Rowertour.com sp. z o.o.

Opinie o Rowertour.com sp. z o.o.

Daniel

A aktualnie firma potrzebuje nowych pracowników? Jak przebiega rekrutacja i czy trudno dostać się?

Rekrutacja
@Daniel

Aktualne oferty znajdują się tutaj: https://www.rowertour.com/praca

Rejczel

Wypłata wynagrodzenia na czas. Zarobki też ok. Współpracownicy jak najbardziej na plus. Atmosfera baardzo fajna. Brak wyścigu szczurów i podkładania sobie nóg. Szefowie jak i współpracownicy sobie pomagają, gdy zajdzie taka potrzeba :) Jeśli ktoś interesuje się branżą rowerową to tym bardziej polecam pracę w tej firmie :)

Ta firma dodaje skrzydeł :) Możliwości podwyżki, ciekawe zadania, przyjemna atmosfera. Moje sugestie dla Rowertour.com: zakup dodatkowego sprzętu komputerowego Lubię atmosferę w Rowertour.com za: brak mobbingu, dobre wibracje

Kamila

@Michał P., Twoja opinia może być cenną wskazówką dla potencjalnych kandydatów. Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy wiesz coś na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Firma na pewno posiada dział Sprzedaży, a co z prowadzeniem strony internetowej? Czy poszukują też na przykład programistów albo specjalistów od marketingu internetowego? Czy IT to duży dział w tej firmie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rowertour.com sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kamila

@Michał P. a możesz trochę bardziej rozwinąć kwestię atmosfery w firmie - co dokładniej powoduje, że jest według Ciebie naprawdę fajnie? To na pewno duży atut zatrudnienia. Czy Rowertour.com organizuje jakieś imprezy integracyjne dla pracowników, aby te pozytywne relacje między nimi podtrzymywać?

Michał P.
@Kamila

Można się pośmiać ze współpracownikami. Nie ma sztywnych kontaktów, tylko autentyczne zainteresowanie człowiekiem ze strony współpracowników i szefów. Wyjścia integracyjne organizujemy często dogadując termin wspólnie między sobą. Niektórzy poza pracą przyjaźnią się.

Michał P.

Fajna atmosfera i spoko zarobki

Yerky

Przyjemna atmosfera pracy, ludzie z pasją, możliwość rozwoju w interesującej branży.

Arek C.

W firmie panuje luźna atmosfera, w której bardzo dobrze się pracuje. Niezłe wynagrodzenie, możliwość rozwoju wraz z firmą i praca przy ciekawych projektach.

Lizzy

Wypłata wynagrodzenia na czas, przyjazna atmosfera pracy. Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rowertour.com sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rowertour.com sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rowertour.com sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rowertour.com sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rowertour.com sp. z o.o.