MOTOROL AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o MOTOROL AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

New

Cześć. A jakie są zarobki na początek ? Z tego co czytam na portalu to ogólnie w tej branży jest lipa , elit , Gordon itd 2500zl

Old
@New

Na początek? Zlecenie.

New
@Old

No na początek , bez nadgodzin i sobót . Postawa ?

Andrejii
@New

Nie lubię nocek więc póki ich nie mam będę tam siedział bo gdzie indziej płacą 2500 i trzeba pracować a na nadgodzinach to mamy wakacje

@Old

to jest nie prawda.

Ciekawski

Czy ktokolwiek zwrócił uwagę na to, że niektórzy kończąc pracę o 22 wychodzą z niej o 22:30 bo jest jedna bramka do wyjścia? Nikt tym ludziom za to nie płaci. Pomijając że kolejka do wyjścia jest w miejscu gdzie musi kiedyś dojść do tragedii. Nad głowami ludzi stoją poustawiane na regałach palety z towarem które ważą kilka ton każda. Awaria przypadek i tragedia wisi w powietrzu. Jedna rzecz spadająca na głowę kogokolwiek z tej wysokości to kalectwo albo gorzej co mówiąc kilka ton gdzie ludzie stoją jeden na drugim jak mrówki...

@Ciekawski

Duży hejt się wylał na firmę , cała zasługa DGN , pracuje w firmie 15 lat i na właścicieli złego słowa nie powiem , jedynie można im zarzucić ze za dużo władzy dali kierownikowi i na tym cierpi wizerunek firmy , oni zajęli się rozwojem firmy , dzieki temu powstają nowe miejsca pracy itd, ale czytając te komentarze raczej bym się nie zdecydował na prace w tej firmie na stanowisku magazyniera .Muszę dodać ze żadne zakazy , obcinanie premii nie biorą się z powietrza! Co do wyjścia są bramki z wykrywaczem metalu , a bramki powstały dlatego ze magazynierzy kradli towar i zanim każdy przejdzie to trochę to trwa . DGN weź się opamiętaj bo rozwalisz to co właściciele budowali 30 lat ! O ile już nie jest za późno !!!

@Jaaa

Nie chodzi o bramki, tylko w jakim miejscu ona jest.

@Jaaa

Nie no jest wspaniale? Same superlatywy. Na święta Bożego Narodzenia nikt nie dostał karpiowego gdzie w każdej krakowskiej małej firmie z powodu Covid19 mieli obrót przez pół i dawali pracownikom pieniądze. W tej firmie miliardy i nic. Podpisany papier na temat socjalu na sztukę. Jesteś pewien że bez powodu premii nie zabiera? Każdy kto to czyta dobrze wie że premia zależy od widzimisie...

Klient
@Anty DGN

Miliardy ?? Chyba chrywien UA . Taki bystrzak jesteś to sobie ściąg sprawdzanie finansowe za rok 2020 i zobaczysz obrót firmy ! Miliardy Ci się z milionami pomyliły !

@OlaBoga

No pomiędzy regałami ,tymi samymi co przed 22 wydajesz towar między nimi :)

@Jaaa

Jeśli nie widzisz różnicy w tym, że między tymi regałami przechadza się kilka osób w kaskach przez cały dzień na wydawcę a tym, że po 22 stoi tam blisko 200 osób, co zwiększa niemiłosiernie ryzyko wypadku, to musisz być trochę odklejony od rzeczywistości. Polecam jakieś działania matematyczne z rachunku prawdopodobieństwa, może to przybliży Cię do tego o co mi chodzi ????

@OlaBoga

Czyli kask cię uchroni przed 500kg paletą ? Widzę ze nie ważne dla ciebie ze np zginie 1 osoba na wydawce tylk 200 które akurat czeka na wyjście ? Dlaczego akurat po 22 ma spaść paletą a nie w ciągu dnia ? Czyli te 200 spowoduje ze paletą spadnie ? Matematyka nie ma tu nic do rzeczy i z tego co widzę to ty jesteś doklejona/odklejony, raz piszesz jako kobieta a raz jako mężczyzna , trolu :) i widzę ze jako osoba która nie pracuje od 2 lat i twierdzi ze to już nie jej problem to jesteś świetnie zorientowana/y sytuacja w firmie :)

