Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Opinie o Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Zaciekawiło mnie to, że w ofercie dla Pracownika biurowo-kadrowy podkreślono „wolne soboty”, czy one z biura były kiedyś pracujące, że to zaznaczono? Zastanowił mnie też ten posiłek pracowniczy, który ma w piątki występować. czemu akurat wtedy i czy każdemu pracownikowi przypada?

Ja to jak wcześniej przeglądałem oferty to w tej dla operatora nie widziałem by pisali o delegacjach a ktoś właśnie zadeklarował, że swojej wyrobionej nie otrzymał. Zastanawiam się nad tym czy jest to w ogóle uwzględnione w umowie? tak samo jak kwestie stroju roboczego?

Nowy wpis

Kwestie diet są indywidualnie ustalane. Wszystko zależy od miejsca pracy i zamieszkania. Ubranie robocze otrzymuje każdy pracownik

Pracownik Nowy wpis

W umowie jest, że obszarem wykonywania pracy jest cała Polska. Ale o tym kiedy jedziesz w delegację dowiadujesz się poprzez sms dzień wcześniej albo poprostu wieczorem.. Zresztą tak samo wygląda organizacja pracy na codzień gdy pracujedz w Gdańsku. O tym czy sobota jest wolna też napisze tobie pewna pani vice prezes wieczorem w piątek Nic nie jest zorganizowane.. Dramat.. Za delegację oczywiście kasy nie dostaniesz.. Omijaj tą firmę naprawdę szerokim łukiem..

Nowy wpis

Oczywiście stosujemy się do zapisów zawartych w umowie. Każdy potencjalny pracownik sam podejmuje decyzję dotyczącą miejsca pracy. Jeżeli komuś nie odpowiadają zaproponowane warunki, może pracy w naszej spółce nie podejmować. Natomiast wylewanie frustracji niespełnionej zawodowo osoby jest zwyczajnie nie uczciwe. Informacja dotycząca warunków pracy i płacy jest przedstawiana przed jej podjęciem. Z naszego doświadczenia wynika, że takie nieprawdziwe opinie piszą osoby, które rozstały się z firmą z powodu własnej nieuczciwości.

Niepłacenie przy odejściu jest tu jakaś zasada z lat 90? Czy może ktoś najpierw wyjaśnić o jakie okoliczności mogło chodzić, bo nie bardzo rozumiem? Czy są jakieś warunki na umowie, które trzeba dodatkowo wziąć pod uwagę?

Umowa jest na uzgodnioną kwotę podstawy + premia uznaniowa, która nie jest przyznawana w momencie zwolnienia dyscyplinarnego, czyli np. kradzież dokonana przez pracownika, co jest bardzo częste lub porzucenie pracy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Werka
@Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Dzień dobry, faktycznie takie przypadki są dość częste? Praktycznie od zawsze czy może od jakiegoś okresu w czasie? zastanawiam się czy firma nie zaostrzyła w jakikolwiek sposób procesu rekrutacyjnego, żeby mieć większa pewność co do pracownika? proces ten wygląda tak samo od zawsze?

@Bet Bud Transport Sp. z o.o.

To jest kompletna bzdura. Proszę nie okłamywać ludzi.. U was nie ma żadnych premii. Druga cześć pensji jest z umowy zlecenia, której nie wystawiacie w momencie gdy ktoś odchodzi i nie płacicie wtedy tej drugiej części.. No ale niczego dobrego po tej firmie i osobach zarządzających nie można się spodziewać.. Tak jak ktoś tu mądrze napisał nikt kto się szanuje nie będzie u was pracował..

