Opinie o Firma Tynkarska Mark-Tynk Marek Miśkowiec w Łętownia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Tynkarska Mark-Tynk Marek Miśkowiec. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Tynkarska Mark-Tynk Marek Miśkowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Tynkarska Mark-Tynk Marek Miśkowiec w Łętownia

Klient123 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Uwaga na tych ludzi , u mojej babci dom budowany w latach 70 ma lepiej zrobione tynki niż u mnie . Budowę oglądać był ten cały pan Marek nagle do pracy przyjeżdża inna ekipa na rejestracjach KNT , podwykonawcy osobna firma Uwaga bo nie warto

Nk

Absolutnie nie polecam tego Pana! Po pierwsze przetrzymał nas 2 miesiące z tynkami. Umawialiśmy się z nim na konkretny dzień i cisza, znów się umawiamy na konkretny dzień i znów cisza. Zero informacji dzień wcześniej, że nie przyjdzie. Potem wymyśla tragedie (ten złamał nogę, drzewo spadło na linie energetyczne), cuda na kiju. Podejścia i szacunku do klienta brak! Po drugie tynki, np. cementowo-wapienne są wykonywane niechlujnie, teraz widzimy to przy kładzeniu płytek, tynki są bananowate w poziomie. Po trzecie uszkodzili nam elementy ochronne drzwi i okien. Po czwarte niby się umawialiśmy na konkretną cenę z materiałem, a suma sumarum chciał, żebyśmy dopłacali do materiału, bo mu brakło przy czym przyjeżdżamy pierwszego dnia jak robią tynki cementowo-wapienne a paleta gipsowego tynku "zniknęła". Oczywiście zawyżył też ilość metrów tynków. Po kolejne Pan Marek miał przyjechać obrobić drzwi i znów czekamy na niego ponad miesiąc. Kpina Zerwali nam kabel z elektryki i udawał, że wszystko jest w porządku, dopiero po zwróceniu uwagi naprawili kabel. Nie potrafią sprzątać po swojej robocie i po sobie, resztki jedzenia wymieszane z workami po tynkach. Podsumowując nie polecam, radzę trzymać się z dala od Pana Marka!!!

Aron Nowy wpis
@Nk

To jest paproch

Xd

Ja NIE polecam u mnie beznadzieja krzywo i niedokładnie

Edward
@Xd

Rozumiem Twoje rozczarowanie źle wykonaną usługą i jeśli jesteś niezadowolony możesz wyrazić to w swojej opinii. Interesują mnie także komentarze osób zatrudnionych w firmie i jak Wy postrzegacie zatrudnienie. Liczę na Waszą większą aktywność.

Gosc Nowy wpis
@Edward

Pracowałem tam kilka miesięcy , połowa zatrudnionych tam ludzi to miejscowi alkocholicy , odeszłem sam z tej pracy w sumie odeszlismy we dwójkę z kolegą nie zostaliśmy wypłaceni do końca

Sylwia Nowy wpis
@Gosc

no i co, udało ci się odzyskać pieniądze do końca ? jak to się skończyło? ciekawe jak teraz wyglada praca tam, moze sie cos zmieniło... ciekawe czy pracownicy nadal miejscowi

Beata

Strasznie mało tutaj jakichkolwiek informacji na temat pracy w Mark-Tynk. Bardzo proszę, żeby osoby, które mają doświadczenie w pracy na stanowisku Tynkarz, powiedziały coś o tym, jak się tam pracuje. Głównie chodzi mi o system pracy. Po ile godzin pracujecie i w jakim systemie?

Rozmowę kwalifikacyjną w Firma Tynkarska Mark-Tynk Marek Miśkowiec masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ZATRUDNIMY TYNKARZY OLSZTYNEK OLSZTYN OSTRÓDA NIDZICA?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Roman

Bardzo dobrze wykonana robota, polecam wykonawce. Cena 30,5zl za metr jest ok.

Witold

Ale to forum dla pracowników a klienci powinni kierować swoje uwagi na inny adres.

Grzegorz

Nie polecam tej firmy. Bardzo żałuję, że zaufałem tej firmie i nie zmierzyłem ścian poziomicą przed płaceniem. Większość jest krzywa, co odkryłem dopiero przy malowaniu. Nie jestem zadowolony.

Adi

Nie rozumiem co ludzie piszą o tej firmie chyba zazdrość chłopak i wykonywali teraz tynki u mnie w Książenice kierownik był zaszokowany ich pracom dom bez zarzutów wykonany zapraszam na oględziny

kolejna zawiedziona

Tragedia, dramat... Brak mi słów, jestem świeżo po umyciu okien, ale od początku. Firma zamówiona półtora roku temu, mieli być w połowie lipca ("tak, nie będzie problemu" usłyszałam). Przedłużało się- wpierw do sierpnia, potem do września, potem "na pewno mi to zrobią w październiku". Czekałam bo nie było czasu szukać innej firmy- następni wykonawcy czekali w kolejce.. W końcu przyjechali- w listopadzie 4 osoby. Ok 700m2 tynków c-w robili 1,5 tyg. Straty: pęknięty parapet granitowy (gr. 3cm, nie wiem ja oni to zrobili..), brak uszczelki maskującej zawiasy w oknie, wgięta brama garażowa i perła... cały mechanizm drzwi do wymiany :/ Zrobione szybko i po zbóju. Ściany niewygładzone, widoczne zaciery na ścianach i sufitach, krzywe nadproża ścięte do rogu lub zaokrąglone w środku okna.. Niby posprzątane, ale całe drzwi wejściowe od góry miałam zaklejone tynkiem. Firmę wzięłam z polecenia, ale dobrze to oni mogli robić kilka lat temu... i niech Was nie zmyli obecność szefa podczas prac- u mnie też był..

Beata

W Internecie nie ma zbyt wielu informacji o firmie, a Wy nie jesteście zbyt aktywni. Czy ktoś zechce podzielić się swoją opinią? Czy firma kogoś obecnie zatrudnia, czy jest to działalność jednoosobowa? Jeśli poszukiwane są nowe osoby, to czy pracodawca wymaga od nich doświadczenia zawodowego?

Polecam firmę Mark tynk to naprawdę dobrzy fachowcy i solidnie wykonana praca

Gutek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Miałem nadzieję , że dowiem się czy warto starać się o pracę w firmie?

Z przykrością stwierdzam brak profesjonalizmu. Niestety skorzystaliśmy z usług tej firmy. W 100 % negatywne opinie to prawda. Zazdroszczę tym którzy zrezygnowali. Szkoda że nie można włożyć zdjęć.

Gutek

Jeśli jest tak źle to przecież można zmienić firmę!

Po5 miesiącach poddaje się

Franek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zen

Totalna masakra!!!

Mati

Masakra

Luki

TRAGEDIA

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Tynkarska Mark-Tynk Marek Miśkowiec - Łętownia

Firma Tynkarska Mark-Tynk Marek Miśkowiec
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 401
    34-242 Łętownia