Opinie o System Pruszyński Sp. z o.o. w Drzewica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy System Pruszyński Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w System Pruszyński Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Pruszyński Sp. z o.o. w Drzewica

Administrator Nowy wpis

System Pruszyński Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Specjalista. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Jaka jest stawka początkowa w System Pruszyński Sp. z o.o.? 12 lutego na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Operator Maszyn.

zdzisław Nowy wpis

14zł/h

Operator Szczoty Nowy wpis

Nie polecam słaby pracodawca i praca też do kitu????

Kandydatka

Na ile zmian pracuję się na stanowisku pakowacz? Jak wyglądają zarobki?

janusz morgan Nowy wpis
@Kandydatka

3 zmiany, 14zł/h

Spawacz

Ta firma to jedna wielka porażka, banda pomyleńców którzy (usunięte przez administratora)człowieka i (usunięte przez administratora) z pieniędzy ucinając wypłaty. Obowiązki odległe od tych które są na umowie. Kierownik myśli że człowiek to robot takie panuje tam nastawienie a nie daj Boże się skrzywić jeszcze ze coś Ci nie pasuje.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie System Pruszyński Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Operator muszli klozetowej

Słabo płacą, straszą zdjęciami z kamer jak na chwilę od maszyny odejdziesz, jeden robi a dziesięciu "kierowników" patrzy i straszy. Zazwyczaj każą wykonywać dużo gorsze "obowiązki" niż te, które widnieją na umowie, tragedia. Jedno wielkie kolesiostwo, kierownictwo po zawodówce bez kultury, nie polecam.

Grażyna
@Operator muszli klozetowej

A słabo płacą, to znaczy finalnie ile? Rozwiniesz?

Mick

Prawda że tak jest

2 you U
@Operator muszli klozetowej

Czy możesz napisać jakie to są np obowiązki ?

Jarosław K. Zawsze dziewica.

Jak mi sie umowa skuńczy to bede petardami szczeloł z radości

Renata
@Jarosław K. Zawsze dziewica.

A o wypowiedzieć nie możesz jeśli tak Ci się śpieszy?

Czy nowo zatrudnione osoby w System Pruszyński Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

j

oszalałeś chyba

Aa...

Na chwilę obecną nie ma przyjęć.

Renata
@Aa...

A wiadomo może na kiedy w przyszłości by przewidywali?

Polecam firma tak przyjazna pracownikom że stojąc przez 5 czy 10 minut przy kamerze robią zdjęcia i ,,zastraszają pracowników,, że trzeba pracować cały czas. Poza tym ten nadęty pan Dyrektor myśli że jego słowa są najważniejsze i jak on myśli usprawniając pracę dla innych pracowników jeszcze bardziej ją komplikuje i spowalnia. Nie polecam i pozdrawiam serdecznie :)

Karol
@Anonim

Czyli nawet przerw żadnych nie ma? Przecież to wam się należy...

Czy pracownicy w System Pruszyński Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ruda

Na jednej zmianie jest pani blond lok której nikt nie odpowiada prócz swoich takich samych jak ona. Aż się pracować odechciewa z nimi. Swoje lata ma a zachowanie jak dziecka. Razem z tą najmniejsza są warte siebie i od wielu lat bez zmian. Cwaniary są dobre ale o drugiej osobie to umieją powiedzieć. Myślę że nic się nie zmieniło pod tym względem

...
@Ruda

Masz rację wiecznie nafuczona od lat. Dobrze że chociaż w tej firmie trochę młodych jest i można w lepszym towarzystwie spędzić te 8h.

Janusz
@...

Atmosfera jest ważna ale już bez przesady. Jak ktoś jest nafuczony to przecież można zagadać i poprawić relacje. Powiesz na jakiej umowie jesteś? Bo zależy mi na stabilnej robocie a nie zleceniu.

Kamila

Hmm ale jak to całe życie? Czy warunki są jasno określane przy zatrudnieniu tak, aby każdy mógł świadomie zdecydować czy chce pracować czy też nie? I czemu za darmo - jakie jest wynagrodzenie na start?

Henryk

Podpowiedzcie więcej informacji o pracy, zarobkach, umowie i socjalnych dodatkach?

łucio

jest dobrze

Olek

@Ninja urosła stawka dla konstruktora od zeszłego roku?

Natka

Dostałam ostatnio info na str fb, że w zamian złożenia życiem dla Pana Mariusza dostanę upominki od firmy blachy pruszczyński. Dzięki Bogu na samej wiadomości się skończyło bo wychodzi na to, że firma dużo ryczy mało mleka daje. Następnym razem niech nie piszą i proszą o dane do wysyłki upominków od ich firmy. Myślałam, że taka firma nie robi ludzi z ludzi (usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia System Pruszyński Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak, a oprócz auta jeszcze jacht, cygaro i whisky

Suchy

Jak zimno było na hali to tak zostało.... Ważne że biuro ma drugą (usunięte przez administratora).... gorąco i gorąco

Gregor

Dużo pytań a na forum nie ma odpowiedzi. Czy macie jakiś powód?

Ano

Czy są aktualnie jakieś przyjęcia?

na jakie pieniądze może liczyć konstruktor?

Ninja
@99

2500 brutto

Adi
@99

a co robi konstruktor w tej firmie ?

@Adi

Bulbulator będzie robił

@76

Co masz na myśli? Możesz polecić pracę w System Pruszyński? Czekam na konkretne informacje.

Witek

Nie jesteście dobrego zdania o firmie, ale czy jest gdzieś idealnie?

G
@Witek

Tylko tu jest już wyjątkowo źle

Zostaw merytoryczną opinię o System Pruszyński Sp. z o.o. - Drzewica

• Jak się pracuje w System Pruszyński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Pruszyński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Pruszyński Sp. z o.o.?

System Pruszyński Sp. z o.o.