Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Opinie o Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Operator

Jestem byłym pracownikiem ale jak widać ci co pracują nie narzekają, a reszta tych którym sie nie chialo i najlepiej sie polozyc odeszla, Teraz wypisują te idiotyczne opinie, ktore nie maja poparcia w rzeczywistosci śmiech na sali. Dobrze pracujesz dostajesz dobra wyplatę w taki sposob jak uzgodniono na poczatku zatrudnienia, nie podoba sie to mozna odejc

Onaion

Nie polecam tej firmy nie dość że ucinają kasę ludzi robią w balona na każdym kroku . Najlepiej zebrac się i w końcu zrobić z nimi porządek . Się dziwię że jeszcze inne gamonie parci na kasę i głupotę tam pracują .żenada

Honorata
@Onaion

O co chodzi z tymi ucinaniami kasy? Coś zostało ci potrącone z wypłaty? Albo z robieniem ludzi w balona? Możesz to przedstawić w jakiś konkretniejszy sposób?

Nmwer

Witam Zebrałem wielu którzy pracowali i odeszli i i dziemy do inspekcji pracy . Pozdrawiam serdecznie..

bylo ok

bylo ok

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bet Bud Transport Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Bmw

Witam serdecznie wszystkich Nie polecam firmy śmieszne obiecanki,poza tym pensja na trzy raty,do tego obcięli delegację. Nie polecam.

Alicja
@Bmw

Śmieszne obiecanki? To co takiego obiecują?

@Alicja

Idź się przekonać

Byly

Witam serdecznie wszystkich Firma zalega z płatnościami, Tak że odradzam wszystkim.

@Byly

Dokładnie.. Jestem w trakcie składania pozwu. Omijać szerokim łukiem

Xd xd

Witam serdecznie wszystkich Sprzęt stoi nowy ,pewnie brak kierowców. Śmiech na sali ,co będzie jesienią? Ludzie pomyślnie co to za firma. Poczekajcie jeszcze trochę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca w Bet Bud Transport Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Nie wiem

Chciałem tam pracować ale usłyszałem,, bedziemy dzwonic", a dziś patrząc po opiniach chyba lepiej, że jednak nie oddzwonili ????

Mnw

Siema tam nie nie warto to jest pomyłka jakich mało już się zawijajom z Koszalina porażki życiowe

@Mnw

Podobno mają robić coś przy obwodnicy Łomży, byłem chętny tam pracować - póki co zero odzewu

Pastor

(usunięte przez administratora), właśnie nie wypłacili pracownikom wszystkich pieniędzy, ucinając od 500 do 1000. A wypłaty naliczają przez dzipies, katastrofa. Żebym wiedział nigdy bym u nich nie robił, i tak co nie którzy poszli do sądu, przestrzegam przed tą firmą

Jolanta
@Pastor

A to nie pracujesz już w tej firmie? Piszesz, że niektórzy poszli do sądu, wiesz jak to się potoczyło dalej? Bo to bardzo słabo, że ucinali o tyle pieniędzy, nie wyobrażam sobie tego...

Pastor
@Jolanta

Nie, dopiero się zaczęła walka u kolegów, ja i parę kierowców światkami, potem ja idę z kolegami do adwokata bo jeszcze nie mam wypowiedzenia o pracę

@Pastor

Jeszcze nie masz? A to w firmie nie widzą jeszcze, że planujesz odejść? I ile trwa u was okres wypowiedzenia, miesiąc?

Sylwia

W firmie nie macie żadnych postanowień odnośnie tajemnicy przedsiębiorstwa? Bo ciekawa jestem czy można tak otwarcie o wszystkim mówić?

Driver

Szkoda nerwów na tę firmę.Tam powinna wpaść jakaś kontrola z urzędu i z miejsca zamknąć.Wyzysk,kłamstwa,kasa na raty i do tego jeszcze próby agresji i przemocy ze strony pseudo kierowników.Omijać szerokim łukiem.

