Opinie o Lift Investment Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lift Investment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lift Investment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lift Investment Sp. z o.o. w Częstochowa

Poszkodowany

Omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam. Osoby bez wiedzy.

Kazimierz
@Poszkodowany

W jaki sposób dowiedziałeś się o firmie i co sprawiło że zastanawiałeś się akurat nad ich ofertą? Jestem ciekaw dlaczego nie jesteś zadowolony ze współpracy z Lift Investment, liczę na więcej szczegółów w tym temacie.

Kiler Nowy wpis
@Kazimierz

Szukałem podobnej kancelarii po tym jak jedna kancelaria z Częstochowy mnie (usunięte przez administratora) Tak trafiłem do lift Investment. Warunki współpracy mi odpowiadały i tak zostało. Jeżeli coś jest nie jasne można to szybko wyjaśnić i zrozumieć. Polecam współpracę z firmą Lift Investment

wyzszestawki.pl Nowy wpis
@Kiler

zapraszam do nas. Każdy nie zadowolony z powyższej firmy, becared, cnp u nas dosteje to czego rzeczywiście potrzebuje

Sylwia Nowy wpis

Bardzo polecam firmę LIFT Investment. Pracują tam mili uczynni ludzie, którzy pomogli mi w roszczeniach od ubezpieczyciela tak przy szkodzie samochodowej jak i osobowej. Dzięki ich profesjonalnej pomocy udało podnieść się kwotę auta, która była zaniżona, oraz uzyskać zadośćuczynienie i rekompensatę za poniesione krzywdy od ubezpieczyciela z OC sprawcy. Serdecznie dziękuję za okazane wsparcie. Pozdrawiam, Sylwia

pełnomocnik Lift Investment

sprawa została zgłoszona do Prokuratury. Znamy już dokładnie dane osób będących autorem tego kłamliwego komentarza. Będziemy jako spółka domagać się wysokiego zadośćuczynienia i odszkodowania za utraconą renomę i straty wizerunkowe. Autorki tego wpisu zostały już o tym poinformowane. Przykre jest to, że nie wspomniano tutaj słowa o wysokim odszkodowaniu uzyskanym dla nich przez firmę. (usunięte przez administratora)

pełnomocnik Lift Investment Nowy wpis

Autorki tego kłamliwego wpisu zostały wezwane pisemnie przez reprezentującą firmę Kancelarię Adwokacką do zamieszczenia stosownych przeprosin. Przeprosiny te zamieściły ale po dwóch dniach je usunęły.... Spółka zabezpieczyła dowody i pomimo chęci polubownego zakończenia sporu i próby zapomnienia o sprawie, zmuszeni jesteśmy skierować sprawę na drogę sądową. Dodatkowo autorki nie usunęły kłamliwego wpisu do którego zostały wezwane. O rozstrzygnięciu sądowym poinformujemy Państwa za kilka miesięcy.

Na jakie benefity można liczyć w Lift Investment Sp. z o.o.?

Kiler

Wszystko można o mówić na spotkaniu .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lift Investment Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kiler

Od powstania tej firmy współpracuje z nimi. Nigdy żaden klient nie narzekał na współpracę z Lift Investment. Setki zadowolonych klientów moich polecają kolejnych poszkodowanych. Czytając wpis jakiejś pani poszkodowanej nie mogę zgodzić się z tym co wypisuje. Każdy z klientów otrzymuje swoje pieniądze na czas. Czy to współpracownik czy też poszkodowany. Nie zdarzyło mi się abym przez 5 lat współpracy został (usunięte przez administratora) choćby na 1 grosz. Rzetelny pracodawca jak i firma. Oczywiście że ludzie nie którzy mają inne zdanie. Ale skoro wymaga się uzyskania odszkodowania za złamaną rękę 100 tyś zł to już inna sprawa. Szanowny Panie/i to nie realne jest. Pracowałem w kilku tego typu firmach lecz z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to jest uczciwa firma. Pozdrawiam czytających.

Kaja

Czy na stanowisko doradcy klienta jest wymagane jakieś konkretne doświadczenie? Czy wystarczą chęci?

Firma niewiarygodna, brak kontaktu, (usunięte przez administratora) Dużo obiecują a później klapa.

Poszkodowany

(usunięte przez administratora) Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lift Investment Sp. z o.o. - Częstochowa

Lift Investment Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Dekabrystów 41B lok. 112
    42-200 Częstochowa

Lift Investment Sp. z o.o.