Opinie o Blachy Pruszyński w Sokołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Blachy Pruszyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blachy Pruszyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blachy Pruszyński w Sokołów

Czy w Blachy Pruszyński są szkolenia zewnętrzne?

MK

Nie ach, tylko wiem co piszę, poznałem od kuchni i nie potrzebuje prowadzić wykładów. Widzisz chyba to co chcesz i co jest potrzebne, więc daruj sobie.

Jaka atmosfera pracy jest w dziale utrzymania ruchu?.

@Helena

Jeśli się starasz, to możesz otrzymać premię, podwyżkę ...

Co jaki czas w Blachy Pruszyński można ubiegać się o podwyżkę?

Bogdan

Jest jakiś taki określony czas w firmach, że przypada np. rok pracy i można ubiegać się o podwyżkę? Zawsze myślałem, że ważne jest to co się robi, a jeśli robi się dużo i dobrze, i ma się poczucie, że ta praca wymaga wyższej pensji, to wtedy idzie się dobrze przygotowanym do szefa działu, punktuje zalety swojej pracy i czeka na pozytywy werdykt ;)

Krzysiek Nowy wpis
@Bogdan

w blachy pruszyńki podwyżki tak już widziałem ????????????????????50 groszy 20 groszy na godzinę i wszystko

Jak długo trwa proces awansu w Blachy Pruszyński?

Józef Nowy wpis

Pewnie jak w każdej innej firmie, wszystko zależy od zaangażowania, umiejętności i potrzeby organizacji.

marecki Nowy wpis

jakiego awansu ?Tu nie mamawansów dyrektorów i kierowników zatrudnia się z rodziny aby była rodzinna atmosfera

Madzia Nowy wpis

Ten pakowacz na weekendy w Motańcu (stawka za 1 h 32-34 zł brutto, 384 – 408 brutto za 12h) to ciężka praca jest? Nie wiem, co się tam pakuje, czy blachy, czy gąsiory? Jeżeli ktoś z Was pakuje weekendami, dałby może znać i czy stawka się zgadza - też :)

Hejka piszecie o premiach i podwyżkach. A mnie jeszcze interesuje sprawa awansu. Jest aktualnie oferta na magazyniera. Wiec mam w planach aplikować. Jaki są wyższe stanowiska na które można awansować i po jakim czasie jest taka możliwość ? Weekendy są wolne czy zdarzają się pracujące soboty?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blachy Pruszyński? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. administracji
Sokołów
TLC Rental Sp. z o.o.
logo firmy SPRZEDAWCA
Sokołów
Netto Sp. z o.o.

Jaka atmosfera pracy jest w dziale utrzymania ruchu?.

@Paweł

Nie narzekam, generalnie w całej firmie jest miła atmosfera, ale to dzięki pozytywnej postawie Szefa :)

Helena
@Roman

To super, w takim razie jak was motywuje szef? :) Dobrym słowem, czy jest możliwość podwyżek, premii za efektywną pracę? Ja akurat chciałabym aplikować do ksiegowości, wiesz może coś o pracy w tym dziale?

@Helena

Jeśli się starasz, to możesz otrzymać premię, podwyżkę ...

Czy jest możliwość podjęcia jakiejś pracy biurowej w firmie?

Jarek
@Kandydat

Jeśli szukają do pracy, to oferty zamieszczane są w portalach z ofertami pracy. Najlepiej tam regularnie zaglądać.

@Kandydat

Na stronie firmowej publikują też ogłoszenia o naborze na różne stanowiska. Sama aplikowałam tam na stanowisko księgowej, ale nie udało się dostać. Może za małe mam jeszcze doświadczenie.

Czy w Blachy Pruszyński są szkolenia zewnętrzne?

Grzegorz

Oczywiście, że tak, ale to pewnie w każdym dziale w zależności od potrzeb. Podstawowe szkolenia handlowe ze sprzedaży i ich technik ogarniane są wewnętrznie, ale szkolenia księgowe, czy kadrowe to już ktoś z zewnątrz musi.

@Grzegorz

A można dopytać o te księgowe? Jak często się odbywają i zazwyczaj jakiego zakresu dotykają? Pytanie też mam odnośnie kursów zewnętrznych z potencjalnym do uzyskania certyfikatem. Są takie możliwości?

Są, byłem na szkoleniach dekarskich, ale są też szkolenia dla handlowców.

Łucja
@Marek

a możesz napisać na jakich szkoleniach byłeś? pod koniec lutego pojawiło się u nich ogłoszenie właśnie na to stanowisko i niby w tym co oferuja sa wymienione szkolenia ale nie ma napisane jakie dokladnie, kto za nie placi, czy sa w godzinach pracy czy poza nią?

