Opinie o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o. w Wałcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o. w Wałcz

Leszek

Kiedy oddacie pieniadze? Jesteście zwykłymi kanaliami. Ale sprawiedliwość was dopadnie.

Właściciel

Ale przegrywy, nie dostaniecie tej kasy nigdy

Jacek Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje, komornicy siedli i licytują nieruchomości. Młodzi właściciele tej firmy spieprzyli do innego miasta a prezes zarządu pan Józef to schował głowę w piasek i czeka na skutki co zrobiła jego córeczka :) Śmiech na sali. (usunięte przez administratora) bardzo dużo ludzi, zadłużeni po uszy a może jeszcze więcej. Uwaga na takich (usunięte przez administratora)

Tomek Nowy wpis
@Jacek

Serio? Chciałem dostać się na spawacza a tu takie informacje. To nikt już nie pracuje i ludzie zostali z zaległościami w wypłatach czy wszystko uregulowane i po prostu zamknęli działalność? Powiedz coś więcej.

Bianka Nowy wpis

Mam pytania odnośnie stanowiska pracownika produkcji. Widziałam tam, że oferują umowę zlecenie. No i czy ta umowa jest tylko na start na jakiś czas próbny, a potem można dostać już umowę o pracę? Bo czasami jest tak, że wcale nie ma opcji na umowę o pracę.

@Leszek

"Sprawiedliwość"? Oddaliście to do sądu?

@Helena

Sami powiniście płacić za to co się zobowiazaliście.

@Leszek

Ja Panu nie mam za co płacić zbytnio, ale jeśli oni tak to faktycznie powinni się z tego wywiązać. Bo skoro jest Pan zatrudniony aktualnie to wnioskuję, że o wypłatę chodzi?

@Helena

Byłym pracownikom powinna Pani uregulować zaległości z wynagrodzeniami.

@Leszek

Czyli aktualnym normalnie jest płacone? No wyrównać na pewno wypada tylko, że skoro tyle to trwa to ugodowo raczej się nie da?

@Helena

Aktualnym tez jest nie płacone. Tylko klamstwa sa.

@Helena

O ugode to właściciele firmy powinni zabiegac. Nie moge tego zrozumiec zeby tak ludzi potraktowac nie placic przeciez tam zostaly cale rodziny bez dochodu. Ze ci lajdacy moga spokojnie spac.

@Józek

No może i powinni tylko raczej chyba nie są tym zainteresowani skoro widzę, że temat po miesiącach dalej się ciągnie... A wiadomo czy jakaś sprawa w sądzie tutaj się tak właściwie rozwinęła odnośnie tego?

@Helena

Ja słyszałem że kilka osob już wygrało sprawy o wynagrodzenia. Własciciele tej firmy sa tacy puści że nawet poczty nie odbieraja to pytaja sie na necie moze im ktos cos powie. Komornicy zaraz zapukaja do dzwi z policja w tedy sie wszyskiego dowiedza.

@Józek

Aha nie no, bo jeśli tak by było, że serio z częścią już się rozliczyli to raczej pozostaje kwestia czasu, bo wypłacalni w takim razie są. A to wiadomo ile jeszcze osób do rozliczenia zostało?

@Helena

Jak by byli wypłacalni to dla czego jeszcze pozostalym osobom nie uregolowali naleznosci z tytułu wynagrodzeń? Moze mi ktos powie z włascicieli?

Kiedy dostaniemy pieniądze?!!!

@Józek

A tego to nie wiem, jakiś miesiąc temu nie pisałeś czegoś o komornikach przypadkiem?

@Helena

Nie pytam sie co ja pisałem wczesniej. Tylko napisz kiedy oddasz pieniadze? Odpowiedz 'nie wiem' to zadna odpowiedz. Jak mogliscie zostawic rodziny bez dochodow. Jak sie czujecie jako (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Właściciel Nowy wpis

Ale przegrywy, nie dostaniecie tej kasy nigdy

Krystyna

Tata szuka pracy, a firma szukała kiedyś pracownika Spawacz no i stąd moje pytania. Interesuje mnie kasa. Sami poinformowali w tej ofercie, że dają bardzo dobre wynagrodzenie ustalane po weryfikacji umiejętności kandydata. Czy konkretnie znacie, jaka to jest pensja lub jakie widełki??

