Opinie o Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka o rekrutacji.

Branże: Szkoły podstawowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka w Wieliczka

TB Nowy wpis

Szkołą, w właściwie Dyrektorką odstawiającą maniany powinno zainteresować się o kuratorium. Zero szacunku do młodego człowieka, układy, uwikłania. Trzymać się jak najdalej!

OM Nowy wpis
@TB

Zgadzam się 100 %.Nie ma wsparcia psychologicznego. Fizjoterapeuta dostępny tylko w dane dni. Kontuzje leczy się prywatnie. Dzieci w siatce wybierane są do meczów .Pozostałe dziewczynki po prostu przychodzą na treningi. Zero równego traktowania. Przewodnicząca w radzie rodziców jest wszędzie na pierwszym planie. Pani dyrektor nie dostępna .Dzieci zmęczone ,wychodzą ze szkoły 8-17.00. Nauczyciele co rok nowi - j. angielskiego co semestr. Pisanie karych karkówek , jest to niezgodne z regulaminem .Kartkówki i sprawdziany w jednym dniu, brak komunikacji miedzy nauczycielami, każdy przedmiot ,ważny dla każdego nauczyciela. Zmuszanie w pierwszych latach na zakup zestawów startowych 1000 zł .Pan Prezes , na zebraniach cały czas mówi do rodziców dokłada do szkoły, a cytat" jak komuś nie pasuje może wypisać się " .

Maks Sosin

Chciałem przyjść do szkoły ale wyprosili mnie, ponieważ jestem otyły.

jacek wu
@Maks Sosin

wspolczuje

Kamil Nowy wpis
@Maks Sosin

Nie Wiem, czemu się dziwisz to jest szkoła mistrzostwa SPORTOWEGO,nie po to są testy sprawności.

Niedoszły klient

Jak nam zależy na naszych dzieciach to jak najdalej od tej szkoły. Współczuję tym co mają tam dzieci. Nie chodzi o zazdrość tylko ludzkie podejście do dzieci.

Wiktoria Nowy wpis
@Niedoszły klient

Ale byłeś tam chociaż i widziałeś cokolwiek, że tak oceniasz czy sugerujesz się opiniami innych ludzi?

Czesław

Opinie klientów nie świadczą dobrze o poziomie szkoły.. a jak sprawa się ma od strony zatrudnionych? Mógłby ktoś napisać kilka słów o warunkach pracy? Czy otrzymujemy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pomoc kuchnii

Nauczanie matematyki tragiczne, dziecko idzie do takiej szkoły aby mieć łatwiej i żeby mogło uczęszczać na treningi, lecz niektórzy nauczyciele mają problem mimo że to SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO, no szanujmy się

jacek wu

tragiczny poziom nauczania matemarytki przez vice dyrektor

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka - Wieliczka

• Jak się pracuje w Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Fundacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka
  • Bolesława Szpunara 15