Dorota
@Łucja

Są szkolenia dokształcające, jak zmieniają się przepisy to księgowość bierze udział w takich szkoleniach.

Agnieszka
@Grzegorz

No właśnie widzę u nich niedawno dodaną ofertę pracy na stronie internetowej na stanowisku Handlowiec – Doradca techniczny pracownik działu obsługi klientów, czy te szkolenia wewnętrzne są prowadzone przez jakiegoś coach'a? A czy przy znajomości języka niemieckiego w stopniu średniozaawansowanym, też mam szansę na zatrudnienie, bo wymagają biegłego? Jakie są godziny pracy handlowca? Są sztywne godziny pracy, czy handlowiec nienormowany czas pracy?

@Agnieszka

Najlepiej zawsze wysłać aplikację z CV przez (usunięte przez administratora) W pierwszej rozmowie, wszystkiego się dowiesz.

Wojtek

(usunięte przez administratora) Świetnym rozwiązaniem na początek jest lektura strony internetowej, gdzie wszystkie produkty są opisane szczegółowo. Jeśli to za mało, to organizowane są szkolenia produktowe, za darmo, na które można się zapisać przez stronę internetową i dokształcić. Trudno, żeby kierownicy i dyrektorzy zajmowali się szkoleniami z produktów. Oczywiście, zawsze można o coś zapytać, ale podstawy jednak trzeba samemu ogarnąć, lub przez wspomiane szkolenia.

Byłam na szkoleniach produktowych i sprzedażowych. Bardzo dużo informacji, naprawdę można się dużo dowiedzieć. Polecam.

Zainteresowana

Mógłby ktoś, kto pracuje w dziale marketingu pomóc mi w podjęciu decyzji o aplikowaniu tutaj do firmy, jako grafik? Potrzebują kogoś takiego, wymagania wszystkie spełniam, ciekawi mnie najbardziej miejsce pracy - Berlin :) Czy firma pomaga w wyjeździe, zapewnia zakwaterowanie, czy to już na własną rękę? Piszą o możliwości samodzielnej i odpowiedzialnej pracy. Czyli co, to bardziej takie zlecenia, czy jak mam to rozumieć? Jakich widełek mogę się spodziewać i atmosfery w dziale?

@Zainteresowana

Złóż aplikację przez (usunięte przez administratora) Wyślij swoje CV. Na pewno ktoś się skontaktuje i przekaże wszystkie informacje/

Dorota

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona sposobem załatwienia mojej reklamacji.Bardzo profesjonalne podejście.Nie napotkałam się na zadne utrudnienia.Pan Wojciech B bardzo rzeczowo i fachowo prowadzi sprawe.Uprzejmość i podejście do klienta należy ocenić bardzo wysoko.

Klient

W tyłkach im sie poprzewracalo na fali przemian gosc klepał lejki w garazu a teraz udaja kogos kto kolo wymyslil. Obsluga nie potrafiaca przyznac sie do błedu

Na czym polegał problem?

Daniel
@Klient

CO ma piernik do wiatraka? Własną pracą się dorobił ... Masz problem do obsługi, to napisz info mailem do firmy.

@Klient

Coś więcej nam napiszesz? Wyjaśniałeś to u źródła, czy tylko tutaj wylałeś żale?

Boy

W oddziale we Wroclawiu koty po hali biegają, wszędzie smród ich moczu i odchodów. Kierownik to psychopata pierwszej kategorii. Przestrzegania BHP brak. Ludzie po 18 godzin pracują. Szafki pracownicze są wszędzie na hali i na korytarzu, ludzie pod kamerami muszą się przebierać. Warunki pracy słabe, chociaz trzeba przyznać, że na hali jest ciepło i wynagrodzenie wyższe niż w innych firmach na podobnym stanowisku. Wprowadzili też Lux Med za darmo i na święta też coś tam dają.

Wanda
@Boy

Po 18 godzin pracują? :O ale jakim systemem? Przecież chyba nie codziennie? Nie ma się też co dziwić że wynagrodzenie jest wyższe niż w innych firmach na podobnym stanowisku, skoro pracują po tyle godzin, to musza być jakoś dobrze wynagrodzeni.

