Opinie o System Pruszyński Sp. z o.o. w Drzewica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy System Pruszyński Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w System Pruszyński Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Pruszyński Sp. z o.o. w Drzewica

Nick 22

Ogólnie praca była ok, w miarę przyjemna, bardzo mili współpracownicy. Ale niestety prezes traktuje ludzi jak śmieci. Ci którzy są z jego otoczenia lub znajomi jego rodziny mają dobre umowy i zarobki, chociaż nie pracują lepiej od innych, (ale to tylko moje podejrzenia , po prostu z punktu widzenia pracowników to tak wygląda, a czy tak jest to wie tylko prezes) A Ci którzy się starają i chcieliby pracować w System Prószyński dłużej zostają zwolnieni z dnia na dzień. Pracownikom obecnym i przyszłym proponuje z nikim o niczym nie rozmawiać , z wyjątkiem spraw czysto służbowych, gdyż są na zakładzie dobre duszyczki, którzy bez powodu potrafią wymyślać głupoty na dywaniku u prezesa lub przy kawie po pracy i podkopać pod kimś dołek. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Po prostu trzeba lepiej traktować ludzi

Obecny worker
@Nick 22

Właśnie przez takie komentarze gościa który tu pracował prawie rok temu wyleciał wczoraj dobry pracownik. Piszecie komentarze A G.. wiecie o tej firmie. Proponuje milczeć niż pisać głupoty. A to że komentarz wyżej pisał koleś który już dawno nie pracuje w System Pruszyński, tylko u jednego z producentów poszyć dachowych z Opoczna to jestem pewna. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@MiłośnikRdzy, bardzo szczegółowe informacje podałeś, na pewno istotne dla osób chcących zatrudnić się w firmie System Pruszyński! Czy mogę zapytać Cię, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, jak przedstawia się na przykład system przerw.

Aszka weź się do roboty
@Karolina

Wyjdź zza biurka, przyjdź na dół na pakowanie to zobaczysz jak wygląda dzień pracy!!!

aaaaa
@Aszka weź się do roboty

nie czepiaj się kobiety. Dostała taki nakaz i musi się wywiązać. Dyrektor każe więc trzeba a czy ma sens czy nie to już inna sprawa

MiłośnikRdzy

Zgodznie z przpisami PHP, 15 min przerwy po 4 przpracowanych godzinach

Yogi

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV do System Pruszyński, w związku z tym mam kilka pytań. Na jakie zarobki mogę liczyć? Jaki rodzaj umowy dostanę na początek i czy jest możliwość dłuższej współpracy? Czy praca tam jest bardzo wyczerpująca fizycznie i psychicznie? Czy jest to.praca na 2 czy na 3 zmiany? Pytania kieruję głównie do osób tam pracujących bo opinie ludzi którzy już tam nie pracują są nie obiektywne. Dziękuję i pozdrawiam.

Obecny pracownik
@Yogi

Jesli jesteś z otoczenia prezesa i jego okolic to moze dostaniesz umowe o prace i lepiej płatną jak inni koledzy nawet dłużej pracujący ,ale jesli jestes mu nieznajomym czlowiekiem to albo najnizsza plus 20 % premi ( na zwolnieniu ,za zepsucie czegos ,za pomyłke-czasem moga ją zabrać.) ale teraz ostatnio daje tylko umowy zlecenie także lipa bo urlopu nie dostniesz zasoboty Ci lepiej nie zapłaca takze wiesz. Praca jest nawet fajna . milo sie pracuje chodz gdy kierownictwo naszej firmy ma kolejne glupie pomysły to odrazu wszystkiego sie odechciewa. Zniechęcenie wtedy sprawia ,ze masz juz dosyc. Jest dużo fajnych ludzi w tym zakładzie ,ale są też (usunięte przez administratora) społeczne i kable. I spodziewaj sie duzo sprzecznosci. Częste zmiany to w tej firmie chleb powszedni

MiłośnikRdzy
@Yogi

Co do umowy to zazwyczaj 3 miesiące na zlecenie ( taki okres próbny) później mozesz liczyc na umowę o pracę . System jest 3-zmianowy. Jeżeli chodzi o zarobki są zróżnicowane nawet jesli chodzi o nowych pracowników od najniższej do nawet 2400 na pierwszej umowie ( ale te wyższe to tak jak napisał @obecny_pracownik dla "poleconych"). Praca nie jest wyczerpująca fizycznie, lecz czasem mozna przyprawić sie o ból głowy ze wzg. Na "wspaniałe i nowoczesne" pomysły osób zarządzających, które nie konieczne prowadzą do polepszenia, czy zwiększenia produkcji. Pozdrawiam.

