Opinie o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Gosc

Kancelaria Certo pomogła mi w spłacie zadłużenia. Jestem w programie od dwóch lat. Miałam wynegocjowane ugody z wierzycielami. Na dobrych warunkach. Również kancelaria mi pomogła na drodze sądowej. A teraz zostajemy beż pomocy. Gdzie umorzyli mi zadłużenie. Mogę stwierdzić że pomagają w 100%. Szkoda ze taka firma się zawiesza. Tym się nikt nie interesuje. Miałam otrzymać sprzeciw do sądu teraz wszystko przepada. Jako jedyni starali się wynegocjować najlepsze warunki spłaty.

Jak się pracuje z ludźmi z Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Danuta

Obsługa jest miła ale nie skuteczna wyciągają pieniądze nie pomagają jestem już od lutego 2021 i nic nie pomogli nie miałam komorników a teraz jeszcze bardziej mię zadłużyli wpłacałam po 1390 zl miesięcznie (usunięte przez administratora) kasy wpłaciłam i zaczęli jednego wierzyciela 3miesiace wpłacili i teraz już nie płacą muszę sama wpłacać tak mię załatwili że konta bankowego zablokowane i komorniczy

Emeryt

(usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie można nazwać!!! Przez 18 miesięcy płaciłem do nich ponad 50% mojej emerytury sądząc, że pozwoli mi to spłacić moje zobowiązania w ciągu 5 lat. Niestety wczoraj komornik ZABRAŁ mi część emerytury a całość zadłużenia (powiększona o karne odsetki, koszty sądowe i komornicze) została wpisana jako hipoteka do księgi wieczystej!!!! Dodam, że w momencie podjęcia "współpracy" z nimi nie miałem żadnych zaległości w spłatach!!! A teraz "szkoda gadać" przekazałem sprawę być może "prawdziwym" prawnikom....

Marcia

Są skuteczni i jest z nimi bezproblemowy kontakt. Warto im powierzyć swoje sprawy finansowe

Emeryt
@Marcia

Bo jest dokładnie odwrotnie!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Magdalenia

Kancelaria umieściła informację na swoim profilu na fb o zawieszeniu działalności. Od dwóch tygodni nie odbierali telefonów ani nie odpisywali na maile. Pozostawili swoich klientów bez pomocy z dnia na dzień i z jeszcze większymi problemami.

LUDZIE PRZESTRZEGAM WAS PRZED NIMI PÓŁTORA ROKU JESTEM ICH KLIENTEM I TYLKO 3 UGODY KTORE ZOSTALY ROZWIĄZANE BO SĄ NIE SPŁACANE A JA IM PLACE REGULARNIE CO MIESIAC. (usunięte przez administratora) I TYLE

Zbyszek

Nie polecam i ostrzegam to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wezmą pieniądze I nic nie zrobią każda wpłacona złotówka przepadnie trzymajcie się odnich z daleka jest już u nich Prokurator o wyłudzanie pieniedzy

Joanna

Stwierdzam ,że jest to nieuczciwa firma która bierze tylko pieniądze i nic poza tym nie robi . Nie polecam tej firmy nikomu ,uważam, że (usunięte przez administratora) wszystkich swoich klientów nic nie robiąc i nie pomagając nikomu

Olka

Działa i robią naprawdę dobrą robotę! :) Jestem u nich w programie już 7 miesięcy i załatwili mi umorzenie długu u jednego wierzyciela w wysokości niemal 40%. Poza tym naprawdę można na nich liczyć.

Beata
@Olka

A ile kancelarii zapłaciłeś przez te 7 miesięcy?

@Olka

Bo to nieprawda. 9 m-cy wpłacałam pieniądze. i nic. Te miesiące stracone a długi większe. PRAWNICY!!! NIEUCZCIWI. głodowałam myśląc, że mi pomogą. To włamali się do moich dokumentów i usunęli je. Nie ma umowy nie ma nic. Niestety kiedyś był papier, ale nie pomyślałam że takie straszne miłe panie prawniczki robią ze staruszki kretynkę, może nie trzeba było robić. Głupich nie sieją, ale karma wraca. i im cuuuudnym prawniczkom też inni prawnicy czy też inna władza dobierze się do kassy. Wierzę w to. Może zostało mi tylko się zabić.

@Ewa

Kancelaria nie usuwa dokumentów Klientów. Są przetrzymywane w archiwum wiele lat, bo tak stanowią przepisy prawa. Pozdrawiam

PFlorczak

uważam ze kancelaria Certo (usunięte przez administratora) ludzi i wyłudza kasę. Moja sprawa trwała 24 miesiące bez rezultatów. Po rozprawie sądowej która odbyła się w w czerwcu 2022 a 18. lipca był wyrok prawomocny . Na moje konto nie wpłynęła ani złotówka. Spowodowało to wzrost mojego zadłużenia. Firma (usunięte przez administratora) i nie dba o klijentów wrećz przeciwnie

@PFlorczak

A jaka gotówka miała wpłynąć od Kancelarii oddłużeniowej? Kto Pani obiecał pieniądze? Bo nie rozumiem

Rivo

Witam. Czy kancelaria naprawdę pomaga? Czytałem opinie i są naprawdę różne... Nawet wierzyciel który mnie nachodzi powiedział że to kłamcy .. że będą wyłudzać pieniądze a i tak nie pomogą... Proszę o szczere wpisy pod komentarzem...

