Opinie o System Pruszyński Sp. z o.o. w Drzewica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy System Pruszyński Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w System Pruszyński Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Pruszyński Sp. z o.o. w Drzewica

NinjaForever

Zimno jakoś tak na produkcji ze 40 stopni bedzie, napalcie jeszcze w piecu. Wentylatory chyba w Czechach zamówili idą i nie mogą dojść. Najważniejsze że lexus w cieniu stoi, proponuje żeby z pieniędzy z premi pracownikow postawić garaż klimatyzowany dla tego pojazdu.

Gwie

Czy w firmie coś się zmieniło czy nadal (usunięte przez administratora) robi jak zawsze?

banda pomyleńców!

Tomasz

Grzegorz doigrasz się. Możesz się już uspokoić?

Gg
@Tomasz

Znowu pod kimś dołek kopie?

@Tomasz

Nie bardzo rozumiem, co Twój komentarz miałby wnosić do dyskusji o pracy w firmie System Pruszyński. Po jego brzmieniu wnoszę natomiast, że jesteś zatrudniony w tym miejscu. Jakie mógłbyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w System Pruszyński?

@Karolina

Zainteresowani wiedzą o co chodzi

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie System Pruszyński Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
NinjaForever

Oj tam. Firma zaczęła bardzo troszczyć o pracowników, pojawiło się mnóstwo nowych kamer dla bezpieczenstawa rzecz jasna. Nowy telewizor w biurze kierowników, podobno mają konsolę do gier kupić dyskusja trawa, ps czy Xboxa. Zaraz wigilia, będziemy wszyscy bedziemy śpiewać kolędy łamać się opłatkiem i jeść barsz cz na koszach :) Czy można chcieć więcej ? Pamiętajcie ludzie, podczas pracy zaleca się nierozmawiac bo przeszkadzacie i rozpraszacie innych. Wesołych świąt ;) Ps. proszę aby zarząd wycofał się z zakupu polarow dla pracownikow, zamiast tego przekażcie pieniądze na marketing ;)

Miki
@NinjaForever

To może zrezygnujcie też z socjalu?

Były
@NinjaForever

No to fajnie się dzieje jak co roku na wigilię mało kto przyjdzie bo większość sobie weźmie urlop chyba że zabroniom.Ta wigilja to totalna szopka .

@NinjaForever

Wigilia na koszach jest najlepsza. Pracowników więcej a budżet ten sam. Może się postarają

@G

O co dokładnie chodzi? Rozumiem, że macie tu na myśli warunki, w jakich odbywa się tego typu spotkanie. Czy zawsze wygląda to tak samo w firmie System Pruszyński? Może mógłbyś powiedzieć także, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie - czy zaszły może w niej ostatnio jakieś zmiany?

Marcinek

Witam. czy są obecnie przyjęcia do pracy?

Qqq
@Marcinek

Oczywiscie, że są. Zapraszamy. Na wiosnę napewno się zwolni parę miejsc, na najlepszej zmianie w zakładzie ????

@Qqq

Grześ parę załatwi.

Oj Grzegorz Ty chyba nigdy się nie nauczysz. Nieładnie

Gg
@G

Znowu przez niego kogoś wywalili z roboty? ????????????????????

@Gg

Mam nadzieję że nie. Ale smród jest i to wielki.

Cj

Firma jak firma. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Magazynierzy narzekają ile się da jak im źle i że już odchodzą. Trwa to ponad 3 lata. Nie jest tak źle jak się wydaje. Tylko po co mówić że się odchodzi? Jest ok

@Cj

A Ty pracujesz aktualnie w firmie System Pruszyński? Piszesz, że "nie jest tak źle, jak się wydaje". Jak w takim razie w Twoich oczach przedstawia się ten pracodawca i ogólnie praca w tym miejscu? Warto podać jakieś rzeczowe czy merytoryczne przykłady.

Były pracownik 3

Super praca (usunięte przez administratora), super praca!!!!!

Witam. Polecam pracę w tym miejscu. Nie jest to aż tak źle jak wszyscy poniżej opisują. Praca nie jest ciężka, zarobki są dobre. Poprostu trzeba pracować, nie rozmawiać za dużo z innymi pracownikami, nie wychylać się do przodu i nie pokazywać, że się dużo potrafi i jest się zdolnym pracownikiem.

Piszesz o dobrych zarobkach w firmie System Pruszyński. Na jakie mniej więcej wynagrodzenie może liczyć osoba bez doświadczenia w branży, która chciałaby podjąć pracę w tym miejscu? Jeśli wiesz coś na ten temat, to fajnie byłoby, gdybyś podzielił się z nami tą wiedzą.

@Karolina

Na początek umowa zlecenie 16,8/h brutto, potem umowa o pracę 2400 brutto plus 20%premii . Jak na Drzewice to dobra stawka i bardzo chętnie bym tam wrócił, tylko już do tej samej zmiany

A czy mogę zapytać dlaczego w takim razie, skoro polecasz pracę w Systemie Pruszyński, zdecydowałeś się odejść od tego pracodawcy? Jeśli oczywiście chcesz powiedzieć. Czy każda osoba pracująca najpierw na umowę zlecenie ma później szansę na otrzymanie umowy o pracę?