@Jaaa

Tłumacze Ci jeszcze raz, ostatni, bo logika jest chyba na bakier. Dużo większe prawdopodobieństwo Tragedii występuje wtedy, gdy w tym akurat miejscu jest tak duże natężenie ludzi. Nie wiem co w tym trudnego do zrozumienia, ale najwidoczniej tego nie rozumiesz. Doczepianie się do tego jaką literówkę robię jest śmieszne, jeśli patrzy się na chociażby Twoją interpunkcję. A to, że nie pracuję tu od jakiegoś czasu nie powinno Cię interesować :)

@OlaBoga

Chyba u ciebie skoro nie potrafisz wytłumaczyć logicznie o co ci chodzi ... czyli uważasz ze te 200 osób w jakiś sposób spowoduje ze paleta spadnie im na głowę ? J

@Jaaa

Tłumacze Ci, że jeśli stanie się coś złego w tym momencie, to złe spotka o wiele więcej, niż jedną osobę, ale grobem o ścianę można rzucać cały dzień.

@OlaBoga

Zgadza się . Piszesz : po 22 stoi tam blisko 200 osób, co zwiększa niemiłosiernie ryzyko wypadku. Piszesz ze więcej osób zwiększa ryzyko wypadku a nie jak teraz ze będzie większa tragedia...

Kolega
@Jaaa

I ma rację, bo jak pełno osób stoi na całą długość regału, to jak coś spadnie to szansa na to że trafi człowieka jest o wiele większa niż w sytuacji gdy regałem przechadza się dwóch wydających. Kask cię przed półtonową paletą nie ochroni, ale nawet ważąca pół kilo rzecz spadająca z takiej wysokości stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo dla niezabezpieczonej głowy. Od strony bramki na wysokich regałach powinny być siatki takie jak kiedyś na sektorach na granicy z gabarytem.

@Kolega

Ale to nie zwiększa ryzyka wypadku ! Tylko większe jest prawdopodobieństwo ze kogoś trafi i z tym się zgadzam !

@Jaaa

Bo jak ma coś spaść do spadnie !

Kolega.
@Jaaa

Wypadek jest wtedy jak coś się komuś stanie. Skoro o 22 stoi tam więcej osób, to większa jest szansa, że coś na kogoś spadnie, więc większa jest szansa na wypadek. Szansa na to że w ogóle coś spadnie może i jest taka sama. Ale na wypadek większa. Poza tym taka kłótnia jest bez sensu. Regały powinny być zabezpieczone w tamtym miejscu siatką i koniec.

@Kolega.

Dokładnie ze bez sensu .Najlepiej zgłosić to do inspekcji/sanepidu a nie szczekać na formu bo może to nic nie dać !

@Klient

Owszem Miliony pomyłka z mojej strony. Ale czy to coś zmienia w sytuacji że nikt nie dostał pieniędzy ani na Wielkanoc ani na Święta Bożego Narodzenia? Czy nawet to że nikt z szefostwa nie wyszedł powiedzieć do Pracowników "Wesołych Świąt" bo właśnie tyle dla nich jesteśmy warci

Klient
@Anty DGN

Pewnie DGN stwierdził ze nie zasługujecie na premie świąteczna. Poprawcie się a może na przyszłe święta będzie premiera :) wylewacie tylko swoje żale , powinien być tez założony temat z numerami jakie pracownicy odstawiają o tym cisza ... ladny zlepek nagrań z monitoringu by powstał hahaha i ktoś by dołożył to czego kamery nie wychwycą

Robol
@Klient

Kierowniku G, proszę już się nie udzielać, wystarczy że Pan jest na zmianie i oszpeca dzień każdemu swoją twarzyczką i humorkami. Pozdrawiam

Kiero
@Robol

To może zmienić Ci czas pracy od 14-22 i 22-6 wtedy się będziemy mniej widywać . Tylko miej jaja i przyjdź pogadać

