Opinie o Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipiany

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro-Trailer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-Trailer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipiany

Coriolis

Witam, po odejściu z firmy z powodów osobistych i próbie powrotu szef nawet nie chce rozmawiać o powrocie. Od razu skreśla takich byłych pracowników i zamyka przed nimi drzwi, brak podjęcia próby porozmawiania zapytania co bylo powodem odejścia i co jest powodem chęci powrotu, mimo że każdy zasługuje na drugą szansę.

Coriolis

@HP Za krótko byłem o okresie wypowiedzenia się nie wypowiem. Traktowanie w firmie OK.

Mistrz produkcji/operator CNC

ktoś może wyjaśnić o co chodzi z tym ogłoszeniem? praca na dwóch stanowiskach mistrza produkcji i operatora cnc za 3500 brutto? dlaczego tak mało?

@Wanda

Dlaczego ciągle jest oferta pracy na kierownika produkcji? Aż tak jest źle, że nikt nie chce pracować na tym stanowisku czy o co chodzi? Ktoś może to wyjaśnić bo ta oferta wisi już ponad rok a nie chciałbym zmienić pracę a okaże się ze zmieniłem na gorsza

Pytanie o pracę na technologa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam widełki płacy na stanowisku technolog zaczynają się od 10000 brutto tak jak w ogłoszeniu? I czy jest jakaś premia?

Alka Nowy wpis

Dzień dobry. zauważyłam, że w ogłoszeniu dla spawacza wpisano godziny pracy poniedziałek – czwartek od 7:00 do 16:00 oraz piątek od 7:00 do 11:45. Niby w sumie wychodzi lekko ponad 40 godzin w tygodniu ale zastanawiam się czy partner będzie miał godzinę przerwy w tych pierwszych dniach po prostu?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam, jakie są aktualne zarobki w firmie spawacz monter itd? Czy jest wycisk czy raczej spokojnie ?

Godziny pracy konstruktora są ustalone jako 07:00 – 16:00 on poniedziałku do czwartku, natomiast w piątki kończy się o 11:45. Jak ten czas pracy jest poukładany wraz z przerwami? Występują bezpłatne?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH w firmie Pro-Trailer Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy jest możliwość pracy zdalnej albo hybrydowej na stanowisku technolog?

Do teraz uważacie, że wszystko w firmie jest w zasadzie ok? mam teraz ofertę, spawam od prawie trzech lat i chce się rozeznać w tym ile by mi zapłacili. Pod względem atmosfery do teraz jest w porządku? jakieś aktualne uwagi macie do warunków czy mogę jednak na spokojnie aplikować?

@Coriolis

Co prawda to prawda, szczególnie, ze odejście było z powodów osobistych z tego co piszesz, a nie np. przez jakiś konflikt czy błąd w pracy. A próbowali cię zatrzymać jakoś? Jaki jest tu okres wypowiedzenia? Czyli w sumie firma dobrze traktuje pracowników, skoro liczyłeś na powrót?

Jula

Jestem tu bo widziałam ofertę gdzie napisali, ze firma daje innowacyjne podejście do pracy. Ale o co chodzi? Innowacyjne, w sensie cyfrowe? Nowoczesne maszyny, narzędzia, elektronika? Jakaś sztuczna inteligencja? Piszę o ogłoszeniu dla Kierownika technicznego. Jak to wygląda?

Mistrz produkcji/operator CNC

Wanda
@Mistrz produkcji/operator CNC

Ale tam jest napisane, że "od" więc pewnie można negocjować?

Mistrz produkcji.operator cnc
@Wanda

Jeżeli dobrze rozumiem to praca na dwóch stanowiskach i negocjacje zaczynają się od 3500 brutto? Mediana wynagrodzenia mistrz produkcji to 6480 brutoo, operatora CNC 4840 brutto, informacje te są dostępne w popularnej wyszukiwarce. Razem daje nam 11 320 brutto a negocjacje zaczynają się od 3500 brutto. Wysłałem maila, ale nikt nie odpowiedział na moje pytania. za 10000 brutto + premia mogę przyjść i pracować na dwóch stanowiskach.

Wanda
@Mistrz produkcji.operator cnc

czy do dziś udało się otrzymać odpowiedź na maila? te obliczenia mnie zaciekawiły a teraz skoro nadszedł nowy rok i była fala podwyżek w wielu firmach to ciekawa jestem jak tutaj odnośnie tego się przelewa? co ze stawkami, podskoczyły jakoś konkretnie?

Samanta

Jak idą negocjacje w tym roku? widziałam, że w ubiegłym poruszany był już ten temat a właśnie wisi oferta, tym razem dla montera, gdzie również jest podkreślone, że wszystko do negocjacji. Przy czym zastanawiam się nad zarobkami, jak wypadają względem poprzednich lat? ktoś pisał, że obecnie szuka się w firmie sporo oszczędności czy to prawda? To jakie są przy tym perspektywy zarobkowe na kolejny rok i ewentualne podwyżki?

Witam Jakie warunki i płace na stanowisku spawacz?