Piotrek

Witam wszystkich. Jako że pracuje tu około dwóch lat chce podzielić się swoją opinią. Stracone dwa lata, forma (usunięte przez administratora)niczego tu nie ma dla operatora. O butach czy kurtce możesz pomarzyć. Na dodatek gość nie płaci musisz szukać swojej kasy. Nie wspomnę już o delegacji której od grudnia nie widziałem. Dlatego czas na inną pracę a wad ludzi ostrzegam przed pracą w tej firmie. Dość szukania swojej kasy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bet Bud Transport Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Jaw

Jeżeli ktoś będzie myślał żeby zatrudnić w tej firmie,to najlepiej radzę to przemyśleć 10 razy,kompletne (usunięte przez administratora),i pamiętajcie,że nie zapłacą przy odejściu,taka zasada z lat 90

Witam serdecznie, jak dużo osób może być potrzebnych w kadrach? Czy będą jeszcze przewidywane nabory? mam taką zajawkę jeszcze z grudnia u siebie w przeglądarce, pokazuje mi, że Główna Kadrowa wtedy była poszukiwana ale nie mogę już wejść w treść. Nabory już na pewno są zamknięte? Możliwe ze jakiekolwiek w najbliższym czasie będą przewidywane?

Aktualnie mamy jedną osobę w kadrach ale potrzebujemy jeszcze jedną, proszę wysłać CV na adres sekretariat@bet-bud.pl

Były kierowca

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Pensja jest płacona w dwóch ratach. Pierwsza część z umowy o pracę czyli najniższa krajowa druga część z umowy zlecenia, której nie dostaniesz jak się zwolnisz. Pani wice prezes to dramat kobiety. Jest niesamowicie wulgarna(słownictwo wręcz z rynsztoku), chamska, bezczelna. W tej firmie ludzi traktuje się jak śmieci. Jeśli macie do siebie szacunek to naprawdę z daleka od tej firmy..

@Były kierowca

Jak to możliwe z tym nie dostaniem drugiej części kasy z tego wspomnianego zlecenia? Mam na myśli sytuacje, w której po otrzymaniu wypłaty oznajmiłbyś, że odchodzisz, czy wtedy problemu nie będzie? Chyba ze jest jakiś okres wypowiedzenia…? Mnie akurat praca w biurze interesowała i przy tym opisie zastanawiam się jakie umowy w tym przypadku są oferowane? Wiecie cos więcej?

Z tą pracą w biurze to od razu daj sobie spokój. Tam są ciągłe rotacje, atmosfera rynsztokowa.. Szanuj się i nie idź tam do pracy bo ciebie wykończą.. Ale decyzję każdy sam podejmuje..

A z czego te ciągle rotacje wynikają? Czy znasz konkret? Lubię mieć podany, żeby umieć się odnieść i wiedzieć co i jak. co tworzy te wspomniana atmosferę i czy osoby zatrudnione nie mogą mieć na nią jakiegoś większego wpływu?

Były kierowca
@Były kierowca

To prawda, odszedłem wraz z końcem umowy,w zamian nie wypłacili mi drugiej części wynagrodzenia.żerują na dużej rotacji bo część osób nie pójdzie do sądu.(usunięte przez administratora) z biura to zwykła dziewczyna która ma swoją chwilę w życiu,karma szybko wróci.omijać

Byly operator

Tak jak ja nie dostal ostatnią wypłatę tak i pozostale pracowniki którzy zwalniają się. A nawet jak pracujesz to spróbuj zabrać tą drugą wypłatę na umowie zlecenia.Firma zawsze ma problemy z wypłatą.

@Byly operator

Proszę do mnie zadzwonić , telefon jest na stronie i wyjaśnię sprawę

@Bet Bud Transport Sp. z o.o.

A po co do Was dzwonić ? jak ciągle się słyszy, że prezes w Tajlandii przebywa albo ze będzie kasa a kasy nie ma. Te opinie o was nie wzięły się tu znikąd. Ktoś kto jest zadowolony z pracy bądź ma dobre wspomnienia nie szuka takich właśnie stron. U was serwis to ten chyba gościu co jeździ z połamanym kluczem i ciągłe na wszystko ma czas. Wypłaty ? to jest dobre chore. Podstawa na 10 to fakt wypłacacie ale później 2 część po 20 w pierwszy piątek czyli przypada piątek 27 i dopiero jest kasa, ale jak przypadnie piątek 20 to nie wypłacacie bo ma być po 20. A trzecia rata za delegacje pod koniec miesiąca. Ale czekajcie na wiosnę 2024 rusza dużo nowych budów i zostaniecie sami czego wam życzę bo gorszego dziadostwa nie widziałem.

