Opinie o Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski w Luboń

Były pracownik Nowy wpis

Zalega z płatnościami ponad 10 tysięcy dla pracowników i nie ma zamiaru zaplacić. śmieje się w twarz gdy chce się upomnieć o swoje.

Wzięli pieniądze za diagnozę nie naprawili do dnia dzisiejszego czyliod 5miesiecy nie przyjechali, to są zwyki krętacze, kłamcy, nie polecam i przestrzegam każdego oszukaja

okradziony 2 Nowy wpis

klasyka, pobranie zaliczki na remont pieca i tyle go widzieli , nie polecam,(usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski?

Michał Nowy wpis

Uwaga. To firma która (usunięte przez administratora) swoich potencjalnych kontrachentów. Lepiej nie podpisywać z nimi żadnych umów a już broń Boże wysyłać pieniądze.

Czy po rozmowie w Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lulla

Pozdrowienia od serwisu Trochanowskiego. Pracowaliście razem.... Milo Pana Piotrowskiego zapomina (celowe określenie). Luboń Grzybowa 25. Proszę obejrzeć siedzibę Pan prezesa zarządu...Google Maps

Sławomir Piotrowski
@Lulla

Panie Trochanowski z całym szacunkiem dla Pana nie ładnie bawić się z konkurencją na komentarze wiem że ma Pan ogromne kompleksy na tym punkcie ale proponował by się zająć pracą a nie wykorzystywaniem swoich pracowników rozumie Pan przecież że stałem się Pana konkurencją ze względów mobbingowych i na Pana szczęście nic z tym nie zrobiłem pozdrawiam Sławomir Piotrowski

Klientka
@Sławomir Piotrowski

Jak Panu nie wstyd takie komentarze tu dodawać?Okrada Pan ludzi,a innych poucza?

Radca Prawny

Pan Piotrowski od połowy marca utrzymuje, że zwróci zaliczkę w wysokości 1000 zł na naprawę pieca, niestety wiadomości i telefony ignoruje.Jeśli kwota nie zostanie zwrócona to z przyjemnością przejdę się zanieść zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i zadzwonię do poznańskiego US w celu uzmysłowienia do jakie oszustwa grupa junkers-24 popełnia na co dzień.

Okradziona
@Radca Prawny

Niestety to nic nie da.Pan Piotrowski odda Panu niewielką część z tej kwoty przez co policja umorzy postępowanie.Przerabialiśmy to,dlatego złożyliśmy pozew w sądzie.(usunięte przez administratora)

Firma Junkers-24 . , wpłaty za zamówienie idą na konto Piotrowski - Grupa Sławomir Piotrowski, narazie umoczyłem ponad 1000 zł ale nie odpuszczę, składam zawiadomienie do Prokuratury a póżniem pozew cywilny. Jeżeli ktoś chętny, (usunięte przez administratora) podobnie jak ja chce się dołączyć proszę bardzo, podam nr. sprawy i gdzie należy złożyć stosowne zawiadomienie.

mro

Tak, ja chciałbym dołączyć. Ten post poniżej to mój. Mariusz

@mro

Dam znać

@Andrzej

Być może że zainteresowany czyta te opinie, w każdym razie wczoraj otrzymałem zwrot pieniędzi i w związku z tym odstępuję od złożenia zawiadomienia co nie oznacza że zmieniłem o nim zdanieale, życzę wytrwałości i konsekwencji w działaniu.

s.
@Andrzej

Ja też nie odzyskałem ponad tysiąca złotych, czy może mi Pan przeslać numer konta z jakiego przyszedł przelew? pozdrawiam S. Kocik Tarnów

s.

Bardzo dziękuje. Moja sprawa jest ściągana przez komornika i firmę windykacyjną, inaczej sie nie da z tym Panem Piotrowskim.

@Andrzej

Dzień dobry. Ja podobnie trzy tygodnie temu zamówiłem i wpłaciłem kwotę 108 zł za czujnik temperatury. Potwierdzenie przyjęcia wpłaty dostałem cztery dni po przelewie ( co już była dziwne ). Dostałem automatyczną informację, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Do dziś nie ma części, a kontakt jest niemożliwy ( brak telefonu, nie odpowiada na maile ). Proszę o namiary gdzie złożyć zawiadomienie i w jaki sposób tzn. jakie dokumenty przygotować. Pozew zbiorowym większe szanse powodzenia. 108 zł to zostanie umorzone z powodu niskiej kwoty i szkodliwości. Przestrzegam potencjalnych klientów przed oszustem.

Stanisław
@Andrzej

Mi obiecał zwrot ponad tydzień temu. Jak to tej pory nic się nie zadziało. Straciłem 1080zł i tego napewno nie daruję!

