Opinie o Jedenślad Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jedenślad Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jedenślad Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jedenślad Sp. z o.o. w Warszawa

hej współpracownicy. czy wy też nie macie przelewu ma czas za pracę? Jeśli czyta to pracodawca to tylko przypinam że macie obowiązek terminowej wpłaty lub sprawa zostanie zgłoszona do PiPu.

Olga
@pracownik

Hm, a to pierwsza taka sytuacja czy jednak powtarza się już któryś raz? :/ Nie próbowałeś zgłosić się do kadr, może twój przelew utknął gdzieś w banku?

klient

Nie możemy polecić. W praktyce ze wszystkim problem ale chyba największy z niedotrzymanymi terminami i osobami, które w ogóle nie odpisują na maile i nie odbierają telefonu.

Klient 2
@klient

Zalegają mi faktury za wykonane usługi. Ma ktoś może kontakt do księgowości lub do osoby decyzyjnej w płatnościach?

Edward

Szkoda że brakuje ci słów bo jednak przydałoby się wyjaśnienie czemu mu nie polecasz. Wcześniejsze komentarze były o bałaganie organizacyjnym i problemach z płatnościami. O to chodzi czy masz inne zastrzeżenia?

Ja pracownik

Od dawna sie psuło ale ostatnio atmosfera jest dramatyczna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jedenślad Sp. z o.o. na stanowisko Product Owner? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
tosiek

Dużo pracy ale i dużo ciekawych wyzwań. Jak chcesz nic nie robić to nie jest dobre miejsce. Jak chcesz coś ciekawego zrobić to warto sie zainteresowac.

nic dobrego

Ta firma daje mocne aflo

123młyn

Ta firma to porażka. Im dłużej tu pracuję tym bardziej nie rozumiem jak przy tak wielkiej niekompetencji ludzi, bałaganie w dokumentach, braku umiejętności analizy zarządzania decyzjami i ludźmi ta firma jeszcze egzystuje. Wszystko co można tylko popsuć tu występuje. Ludzie na niczym się nie znają a zarządzają innymi i ważnymi procesami tworząc masę pomyłek.

Prawda

Duże problemy finansowe. Brak szacunku do pracowników

@Prawda

A wyjaśnisz szerzej te wspomniane problemy finansowe? Czego tak właściwie dotyczą, bo nikt jeszcze nie sprecyzował.

Irena

Odszedł? Tzn.. nie wiem na ile w tym prawdy ale o co konkretnie chodziło? Było jakieś postępowanie?

Meninblack

Wieczne problemy finansowe

@Meninblack

A Ty nie masz problemów ze spaniem przypadkiem? ;p Co to za pisanie o 4? I czy uzasadnisz szerzej opinię? Bo jestem ciekawa

Czy nowo zatrudnione osoby w Jedenślad Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Meninblack

Buahaha, jeśli masz fart i nie czekasz aż to ogarną to tak

A też coś powiem

Jeśli większość pracowników szuka innej pracy to odpowiedzcie sobie co to za organizacja

Iwona
@A też coś powiem

a coś bardziej konkretnie, jakie masz zastrzeżenia do firmy Ty a jakie twoi koledzy ? to że ktoś szuka może być z różnych przyczyn przeciez?

niepowiem

atmosfera dramatyczna, chaos, słabe pensje. Słabe podejście do pracowników. lepiej szukać czegoś innego.

@niepowiem

Jak słabe? Dasz znać więcej na temat wynagrodzenia? Na każdym stanowisku tak?

bardzo słaba organizacja. ogromny bałagan we wszystkich procesach. Płaca średnia, nie adekwatna do rynku. Firma wymaga wielu usprawnień

Jontek

Pracowałem tutaj trochę, słaba Organizacja, problemy z płatnościami. Konieczność posiadania własnych narzędzi. Serdecznie NIE polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Jedenślad Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jedenślad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jedenślad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jedenślad Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 7 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jedenślad Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Górczewska 253F lok. 2
    01-459 Warszawa