Opinie o Fundacja Wodna Służba Ratownicza w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Wodna Służba Ratownicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fundacja Wodna Służba Ratownicza o rekrutacji.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Wodna Służba Ratownicza w Wrocław

Polecam, wynagrodzenie zawsze na czas, nowy sprzęt, normalni ludzie.

Magda
@Tomek

Zazdroszczę. Nigdy nie dostałam wyplaty na czas... Pomijam, ze wypłata 21 dnia następnego miesiąca, to nigdy nie byla na czas, zawsze przychodziła kilka dni później

Rafał
@Tomek

Potwierdzam. Przedewszystkim normalni ludzie, z każdym można się dogadać.

tylko nie wopr Nowy wpis
@Magda

prawda wypłata jest 21, ale nigdy póżniej

tylko nie wopr Nowy wpis

Dla mnie na prawdę podmiot prowadzony z głową. Wszedłem z ciekawości i widzę tylko wpisy kilku maruderów. Na setki ratowników, których ma WSR to żadna ocena. Kibicuję dalej w rozwoju!

Pracuje i jestem zadowolony. Są dobrą firmą, która pozytywnie wyróżnia się na tle innych "z branży". Pracujesz z umową, wypłata na konto.

Urszula
@Paweł

Umowa o pracę? :) Na jak długo?

blyskawica.gliwice@wp.pl Nowy wpis
@Urszula

(usunięte przez administratora)umowa do czasu jak bedziesz jesc tylko z reki ,potem robia przepis bez tlumaczenia i uzasadnienia , (usunięte przez administratora) boja sie wytlumaczyc .

Natalka

Fajny zespół w biurze, super ludzie. Wszystko na czas i tak jak było dogadane. Polecam firmę bo nie ma lepszych.

blyskawica.gliwice@wp.pl Nowy wpis
@Natalka

(usunięte przez administratora) firma daleko od profesji , umowy tak skonstruowane by sie nie odwolywac od prawdy ,,(usunięte przez administratora) w umowach . akceptuja (usunięte przez administratora). kolesiostwo, daleko ich od slaska ..

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Wodna Służba Ratownicza padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko RATOWNIK WODNY.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Ratol

Działają na niekorzyść pracowników. Odradzam współpracy.

@Ratol

Bardzo nieprofesjonalne (usunięte przez administratora) , zatrudniaja pracownice Danke ktora je im z reki, kolesiostwo . (usunięte przez administratora)ale to juz cechy tej pani przez zasiedzenie na stanowisku, Tylko zal godny pozalowania, biedni .

Tadek

Kujawa to kawał Ch reszta (usunięte przez administratora) Praca dla niego to piękne opowieści dziwnych treści. A później wychodziło szydło z worka.

@Tadek

Zgadzam sie z ta opinia , calkowity brak profesjonalizmu . kawal dziada bez kindesztuby . umowy takie aby na nic nie odpowiadac , kawal sitwy kolesiostwa jak z Danka pielegniarka z punktu ktorajest tam nie umiejac zarzadzac ale to im odpowiada .

Janek

Dużo negatywnych opinii padło przez dodatek covidowy, a co się później okazało nie z ich winy. Przeprosić teraz nie ma komu za te wpisy ale tak wygląda Polska małolatów. Ja przepraszam bo szpital dał ciała a nie WSR. Janek z Gdańska

@Janek

Oszukancza firma stosujaca (usunięte przez administratora) i kolesiostwo , uciekajaca przed problemem .W umowie pisza (usunięte przez administratora), zakresy obowiazkow, dopisuja bez uzasadnienia wypowiedzenia kiedy nie potrafia rozwiazywac problemu ,Sitwa i kolesiostwo. Tragedia .

Oliwia

rzetelna organizacja, profesjonalny i bezproblemowy kontakt będąc nawet 400km od siedziby fundacji :) z kasą nie ma żadnych problemów, wszystko na czas. lokalni koordynatorzy też super, elastyczni, pomocni!

KPP

Mając wielu pracodawców nigdy nie zostałem w taki sposób (usunięte przez administratora) udawanie pseudo profesjonalistów. Ładna mina do złej gry. Czekam na swoje pieniądze, z nadzieje, ze WSR poniesie duże konsekwencje swojego braku profesjonalizmu.

Zawiedziona

Szkoda ze wsr nie wysilił się w załatwianiu dodatku dla niemedycznych że szpitali tymczasowych. Poważna firma ?? Wypowiedzenia masowo potrafią przygotować lecz listy osób do dodatku to wyczyn jakby maraton mieli pokonać. Przez ich nieudolność ludzie potracili możliwość dodatku.bo ktoś zapewne miał kaprys. Zapominają że rynek jest duży tj grono ratownicze i z takim podejściem olewający do pracownika nikt nie przyjdzie pracowac.

Pyskaty

Nie polecam, działają na niekorzyść pracowników, nie przyjmują e-maili od pracowników ale wypowiedzenia umowy o pracę potrafią wysłać przez email.Wyplaty z opòźnieniem składki ZUS zaniżone. Kolorowo jak oni potrzebują potem tylko problemy

Wpisy o wynagrodzeniu nie na czas to bzdura, a dodatku za szpital też nie mam ale to nie od nich kasa tylko nfz. Ja działam z nimi i nie marudzę

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fundacja Wodna Służba Ratownicza?

Kropek

Firma olewa dodatek dla pracownikow niemedycznych twierdzą że czekają na pieniądze że szpitala a to oni nas zatrudniali.

Mariusz

Firma zlewa totalnie pracowników, o końcu pracy dowiadujesz się na ostatnią chwilę. Termin wypłacania wynagrodzenia do 21 każdego miesiąca to śmiech na sali, a i tak zdarzały się wypłaty nawet 26

Lazarus

Firma tragedia,zle zarzadzana, koordynatorami zostaja dzieci/plci pieknej oczywiscie z liceum ktore nie potrafia telefonu odebrac a gdy im sie to juz zdarzy to nie wiedza o co w ogole chodzi, umowy smieciowe, stawki te same co w Multi Grupie, obecnie zachecaja ludzi do pracy w szpitalach covidowych za 20zl/h SMIECH NA SALI

Hanna
@Lazarus

Rozumiem, że dla Ciebie taka stawka nie jest adekwatna do wykonywanych obowiązków, tak? Jaka w takim razie Ciebie by satysfakcjonowała?

Kacper

Czy fundacja zatrudnia studentów ?

Pawełka

Ijakie są stawki za godzinę pracy w szpitalu covid jakie dokumenty są potrzebne do zatrudnienia

Natalia

Czy w fundacji pracują studenci?

Patrycja

Firma, która jest na niskim poziomie. Zero kontaktu z przełożonym, brak wypłat w terminie, brak kompetentnych osób w siedzibie firmie. Nie polecam.

Filip

Fundacja o dość krótkim stażu działania ale za to zdobyła już tak duże poparcie, polecam!!

Beatka
@Filip

Ale czyje poparcie? Wiceprezesa?

Kazimierz
@Beatka

Pracujesz może w Fundacja Wodna Służba Ratownicza i powiesz mi coś na temat tego pracodawcy? Czy relacje między szefostwem a pracownikami są Twoim zdaniem w porządku? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia w tym miejscu? Czekam na jakieś szczegóły, daj znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Wodna Służba Ratownicza - Wrocław

• Jak się pracuje w Fundacja Wodna Służba Ratownicza?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Wodna Służba Ratownicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Wodna Służba Ratownicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Wodna Służba Ratownicza
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kleczkowska 50
    50-227 Wrocław