Sławomir
@Andrzej

Dopisuję się do Pana, ja utopiłem 264 zł, Ostrzegam przed firmą junkers-24.pl nie dostałem towaru. 17.03.2021r wpłaciłem na konto pieniądze, nadal nie otrzymałem bloku elektrod , uwaga na tą firmę, proszę podać nr sprawy ja się dołączam.

Jagoda
@Andrzej

W jaki sposób mogę się z Panem skontaktować? Niestety też "padliśmy ofiarą" tego sklepu

Radca Prawny
@Andrzej

Z chęcią pomogę, również zostałam oszukana.

kdm2010@o2.pl

Witam, moja firma też została (usunięte przez administratora)przez tego Pana na kwotę 110 zł. W razie pytań proszę o kontakt na maila.

Kupujący w www.junkers-24.pl

www.junkers-24.pl - Nie kupujcie na stronie. Strona i cały ten sklep to wielkie (usunięte przez administratora) Stracicie tam pieniądze jak i ja straciłem. Brak kontaktu z właścicielem serwisu. Brak wysyłki towaru i brak zwrotu pieniędzy za towar. Brak numeru telefonu kontaktowego. Pod podanym adresem nikt nie słyszał o takiej firmie.

Waldek

W dniu 8 marca 2021 roku złożyłem doniesienie na policji w sprawie wyłudzenia na kwotę 242,00 przez firmę Junkers-24 reprezentowanej przez Sławomira Piotrowskiego. Zapłaciłem za towar lecz go nie otrzymałem.

Jeszcze raz. Proszę pana Andrzeja o podanie numeru sprawy, gdzie złożyć doniesienie o dokonani przestępstwa ( wyłudzenie ) i jakie dokumenty przygotować. Wszystko wskazuje, bezostałem oszukany przez tę firmę, tego Pana. Nazwa firmy to Junkers-24.

Jak duże mieliście opoznienia w wypłatach?

mro

Teraz ta firma to Junkers-24.pl. sklep z częściami. Prawdopodobnie utopiłem ponad 1000zł

Juras

Ostrzegam wszystkich przed zamawianiem czegokolwiek w tej firmie. Ja zamówiłem część do piecyka za 75 zł. 30 listopada 2020r.po czym zaraz zapłaciłem i od 03 grudnia przesyłką jest w trakcie przygotowania. Udało mi się tam dwa razy dodzwonić i za pierwszym razem miałem obietnice zrealizowania zamówienia w okresie 4 do 5 dni a za drugim razem znowu to samo. Tej części po prostu nie było na stanie i zażądałem zwrotu gotówki . Pan ten kazał mi poprzez ich stronę o to się zwrócić co też uczyniłem . Od tej pory tj.ok 08 grudnia do dzisiaj nie mam zwrotu gotówki,nie można się dodzwonić i jest info na stronie że nie ma ich w biurze. Zaraz po nowym roku zgłaszam to na Policję jako (usunięte przez administratora) i wyłudzenie.

@Juras

Chyba mnie spotkało to samo , czy ma P{an do nich telefon

Centrum Serwisowe Tarnów

Dzień dobry, postanowiłem podzielić się opinią o firmie Grupa Piotrowski Sławomir Piotrowski aby przestrzec innych, potencjalnych klientów przed podjęciem współpracy z tym Panem. Nie zapłacił mi za wysłane w lutym i marcu podzespoły do kotłów na kwotę 1010zł. Nie odbiera telefonu, nie płaci, czuje się (usunięte przez administratora) przez tę firmę. Co ciekawe na początku kiedy zamawiał wcześniej zawsze płacił więc albo popadł w długi i nie ma odwagi tego przyznać albo zwyczajnie zamawia a gdy zdobędzie zaufanie nie płaci za towar. Panie Piotrowski tak się nie robi. Jeżeli jest Pan osobą uczciwą proszę o spłatę zobowiązania względem firmy Centrum Serwisowe Tarnów za części które Panu wysłaliśmy abym mógł jak najszybciej odzyskać o Panu dobrą opinię i usunąć po wpłacie wówczas nieaktualny już komentarz.

Tomysl

W dniu 25.05.2020r wziął ten Pan 600zl i Do dzisiejszego nie odzyskałam pieniędzy po zakończeniu współpracy.

Alan

Czy wiecie czy może teraz będą jakieś rekrutacje?

Olek

Zna się ale kasuje sporo.

Jaga

Jaką wiedzę ma mieć serwistant do konsultacji telefonicznych? I czy jest wstępne przeszkolenie z obsługi klienta przez telefon?

Serek

podczas rozmowy telefonicznej zostałem zapytany co się dzieje i już na tym etapie serwisant wiedział co jest nie sprawne. przyjechał jeszcze tego samego dnia późno wieczorem i naprawił. Serdecznie polecam tą firmę.

Auto
@Serek

Autoreklama

Zostaw merytoryczną opinię o Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski - Luboń

• Jak się pracuje w Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski?

Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski