Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Opinie o Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Aaaaa

Myślałem o nich iść pod Koszalin , Ale dałem się spokój ciągle rotacja i najniższe stawki niepolecane..

Dam

Dzień dobry Dlaczego firma ciągle szuka ludzi? Wydaje mi się że coś nie tak z tom firmom, no ale i tacy muszą być he .

Aaaaa

Siema Pracowałem na wozidle (usunięte przez administratora) masakra . kierownik psychopatyczny. Podziękowałem i miejscem ich znać.

On

Siema Lipa totalna rotacja jak w tartaku . Zero pojęcia o robocie. Niepolecane.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bet Bud Transport Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Olo

Witam wszystkich Firma zapłaciła mi za urlop po 60 złotych za dzień. Szef powiedział że tak mu się podoba. I ma to w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Omijać ich szerokim łukiem. Pozdrawiam.

Siema Co się dzieje z w tym bet bodzie Robota nie idzie , trzeba drajweruw z międzynarodówki poszukać he.

On

Witam serdecznie Zaje fajnie wszyscy uciekają . A czemu to ????. Firma niczym czechanowicz. Pozdrawiam.

On

Mistrzowie firmy bet bod z Osiek uciekajcie bo i tak was wykuwają. Ten pseudo da.....l pcha się do bicia ,trzeba zbiorowej zrobić. Pozdrawiam dobrych chłopaków.

On

Praszka firma wyzysk do ostatniego szef ludzi nie toleruję wogule , brak wszystkiego.

Uuuuu

Firma niczym (usunięte przez administratora) a mianowicie kłamcy jakich mało samo to że ciągle ludzi szukają byłem tam tydzień wystarczy miejscem nawet tych pieniędzy.

Byly

Lipa totalna naprawdę.

Szkoda, że poniżej napisane opinie zostały napisane przez nagabujących akwizytorów , niezadowolonych z własnego smutnego życia. Nierozumiejących jakiejkolwiek odmowy. Normalna firma, w której pracują normalni ludzie.

Szkoda
@Marek

Szkoda że firma nie przestrzega czasu pracy kierowców. Rozpoczynający kierowca prace przed godziną 6 ma czas pracy 10 godzin. Czyli rozpoczyna o 5 to o 15 musi zacząć pauze/ odpoczynek a w tej firmie nikt na to nie zwraca uwagi tylko kursy kto szybciej no i potem sa wypadki. kasa na czas pierwsza transza do 10 druga do 20. atmosfera spoko

@Szkoda

Dobrze że postanowiłeś podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Bet Bud Transport. Skoro znasz firmę od środka, to może napiszesz mi też jak kształtuje się tu wynagrodzenie? Liczę na Twój wpis.

10 godzin??
@Szkoda

Pracowac mozesz nawet 15 godzin.. jazdy mozesz miec max 10 h i maksymalnie 2 rwzy w tygodniu.. a pracowac mozesz 3x15 w tygodniu bo mozesz 3 razy skrocic pauze dobowa do 9 godzin..ale nie bede Cie uczyl zasad czasu pracy kierowcow

@10 godzin??

No naucz się naucz bo jeśli pracujesz od 5 rano lub 4 to są to godziny nocne i w takim wypadku czas pracy nie jazdy czas pracy kierowcy to 10 godzin ale jak zieloni cię zatrzymają to cię nauczą co to jest czas pracy kierowcy nocny/godz nocne. Co do pracy w tej firmie osobiście mi się nie podoba to że szef nie ma szacunku do pracowników. Sprzęt nowy kasa na czas. Pracujesz po 12 godz a na koniec mies dostajesz urlop 80 zł hah śmiech na sali. Stawki 23 zl na godz. Wolę robić na (usunięte przez administratora)starym autem niż tutaj robić od rana do wieczora a na koniec mies cie wysla na urlop

Belmondo

Tragedia firma nie polecam.

On

Witam Jeśli ktoś szuka pracy to nie jest but , Firma tragedia, nie wspomnę o skakaniu do bicia w że strony kierownictwa. Omijać szerokim łukiem naprawdę.

@On

"nie wspomnę o skakaniu do bicia w że strony kierownictwa" - coooo? To jakiś żart? Powiedz że żartujesz :D

Olo

Witam serdecznie Sprzęt ok ,ale slowa kierownictwa totalnie odstraszajom ludzi. Nie wspomnę o podejściu do ludzi , niepolecam tam pracy.

@Olo

Hmm, a co się działo? Co było nie tak z tym podejściem do ludzi.

Tadeusz

Teraz bardzo podwyrzszyli stawki kierowcom i warto tam iść

@Tadeusz

jaka stawka? bo słowo bardzo nie obrazuje ile ;)

@Tadeusz

O ile podwyższyli? A co, wcześniej była minimalna?

Edyta

W Bet Budzie szukają właśnie sprzątaczki na pół etatu: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzataczka,praca.gov.ple2f0ef7b88b85d54be1a97076e598d3a,gdansk Umowa jest na czas określony. Wiecie, czy już później istnieje tam możliwość pracy na cały etat i umowy na czas określony?

Rzepak

Nie płacą tyle ile powiedzieli pracownikowi , zwykle (usunięte przez administratora) . Tfu

Robert

Szkoda tylko że firmy nie dbają o dobrych pracowników. Czy to jakiś dobry operator np. walca wozidła koparki czy czego kolejek. Papraków nie będą o nic walczyć bo gdzie pujdą. Ja pracuję od nie dawna zobaczę jak jest w tej firmie a pracuj3 dobrze . Firmy a raczej właściciele firm w ten sposób tracą na tym że tracą dobrych operatorów ci którzy głową myślą jak to zrobić żeby badanie wyszło bo z tego są pieniądze dla firm. I takich dobrych operatorów powinni motywować wiadomo o co chodzi.

Kuba

Może ktoś ma wiedzę o rekrutacji w firmie i jakie są szanse na pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Bet Bud Transport Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bet Bud Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bet Bud Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bet Bud Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bet Bud Transport Sp. z o.o.