Nie rozumiem problemu. To nie jest pracownika sprawa czy Prezes jest w Tajlandii, czy w innym miejscu. Każdy z szeregowych pracowników ma bezpośredniego przełożonego w osobie kierownika robót i z nim można poruszać wszelkie problemy. Jeśli chodzi o opinię o serwisie to właśnie taki sam pracownik jak Pan, niestety ale podejście pracowników do pracy jest właśnie takie jak Pan opisał. W temacie wypłat oczywiście jest to prawda, że wynagrodzenie jest wypłacane w dwóch częściach i nie jest to żadną tajemnicą. Każda osoba, która jest potencjalnym kandydatem jest informowana bardzo szczegółowo o zasadach pracy i płacy w naszej firmie. Nie rozumiem więc skąd to zdziwienie. Zanim podejmuje osoba zainteresowana pracę, godzi się na zaproponowane warunki umowy bądź nie i nie podejmuje pracy.

@Bet Bud Transport Sp. z o.o.

Tak nie powinno interesować pracownika co robi szef ??? A czy szefa interesuje, że dziś jest 1 Stycznia i nie popłacił jeszcze ludziom wynagrodzenia za listopad gdzie minął już grudzień? Wy wszyscy jesteście mądrzy na forum i w gadce. Ale okłamywanie ludzi i ciągle zbywanie to wasza najlepsza sprawa.

Wszystkie wynagrodzenia za listopad zostały zapłacone , jeżeli jest jakiś problem to proszę o kontakt z biurem, takie anonimowe posty, niezgodne z prawdą , może pisać każdy

Ktoś 32
@Byly operator

Zawsze były pieniądze Więdz nie pier..

Czy ten zapowiadany drugi tydzień nowego roku już trwa? :) mam na myśli te rozmowy, o których pisano jeszcze pod koniec grudnia. Czy faktycznie był ktoś teraz na którejś? Jakie macie wrażenia? Po jakim czasie jest już znany werdykt?

Dzień dobry Wybrana osoba na stanowisko zarządzania flotą, została zatrudnione.

Czy rozmowy zaczynają się w momencie gdy zbierze się jakaś większa liczba kandydatów lub gdy oferta wygaśnie? Ktoś już pytał o zarządzanie flota a widzę, że wciąż taka osoba jest poszukiwana. Nikt jeszcze nie ustosunkował się także do przebiegu samej rozmowy, stąd moje zastanowienie. Na tym jednym dziale jaka występuje atmosfera? i ile osób jest potrzebnych?

W drugim tygodniu nowego roku wybrane osoby będą zapraszane na rozmowy. Z powodu ciągłego rozwoju firmy, potrzebujemy dodatkowego pracownika. Aktualnie jedna osoba się tym zajmuje. Atmosferę tworzą sami pracownicy :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bet Bud Transport Sp. z o.o.?

Witajcie czy ktoś z was był już może teraz na tej rozmowie dla biurowego do wsparcia zarzadzania flotą? Widzę ze ktoś pytał o te ofertę na początku grudnia a potem znowu ja dodano na różne portale. Czy rozmowa jest jakaś trudna? Coś konkretnego na niej sprawdzają? Czy jest tu ktoś kto już pracował na tym stanowisku i by opowiedział jak to wygląda?

Jeśli już o biurze ostatnio była mowa to wiem, że była wystawiona oferta na Benzynową jakiś czas temu. mieszkam niedaleko to się zainteresowałam, z tym ze już przyjęcia nie będą możliwe? zespół tu w ogóle powiększają czasami czy to tylko rotacje? Ktoś wie?

Jaka jest umowa w firmie Bet Bud Transport Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Operator Koparki zatrudniają na umowę zlecenie?

