Opinie o A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K. w Łódź Piotrkowska 146

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K. w Łódź Piotrkowska 146

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

kandydat
@Aleksandra

Mi dziś Pani oddzwoniła i powiedziała, że wybrali inną osobę, która ma większe doświadczenie w pracy ze spółkami nieruchomościowymi:) nie byłem złośliwy jak ich główny księgowy pytając czy za ostatnich czasów, kiedy umiejętności mocno się zdezawuowały.

kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną z kadrami, księgowymi i prezesem to jedyne zastrzeżenia mam do głównego księgowego zadającego pytania. Człowiek ma styl rodem z podwórka , próbuje stawiać pseudo "dowcipne" pytania a sam nie ogarnia jak u niego działa zapis baz danych. Generalnie trochę wyczuwa się niskie poczucie własnej wartości i próba podgryzania kandydata.

A&A Holding

Dzień dobry, Proces rekrutacyjny w firmie A&A jest złożony, w większości rekrutacji 2 etapowy. O decyzji zakwalifikowania się do 2 etapu rozmowy kandydaci są informowani w czasie od 2 do 3 tygodni. pozdrawiamy

Aleksandra
@A&A Holding

Co składa się na negatywny feedback? Sama informacja z podziękowaniem za poświęcony czas czy każdy a kandydatów otrzymuje jakieś podsumowanie swojej osoby oraz tego jak przekładałoby się to na firmę?

@Aleksandra

Pani Aleksandro, każda osoba aplikująca jest rozpatrywana indywidualnie. Nie wysyłamy do kandydatów pełnej analizy czynników, które zadecydowały o odrzuceniu kandydatury każdej osoby. Natomiast decyzja o zatrudnieniu jest składową doświadczenia zawodowego, wyników testu, oceny każdej z rozmów rekrutacyjnych oraz tego czy oczekiwania finansowe kandydata mieszczą się w budżecie firmy przeznaczonym na to konkretnie stanowisko. Pozdrawiamy.

Urszula
@A&A Holding

Możesz napisać mi na czym polega ten test brany pod uwagę przy rekrutacji?

kandydat Nowy wpis
@Aleksandra

Jak dużo osób pracuje w A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.?

Solana

Znowu A&A Marketing szuka "administratora", tak naprawdę powinni napisać prawdę ,że szukają człowieka do wynajmu nieruchomości biurowych i magazynowych. Jak ktoś jest w tym mocny ,to niech aplikuje, powodzenia.

Kobrys Nowy wpis
@Solana

A ja właśnie wysłałem do nich swoje CV, powiedz cos o tej pracy .Z opinii wynika ,że trzeba tam wynajmować biura i magazyny . Nie mają tam marketingu? Czyli co? Wykonuje tam podwójna pracę? Proszę o szybka odpowiedź.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
OLEŃKA

A&A szuka administratora, to fikcja, tak naprawdę szuka osoby ,która będzie wynajmowała powierzchnie biurowe i magazynowe i z tego będzie rozliczana.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K. odbywa się w siedzibie firmy?

A&A Holding

Szanowni Państwo, 1 etap rozmowy rekrutacyjnej odbywa się na ul. Kościuszki, gdzie stacjonuje dział HR. Kandydaci, którzy przechodzą do 2 etapu rekrutacyjnego zapraszani są często do siedziby firmy, czyli na ul. Piotrkowską. z poważaniem dział HR

Były pracownik.

Jak bardzo chcę wymazać z pamięci pracę dla tej firmy .Zero empatii ,instrumentalne traktowanie pracownika. Wiedza i doświadczenie w zawodzie nie maja tu żadnego znaczenia .Ważne co się o Tobie mówi .

Bardzo zła atmosfera pracy i niskie zarobki

Honorata

Kurczę to szkoda. A czemu taka zła ta atmosfera? Co Ci nie pasowało?

Byłam na dwóch rozmowach rekrutacyjnych: - z osobą od HR - z Dyrektorem Marketingu Niestety minęło już kilka tygodni i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Dodatkowo na ostatniej rozmowie poinformowano mnie, że decyzję o zatrudnieniu kandydata zależą od zarządu i równie dobrze, może nie zostać nikt zatrudniony. Odczuwam lekki niesmak z powodu tego, że miałam zapewnienie o informacji zwrotnej, której nie dostałam.

@…

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, ten proces rekrutacyjny był długotrwały i finalnie zakończył się dopiero w zeszłym tygodniu - zostały wtedy także wysłane maile z podziękowaniami do wszystkich kandydatek i kandydatów, także do Pani :) Przepraszamy jeśli poczuła się Pani rozczarowana brakiem szybkiej odpowiedzi, ale dopóki nie mieliśmy pewności co do finalnego wyboru kandydata, nie mogliśmy Pani poinformować o rezultatach rekrutacji. Dziękujemy za aplikację, rozmowę i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej. Pozdrawiamy serdecznie!

Kandydatka

Byłam jakiś czas temu na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko samodzielnej księgowej w A&A Holding, na Kościuszki 39 w Łodzi. Tam mają księgowość. Rozmowa z głównym ksiegowym była merytoryczna. W pokoju był też starszy pracownik, okazało się że jest tam dyrektorem. Gdy z głównym księgowym doszliśmy do tematu okresu próbnego i dalszej współpracy, ten dyrektor odpowiedział, że to czy będę mieć przedłużoną umowę zależy od niego czy moja praca spodoba mu się czy nie. Odpuściłam sobie tą firmę. To tylko świadczy o nich jaki mają stosunek do pracowników i jaki jest poziom kultury.

Zostaw merytoryczną opinię o A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K. - Łódź

• Jak się pracuje w A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.?

A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.

A&A Marketing Sp. z o.o. Holding Sp.K.