Opinie o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Gosia

Miałam okazję pracować tutaj w zeszłym roku. Mimo że nie była to długa przygoda to jedna miło wspominam czas w tej firmie. Ludzie którzy tutaj pracują są bardzo spoko.

Igo

Jeden dług umorzony 15%, a drugi 25% :) Bez was by mi się to nie udało. Dziękuję.

Jan

Firma pomaga osobom z długami w negocjacjach z wierzycielami. Ja korzystałem z takich właśnie usług i jeśli o mnie chodzi to jest ok.

Klient

Super firma, super kontakt, profesjonaliści - polecam!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joanna

Sami profesjonaliści, polecam

Kamil

Jeśli chodzi o pracę to są lepsze i gorsze dni. Wiadomo - jak wszędzie :) Czasem negocjacje są trudne i się przedłużają, czasem idzie to naprawde sprawnie. Ale ekipa ludzi jest bardzo fajna i atmosfera w biurze jest super.

Uzyskałam u nich ogromną pomoc i wsparcie w swoim zadłużeniu. Kiedy już myślałam, że nikt i nic mi nie jest w stanie pomóc to trafiłam właśnie do nich. I moje życie zmieniło się na lepsze.

Aneta

Pracuję tutaj już od roku i ta praca daje mi mnóstwo satysfakcji oraz dużą dawkę wiedzy i doświadczenia. Uwielbiam pomagać ludziom a tutaj mogę się w tym spełniać.

Bella
@Aneta

Witam . Czy kancelaria certo pomaga faktycznie ? Czytałam różne opinie …. I nawet w gazecie pisali o Was, że to ściema . Strach się bać…. Jednak człowiek chciałby nie być (usunięte przez administratora) . Mam mieszane uczucia

Em
@Bella

Tak jest to ściema

Pracowałem tutaj rok i sporo sie nauczyłem. Cenię sobie doświadczenie które tutaj zdobyłem oraz znajomości jakie nabyłem.

łukasz

Pani która zajmuje się moimi długami i negocjuje w moim imieniu działa prężnie i jest skuteczna. jestem zadowolony z jej działań.

Jadwiga

Udało im się załatwić w moim imieniu ugodę z wierzycielem :) Kiedy zadzwonili do mnie z tym newsem to o mało nie spadłam z krzesła z wrażenia :) Dziękuję i gratuluje!!!

Aga

Ja jestem zadowolona z pracy tutaj. Czuję wsparcie przełożonego i wiem że moge się do niego zgłosić z pytaniami.

OK

Nie wiem jakim są pracodawcą ale jeśli chodzi o kancelarię i dbanie o swoich klientów to jak najbardziej polecam.

jasiek

Są niesamowicie skuteczni w negocjacjach. Aż nie mogę w to uwierzyć że w ciągu 3 miesięcy udało im się załatwić z dwoma firmami pożyczkowymi ugody.

Bella
@jasiek

Jasiek , witam . Czy faktycznie udało się Panu spłacić pożyczki , czy ta kancelaria to nie jest jakoś kogucik , człowiek się boi. Jak mogę się przekonać , że to jest w pełni bezpieczna kancelaria , a nie (usunięte przez administratora) Czy może mi Pan jakoś udowodnić … nie wiem do kogo się zgłosić czytałam oponie o kancelarii, są różne

Xyz
@jasiek

Słucham?? ????????????????????

Emilia

No nie powiem, te informacje o tym że się nie pasuje wyglądowo do miejsca to aż mnie zmroziły. Czy w dzisiejszych czasach naprawdę tylko na wygląd się patrzy a nie na to co ma się w głowie? Inni pracownicy firmy pasują idealnie do wizerunku, tylko takich kancelaria zatrudnia?

Patryk

są ok, ja ich polecam.

Dobra kancelaria. Przykładają się do spraw swoich klientów, dbrają o dobre kontakty, nie ma problemu z umówieniem się na poradę.

robert

Są najlepsi! Bardzo mi pomogli poukładać pod względem prawnym moje sprawy.

Daniel

To jest dobry pracodawca i każdemu mogę polecić. W kancelarii można się dużo nauczyć i poznac fantastycznych ludzi.

Henryk

Załuję jedynie tego że wcześniej nie skontaktowałem się z nimi w sprawie swoich zadłużeń. Tak to dopiero teraz jestem na początku drogi oddłużania.

Zostaw merytoryczną opinię o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.