Pracownik produkcji

Szanowna Pani Joanno, znaczy Karolino. Nie polecam tego obozu, wróć, zakładu pracy, nie ze względu na samą prace, ale z powodu braku jakiegokolwiek szacunku dla pracownika, szanowani są tylko znajomi dyrektora lub prezesa i mieszkańcy Brzustowca. Pozdrawiam.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie System Pruszyński Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Gskrbx

Szanowna Pani Karolino... W tej firmie nic sie nie zmienia. No Chyba ,że na gorsze ,to akurat zmienia się co chwilę. Kolejne pomysły kierownictwa doprowadzają ludzi do nerwów ,a często słyszy się ,że chcieliby zmienić pracę. Szkoda ,że rządzący zakładem nie myślą o swoich pracowniach i mają ich gdzieś głęboko w (usunięte przez administratora) Ważne ,ze na nich zarabiamy i to się dla nich liczy. A co do socialu to nadal nie ma czegoś takiego w tej firmie.

@Nick, długo pracowałeś w System Pruszyński? Może od Twojego odejścia z firmy wiele się w niej zmieniło. @Kolega, a co Twoim zdaniem mogłoby się zmienić w firmie? Masz jakieś sugestie dla pracodawcy?

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o kulturalne wypowiedzi! Rozumiem, że możecie nie być zadowoleni z warunków, jakie oferuje System Pruszyński, ale bardzo proszę o wyrażanie tego w rzeczowym i kulturalnym tonie. @Yyy, a długo już współpracujesz w System Pruszyński? Czy jeszcze coś powinno ulec zmianie w tej firmie oprócz zarobków?

Yyy
@Karolina

Oprócz zarobków przydałby się jeszcze socjal, ale z tego pracownicy zostali zmuszeni zrezygnować na rzecz marketingu firmy. Teoretycznie dobrowolnie, a w praktyce każdy jest do tego zmuszany przy podpisywaniu umowy. Z drugiej strony, ciekawe czy to jest zgodne z kodeksem pracy? Myślę że PIP mogłaby rozwiązać moje rozterki.

Cześć lz tych opini jest naprawdę bardzo prawdziwa. Kiedyś miałem okazję pracować w tej firmie, na początku było spoko były premie (usunięte przez administratora). Koledzy którzy jeszcze pracują mają dość ???? bo to jest cyrk ????

Kolega

A wiesz wrócił (usunięte przez administratora)to i znowu szum nie było niego to i było wporządku i praca szła ,a teraz z nim to truje człowiekowi życie. Ale cóż pracować trzeba. Pozdrawiam kolegów. Może coś się zmieni

Szybki

Dość już tej pracy w tym zakładzie. Rubta se samji tam Praca dziadostwo bezsensu tu robic Pieniadze dno (usunięte przez administratora)z nikim nie idzie się normlanie dogadac. (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Szybki

''Rubta se sami''? Niezły Janusz gwary polskiej jesteś? Ooooo, ''magazynieży'' :-) no i Grażyna ortografii. :-) Przy dodawaniu opinii proponuje korzystać ze słownika, bo jeszcze ktoś pomyśli, że tu sami debile pracują.

Umowa zlecenie, w tej firmie to innymi słowy okres próbny. Nie widzę powodu zeby ludzie z takimi uwowami biegali z niewybrednymi inf. Do kierownika. Pozdrawiam cieplo

Potrącony Lis

Ej a Ciebie Stary co tak ruszyło...? Jak to mówią ,, uderz w stół a nożyce się odezwą. '' Czyżbyś Ty był tą czerwoną twarzą.? Hmm coś musisz miec na sumieniu skoro tak się obużyłeś . Wchodzeniem do (usunięte przez administratora) szbciej Cię z tego biznesu wykolegują niż awansują ;) Gorąco pozdrawiam ;)

Yyy

W porownaniu z innymi pracodawcami w okolicy , to nie widze powodów, żeby pracowac dalej w tej firmie. I faktycznie tylko wieksze zarobki mogą prezesowi pomoc zatrzymac pracowników.