Maja
@Driver

Długo tam pracowałeś? Nie ma żadnych plusów?

Driver
@Maja

Pracowałem 5 miesięcy przy budowie S11 w okolicach Koszalina.Od początku było coś nie tak. Nie dostałem pierwszej umowy,która miała być przez pierwszy miesiąc na zlecenie.Brak składek na NFZ i ZUS przez ten pierwszy miesiąc.Jakieś chore wypłacanie wynagrodzenia na raty.W pewnym momencie nawet zabrano obiady "miejscowym" mimo że pracowaliśmy po 12 godzin.

@Driver

Jak tak po prostu posiłki wam zabrali? Nie wyobrażam sobie tego, co z dnia na dzień stwierdzili, że w sumie to bez jedzenia też pracować dacie radę?? Też wybierasz się do sądu w związku z tym wszystkim?

@Maja

Ogólnie nie ma tragedii.sprzet nowy,serwis w przypadku wymiany ogumienia, praktycznie tylko jeździsz.Przelewy dwa razy w miesiącu.Umowa najniższa krajowa jak wszędzie.Pracowalem w różnych firmach i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Kierowca

A te przelewy jak dzielą? Tak po prostu po połowie? Ale to wolałbyś tutaj zostać ze względu na te neutralne warunki czy raczej coś innego Ci w głowie siedzi?

Igor

Witam Firma rezygnuje z Polaków., ponieważ cały czas jest z nimi problem. Jusz jest 4 Ukraińców i polscy kierowcy po wypłacie marcowej sami jusz odejdą. Także jak ktoś coś ma to niech zawczasu uciekają. Resztę sami się dowiecie pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Omijajcie szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) na kółkach. Szef to (usunięte przez administratora) i cham co sądami straszy . W firmie panuje Kijowa atmosfera . Banda (usunięte przez administratora)

Vvbvv

He Czy ta pseudo firma jeszcze istnieje???

Ggggggg

Witam witam To nie firma to (usunięte przez administratora) Stawki i ta logistyka to pseudo zabawa. Kto ma trochę oleju w głowie to już odrzedl. Pozdrawiam.

Sławek

Mojej uszanowanie panowie Firmy nie polecam naprawdę ludzi majom za nic . jesteś traktowany jak śmieć umowy brak ,nic nie można się doprosić kierownictwo to buraki z Kaszub zero pojęcia o pracy ,po prostu trzeba iść i zobaczyć, pieniądze na raty. Pozdrawiam serdecznie

Xd. Xd

Powitać Co jak co ale tekiego cyrku jeszcze nie widziałem ,co to za firma kto ich dopuścił do pracy ludzie . Jestem rozczarowany . Pozdrawiam międzynarodówkę.

Iiiiiii

No witam serdecznie wszystkich Panowie ta firma to jest wielka porażka jakich mało, nabrali frajerów z międzynarodówki i udajom że robione. Byłem tam tydzień i widziałem co się dzieje . Kierownik pajac po ohp . Pozdrawiam.

Janko

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy to jest totalna pomyłka na umowę czeka się dwa miesiące a jak niema pracy to na bezpłatny urlop wysyłają nie polecam tej firmy omijać wielkim łukiem szkoda czasu są lepsze firmy pozdrawiam byłych pracowników z S 11

Szkodnik

Witam . Firma (usunięte przez administratora) i wodorosty. Szkoda czasu na pracę, wyzysk i śmieszne stawki na sprzęcie na dodatek większość kierowników bo banda (usunięte przez administratora) co nie mają pojęcia o robocie . A co do prezesa krótko mówiąc burak ,cham i (usunięte przez administratora) który myśli że wszystko może nowobogacki pajac . Nie polecam omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Bet Bud Transport Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bet Bud Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bet Bud Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bet Bud Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bet Bud Transport Sp. z o.o.