@Wanda

W jakim systemie? W żadnym, tam nie ma systemu, przychodzą i pracują oczywiście, że nie codziennie, ale pracują. Podstawa wynagrodzenia nie jest najniższa, ale żeby dobrze zarobić trzeba wypracować dużo nadgodzin. Jak się zarobi 6000 zł to wygląda to nie tak źle na koncie, ale jak podzieli się tą kwotę przez ilość wypracowanych godzin to wygląda to już zupełnie inaczej

BLACHY PRUSZYŃSKI O/WROCŁAW
@Boy

Witam, Jestem pracownikiem firmy Blachy Pruszyński fili Wrocław i chciałbym wyprowadzić z błędu osoby czytające ten komentarz. Na chwilę obecną Nasz oddział zatrudnia 7 osób. Nasza hala magazynowo- produkcyjna jest w trakcie budowy na etapie prac ziemnych, tak więc wspomniane koty nie mają gdzie załatwiać swoich ,,potrzeb’’. Osoba która napisała ten komentarz nawet nie wie gdzie była/jest zatrudniona... .Śmiem twierdzić , że chodzi o firmę znajdującą się w Nowej Wsi Wrocławskiej ,która nie jest oddziałem Blachy Pruszyński ,aczkolwiek była nim do 31.01.2021r. Gorąca prośba o niewprowadzanie ludzi w błąd. Dla pragnących poznania Naszej Filii i sprawdzenia panujących warunków pracy podaję Nasz adres: Domasław 55-040;ul.Inwestycyjna 6 , oraz tel. +48 696 418 746. Pozdrawiam AW

Waldek
@Boy

Nie zgadzam się z tą opinią, bo użytkownik BOY pisze nie o tej firmie. Coś mu się pomieszało ewidentnie. Oddział we Wrocławiu nie ma jeszcze hali, jest w budowie, więc żale, o ile w ogóle, powienien wylewać gdzie indziej.

Marek B.
@Boy

Filia we Wrocławiu czynna jest w godzinach 8:00 - 16:00.

@Boy

Coś Ci się Boy pomyliło, wylewasz żale i hejt nie mając zielonego pojęcia o miejscu o którym piszesz. Coś Ci się zdrowo pomieszało. Od razu widać, że nigdy nie byłeś w tej firmie, nie przepracowałeś nawet godziny a oczerniasz bezpodstawnie. Może przyjdź kiedyś, odwiedź dowolny oddział w kraju i zobacz jak się pracuje, zanim napiszesz cokolwiek. Rozumiem, że chciałeś zabłysnąć w sieci, ale tradycyjnie nie wyszło, Sorry.

@Marek B.

Czyli ostateczny szach mat? Czyli tam dosłownie nigdy nie trzeba było zostawać na nadgodzinach i nie było takiej możliwości, żeby po 16 ktoś tam jeszcze był?

Marek B.
@Monika

Jeśli pojawia się potrzeba zostania po godzinach to zawsze można się dogadać w tym zakresie, poza tym, to są nadgodziny płatne, a przede wszystkim jak jest potrzeba, a nie, że codziennie tak się pracuje.

@Monika

Monika chyba typowa blondynka. Pan wyżej napisał, że hala jest na etapie prac ziemnych, więc chyba Monika nie zrozumiala, że nie o tą firmę chodzi, bo jak można komentować warunki pracy w firmie która jeszcze nie powstała. Oczywiście miałem na mysli lokalizację właśnie w Nowej Wsi. Określenie oddziału jako Wrocław było ogólnym określeniem lokalizacji i wymagało od osoby czytającej komentarz odrobiny inteligencji, której Monice niestety zabraklo. Mam nadzieję Moniko, że firma Blachy Pruszyński nie strzeliła sobie już na początku samobója zatrudniając ciebie. Nie wiedziałem, że nowy oddział firmy Blachy Pruszyński otwiera się we Wrocławiu, bo skąd miałem to wiedzieć. Moniko jeszcze raz napisze najprościej jak się tylko da żebyś zrozumiala- nie o nowy budowany dopiero oddział chodzi w którym ciężko jeszcze pracować tylko o ten pod Wrocławiem, który wciąż używa, a przynajmniej używał gdy tam pracowałem logo waszej firmy.. Moniko od 1 września wiesz gdzie iść?

@Monika

O czym ty piszesz? Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wypowiedzi też jakieś mętne jakbyś coś brała

@BLACHY PRUSZYŃSKI O/WROCŁAW

Zarówno jedna jak i druga lokalizacja nie znajduje się we Wrocławiu tylko pod Wrocławiem, więc jeżeli używamy sformułowania Wrocław to w kontekście ogólnym. Oczywiście miałem na myśli firmę w Nowej Wsi, która nadal używa loga firmy Blachy Pruszyński jednakże inną nazwę ma. Proszę mi napisać jak można ten komentarz łączyć z firmą, której budowa jest na etapie prac ziemnych i notabene jeszcze nie powstała. Myślałem, że tylko Monika nie umie czytać ze zrozumieniem.