Pojawiła się oferta pracy na Lakiernik w firmie Pro-Trailer Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Kierownik produkcji

Widziałem ogłoszenie na to stanowisko pracy. Czy ktoś może wytłumaczyć o co chodzi ponieważ w ogłoszeniu nie ma nic o tym, że trzeba być równocześnie operatorem CNC. Wcześniej w komentarzach ktoś napisał, że to praca na dwóch stanowiskach? o co chodzi? czy to czysta złośliwość konkurencji? i w prowadzanie w błąd?

@Kierownik produkcji

jesteś kierownikiem produkcji ale jak nie masz co robić bo wszystko idealnie zaplanowane na produkcji to masz isc i pracowac jak normalny pracownik fizyczny takie oszczednosci sa w firmie

Lucyna

Miałam okazję zacząć pracować w tej firmie w biurze. Może ja miałam pecha, ale jak zaczełam pracę nikt nic nie wiedział co mam robić, przynisiono mi jakieś stare rozklekotane krzesło i postawiono jakieś pomazane biurko.Nie mam wygórowanych wymagań , ale te meble gorzej wygladaly niż meble z wystawek.Jak chcialam dogadać warunki zatrudnienia to musiałam rozmawiać tylko z szefem Niemcem, którego albo nie było albo nie miał czasu.Tak wiec pracowałam.sobie pare dni bez umowy o prace , bez skierowania na badania ...Jak zrezygnowalam, nikt mi nawet grosza nie zaproponował za przepracowany czas.... .

bolo
@Lucyna

cos wiem na ten temat :( żenada

Irena
@Lucyna

A na jakim stanowisku w ogóle miałeś pracować w Pro-Trailerze? W jaki sposób aplikowałeś o pracę?

Irena
@Irena

Czytaj ze zrozumieniem. W biurze. Tzn robisz wszystko. Co piec minut inne zadania. Chaos. Trzaskanie drzwiami i wyrządzi i wyrywanie od polskich (usunięte przez administratora) pracowników.

Tak się składa, że do Pro-Trailera szukają księgowej z pensją 4 tys. PLN. Ktoś mi potwierdzi, czy się zgadza taka kwota z realną? https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/ksiegowa,praca.gov.pl34aef4dba108a0e210ef5edb3b432c8c,lipiany A co do spawaczy MIG MAG TIG. widziałam, że szukali w czerwcu, w ogłoszeniu napisane jest od 3,9 tys. brutto. @Były, to się zgadza?

B
@Karolina

Pójdziesz i usłyszysz co chcesz usłyszeć. Niemiecki Pan co jak co kłamie doskonale i obieca co tylko chcesz z realizacją jest potem lipa.Ale czego oczekiwać po firmie w której przez 10 lat przewinęło się kilkudziesieńciu kierowników.o pracownikach nie wspomnę. Rządzi na produkcji syn szefa który udaje że się zna a psuje co popadnie.Zepsuł nową maszynę z Turcii ale jego tata czyli właściciel broni synka i dalej jest bałagan .ah szkoda liter na tą firmę

Teka
@Karolina

Zależy jakie są Twoje zamiary i chęci do pracy i nastawienie są osoby które są zadowolone wykazują się w pracy a są takie co za nic nie robię chcą mieć płacone.... Co człowiek to opinia jak się sama nie przekonasz się nie dowiesz. Powodzenia

Kamil
@B

Dlaczego jest tak duża rotacja na stanowisku kierowniczym? Znalazlem oferte i sie zastanawiam nad aplikacja, ale to, że jest taka rotacja mnie zastanawia.

@Kamil

Na kierowniczym stanowisku jest rotacja bo kierownik z dniem podpisania umowy podpisuje wypowiedzenie....(śmiech)....A tak naprawdę tam rządzi Lucjan syn szefa który wszystko wie i wszystko umie a naprawdę nie potrafi nic i psuje wiele rzeczy a na zarządzaniu nic się nie zna....ale to syn właściciela a właściciel za nic nie przyzna że danie synowi władzy to był błąd bo sam właściciel to tzw.ciota....i ponosi koszty błędów syna ale cóż.......kiedyś była tam kierowniczka i produkcja szła mimo braku narzędzi .....a jak lucjan nastał ...to bałagan wszechobecny

Kamil

To po co szukają kierownika produkcji skoro syn szefa tam rządzi? Pytam bo nie chcę się wpakować z deszczu pod rynnę.

@Kamil

Nie pytaj dawaj do nas...zawsze to nowe doświadczenie...szef Ci naopowiada (nakłamie)o szerokich perspektywach...o podboju europy haha a i tak lipa z tego...ale w cv będziesz miał pracę w międzynarodowej firmie hihi.....o ile umowę dostaniesz choć ostatnio daje to fakt.