Andri
@Kiero

Dlaczego wszyscy nie chodzą na 3 zmiany? Wszyscy magazynierzy powinni mieć nocki

Miły
@Andri

Wszyscy narzekacie a sami mówicie że kasa za sobotę i w tygodniu nadgodziny są za darmo bo nie trzeba nic robić. Bierzecie paletę lekkich erlingow, napikujecie kilkadziesiąt i udajecie że te kilkadziesiat zrówna się z rozkładaniem dwumas i potem nic nie robicie czekacie aż paleta przyjdzie. Nocek nie macie a powinniście mieć. Gdzie indziej płacą 2200 więc nie narzekajcie

Kiero
@Andri

Bo mi 5 przybijają

Nie pracujacy od kilku miesiec

Tak jak pisze tu wiele osob warunki sa tragiczne patrzac na całokształt.... Chaos totalny ktorego "ojcem" jest Darisz G.(tak powinno sie pisac i wymawiac te personalia,prokurator juz dawono powinien zajac sie tym osobnikiem). Ci ktorzy przytulaja sie z G. maja najlepsze warunki mowa tu o pewnym wozkowy...ogolnie cala ekipa przyjec towaru to ekipa mocno walczaca o wzgledy pana kierownika,ale akutat im sie to oplaca.Zdarzaly sie soboty gdzie pijani wozkowi smigali po placu... Co do ukarincow to piszecie ze sa wykorzystywani ze tania sila robocza-z tego co pamietam to walili w h*ja i to ostro. Było paru normalnych pracownikow szczegolnie u Wojtka(jak ktos pisal wczesniej jedyny normalny przełozony). Teraz wspominajac czas tam spedzony robie to z usmiechem ale bedac tam wesolo nie jest.

@Nie pracujacy od kilku miesiec

szoszony zarabią tyle ile Polacy , te czasy kiedy byli tania siła robocza minęły ! Może dostaje na rękę mniej bo jest zatrudniony przez pośrednika który tez musi zarobić ...to tez ciekawy temat dlaczego DGN tak faworyzuje pracowników ze wschodu ??? Ktoś coś w temacie ?

Friend
@Nie pracujacy od kilku miesiec

Przy rozkładaniu towaru i tak nic nie robicie tylko czekacie godzinę aż paleta będzie a potem rozkładacie w 10 osób paletę z lekkimi uszczelkami a potem znowu godzina przerwy. Jak wam tak ciężko to zmieńcie pracę. Przypominam że według kodeksu możecie mieć w roku tylko 150 nadgodzin więc cieszcie się że jeszcze tego nikt nie ogranicza

Anty DGN

Trzeba też wspomnieć o toaletach bo Kabin jest w sumie 5 na 170 lub więcej ludzi. Więc szansa na skorzystanie w potrzebie jest taka sama jak wygrana w Jackpot. Inny temat to praca terminalem jeżeli nie klikasz co 2 lub 3 minuty to znaczy że nie pracujesz i jest problem. Nie ważne że na boxie zamykasz trasę bądź przy rozkładaniu towaru wywozisz śmieci i podstawiasz nową paletę. Nie ma klikania na skanerze to nie pracujesz. Chore! Podsumowując jako pracownik magazynu jesteś najgorszego sortu równoznaczne ze śmieciem z ulicy i (usunięte przez administratora) Tematu ubrań nie ma co powtarzać że z wielką łaską dostaniesz polar 3 razy za duży na ciebie. Choć pomieszczenie z ciuchami pęka w szwach bo dostają to gratis od producentów. Unikać tego pracowadcy szerokim łukiem A DGN niech trafi na wydawkę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowa Motorol Wiesława Kałkus Stanisław Kałkus Marek Kałkus Marian Kałkus sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Wydawka wisi... Mi to ja**

