Opinie o Piotr Wiergowski VBCH Design w Byszwałd

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr Wiergowski VBCH Design. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piotr Wiergowski VBCH Design o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wiergowski VBCH Design w Byszwałd

Jakie pytania zadaje na rekrutacji?

@Anonim

Jeśli masz 2 ręce i 2 nogi to jesteś przyjęty innych wymagań niema :D

@pracownik

O jakim stanowisku mówisz dokładniej? Bo chyba nie na każde są zerowe wymagania, co?

Była pracowniczka
@Grażyna

Każde - firma jest do (usunięte przez administratora) - nie płacą na czas , (usunięte przez administratora) na wypłatach i właściciel stosuje (usunięte przez administratora)ze swoją pomocnicą.

@Była pracowniczka

Serio? To ile dni potrafią być opóźnione te wypłaty? jeśli chodzi o psucie atmosfery, jeśli serio takie rzeczy się dzieją to czemu tego nikt gdzieś nie zgłosi? Chyba że ktoś zgłaszał? Jak efekty?

Dawid

Pracuje na produkcji. Jest nieraz ciężko bo są trzy zmiany, ale płaca się zgadza.

Paulina
@Dawid

A ile w takim razie ona wynosi? Macie jakieś nagodziny? Ile one są płatne?

Makumba
@Dawid

Jak już to Pracowałeś... od dłuższego czasu niema 3 zmian

@Makumba

To w jakim trybie teraz pracujecie? Zmian jest mniej? Czy wszyscy chodzą na ta samą godzine?

Joanna

Gdy weszłam na stronę firmy pojawił się komunikat o jej zablokowaniu i kontakt do jakiejś windykacji, ktoś wie o co chodzi? Firma normalnie funkcjonuje, zatrudnia?

Norbert G
@Joanna

Tak,. Rozstaliśmy się z firmą, która prowadziła nam stronę internetową. Na chwilę obecną mamy niedostępną domenę internetową do czasu rozwiązania z nimi do końca umowy współpracy. Moze Pani nas poszukać pod nowym adresem www.vbch.eu. Cały czas pracujemy i zatrudniamy. Pozdrawiam, Norbert, przedstawiciel handlowy.

Urszula
@Norbert G

Skoro cały czas zatrudniacie, to jakie są aktualne stanowiska? Można wiedzieć, czy jest coś biurowego dla osoby z kilkuletnim doświadczeniem? Będę bardzo wdzięczna.

Iwona

Dostałam możliwość awansu za swoje osiągnięcia. Jest super

@Iwona

Tego nie pisała prawdziwa Iwona, (usunięte przez administratora)

@Norbert

W sensie nie rozumiem chyba czemu nie? Nie pracuje ich tu więcej?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piotr Wiergowski VBCH Design się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bartek

Polecam każdemu w Lubawie

Norb
@Bartek

Jan

Piąteczka, praca jest, pieniążki są, jest dobrze.

@Jan

A z ludźmi jak idzie się dogadać? Są tu integracje jakieś?

Jan
@Karolina

Mamy jakby dwie strefy. Góra - biura i dół produkcja. Jednak atmosfera między pracownikami jest wybitna. Mamy wyjścia wspólne na piwko.

Jak szefostwo w Piotr Wiergowski VBCH Design traktuje ludzi?

Inga

Bardzo źle w każdym aspekcie.

Prac

W porządku. Z mistrzami idzie się dogadać

Janusz

Jeżeli pracujesz uczciwie i wywiązujesz się ze swoich zadań to szefostwo to docenia

@Janusz

Tak? A w jaki sposób? ;)

Januszalepszawersja

Wypłaca pensje XD

@Januszalepszawersja

Haha, no to pięknie, gratuluję w takim razie. A w jakiś jeszcze sposób? ;p Czy po prostu aż tak wysoka, że nie trzeba nic dodawać?

