Opinie o Grzelak Witold Indywidualna Kancelaria Adwokacka Witold Grzelak w Połomia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grzelak Witold Indywidualna Kancelaria Adwokacka Witold Grzelak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grzelak Witold Indywidualna Kancelaria Adwokacka Witold Grzelak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzelak Witold Indywidualna Kancelaria Adwokacka Witold Grzelak w Połomia

Dora Nowy wpis

Jestem z okolic Połomii i szukam Kancelarii adwokackiej w celu zrealizowania praktyki. Przy tym 20letnim stażu ktoś już może był i wyraziłby ocenę? Widziałam też te dawniejsze przestrzegające komentarze. Jest ktoś na bieżąco i by się do nich odniósł?

Agnieszka Gliwice Nowy wpis

Witam jak wygladaja koszta i rozliczenie, czy mozna jakies ogólne informacje uzyskac ?

Gabriela Nowy wpis

A Pan to kto? Klient czy może jakiś współpracownik? Jaki powód odradzania? I czy to oznacza, że przyuczenie jest jednak możliwe?

Alicja S.

Witam, korzystałam z usług tego pana. Niestety od 2018 r. Nie ma z nim kontaktu, sprawa zakonczona negatywnie. Nie odpowiada na tel, smsy oraz maile. Nie polecam.

Gabriela
@Alicja S.

To ja Panią w tym momencie podziwiam, że z takim spokojem o tym Pani pisze...Tyle że kiedy ta sprawa ostatecznie miała swój finał? Bo jeśli Pani czekała tyle lat to nie lepiej było poszukać kogoś innego skoro z kontaktem był taki problem?

Aleksandra
@Alicja S.

Pani Alicjo, a czy rozliczyla sie pani z tym adwokatem ? U nnie ta sama sytuacja jak u Pani, zero kontaktu, okazalo sie ze nawet nie reprezentowal mnie na waznych rozprawach. Wynajelam innych adwokatow, ale ostatecznie z panem Witoldem G. Sie nie rozliczyłam, bo nawet.nie bylo jak.

Gabriela
@Aleksandra

To Pani nie było nie było przy tych rozprawach fizycznie, że dopiero po czasie się Pani zorientowała, że tego Pana nie było?

Aleksandra
@Gabriela

Nie bylo ze względu,.ze nie mialam jak wyjsc ze szpitala. A yen pan zapewnial mnie, ze nie musze byc obecna ,ze on wszystkim sie zajmie. Takze trudno oolecac taka osobe.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grzelak Witold Indywidualna Kancelaria Adwokacka Witold Grzelak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
Anna Bak

Uwaga,ten pan to (usunięte przez administratora) Nie dajcie sie zwieźć. Szkoda czasu i pieniedzy na kogos kto za chwile wszystko oleje i przestanie sie odzywac.

Natalia J.

Nie polecam korzystać z usług tego pseudo-adwokata. Po podpisaniu oświadczenia o zajeciu sie sprawą urywa kontakt. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy oraz maile. Sprawa prowadzona przez tego pana zakonczona negatywnie, po czym okazalo sie, ze ani razu nie reprezentowal mnie w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzelak Witold Indywidualna Kancelaria Adwokacka Witold Grzelak - Połomia

Grzelak Witold Indywidualna Kancelaria Adwokacka Witold Grzelak
  • Cicha 3