Grazyna
@Rivo

Mi nie ponohli , narobili wiecej problemow ,kasy nie oddali a wylądowałam 5.tys w plecy i sprawy w sądzie , proponuje samemu sie dogadać z bankami

Małgorzata

Ma wątpliwości odnośnie pracy kancelaria jak do tej pory nie mam żadnych wieści co chodzi o moje długi dziś dzwonił i był u mnie windykator terenowy jednego z banków gdzie wypowiedziano mi umowę i muszę spłacić dług .

Doloris
@Małgorzata

Mnie też nie pomogłi, tylko w dług zrobili, a pieniążki wpłacane przez parę miesięcy nie odzyskałam

Magdalena

Odnośnie kancelarii prawnej certo to ja i mąż jesteśmy mega zadowoleni. Ja mam zawartą ugodę Pani prawnikiem mnie też reprezentuje w sądzie a mąż ma dzięki kancelarii certo umorzone sądownie dwóch wierzycieli w całości

Emilia

Ja wręcz musze wystawić pozytywną opinię :) Jako zadowolona klienta i osoba której wynegocjowali umorzenie długu w 30%.

Beata
@Emilia

A ile ta usługa Ciebie kosztowała?

polecam pracodawcę, tu jest stabine środowisko pracy

@Adam

stabilne w sensie, że dają dobrą umowę, czy że firma ma stabilną pozycję finansowa na rynku?

Lisa
@Marta

Nie polecam. Pracowałam tam 3 miesiące, bo mniej więcej co tyle czasu zmienia się cała kadra pracownicza. Praca na umowę zlecenie, pracodawcy karzą jak nadłużej przeciągać sprawy w których nic nie wiadomo. Nikt nic nie wie, klienci nie dostają odpowiedzi po pół roku, dział negocjacji wysyła maila do wierzycieli raz na miesiąc/dwa miesiące. Firma (bo nie nazwę tego kancelarią) zadłuża, a nie odłuża. A jeśli nawet uda się odłużyć firma ściąga z klienta gigantyczny procent. Klient tak samo może samodzielnie negocjować z wierzycielami, bo „kancelaria” nie daje żadnej gwarancji, że komornik nie zajmie klientowi konta, natomiast mała ilość osób wie o tym że mogłaby to samo robić samodzielnie, dlatego zgłaszają się tutaj. Serdecznie nie polecam! Jedyna pozytywna rzecz, którą wyniosłam z tej pracy to znajomość z kilkoma osobami, które zresztą też już tam nie pracują ;) Od razu wspomnę, że nie piszę tego wszystkiego ze złośliwości tylko chciałabym uświadomić ludzi jak wygląda to od środka, bo żal mi ludzi często nie zadłużonych z własnej woli tylko z musu, a takie „kancelarie” jeszcze dokładają im kolejne gigantyczne opłaty. Obecnie pracuję w banku i widzę jak ludzie nie mają podstawowej wiedzy o zadłużeniach, ponieważ nikt nigdy im tego nie przedstawił. Polecam każdej zadłużonej osobie pójść jednokrotnie na wizytę do prywatnego prawnika, napewno mniej klient zapłaci, a w ciągu jednej wizyty dowie się więcej niż od tej firmy.

Marcia

Osoby które mają problem ze spłatą swoich długów powinny się tutaj czym prędzej zgłosić. Oni pomogą. Mi pomogli... :)

@Marcia

Można coś więcej czy są sliteczni ?

Zofia
@Anna

No chyba tak, skoro twierdzi, że jej pomogli? Tylko ciekawe z jaką sytuacją konkretnie

Karina

Trafiłam tutaj trochę z przypadku ale to nic :) Dobrze się czuję w firmie. Mam wsparcie zespołu i ludzie są chętni do pomocy.

Emilia
@Karina

w sensie ze jako nowy pracownik mozesz liczyc na wsparcie ze wszystkim z czym sie zwrocisz do tych z dluzszym stazem i maja taka cierpliwosc ze pomagaja bez problemu ?

anonimowy

pracuje w Certo kilka miesięcy. Stanowisko jest wymagające, to praca dla osób które nie mają problemu z dzwonieniem. Ale kasa się zgadza.

Pati

Jako pracodawca to są po prostu ok. Są dni lepsze i dni gorsze, ale taka praca jak się negocjuje z wierzycielami - nie zawsze jest łatwo ;) Ale ekipa w firmie jest fajna i warunki pracy ok.

adam

Ciekawa praca, duży wyzwań każdego dnia i można się wiele nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.