Rowertour.com sp. z o.o.

Opinie o Rowertour.com sp. z o.o.

Pracę w rowertour.com oceniam bardzo pozytywnie. Pracuje w młodym zespole, składających się z ludzi z głowami pełnymi pomysłów i pozytywnie nastawionymi do życia. Wszyscy sobie pomagają i mogą na siebie liczyć. Wynagrodzenie zawsze jest na czas. Przestrzeń pracy jest bardzo komfortowa, biura są nowoczesne, a pomieszczenia socjalne czyste. Szefowie zadbali o każdy aspekt pracy, aby była przyjemna. Często mam bezpośredni kontakt z zarządem i osobiście nie mogę narzekać na złe traktowanie. Z moim bezpośrednim przełożonym współpraca także odbywa się wzorowo. Z czystym sumieniem mogę napisać, że pracodawcy dbają o pracownika. Czuje się w tej firmie doceniony i potrzebny. Cieszę się, że mogę tu pracować. Osobiście uważam, że plusem jest fakt, że Szefostwo wspiera pasję pracowników. Bardzo pozytywnie też oceniam warunki socjalne. Ogromnie cieszy mnie, chociażby to, że nigdy nie brakuje nam pysznej, świeżo mielonej kawy bardzo dobrej jakości. Polecam prace w firmie rowertour.com!

@Piotr

Ktoś to skopiował z elementarza albo translatora? Zdania jak z podstawówki... Cieszę się, że tu pracuję.

Alicja

Nie musi Pan współczuć. Pracuje się dobrze :) Przykro nam, że nie mieliśmy akurat tego czego Pan potrzebował. Takie sytuacje się zdarzają i naprawdę staramy się ustalić z Klientem satysfakcjonujące rozwiązanie. Ten portal służy do oceny pracy w firmie, prosimy o kontakt na kontakt@rowertour.com w celu wyjaśnienia sytuacji, która spowodowała Pana niezadowolenie. Serdecznie pozdrawiam

Sylwia

Pracuję w Rowertour od czerwca jako copywriter i cieszę się, że tutaj trafiłam :) Zespół składa się z sympatycznych profesjonalistów. Pracownicy są chętni do wzajemnej pomocy, panuje dobra atmosfera, każdy wie jakie ma obowiązki i pracuje uczciwie. Szefostwo dokonuje wypłat na czas, chwali za dobre wyniki, krytykuje, gdy zachodzi taka potrzeba. W Rowertour ceni się poczucie humoru, kreatywność i pracowitość. Jeśli jesteś taką osobą polecam Ci pracę tutaj.

@Jo Anna

Biuro znajduje się na Bartodziejach w Bydgoszczy przy ulicy Kazimierza Pułaskiego

Jo Anna
@Rowertour.com

Dziękuję bardzo za informację, a gdzie znajduje się Wasze biuro bo sklep to wiem na Łużyckiej ????

Firma

Firma się rozwija, biura wykończone w wysokim standardzie, rowerownia, prysznice, ekspres do kawy, automat z posiłkami. Osobiście uważam, że nic nam nie brakuje. Atmosfera spokój cisza, czasem aż za spokojnie.

Szklana Nowy wpis
@Firma

Pracowałem, atmosfera super. W szczególności Pan Mirosław, super gościu który potrafi rozbawić cały dział. Jak chcesz to możesz mieć nadgodziny. Są konkursy w których można atrakcyjne nagrody wygrać. Szefowie są wyluzowani a w szczególności ten mały i grubszy.

@Szklana

Jeśli możesz uchylić rąbka tajemnicy, to zdradź, jaki był powód twojej rezygnacji, skoro tyle plusów widzisz ;) Mało spotykane, aby pracownik pisał w takich pozytywach o poprzednim miejscu pracy, ale to mnie utwierdza jedynie w tym, że jednak warto tu podesłać cv. A zarobki jak oceniasz, w tej kwestii też wszystko gra?

Zapoznaję się z tą firmą, bo mam zamiar tutaj aplikować i widzę, że w zeszłym roku pracowało się tutaj na dwie zmiany. Czy coś się w tej kwestii się zmieniło? Weekendy też są pracujące? Dajcie znać

Szklana Nowy wpis

Pracowałem, atmosfera super. W szczególności Pan Mirosław, super gościu który potrafi rozbawić cały dział. Jak chcesz to możesz mieć nadgodziny. Szefowie wyluzowani a w szczególności ten mały i grubszy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rowertour.com sp. z o.o.?

Elżbieta

Wiecie jak wyglądają zmiany i praca w weekendy na stanowisku Specjalista ds. obsługi Klienta? I jak elastyczne jest ustalanie grafiku?

@Elżbieta

Dzień dobry, Wszystko jest omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Aktualnie pracujemy na dwie zmiany od 8 do 16 oraz od 10 do 18. Jeden tydzień na rano, drugi na 10 i tak na zmianę. Pozdrawiamy !

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rowertour.com sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
zenekmartyniuk

Kontakt dobry. odp na pytania

Czy rotacja pracowników w ROWERTOUR.COM na Specjalista ds. Obsługi Klienta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 31 marca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Kryste_k

Na tak małą firmę rotacja jest bardzo duża.

Dzień dobry, Obecnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji, zespół jest kompletny. Pozdrawiamy!

Typowy Janusz

W listopadzie patrzysz na ogłoszenie z marca? Do świąt jeszcze miesiąc, ale jak widać już z choinki się urwałeś.

Halina

widziałam, że różnie się tu zarabia... ciekawa jestem czy to prowadzi do jakiś konfliktów między ludźmi. Czy są osoby, które czują się niesprawiedliwe wynagradzane?

