miała kaprys (umiejętność panowania nad sobą i nerwami jest paniom obca- ale takie chyba uroki stresującej pracy w korpo- natomiast widać, że wymagają bezwględnego przytakiwania). Po trzecie w firmie są pracownicy agencji, którzy wkradli się w łaski koordynatorek poprzez donoszenie na innych kolegów- były sytuacje, w których szanowne panie wysyłały owych "posłańców", by sprawdzić co dana osoba robi na przerwie- także spożycie posiłku bez stresu w trakcie dwóch przerw 15-minutowych było praktycznie niemożliwe czasem po wielu nieprzyjemnych Klientach- wiadomo pracownicy cc są pierwszą linią kontaktu z Klientem. Co było celem takiego zachowania nie wiem do tej pory- w kuchni firmowej znajdowały się jedynie szklanki, sztućce oraz talerze. Także pomimo bardzo rozbudowanej polityki antymobbingowej, obejmującej również pracowników agencji- m o b b i n g w tej firmie ma się dobrze- a nawet bardzo dobrze. HD byli różni- natomiast w większości do przejścia w kontaktach służbowych. Ostatnia kwestia to wymienianie pomiędzy niektórymi pracownikami żartów na temat innych zatrudnionych, które miały podtekst seksualny- takie zachowania powinny być napiętnowane oraz eliminowane szczególnie w tak dużej firmie, która ma taki rozbudowany program ochrony pracownika- ale jest to wynik zatrudniania przez firmę niedojrzałych, młodych mężczyzn- chyba innych tam nie było widać- środowisko pracy tworzą pracownicy, ale trzeba mieć to na względzie, że ludzie na poziomie zazwyczaj do takich miejsc nie aplikują. Podsumowując kultura osobista oraz poziom ludzi zatrudnionych pozostawia wiele do życzenia. Duża rotacja pracowników- generalnie praca do przejścia, jednak atmosfera w CC zniechęca do pozostania. Być może gdyby odpowiednio wytypować ludzi na stanowiska, sytuacja uległaby zmianie- bo osobom, które nie mają cech dobrego lidera oraz wyszydzających i zastraszających pracowników w sposób zakamuflowany to my już podziękujemy. Wszystkie sytuacje, miały miejsce w lokalizacji Szczecin. Jeśli się zastanawiacie nad podjęciem pracy- życzę miłej lektury. Oczywiście przytoczone sytuacje to tylko kropla w morzu wszystkich incydentów ( nie wiem czy takiego traktowania doświadczają wszyscy- może szanowne panie mają swoich "wybrańców", którym notorycznie dokuczają - w Poznaniu też mają miejsce podobne sytuacje), natomiast miejsca, gdzie pracują tak nienawistne osoby należy omijać. Aha- jeśli będziesz się wykazywał to licz się z tym, że zacznie się kopanie pod tobą dołków i "umilanie pracy" na wszelkie sposoby- kolejka osób, które liczą na otrzymanie umowy o pracę jest długa- więc konkurencja nie śpi :)

Salma

1. Brak gwarancji stałego zatrudnienia - po 18 miesiącach informacja, że nie ma wolnego etatu, więc nara - 3x umowa zlecenie w agencji na 6 miesięcy 2. Sprzedaż nie jest sprzedażą, tylko wstrętnym wciskaniem na siłę niekorzystnych dla klienta ofert 3. O podwyżce, która miała miejsce 1 lipca (dla klientów biznesowych) wiedzieliśmy już w kwietniu i mieliśmy zakaz mówienia o tym klientom 4. OH to czysty zysk dla firmy i żerowanie na biednych ludziach 5. NIE PODPISUJCIE NIC W BOKU - nie będzie możliwości odwołania podpisanego w ten sposób zobowiązania, a gdy zadzwoni do Was konsultant nie wyraźcie zgody na nagrywanie rozmowy - dla własnego spokoju i dobra 6. Obiecanki cacanki a) premia - są momenty gdy jest nie do wyrobienia, bo nie ma nowych kontaktów i trzeba dzwonić do tych samych ludzi w kółko; b) wsparcie koordynatora jest w rzeczywistości mobbingiem i nękaniem pracownika; c)praca zdalna jest fikcją - zawsze znajdzie się powód, dla którego nie będziesz mógł pracować zdalnie Firma - ŻART. Parszywa w każdym aspekcie. Szurnięta i fałszywa kadra. Nawet szkoda sobie język strzępić na opisy zachowań, z którymi człowiek ma tam do czynienia na co dzień. Nie polecam pracy tam, a szczególnie w Poznaniu. No chyba, że chcecie skończyć na silnych tabsach od psychiatry. Takie firmy rujnują ten kraj i wiarę w porządnych pracodawców. Karma wraca...a może już wróciła? Przecież za fasadą gnębienia innych zawsze kryją się kompleksy i frustracje oprawców.