Ta firma to ogólnie jest (usunięte przez administratora). Nic lepiej nie określa tego miejsca jak właśnie (usunięte przez administratora), pod jednym warunkiem że dostajesz za bycie(usunięte przez administratora) wynagrodzenie. Zero szacunku dla zwykłego pracownika. Już pomijam fakt że jest pełno Ukraińców ale oni są jeszcze gorzej traktowani, jak jakieś odpady. Kierownictwo to jakaś porażka ludzie nie wykrzsztalceni nie mający pojęcia chyba jak praca w tym magazynie wygląda. Jak na niektórych sektorach ludzie są zastraszani i gnebieni przez brygadzistow. Że jak coś źle wydadza lub coś źle zrobią to albo brak nadgodzin, albo mają płacić za te części jak w czasie dojazdu skrzynki ulegna uszkodzeniu. Teraz może coś więcej o kierownikach. Kierownik W. To chyba jedyna normalna osoba na tym magazynie. Chociaż też ma czasem swoje jakieś "widzimisie" ale to pewnie nacisk i presdyspozycje z góry. Raczej nie ma się czego doczepić. Pracując z nim na zmianie możecie zaznać normalności na tym magazynie. Kierownik A. Ten gościu to jest ktoś, siedzi przed kompem pewnie nawet nie wie co klika, dzwoni po strefach, rozwala całą systematyczność pracy rzucając z C na D, z D na A i z A na C. Chyba nie wiem co sie dzieje i tylko naparza w klawe i dzwoni. Możliwe że mu samotność doskwiera, dajcie mu jakiegoś normalnego towarzysza tam a nie tego M. który chodzi i braki szuka i myśli że jest szerfyem na dzikim zachodzie bo chyba sobie coś w kroku odparzyl. Polecam masc na ból (usunięte przez administratora). Kierownik G. Kolejny dyrygent, szef, (usunięte przez administratora) oficer, przywódca, wódz... Jakby go nie nazwał to i tak wszystko pasuje. Gość zachowuje się jak jakiś prezydent miasta Krakowa... ba, chyba on jest nawet nad papieżem. Gość ma wyżej du** niż nos myśli że jest pępkiem świata a jak się nie zgadzasz z jego zdaniem to ci poprostu pogrozi że ci "(usunięte przez administratora)" bo przecież to jest nieustraszony jak terminator. Pewnie dziadek był w obozie zagłady, ale musiał dobra karierę tam rozkręcić bo chyba na wieży nie stał by ktoś taki, pewnie jakiś pododdział waffen albo innego badziewia miał pod sobą. Widać idzie to w krwi z pokolenia na pokolenie. Jak go prosisz o długopis przy wypisywaniu wniosku urlopowego to patrzy na ciebie jakbyś chciał (usunięte przez administratora) Kierownik DG. Tak to ten główny najgłównieszy z głównych. Po prostu glowniejszego nie ma, nie wiem czy właściciel chyba jest nawet pod nim, a przynajmniej się tak zachowuje. Ale z niego to jest dopiero dobry gagatek i czwany lis. Gość czasem zachowuje się jak baba w czerwone dni. Zależy jak trafisz na jego humor to może cię nie wyrzuci za samo spojrzenie. A może nawet da ci urlop na 3 tygodnie. Kto wie, loteria pełna para, zakreccie kołem fortuny bo nie wiadomo jaki dziś na humor kierownik. Jednego dnia obieca że przedłuży ci umowę a drugiego przychodzisz i dostajesz odpowiedź że nie przedłużamy już wspópracy. Jeżeli jesteś dobry dla niego tzn. sprzedajesz ludzi jak np. Shrek czy taraska to masz dobra pozycje w tej firmie. Jako brygadzista albo na pzcikach od 6-14. Dziwi mnie jeden Polak brugsdzista na najniższym sektorze, aaa już chyba wiem co zasłużylo że dalej jest na tym stanowisku. Ale mniejsza z tym. Strach jest zadzwonic po urlop zwłaszcza jak go wtedy najbardziej potrzebujesz. Masz 30% szans że go dostaniesz, bo pewnie ludzi nie ma albo dużo roboty. Ale to godzinie dzwoni ktoś inny i ma od ręki, kiedy chce i ile chce. Człowiek tak dwulicowy że to nie jest pojęte. Obiecuję polary, podkoszulki, niewadomo xco, ty czekasz jeden rok drugi rok i dalej nic, a przychodzi nowy szoszo i ubrany od stop po głowę pewnie jeszcze majtki z delphi dają i skarpety z FAE. Także nie za fajnie wygląda sytuacja w ten firmie. Inne negatywne komentarze nie da wymyślone, bo tutaj tak jest! I to jest przykre, nie wiem skąd się wzięły te pozytywnie chyba sam kierownik musiał je sobie napisać. Coraz więcej polaków odchodzi ale UA zostaje bo to jest tania siła robocza, kto by nie zatrudnił robola za 13 zł na godzinę co odwala kupę roboty, firma trzepie kokosy rozrasta sie, rozbudowywuje ale szefostwo jest coraz bardziej skąpe. Nie wspomnę o braku motywacji ludzi do pracy. Jak pójdziesz na l4 to wiedz że masz po premi, czyli dostaniesz najniższa krajowa więc strach chorować. A co dopiero pomyśleć o jakimś wypadku, gdzie kiedyś kierownik A. chciał wysłać poszkodowanego co mu spadło coś ciężkiego na stopę - autobusem. Tak, to nie jest żart. To wszystko jest chore. Jeżeli zamierzasz tutaj pracować najdłużej przez 3 miesiące, to OK bo może nawet zarobisz coś z nadgodzinami. Ale jak planujesz coś dłużej, to zapomnij... Czeka cię męka, a nad tobą będą stać kierownicy z pejczami, bo tutaj poczujesz się jakbyś musial odpokutowac swoje winy, a co najlepsze wina zawsze będzie po twojej stronie. Nie dziękuję i nie pozdrawiam kierownictwo.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Firma Handlowa Motorol Wiesława Kałkus Stanisław Kałkus Marek Kałkus Marian Kałkus sp.j.?