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Fan

Tak tu czytam o wałeckiej firmie. Czy to prawda ze nie płaca za wynagrodzenia ze po sadach ludzie chodza. Jestem ciekaw czy komu kolwiek juz uregulowali nalezne wynagrodzenie?

Józek

To już skończona firma właściciele ukrywają się żeby ich nikt nie znalazł. Niech się wstydzą ze tacy są beznadziejni. Ale długi i tak będą musieli pospłacać.

Józek

Beznadziejna firma. Nie płacą za nic. Zlecają zlecenia a potem nie płacą. Zalegają już wiele miesięcy.(usunięte przez administratora)

Władek

Żenada firma, ci właściciele to tani cwaniacy. Nie płacą za nic.

@Władek

Tobie też nie zapłacili niby? Bo skoro tak to czemu jakoś tego nie egzekwujesz?

Jacek
@Helena

Człowiek idzie na ustępstwa bo dyrekcja obiecuje że już czekaja na przelew i beda przelewac pieniadze na konta. Tak czekamy i czekamy aż do śmierci chyba. Trzeba do sądu oddawac aby co kolwiek zapłacili. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy.

@Jacek

Aa no nie pomyślałam o tym. No właśnie o tym sądzie pomyślałam, ale może przed tym po prostu wystosowanie jakiegoś pisma od prawnika czy coś? Bo w sądzie to się latami pewnie na cokolwiek naczekacie, a to nie o to w tym chyba chodzi?

Hubi

UWAŻAĆ, NIE PŁACĄ ZA NIC!!!

Co to za firma jak nie płaci za robotę.

Helena

Jak niby nie płacą? W sensie było info, że mają czasami opóźnienia niestety ale przecież to nie znaczy, że całkowicie nic nie dają. :/

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o.?

Domino

Atmosfera w pracy przyjazna i życzliwa. Ludzie którzy tam pracują są w porządku. Jedyny minus to brak wynagrodzeń na czas. (Właściciele obiecują, że wypłata będzie, a nie ma ).

Barbara
@Domino

To słabo. A ile mniej więcej opóźniają się te wynagrodzenia?

Domino
@Barbara

Różnie. Raz jest to parę dni opóźnienia a innym razem nawet dwa-trzy tygodnie.

żenia

dwa tygodnie to w Polsce jak na czas;-)

@Domino

Czyli czasem faktycznie ten drugi miesiąc się nabija... Ale mimo to, to przynajmniej co do każdej złotówki są regulowane?

Gal Anomim

Nie zgadzam sie z opinia Putina. Zeby prowadzic przedsiebiorstwo to tez branie na siebie odpowiedzialnosc. To ze ludzie nie maja wynagrodzenia od dwoch miesiecy choc ciezko pracowali, chyba nalezy sie im wyplata.

Putin

W tych trudnych czasach to należy podkreślić dzielną postawę wszystkich przedsiębiorców, którzy walczą nie tylko z polskim okupantem, czyli rząd i polski ład, to również z sytuacją na rynku. Inflacja, wojna, hiper rosnące koszty, a wy się czepiacie kogoś kto utrzymuje miejsca pracy, kto próbuje rozwijać działalność. Nikomu nie dogodzisz, nikomu nie zaimponujesz. Wy wszyscy Polacy to byście swojego zażarli, a sami nie otworzycie firmy, bo albo splajtujecie, albo uciekniecie z powrotem na etat.

Sławomir Molęda

Atmosfera ok

Zygmunt

Wypłaty dostajem na czas już je lepiej

Miko

Nie traktują pracownika z szacunkiem. Obiecują i nie dotrzymują słowa, wypłaty z duuużym opóźnieniem.

Ewelina Stawska

Pełna profeska!

Teresa T.

Współpracujemy z firmą od 4 tak, polecamy fachowość oraz profesjonalizm.

Franciszek

Na plus. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Handlowe Inwest Comers Sp. z o.o.