Opinie o M.J.K. Meble Na Wymiar Jarosław Kasznia w Krajenka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy M.J.K. Meble Na Wymiar Jarosław Kasznia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie M.J.K. Meble Na Wymiar Jarosław Kasznia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.J.K. Meble Na Wymiar Jarosław Kasznia w Krajenka

Mariola Nowy wpis

Wziął zaliczkę i tyle go widzieliśmy (usunięte przez administratora) kłamca, nie odbiera telefonu. Radzę się trzymać od niego z daleka

www.firmatrans.wp.pl

Polecam bardzo uczciwy i słowny człowiek. Mebelki kuchenne piekne.

Klient
@www.firmatrans.wp.pl

Nie słowny, przeciągających realizację, nie odbiera tel., obraża i wymyśla tak aby swoje opóźnienia wytłumaczyć czymkolwiek, przechwala się,

Lidia
@Klient

A czym takim się do Ciebie przechwalał?

Bo wie
@www.firmatrans.wp.pl

(usunięte przez administratora) NIESŁOWNY, żyje z brania zaliczek od klientów, wymyśla przeróżne historie o braku możliwości wykorzystania zlecenia i......po gościu!

Lidia Nowy wpis
@Bo wie

Oho, serio widzę, że zły jesteś. :( Ile jak już waszej zaliczki zakosił? :/ I co w sumie z tym robisz tak właściwie?

Bo wie Nowy wpis
@Lidia

Widzę, że tylko ty odpowiadasz na wystawione komentarze te negatywne,co masz z tego,co?

Lidia Nowy wpis
@Bo wie

No chciałabym dostać rzetelną dawkę info na temat firmy. Dostanę? Co w tym złego ze chciałabym się dowiedzieć

Anna B.

Pan Jarek w 2020r. wziął od Nas zaliczkę na wykonanie zabudowy meblowej - kwota 50 000 zł , oczywiście nie wykonał mebli i zabudowy meblowej - sprawa jest w sądzie. Była rozprawa niby chciał coś spłacac i oddawać w ratach ale.... jak zwykle ma to w dupi.... głęboko i nic pieniędzy nie oddaje jak ustalił w Sądzie !!!! (usunięte przez administratora) !!! Jak tak można postępować..... a na fb wielce się wystawia z urlopu w Zakopanem jak to pięknie się wczasuje ze swoją rodzinką - żonka wstawała ponad 50 zdjęć ;)))) Gratuluje że się powodzi ale oddaj pieniądze Kłamco i Oszuście !!!!!! Może kiedyś trafi na kogoś kto będzie jeszcze lepszy niż on i się z nim rozliczy !!!!! Nie polecam !!!!

Renata
@Anna B.

Współczuję! Dobrze, że weszła Pani na drogę sądową. A ten pan nie ma żadnych terminów płatności? Może ma jeszcze czas? A jeśli nie, to może warto porozmawiać znowu z prawnikiem?

Dominika

Czy tak samo słowny jak względem klientów pokroju tych z komentarzy niżej jest wobec pracowników? Chciałabym wiedzieć, czy płaci na czas.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie M.J.K. Meble Na Wymiar Jarosław Kasznia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anna B.

Zabudowę meblowa zleciliśmy z mężem Panu Jarkowi w marcu 2020 termin realizacji umowy był do końca listopada 2020r. Stolarz wziął zadatek 50 000zl Jest marzec stolarz rozpoczął kilka mebli po czym stwierdził ze kuchnia jest (usunięte przez administratora) ( za długie fronty, za krótkie, nie dopasowane wymiary- wysokości szerokości ... szok) dostał projekt od projektantka wnętrz - z dokładnymi wymiarami których nie umie rozczytać. Przyjeżdżał raz w tyg Na 3h - prosiłam go za każdym razem żeby przyjechał. Stwierdził, ze nie będzie tego kończył.Nie mówić o reszcie mebli których nie ropoczął. Sprawa jest obecnie w prokuraturze, ale Pan Jarek oznajmił ze jest bankrutem i nic z niego nie ściągniemy. Nie polecam !!!! Nie wpłacacie mu żadnych zaliczek, zadatków bo to (usunięte przez administratora) !!!

Mm.kk.444@wp.pl
@Anna B.

Jesteśmy zadowoleni polecamy te firmę.

Agnieszka

Niestety nie polecam. Sam wyglad kuchni ok co do ceny to również ok, ale samo podejście do klienta i terminowość jest na najniższym poziomie. Wszystko było w porządku dopóki nie zapłaciłam- Pan Jarek się starał. Gdy tylko otrzymal calosc środków (pomimo nie skończenia kuchni-moj błąd ) kontakt z nim byl utrudniony. Okazało się że szafki górne są zamontowane za wysoko- miesiac czasu prosiłam się zeby Pan Jarek przyjechał i je obniżył, kolejnym problemem byly fronty od górnych szafek- jedna byla porysowana, w dwóch szafkach w ogóle tych frontów nie było. Kolejny miesiąc proszenia się, pisania i dzwonienia do Pana Jarka. W końcu w pod koniec grudnia Pan Jarek przyjechał zamontował brakujące fronty ale oczywiście nie mogło być tak pięknie wiec okazało się nie ma listew, Pan Jarek obiecał ze dojedzie z tymi listwami na początku nowego roku. Mamy marzec listew nie ma, jak się okazało listwy nie są ujęte w wycenie wiec mi nie przysługują. Na moje obiekcje odnosnie realizacji otrzynałam SMS treści " proszę nie korzystać z moich usluch" NIE POLECAM - no chyba ze macie bardzo dużo czasu i dùuuuuuużo cierpliwości....

Bardzo dobra jakosc,terminowosc. Podejście do klienta profesjonalne, wizualizacja projektu przed realizacją. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o M.J.K. Meble Na Wymiar Jarosław Kasznia - Krajenka

M.J.K. Meble Na Wymiar Jarosław Kasznia