Januszlepszawersja
@Karolina

Oprócz pensji podstawy możesz co miesiąc otrzymać 30% dodatku za nienaganną pracę. Dodatek może odebrać Tobie mistrz produkcji jak coś naprawdę ciężkiego przeskrobiesz narazisz firmę na stratę finansową. Zrobisz złe wiercenie załóżmy w 100 elementach XD Naprawdę asy tylko mogą to stracić. Więc jak ogarniasz i nawet zrobisz jakiś błąd i nie starasz się go ukryć "bo może nie wyjdzie" to Twojemu dodatkowi nic nie grozi.

@Januszlepszawersja

A to super, brzmi przychylnie, to pewnie faktycznie nikt tego nie traci. Ale to odnośnie finansów i profitów, a jak sama relacja ludzi z szefem?

Werka

Rozmowa przebiegła pozytywnie... teraz czekanie za wynikami. :)

Natalia

Praca jest mrauuu

Dobrze jest

Norbert

Pracę zacząłem w czerwcu. Wrażenia pozytywne. Przejrzyste warunki współpracy utrzymane od rozmowy kwalifikacyjnej, która odbyła się z właścicielem firmy. Firma rozwojowa działająca na dwóch płaszczyznach - produkcja mebli oraz hurtownia płyt. Polecam.

@Norbert

Bardzo dobra firma zgadzam się, jestem tutaj już 5 lat.

Jest ok

Iwona

:) !!!!

Bonapetite pipita

Błażej

Rozmowa przebiegła szybko i sprawnie. Omówiliśmy warunki, dostałem posadę do obsługi maszyn

Oksana

Trzymaj się jak najdalej !!! Przydatne we wszystkich przypadkach. Moje sugestie dla Piotr Wiergowski VBCH Design: Zamknij fabrykę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie bądź chciwy.

Oleh
@Oksana

Ekspluatatsiya pratsivnykiv ye osnovnym pryntsypom tsiyeyi kompaniyi. Nemaye povahy do lyudey. Shakhraystvo, hroshi vyplachuyutʹsya chastynamy, chekayuchy misyatsʹ i bilʹshe

były prac

jest w porządku

Beata
@były prac

Napiszesz coś więcej o pracy? Opinie są podzielone, jedne negatywne a drugie pozytywne z tym że są to pojedyncze zdania i tak na prawdę nie wiadomo o co chodzi.

@Oksana

Pracuje pięć lat i czasem zdarza się opóźnienie w wypłacie co tygodnia jak firma ma sezon urlopowy i mniej zamówień., ale tak od samego początku mam uczciwe warunki zatrudnienia. Pięć razy w tygodniu po 8h, za naprawdę godne pieniędzy. Polecam

Gadasz głupoty

Pracuje w firmie od 5 lat. Zawsze, ale to zawsze mogłem przyjść z problem do szefa. Nigdy nie pozostawił mnie samego. Oczywiście jest nieraz problem z terminem płatności, opóźnienie do tygodnia, ale wtedy widać, że firma nie ma zleceń a szef i tak się stara wszystko wyprostować. Pracownik może otrzymać awans jak ja i naprawdę dobre pieniążki.

Czy w Piotr Wiergowski VBCH Design wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Norbert

Umowa o prace lub zlecenie

@Pracownik nie ma szansy na normalną umowę?

Weronika
@Michał

Jest umowa

Bardzo miła atmosfera , wesoło , z chęcią idzie się do pracy , z każdym można się dogadać. Serdecznie polecam

Rnia

Firma Pan Wiergowskiego jest miejscem dla osób chcących pracować. Stworzone warunki do pracy są super. Jeżeli chcesz pracować i poświęcić czas na pracę , a nie przyjście do pracy - TO JESTEŚ DOCENIONY.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piotr Wiergowski VBCH Design odbywa się również w języku angielskim?

VBCH Design

Nie, rekrutacja odbywa się w języku polskim

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wiergowski VBCH Design - Byszwałd

• Jak się pracuje w Piotr Wiergowski VBCH Design?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Wiergowski VBCH Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Wiergowski VBCH Design?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotr Wiergowski VBCH Design