Opinie o Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j. w Kielce

Rafał Nowy wpis

Wcześniej były informacje o dużej rotacji pracowników i słabych warunkach. Chciałbym wiedzieć czy jakbym teraz aplikował to dostane stabilną umowę. Interesuje mnie taka na czas nieokreślony a jak już terminowa to na przynajmniej dwa lata. Dostanę taką?

Lambadajew Nowy wpis

Nie warto sugerować się komentarzami w internecie. Poszedłem na rozmowę po ich przeczytaniu i byłem zaskoczony niezgodnością. W firmie jest zgrana ekipa sympatycznych ludzi tworzących fajna atmosferę. Szefowie nie nagaduja na siebie, uzupełniają się nawzajem. Nie ma (usunięte przez administratora)i wyzysku. Polecam firme dla ambitnych projektantów.

Dorota Nowy wpis
@Lambadajew

Na jaką rozmowę poszedłeś? Jeśli szukają teraz pracowników, to chciałabym wiedzieć, jakie stanowiska chociaż. Jak możesz, to napisz, naprawdę będę wdzięczna.

Lambadajew Nowy wpis
@Dorota

Nie wiem czy kogoś teraz szukają. Najlepiej napisz do nich emaila lub na fb i zapytaj ????

Julia

Czy to nie podejrzane trochę, że w ostatnim czasie nagle wleciało tutaj sporo negatywów w odstępie paru minut między sobą? Ktoś się mści na firmie czy serio jest tu tak nieciekawie jak opisują? Da ktoś znać?

Romeo
@Julia

Julio! Niestety ale to prawda… możliwe że się mszczą, ponieważ sporo dobrych pracowników odeszło z firmy ostatnimi czasy. Nie dzieje się dobrze w firmie. Te negatywne opinie są jednak prawdziwe.

Julia
@Romeo

Wszystkie? To ja nie wiem czy oni tacy dobrzy skoro się mszczą... A Ty widzę, że wciąż firmie jesteś to chyba jednak nie jest tak źle?

Patka
@Julia

Nie są dobrzy skoro jest ciągle ogłoszenie o prace, skoro non stop ktoś odchodzi. NA rozmowie o prace kązdy jest miły i obiecuje kokosy, a potem do widzenia. Pracownicy nie są doceniani po prostu.

Bolec

Szczerze nie polecam! Duża rotacja pracowników, słabe pieniądze. Ciężko o premię lub podwyżkę. Szefowie bez namysłu biorą dużo tematów niekiedy bardzo skomplikowanych gdzie w biurze z małą ilością osób i mało doświadczonym teamie ciężko jest je wykonać prawidłowo i w terminie. Finalnie projekty robione na sztukę byleby coś grosza wpadło dla szefów. Sami szefowie nie potrafią się między sobą dogadać a potem gdy przychodzi co do czego to wina zwalana jest na pracowników. Bezsensowne wprowadzenie harmonogramów czasu pracy. Te liczby nie mają w ogóle żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Na podstawie tych tabelek szefowie stwierdzają czy jesteś rentowny czy nie...Kiepskie zarządzanie firmą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Uriel W

Najbardziej to mnie śmieszy zatrudnianie pracowników mających na celu pomoc w organizacji pracy w tej firmie… pzdr dla kumatych

Bartosz

Bardzo dobra firma oraz praca ale jak wiadomo dla chcących pracować!

Dutch
@Bartosz

Nie wiem komu się chce pracować za przysłowiową (usunięte przez administratora) w dodatku w takich warunkach… terminy gonią, ludzi brak, wyzywanie się na pracownikach przez szefostwo, brak dogadania się miedzy szefami, zwalanie swoich błędów na pracowników, projekty wykonywane na odwal sie byle tylko przeszło… jesteśmy w podstawówce czy co? Szczerze odradzam.

OLSEN

Duża rotacja pracowników, nadmiar obowiązków za najniższa krajową. Panowie chcą robota nie pracownika. Pracownica kablująca na wszystkich, zreszta jeden właściciel gada na drugiego a pózniej niema to jak przyjaciele, fałszyzm.

xyz

Szczerze nie polecam. Duża rotacja pracowników, słabe płace.

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j.
  • Leona Skibińskiego 13
    25-819 Kielce
  • NIP: 9591962817 REGON: 361880553 KRS: 0000565131

Projekt-Technika Łukasz Czerwik Grzegorz Mochocki sp.j.