Operator

Pracowałem tam , (usunięte przez administratora) , kłamstwa , kasa na raty ( 2 umowy najniższa do 10 ) i zlecenie po 20 . Nie płacenie delegacji , do tej pory kilku ludziom nie poplacili delegacji bo jak to szef który kupuje fury za miliony i jeździ co tydzień na wakacje za granice powiedział ze to jego dobra wola i nie musi . Nie polecam nikomu marnowania zdrowia nerwów .

@Operator

No i faktycznie tak z tymi delegacjami jest jak piszesz, że podstaw do roszczenia się nikt nie ma? Czyli ile one w zasadzie teraz wynoszą a przynajmniej powinny?

Człowiek z szacunkiem

Witam, przez około 2,3 lata pracowałem w tej firmie, i jedno co mogę powiedzieć to to, iż ta firma jest strasznie zła, wysysk na pracownikach poprzez zmniejszanie i miesięcznej pensji, ze względów "zdrowotnych" jak i "Podatkowych". Oprócz zmniejszania pensji sama firma nie dawała ani nawet nie próbowała dawać dodatkowych pieniędzy za dobrze wykonaną prace. Szefa tej firmy nigdy na oczy nie widziałem, i się zastanawiam czy mają człowieka, który odpowiada za bhp, ponieważ sama praca jest w bardzo trudnych warunkach, inaczej brud, (usunięte przez administratora) i niebezpieczeństwo. Trzeba było pracować przy maszynach, które jedyne do czego się nadawały to do muzeum, ponieważ maszyny były z lat 60 XX wieku. Osobiście mogę od siebie powiedzieć, że samo szefostwo, mam tutaj na myśli kierowników, obrażali mnie i moich znajomych w każdy możliwy sposób. na szczęście miesiąc temu udało się, aby to oni mnie zwolnili i dali kase za ostatni miesiąc, marne 2400 zł, ale zawsze coś na nowy start, teraz pracuje w innej firmie i jest mi z tym dobrze. A innych "rajtków" którzy nadal tam pracują, również polecam zmienić prace, aby nie byli wykorzystywani jak niepełnoletni pracujący na czarno w danej firmie.

Operator betoniarki
@Człowiek z szacunkiem

Mi zmniejszono pensję moze nieznacznie ale ogolnie trzeba poruszyc kwestię pracowników zagranicznych w Polsce. Przykładem jest sytuacja pracownika z Bułgarii, dla obcokrajowca może być to spory cios finansowy. Może być napisane druczkiem wiadomo ale czy on rozumie po Polsku poprawnie? On ma mieć pieniądze na chleb a nie walki o wypłaty. Ja nie miałem problemów bo pracowałem solidnie i dostawałem ale tacy średnio ogarnięci mogą czuć się (usunięte przez administratora) Teraz pracuję w innej firmie jest podobnie przynajmniej dla mnie ale wg mnie takie sytuacje nie powinny mieć miejsca wg mnie kierownicy do wymiany a team spoko pozdrawiam

@Operator betoniarki

te wspomniane małe druczki to jakiś pewniak? no dobrze temat tych osób zza granicy poruszasz ale co dalej? tak w sumie to nie mówią za bardzo po polsku, tak? a jest tu jakaś osoba, z którą mogą konsultować pewne wątpliwości czy cokolwiek? kogo mają pytać w razie czego?

Człowiek z szacunkiem
@Sylwia

Niestety, również byłem ofiarą takiego druczku, a nie jestem osobą za granicy. Niestety te małe druczki umniejszają twoje wynagrodzenie o 50%, jeśli kierownik stwierdzi, że coś źle zrobiłeś, a problem jest w tym taki, że nie potrzebują dowodów na to, abyś został ofiarą tego zajścia. Samo kierownictwo nie szanowało pracowników, powiedziałbym więcej, ale niestety był tam też drugi druczek, że nic, co może obciążyć firme pod względem opiekowania się pracownikami, nie może wyjść, bo to by obniżyło reputacje firmy, która i tak jest na samym dnie. Jeśli bym coś napisał, dostałbym kare, mogę powiedziec tyle że jest ona powyżej 10 tysięcy. Pozdrawiam z szacunkiem