Dobra zmiana . Ludzie którzy s

Do (usunięte przez administratora)zawsze łatwo się dostać.Jak szybko się dostałaś tak szybko będziesz uciekać.No chyba że lubisz pracować jak w kieracie i na premie dla liderów bo dla pracowników mają pensji tyle ile wystarczy im jak już sobie wypłaca pensje Dobra zmiana . Ludzie którzy są świeżo przyjęci do pracy nie mający żadnego doświadczenia często nawet ochoty do pracy, dostają stawkę wyższą od pracowników którzy pracują tu 20 lat. Na tym przykładzie, jednym z wielu widać jak rozgarnięci są nasi wspaniali zarządzający. Może to jest specjalna zagrywka by starzy pracownicy się zwolnili, by nikt ich (kierownictwo) nie krytykował jak prowadzą firmę BRAWO DLA GRABARZA FIRM (celebryty) Zrobił się ogromny (usunięte przez administratora) w tej firmie. Obiecują kokosy a jest coraz gorzej. Starsi pracownicy mają mniejsze stawki od tych co pracują "chwilę". Podwyżki poszły dla nielicznych i chyba za to, że ktoś wszedł pod biurko. Ludzie przez cudowne zarządzanie nie dostają premi. Firma wywaliła ogromne pieniądze na jakąś maszynę która nie działa i nigdy nie zadziała . Tak samo jak na jakiegoś dziwnego gościa od szkoleń. A teraz nagle szukają oszczędności

Lidia
@Dobra zmiana . Ludzie którzy s

Dobra, ale to właściwie ile tej pensji jest? Pytam o konkret, jaka stawka obowiązuje. To chyba nie jest tajemnica?

Mia
@Lidia

Dla płci żeńskiej 16zł netto za godzine a dla męskiej 22zł plus premia i za nocki, mam nadzieję że taka odpowiedź starczy:)

Oberek

Dieta przychodzi na konto eurowalutowe. Wypłata w złotówkach na polskie. Hotele są różne. W moim są darmowe śniadania i darmowa pralnia, ale nie ma aneksów, lodówki czy czajnika w pokoju. Brakuje też szafy czy jakiejkolwiek komody, żeby wypakować ubrania. Więc to jest spory minus. •Zatrudnienia są ciągle. Dziś ponoć kręcili na magazynie materiał promocyjny by zachęcać ludzi. Jednak jeżeli chodzi o magazyn (logistykę) to zatrudnienia są do sistema/bcube. Nie licz na takie ładne pieniążki jak tu niektórzy pisali (6.5 tys brutto - nadal się śmieję). Duże firmy jak np. DHL od razu odstąpiły od przetargu bo wiedziały jak to będzie wyglądać. Gdy Sistema miała wystąpienie informujące nas o zmianach to zarzekała się, że znają się na automotive oraz na zarządzaniem magazynem i posiadają doświadczonych pracowników. Ci doświadczeni pracownicy mają 19-22 lata (jak to jeden kolega od nich powiedział - całe życie spędził na magazynie ;D). Kolejne kuriozum było takie, że na 3 ZMIANY tylko 3-5 pracowników miało udt więc towar ciągnęli na zwykłych paleciakach. Szczerze to ODRADZAM ci byś trafił na dział gdzie oni urzędują, bo tam nikt nic nie wie i nie umie. Cały czas na farcie, tylko dlatego że mają jeszcze wsparcie od strony zakładu (które już nie powinno mieć miejsca, jednak jak już pisałem w innej wiadomości, kierownik, koordynatorzy i część pracowników sistemy się zwolnili.)

Majonez

Mam nadzieję że związki wywalczą duża podwyżkę, jeśli nie to trzeba strajkować. Rysiu dostaje szału do głowy a liczba ma rosnąć z każdym tygodniem. Więc dużo podwyżka sie należy a jak nie to trzeba stac i walczyć o swoje. tego co już się rozeznałem, to wyjątkowe to wcale nie jest wyjątkowe, druga sprawa tak masz 10 dni elastyki, wcale nie na najlepszych warunkach. Później zakład za kolejne soboty daje dodatki i ludzie przychodzą więc na jedno wychodzi i tak pracujecie na okrągło. Więc wolę 4 brygadowke, przynajmniej mam pewny jeden cały weekend w domu, a nie takie może, będzie sobota z elastyki która muszę przyjść lub nie będzie . W takim waszym układzie właśnie

orientacyjna

bardzo nierówne traktowanie pracowników, kolesiostwo, (usunięte przez administratora)- jak wszędzie w sumie są -równi i równiejsi.

@orientacyjna

A wyjaśnisz konkrety, gdzie niby tu w firmie tak się dzieje? I w czym się przejawia? :(

Inflacja
@Weronika

Ale czego ty tu nie rozumiesz?!

Zostaw merytoryczną opinię o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Paczkowo k. swarzędza

• Jak się pracuje w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Wiosenna 27