Odpowiedź

9-17, 14-22 przy dwóch zmianach. 6-14, 14-22, 22-6 przy trzech.

SaszA
@Odpowiedź

Jest jeszcze tryb pracy tylko na jedną zmianę 6-14, ale tylko dla kolegów kierownika magazynu. Jak nie przybijasz sobie z kierownikiem "piąteczek" i nie poklepujecie się po plecach to nie ma szans dostania się na jedną zmianę. A najlepsze że Ci co pracują tylko na jedną zmianę zarabiają tyle samo a nawet więcej od osób pracujących na nocki. Mogą przyjść do pracy w każdą sobotę za którą jest płatne trochę więcej i dorobić. Natomiast pracownicy ze zmiany nocnej mają zakaz brania urlopu w piątek w nocy aby przyjść w sobotę do pracy. Ciężkie czasy.

szoszo

Kierownik dgn potrafi Cię wmówić że białe jest czarne a czarne jest biale w innym wypadu jeżeli się z nim nie zgodzisz masz po premi,smutne czasy

Leon

Wykończcie DGNa...!!!

Niedowartościowany DGN Despota

To wszystko prawda wiem gdyż tam pracowałem i nie stety miałem nieprzyjemność z tym gościem oczywiście byłem pod ręką w niewłaściwym miejscu i czasie. Na szczęście nie pracuje już tam dłuższy czas i współczuje ludzią którzy tam pracują. DGN jest furiatem który wziął sobie za dużo na głowę i myślał że to ogarnie ale go to przerosło. Taki typ głupiec.

Cichy wielbiciel

Hmm co tu duzo powiedziec niewolnictwo jak 17 wieku w amryce , Polacy traktowani gorzej bo umia wiecej niz ukrainirc, z góry ukraince obsadzani na stanowiskach bryadzistów a ty jako polak juz będąc w miejszosci bo ukraicow jest 2x niemasz szans na jakas kolwiek podwyżke a co dopiero o inne stanowisko niz szczur .Odradzam tam prace jest wiele aspektów na -

Czy w Firma Handlowa Motorol Wiesława Kałkus Stanisław Kałkus Marek Kałkus Marian Kałkus sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Anty DGN

Zupełnie nic sobie z tego nie robi szefostwo. Najważniejsze aby Towar wyjechał a kasa spłyneła na konto

Benek

@katastrofa Praca przede wszystkim dla ludzi którym chce się pracować tym bardziej, że to dobry pracodawca!!!

katastrofa

Robota dla osób o stalowych nerwach, najlepiej bez węchu oraz znających język ukraiński.

Pawel

Proszę o więcej szczegółów

Adept

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku magazyniera godz pracy czy są nadgodziny zarobki itp

Henry

Firma z dużym doświadczeniem w branży. Dobra praca w fajnej atmosferze,więc polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MOTOROL AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w MOTOROL AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MOTOROL AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTOROL AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOTOROL AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