Byly operator

Pracowalem w firmie dwa miesiąca. Stawki wyżej srednich. Mieszkania firmowe (hotel) i posilki ( restauracia przy hotelu) luksusowe. Takiego serwisu raczej niema w zadnej firmie. Mila atmosfera w pracy. Kierowniki w porządku. Sprzęt nowy te co starszy jest zadbany. Jednym minusem jest wyplata wynagrodzenia ( wyplacana nie zawsze na czas i nie zawsze w calosci). później niewypłacone części nagrody są zwracane, ale w moim przypadku sam fakt wypłaty nagrody w ten sposób obniża motywację do pracy. Komu taki sposób wyplaty nie przeszkadza to firma jest dobra.

Wanda
@Byly operator

To był jedyny powód rozwiązania umowy? W jaki sposób szef tłumaczył te opóźnienia wypłat? Zapowiada się że w przyszłości będzie podobnie? Koniec końców mówisz że wypłaca?

Operator
@Byly operator

To chyba pracowałeś na początku powstawania firmy ????

@Wanda

Szef niz kim nie gada a jak się nie doliczysz w wypłacie pare tysięcy zlotych to w biurze nikt nie wie kto odpowiada za wyplaty. I jak nie będziesz walczyc o wyplate to nie otrymasz.

@Byly operator

"Walka o wypłatę"? Na jakiej zasadzie miałaby tak naprawdę wyglądać? Tu ktoś wyżej sugerował staż na początku działalności. Z jakich przyczyn? Do dziś sytuacja o wiele się zmieniła? Już nie można liczyć na warunki, które zostały wyżej opisane?

byly walcowy

od pazdziernika nie placa diet za delegacje zadnych podwyzek od 2 lat nie placa za dojazdy pracujesz za gola stawke podstawe placa w terminie druga czesc wyplaty kiedy im sie podoba dziewczyny z biura nie ogarniaja zenada zadnych ubran roboczych gdyby nie bhp nie dostalbym nawet kamizelki ta firma to porazka odradzam

Prawie 2 lata pracuje w tej firmie. Tu liczą się umiejętności i doświadczenie, byłem świadkiem przykrych sytuacji w jakiej znajdowali się operatorzy czy kierowcy odsyłani do domu po krótkim czasie pracy, niektórzy sami odchodzili bo nie potrafili się odnaleźć. Pracują tu fachowcy i znają się na robocie są w tej firmie od wielu lat. Zauważyłem tez ze jak ktoś przychodzi nowy na sprzęt i pokazuje ze potrafi i nie trzeba po nim poprawiać to ma szacunek wśród ludzi i szybko się klimatyzuje. Ogólnie to początki są ciężkie robota nigdy nie jest wystarczająco dużo zrobiona. Sporo godzin można uzbierać. Prezes zauważa tylko najdłużej pracujących w firmie inni jak powietrze. W biurze miłe dziewczyny. Wypłata to podstawa dziesiątego i reszta pod koniec miesiąca. Wyjazdy w delegacje po całej Polsce. Robota jest zawsze zorganizowana na budowie nie trzeba się chować po kątach, czas szybko leci. Kto co lubi, dla mnie jest ok.

Helena
@pracownik

To co jest oprócz podstawy? Premie jakieś? Za co je dostajecie? I czy poza tym jakieś benefity pozapłacowe są?

Honorata
@pracownik

Piszesz, że można uzbierać sporo godzin. Takie nadgodziny są jakoś extra płatne?

@Honorata

Jeśli pracujesz efektywnie, potrafisz współpracować z ludźmi, to napewno dostaniesz zadowalająca stawkę godzinową, indywidualnie przyznaną. Ja akurat jestem miejscowy ale nie dziwię się kolegą będącym w delegacji ze protestują gdy biuro wychodzi z inicjatywa skracania godzin pracy bo jest ciemno itp. W tej firmie moja stawka godzinową jest wyższa o jakieś 60% niż w poprzedniej. Co może wynika głównie z tego, ze w warm-maz słabo płacą a tu firma z Gdańska i stawka lepsza.