Gasparini to syf

W firmie jest źle ostatnie wydarzenie zapowiada kolejne zmiany na gorsze. Dobrze że w Remtraku planują zatrudnić sporo osób to będzie praca. Prezes dał podwyżki Ale tylko symboliczne i nic nie pomogą- pracownicy i tak będą się zwalniać

@Gasparini to syf

@Gasparini to (usunięte przez administratora) o jakim wydarzeniu mówisz - czy miało ono istotny wpływ na pracę innych osób w firmie System Pruszyński? Jestem ciekawa też, dlaczego uważasz, że podwyżki nie zatrzymają pracowników w firmie - możesz napisać coś więcej na ten temat?

@Karolina

Zwolnili dobrego pracownika bo ktoś wymyślił że wypisywał tu niepochlebne komentarze o firmie. W każdej normalnej firmie tak się nie dzieje, dobrych pracowników się docenia i szanuje. A tu docenia się tylko pracowników którzy mają jakieś znajomości np w rodzinie prezesa. Jako powód zwolnienia usłyszał redukcję etatów przed sezonem zimowym :-) :-) . Redukcja etatów o jeden etat? Dobre!!!

Były
@Gasparini to syf

A sondzisz że w Remtraku jest lepiej wszędzie dobrze gdzie nas niema

Blaszana

Witam. Praca może nie jest ciężka, na nockach nawet mamy dodatkową przerwę na kawe o polnocy, ale atmosfera jest bardzo niekorzystna i stresująca, przez co po pracy wychodzę zmęczony psychicznie. Zarobki, jak na Drzewice, nie są zle. Jeśli prezes i dyrektor chociaż trochę postarali by się o polepszenie atmosfery na zakładzie to mógłbym nawet polecić te pracę innym. Ale póki co trzeba pracować, i uważać na Grze...ka z wzorników , bo lubi sobie kogoś czasem podpierdzielic do prezesa.

Potrącony Lis
@Blaszana

Koleżanko daj juz sobie spokój z tymi głupimi komentarzami. Jak piszesz to sie jeszcze podpisz ,a nie później ktoś inny za Ciebie obrywa. Klep dalej takie głupoty to zamiast mieć lepiej to będziesz miała gorzej. Jak Ci praca nie pasuje to się zwolnij.

@Marian, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracujesz w firmie System Pruszyński. Dobrze wiedzieć, że można liczyć na wsparcie innych pracowników! Jak oceniasz warunki oferowane pracownikom i świadczenia pozapłacowe występujące w firmie?

Rynnowski

Zwolnili go i tyle. Dajcie sobie spokój, po co nam taki pracownik, który się stara, potem zaczną i od nas takiego zaangażowania żądać i podniosą normy. Niech sobie idzie gdzie indziej pracować, my tu takich nie potrzebujemy.

Potrącony Lis

Oj ludzie ogarnijcie się i zastanówcie się co piszecie, ponieważ ta sytuacja jest już śmieszna. I co niektórym juz odbija ,nie mówiąc już o kłamstwach.

kkk

pamietam jak było ok. nie nieprawda, nigdy nie było. dyrektor i kier magazynu zawsze mnie gnębili. zawsze miałem pod górkę z nimi. zawsze było źle. ciesze się że już nie pracuje. odkąd mnie zwolnili mam tylko lepiej

ZGAGA

Ludzie jak wam nie pasuje praca i pracodawca to się zwolnijcie podobno na rynku jest tyle pracy. Znam trochę waszą firmę, ja pracuję w budżetówce i o podwyżkach czy premii mogę tylko pomarzyć. Od dobrych kilku lat mam taką samą pensję, a pracuję też po godzinach i tutaj nie płaci się nadgodzin tak jak u was. Owszem jakiś socjal jest - w tym roku wczasów pod gruszą wzięłam 420 zł. Wolałabym wasze premie i talony na święta niż te 420 zł.

@ZGAGA

Pieniądze to nie wszystko, nie pracujesz tu to się nie wypowiadaj. To jak Ci źle w budżetówce, to składają CV do System Pruszyński, będziesz miał premie, talony na święta, zarobisz więcej. Zobaczymy jak długo tu popracujesz!!!!

Greg

Łukasza wyrzucili, a był dobrym pracownikiem, teraz na kogo kolej? bedom zwalniać, inni sami odejdom to majstersztyk sam zejdzie na duł i bedzie klepać kombiki lub stanie przy wersonie.

Jjjj

Czego się spodziewać po tych ludziach. Firma dno. Kierownicy którzy się nie nadają do niczego. A gdzie wolność słowa?

Blaszany

Dajta se spokuj z komentarzami bo znowu ktoś wywalom z roboty jak tego chlopoka od Marcina ze zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o System Pruszyński Sp. z o.o. - Drzewica

• Jak się pracuje w System Pruszyński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Pruszyński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Pruszyński Sp. z o.o.?

System Pruszyński Sp. z o.o.