@Halina

Dzień dobry, Nic nam o tym nie wiadomo ;) A jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, zawsze może umówić się na rozmowę z przełożonym :) Pozdrawiamy !

Damian

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Jarek

pracuję w firmie od kilku lat, jestem bardzo zadowolony, awans z pozycji szeregowego pracownika w moim wypadku do kierownika działu zakupów :) kasa uzależniona od wkładu w rozwój firmy za co bardzo cenię szefostwo, a szczególnie przemiłego Pana Bartosza. Szefostwo wyrozumiałe co do różnych sytuacji życiowych

ROWERTOUR.COM oferowała średnie zarobki 8500 PLN na stanowisku Kierownik Magazynu. Czy to uczciwa stawka? Czy mogę liczyć w przyszłości na podwyżkę?

Dzień dobry, Wynagrodzenie każdego pracownika jest ustalane indywidualnie i jest zależne od jego doświadczenia na danym stanowisku, a także jakości pracy oraz zaangażowania. Oczywiście, że każdy pracownik może liczyć na podwyżkę, ale to wszystko zależy od pracownika ;)

Hanna

Czy na stanowisku copywritera jest możliwość dodatkowych premii? Czy są jakieś limty treści, itp.? Jak wygląda sytuacja w firmie w razie obostrzeń z tyt. (usunięte przez administratora) (praca stacjonarna czy zdalna).

@Hanna

Premie są przyznawane na wszystkich stanowiskach w zależności od zaangażowania i wyników. Pisanie w tym wszystkim to tylko część z obowiązków, którymi może zajmować się copywriter na danym stanowisku więc trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko jest szczegółowo omawiane na rozmowie. Na ten moment pracujemy stacjonarnie, ale w przypadku zaostrzenia obostrzeń jesteśmy przygotowani do pracy zdalnej.

Zadowolona

Polecam pracę w tej firmie. W biurze panuje przyjazna, luźna atmosfera. Zarówno z kolegami z zespołu jak i szefostwem można na luzie porozmawiać, pośmiać się. Zespół jest zgrany, potrafimy właśnie nie tylko razem się śmiać, ale też współpracować. Nie ma wyścigu szczurów. Otrzymujemy atrakcyjne rabaty na produkty z naszego asortymentu w tym rowery, no a pod koniec roku wpada premia ???? Polecam !

Miłosz

Wypłata na czas, wynagrodzenie w porządku, brak atmosfery wyścigu szczurów. Odszedłem bo ukierunkowałem się na inną branżę i przyszedł czas na realizację tych marzeń, ale miło wspominam pracę w rowertour

Rowerzystka

Pracowalam w rowertour jalo copywriterka i milo wspominam to doswiadczenie. Najbardziej kompetentna osoba i pelna zyczliwosci oraz pasji do zawodu to Alicja Wysocka. Maja rowniez swietnego grafika komputerowego :) Polecam kazdemu to miejsce kto ma pasje do rowerów.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ROWERTOUR.COM?

Rowertour.com

Możliwe są różne formy współpracy. Większość pracowników pracuje w oparciu o umowę o pracę, ale zatrudniamy również w oparciu o kontrakt B2B

Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowa pracą i widzę, że po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie na stanowisko magazyniera. Aż tak źle się tam pracuje, że firma co chwile szuka nowych pracowników?

@Piotr

Firma szybko się rozwija. Zapotrzebowanie wywołał boom rowerowy na rynku. Stała część zespołu na magazynie trzyma się od początku istnienia firmy. Pozdrawiamy serdecznie!

Czy ktoś wie jakie są godziny pracy w dziale obsługi klienta? I czy pracuje się również w weekendy?

Rowertour.com

Godziny pracy na 2 zmiany: 8-16 i 10-18, 1 sobota pracująca 9-15 na 1 lub 2 miesiące.

Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą magazyniera, niestety martwi mnie to, że dosyć często w ostatnim czasie pojawia się ogłoszenie na to stanowisko. Może ktoś napisać czy to jest spowodowane? Duża rotacja pracowników ?

Być może przyszły pracownik
@Kandydat

Również podłączam się do pytania, czy ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie??

@Być może przyszły pracownik

Dzień dobry, oczywiście wyjaśniamy. Firma z roku na rok dynamicznie się rozwija. Powiększyliśmy przestrzeń magazynowa i powiększamy też zespół. Możemy się nawet pochwalić, że rotacja na tym stanowisku jest u nas niższa niż w innych sklepach internetowych. Mamy zgraną i doświadczoną ekipę. Nawet pracownik który jako pierwszy był zatrudniony w magazynie gdy byliśmy jeszcze małą firmą nadal z nami jest. Pozdrawiamy ????

Szukający pracy
@Rowertour.com

Witam. Ja mam pytanie o zarobki. W ogłoszeniu jest napisane 3-4 tys brutto. Dlaczego takie duże widełki i od czego zależy żeby otrzymać górna granice pensji oferowana w ogłoszeniu.

@Szukający pracy

Nie jesteśmy w stanie wycenić jednakowo pracy świadczonej przez osobę bez doświadczenia i ze znajomością branży rowerowej oraz takiej, która ma wiedzę w temacie i dodatkowo kilka lat doświadczenia w pisaniu opisów produktów do sklepu internetowego. Osoba bez doświadczenia może jednak liczyć na wzrost stawki w miarę wzrostu jej stażu pracy w naszej firmie.

Czy w firmie Rowertour.Com Radosław Tecław praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Copywriter, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Rowertour.com

Tak, za rzetelnie wykonywaną pracę możemy spodziewać się nagród w postaci premii rocznej, podwyżek oraz innego rodzaju gratyfikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Rowertour.com sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rowertour.com sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rowertour.com sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rowertour.com sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rowertour.com sp. z o.o.