Teka
@Kamil

@Kamil nie wiem kto pisze jako pracownik, ale teraz jest młoda ekipa która się dogaduje. Także jeden chwali drugi narzeka... Kasa jest też spoko

Wojtek
@Teka

To znaczy że już nie ma Lucjana ??? Bo tylko on mieszał tzn .nie potrafił poukładać roboty...reszta się dogadywała

@Teka

Sądząc po Twojej wypowiedzi to pracujesz w firmie. Co jest nie tak ze stanowiskiem kierowniczym, że nikt nie może zagrać tam miejsca na stale? Problem ze znalezieniem osób? Atmosfera w pracy czy słabe zarobki?

Rafał

Witam? Ile można zarobić w firmie Pro- Trailer w Lipianach jako spawacz? I co to znaczy, że część płacą pod stołem?

Roman
@Rafał

To znaczy tyle, że część pensji masz na Umowie, np.: 2500 zł, a resztę pensji dostajesz "do rąk". Z czasem niemiec określa to jako "premię", którą otrzymujesz za 100% obecności, i tutaj duuużo zależy od humoru, nastawienia, czy co tam strzeli do głowy..... za nieobecność z jakiegoś ważnego dla Ciebie powodu, możesz dostać Tylko To, co masz na papierze (pomimo tego, że "zarabiasz" 3500 zł (załóżmy). Także złodziejstwo w pełnym wymiarze. Poza tym ciagle brak materiałów i pretensje, że "wolno idzie". Cyrk albo rollercoaster

Przemysław
@Roman

Hej, dzięki za info. A mógłbyś powiedzieć jaka jest umowa dla nowego pracownika w Pro-Trailerze? Umowa o pracę/zlecenie? Obowiązuje 3-miesięczny okres próbny i jeśli tak, to łatwo go przejść? Byłoby super gdybyś odpowiedział.

@Roman

Roman, a ile można dostać do ręki "pod biurkiem"? Powiedzmy że na papierze jest 3500 do ręki, to ile jeszcze dostaje się pod biurkiem najwięcej?

@Roman

Podaj swojego maila, dam ci namiary na inną pracę za dobrą kasę

Roman
@RAFAŁ

Różnie od kilkuset zł do np.: 2 000 zł pod stołem

@Rafał

To znaczy Ze cześć płaca nad stołem a cześć pod stołem ????????

@Adam

To znaczy że robią w balona i państwo i pracowników i wszystkim to odpowiada.....bo ludzie tam pracujący jakby z myśleniem mieli trochę na bakier a jaśniepanu niemieckiemu w to graj bo ciemnym ludem super się manipuluje....tyle

Mariusz

To jeszcze są firmy gdzie płaci się pod stołem? W tych czasach płacenie "pod stołem" jest po prostu śmieszne. Tak robili pracodawcy za czasów komuny. Bardzo źle to świadczy o firmie. Lepiej szukać pracy gdzie wszystko jest na papierze.

Były

Nawet Wlodzimierz (tzn.niemiecki właściciel firmy) ucichł i nie komentuje gdy ludzie zaczęli prawdę pisać....przypadek??

Który tam sie podaje za wlodzimierza. Co za brednie .żadnych standardów w firmie mlotka prawdziwego nie znajdziesz, czym my tu pracujemy człowieku. Szans na rozwój żadnych chyba ze uwstecznić sie ktos chce. Placi na czas fakt. Ale część pod tzw stołem. Pracuje bo musze i na miejscu robota a tak to bałagan że szkoda gadać

wlodzimierz

moj drogi kolego , jesli myslisz o krotkiej perspektywie czasowej to nie widzisz szerszego horyzontu, mamy b trudna obecnie sytuacje plandemiczna i zmiane zycia gospodarczego w tym przede wszystkim dla przedsiebiorstw .to trzeba przetrwac zamiast narzekac zastanow sie co ty mozesz zrobic dla firmy aby polepszyc warunki pracy swoje i kolegow a takze wesprzec pracodawce. w dalaszym ciagu twierdze ze firma jest stabilna na tyle ile w tym kryzysie mozna byc/ i wlasnie ta firma ma perspektywy rozwoju w niedalekiej przyszlosci a wy bedziecie mogli miec coraz lepsze warunki pracy i placy.zycze tobie kolego oraz kolegom wszystkiego dobrego .z tego co wiem patrzac na was to jak to mowi mlodziez ..jestescie spoko.

Piotrek

A ja tam przerobiłem ponad 10 lat i okazało się że to zmarnowane lata zero rozwoju . Teraz robię u Niemca w Niemczech i ten Niemiec z pro trailrer to nie Niemiec chyba tylko ze wschodu jakiś .Teraz jest szacunek i robota pukladana no i pieniadze nic z pod biurka pelen legal a premia na święta jaka super. Podwyzke nawet sami dali a tu trzebabylo sie prosić o cokolwiek. Pelno obietnic i gadania jaki to pracwnik nie jest ważny i tylko gadania nic z tego .Tyle w temacie

@Piotrek

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Trailer Sp. z o.o. - Lipiany

• Jak się pracuje w Pro-Trailer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Trailer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Trailer Sp. z o.o.?

Pro-Trailer Sp. z o.o.
  • Myśliborska 2