Pracownik 1

Słabe zarobki, to najwiekszy minus pracy w tej firmie. Inne niedogodnosci jakos da sie znieść. Zeby tam pracować trzeba miec min 2400 podstawy, inaczej trzeba szukac czegos innego. No i(usunięte przez administratora)jest tez to ze niektórzy czerwoni pracownicy, choć pracują dopiero od dwoch miesiecy to juz są nauczeni wchodzenia w(usunięte przez administratora) bez wazeliny i (usunięte przez administratora) do dyrektora i prezesa.

Pol

Narzekacie, że wam źle w zakładzie, to jak chcecie możecie mieć jeszcze gorzej. A już tak na serio to uważajcie na to co publikujecie w internecie bo zaraz zrobimy z tego (usunięte przez administratora)!!!

Nocna zmiana

Właśnie kończę nockę i mam już dosyć tej (usunięte przez administratora) Czas zmienić branże . Pozdrawiam ciepło i serdecznie. Za te piniundze nie warto tu pracować.

Ehh
@Nocna zmiana

A ja zaczynam pierwsza zmianę :-) (usunięte przez administratora) Byle do końca miesiąca i żegnam się z tym miejscem pracy. I podobno nie ja jedyny. Ale dyrektor i tak się niczego się nie nauczy i ludzie dalej będą się zwalniać

Ehh
@Nocna zmiana

O ile dyrektor zgodzi się na odejście za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia. :-) :-)

bystry

Firma (usunięte przez administratora) Nowe pomysły dyrektora zniechęcają do pracy. Sam niech sie zajmie robota anie ludzi chodzi i (usunięte przez administratora) po zakładzie Sami sobie rubcie za te marne pieniadze anie szukacie co chwile jeleni

Syn Wiedźmina

Widać że piszesz to w gniewie, przemyśl wszystko i naprostuj tę nie zgodną z prawdą opinię

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum! Ja naprawdę rozumiem, że możecie mieć negatywne zdanie na temat pracodawcy, ale przecież można je wyrazić w sposób nieobrażający nikogo, prawda? Wiele jest takich opinii na forum i wiem, że można. Wszystkie komentarze naruszające regulamin mogą zostać usunięte przez administratora forum.

To se ne da

Dyrektor chce pokazać że rządzi na zakladzie. :-) najpierw chciał, żeby zaczynać nocki od niedzieli, a gdy jedna ze zmian się na to nie zgodziła i napisali pismo do dyrekcji , pod którym podpisali się pracownicy, na znak danej mu władzy (usunięte przez administratora) z pracy dwie dziewczyny, dla przykładu. A teraz biega po zakładzie (usunięte przez administratora) i wypatruje osoby które chociaż na chwilę zerkną na telefon żeby walnąć notatkę służbową, i mieć podstawę do zabrania premii. Niestety jest źle i robi się coraz gorzej. Dużo się słyszy że pracownicy chcą odchodzić i wcale się nie dziwię- 2400 brutto plus śmieszna premia za taką pracę w takich warunkach- to jakieś kpiny. Od listopada podejrzewam że nie będzie już nocek bo nie będzie miał kto pracować.

Czarny

@Robimy złomy co rdzewieją , wypraszam sobie takie komentarze, ja nie jestem (usunięte przez administratora) i nie kabluje! Ja po prostu informuje prezesa o różnych istotnych sprawach.

obecny
@Czarny

np kto dziś coś popsuł, to faktycznie dobra praktyka

Tu nie trzeba dużo opinii, słabe zarobki, niezdrowa atmosfera. Dla porównania Opoczno I , przemysłowa 5, płacą lepiej, praca lepsza, socjal jest, bezpłatny dojazd z Drzewicy. Prezes dał podwyżki do 500 zł i to już pracownikom z niespełna rocznym doświadczeniem, ale i to nie pomoże. Na koszulkach jest napisane "pod głęboką rynną" (usunięte przez administratora) P.S. zmiany B i C też się domagają krówek od kierownika ????

Zostaw merytoryczną opinię o System Pruszyński Sp. z o.o. - Drzewica

• Jak się pracuje w System Pruszyński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Pruszyński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Pruszyński Sp. z o.o.?

System Pruszyński Sp. z o.o.