Mersi
@pracownik

Ta opinia to dowód że polactwo nie szanują samych siebie, dobra wypłata za dużo godzin? Dobra to by była za 160godzin a nie 5k za rypanie od świtu do nocy wśród ludzi którzy maja problemy z agresją, konstruktywnym myśleniem i brakiem moralności w kontaktach międzyludzkich

@Mersi

tylko pytanie teraz skąd tego typu ludzie mieliby się tu brać, których w ten sposób opisujesz? Kto w firmie powinien być odpowiedzialny za zarządzanie atmosferą i czemu nikt by z tym niczego nie robił?

Teramylomza

Ludzie to chore liczenie podstawa ok ale na godzinach (usunięte przez administratora) czyli druga tzw transza . Przecież po tych odejmowanych godzinach przez kogoś co nie ma pojęcia a może same sobie do kieszeni biora czy bierze to jest gorzej jak w biedronce smieszne zanim pójdziesz tam do pracy dobrze się zastanów nie warto . (usunięte przez administratora) I kradzież zapracowanych pieniędzy

Ego

Dzień dobry Wiem i znam firmę nic się nie zmieniło Od 5 lat wyzysk i śmieszne umowy. W Gdańsku znani som dobrze , dziwi mnie to że naiwni tam idom do pracy . Żenada firma pozdrawiam .

Rysiek
@Ego

Ale jak doicie z bąków to wam pasuje a jak się nie uda to narzekacie . Ile strat firma ma przez te (usunięte przez administratora) a paliwo drogie taka prawda co dzień po 20 przez 20 dni ile wychodzi a przez rok no proszę tyle mają stare wyzeracze do tej pory he he.

Darek
@Rysiek

To prawda ten uczciwy co zapiera. Nie ma nic a te stare (usunięte przez administratora) co już pracują nawet po 12 lat kradną na potęgę paliwo . Na dodatek otrzymują esemesy że prezes im od czerwca przyznał premie haha i to dla największych złodziei premie to co dzień mają . Czas spirdzielac z tej firmy

@Darek

Co Ty piszesz. Serio ludzie z najdłuższym stażem takie rzeczy robią? Po nowych szło się tego o wiele bardziej spodziewać. Czyli prezes to o tym nawet nie wie? To jak tych zasobów w firmie pilnuje niby?

Heniek
@Ego

To prawda nawet nie dają wody w upały nawet na tym oszczędzają kpina . A gdzie przepisy BHP .Szkoda tylko że w takiej firmie marnują swój czas bardzo dobrzy operatorzy bo tacy są znam tam bardzo dobrego operatora walca szkoda że nie czyta tych opinie .Zwiewaj z tamtąd Bogu

Helena
@Heniek

To może to gdzieś zgłoście skoro nie stosują się do przepisów bhp?

Tadek
@Ego

Prawda że ta firma to (usunięte przez administratora) od września nie płacą diet . Czas uciekać z tej firmy . A przecież ludzie dojeżdżają po kilka set kilometrów do pracy . Ale oni mówią że hotel macie i objad i że dieta się nie należy. A ja twierdzę że się należy jak psu buda . Już nie wspomnę gdzie jest socjalne nasze itp. Dla tego zgadzam się że to (usunięte przez administratora) ale wyrwę co do grosza ale w sądzie pracy i za soboty za niedzielę w których się pracuje setki zapłacą to pewne.

@Tadek

Witam, faktycznie wniósł Pan tę sprawę do sądu czy firma bez tego postanowiła się w jakikolwiek sposób z tego rozliczyć? To wszystko i tak jest ujęte w umowie? A ewidencja pracy jak jest prowadzona w ramach potwierdzenia tych weekendów chociażby? Jest podkładka?

Zostaw merytoryczną opinię o Bet Bud Transport Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bet Bud Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bet Bud Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bet Bud Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bet Bud Transport Sp. z o.o.