@Waldek

Gdzie we Wrocławiu znajduje się wasz oddział i kiedy hala zaczęła być budowana?

Waldek
@Boy

@Boy doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że stosuje się często takie uproszczenia - małą miejscowość często trudno znaleźć, dlatego używa się nazwy często największej w regionie. Jak ktoś nie jest tak mega biegły w geografii jak Ty, to np. szukając na mapie Polski jakiegoś oddziału, będzie, szukając w zachodniopomorskim, zaczynał od Szczecina.

@Waldek

Mi tego nie tłumacz, ja to wiem, ale pracownik podpisujący się BLACHY PRUSZYNSKI chyba tego nie wie, a inteligentna Monika już na pewno tego nie zrozumiala, a teraz cichutko siedzi. Może ktoś zrozumiał swój błąd ją zatrudniając i teraz już za swoje chamstwo Monika rozwija się zawodowo w innej firmie z dużą korzyścią dla Blachy Pruszynski

Irena
@BLACHY PRUSZYŃSKI O/WROCŁAW

Skoro jesteś pracownikiem, możesz opowiedzieć coś więcej o warunkach w firmie? Szczególnie gdy masz bardziej pozytywne zdanie

@Irena

@Irena, przecież wszystko masz opisane w komentarzach. Po co odświeżać wątek ponownie? Napisane, że powstaje magazyn, że ktoś się pomylił wstawiając komentarz, bo nie o tą firmę mu chodziło. Dużo osób kojarzy Blachy Pruszyński Wrocław z firmą w Kątach Wrocławskich, z którą BP nie ma nic wspólnego. Kupuję bezpośrednio od oddziału Wrocław i jestem zadowolony. Po rozmowach z pracownikami, też można wnieść, że lubią swoją pracę. Zresztą Pruszyńśki to dobry pracodowca.

gdmo1

reklamacje to kpina od 2017 roku piszą ze za rok wykonają reklamacje pani od reklamacji pani Grażyna lekceważy klienta przysyłają taki same pisma tylko zmieniają daty i czkają aż klient zrezygnuje

Zaciekawiony
@gdmo1

Pani Grażyna? W Sokołowie w dziale reklamacji nie pracuje żadna Pani Grażyna.

@gdmo1

Zwykłe zaśmiecanie forum. Jak pracuję kilkanaście lat, tak żadna Grażyna w reklamacjach ani w ogóle w centrali w Sokołowie nie była zatrudniona.

Czy Blachy Pruszyński zapewnia kartę multisportu?

Bolo

Nie, nie zapewnia takiej karty.

Blacha

Karta jest i to od lat - tak samo jak opieka medyczna

@Blacha

Na pewno od kilku? Bo on z rok temu mówił, że nie ma. A jakieś jeszcze inne benefity czy na tym co padło się kończy?

Kartę mamy od 2019 roku.

Czy można liczyć w Blachy Pruszyński na prywatną opiekę medyczną?

Bolo

Nie można.

K

Jest enel med

Potwierdzam. Jest enel-med

Czy rozmowa rekrutacyjna w Blachy Pruszyński odbywa się również w języku angielskim?

Kasjan

Tak, tylko w języku angielskim. Uwaga, kierownik mówi biegle po angielsku, łacina zwłaszcza podwórkowa też nie jest mu obca

Irena
@Kasjan

Pyta na rozmowie o jakies konkretne kwestie? :) No i czy używa tej łaciny podwórkowej, o której mówisz, w strone pracowników?

Kasjan
@Irena

A wobec kogo ma jej używać jak nie pracowników? Ja z nim nie miałem rozmowy o pracę, więc nie wiem o co pyta, może w ogóle nie pyta

@Kasjan

Ale spodziewasz się, że raczej daje kłody pod nogi czy może jest z nim luźno jednak?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Blachy Pruszyński?

nie rozumiem

co?

MK

na rozmowie żaden z nich, potem to bardziej (usunięte przez administratora)licking :)

Bolek

oddział Wrocław naprawdę odradzam Ja szukam innej pracy

Mietek
@Bolek

Od stycznia 2021 to już nie jest oddział Blachy Pruszyński - to oddzielny podmiot gospodarczy.

Od czego zależy rotacja u was w firmie?

Joji

A jakie są zarobki brutto na początek

Zibi

Skąd informacja, że na forum pracowniczym ktoś rozpatruje reklamacje? Może trzeba sprawdzić zanim się kogoś oskarży?

Zostaw merytoryczną opinię o Blachy Pruszyński - Sokołów

• Jak się pracuje w Blachy Pruszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Blachy Pruszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blachy Pruszyński?

Blachy Pruszyński