Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Mozliwa

Witam wszystkich. Jak wyglądaja warunki pracy na hamowni. Tzn kultura, zarząd, ilość pracy oraz szacunek pracownika również wynagrodzenie. Detale pracy mnie nie interesują bo wiem co i jak robić. A firma potrzebuje aż 10 specjalistów.

Magdalena
@Mozliwa

O jakieś konkretne stanowisko pytasz? No i czemu się pracą tutaj właśnie interesujesz?

Chodzą pogłoski że na strefie ma powstać SzmateX oraz Lombard. Ludzie płacą kredyty, nie mają za co żyć na godnym poziomie i ubierać się będą w second handzie oraz zostawiać fanty w lombadzie...

Lpp

Tak narzekacie na zarobki a mustangami do roboty się wozicie

Anty wyzysk
@Lpp

To kierowniki się wozo. Operator wozka, kontroler, mechanik są dzuadamiii...

Na sam początek warto zaznaczyć że większość opinii tutaj nie ma żadnej wartości merytorycznej, obawiam się że dotyczy to większości firm. Są to żale osób które uwierzyły w obietnice pracownic HR (do nich wrócę później) tak samo jak w świętego mikołaja, albo takie "he he śmieszne opinie" które później mogą sobie poczytać do tej darmowej kawy. Firma sama w sobie nie wyróżnia się niczym na tle innych równie dużych zakładów pracy z doliny niewolniczej, mam tu na myśli warunki pracy, benefity czy zarobki. Kwestia zarobków zarówno mechaników jak i szeroko pojętego działu nieoperacyjnego jest na tak samo marnym poziomie, jednym z powodów jest to że firma przyjmuje osoby bez żadnego doświadczenia, obiecuje złote góry ale oferuje też marne zarobki na start, niestety podwyżki inflacyjne nie są w stanie tego zmienić. Wartościowy pracownik chcący zmienić pracę jest w stanie znaleźć firmę która zaoferuje dużo wyższą stawkę. Jest to jeden z głównych powodów zwolnień. Same warunki pracy, mam na myśli wyposażenie i ogólne otoczenie w jakim pracownicy spędzają codziennie po 8 godzin nie są chyba jakieś straszne, normalne korpo (albo przynajmniej firma udająca korpo). O benefitach też zostało już sporo powiedziane, myślę że są takie no przeciętne, nic szałowego ani strasznego. Przejdźmy teraz do dużego problemu, zarządzanie, tutaj firma ma dużo do nadrobienia. Pracownicy są często zarządzani przez osoby które kompletnie się do tego nie nadają, mowa tu o tych którzy zostali awansowani z szeregowych pracowników jak i tych którzy przyszli z innych firm. Jak ktoś przynosi swoje prywatne problemy do pracy i przelewa je na resztę współpracowników lub gdy ktoś ma tak wybujałe ego że nie jest w stanie zobaczyć popełnianych przez siebie błędów to coś jest chyba nie tak, kolejnym problemem jest zwyczajne chamstwo. A w sumie te problemy dotyczą nie tylko pionu zarządzającego, mechaników również. W takich warunkach ciężko jest pracować. Można odnieść wrażenie że te patologie wymienione wyżej są zaraźliwe. W komentarzach przewijał się temat obietnic podwyżek po uzyskaniu jakiejś tam autoryzacji L2, a że trwa to za długo, albo ktoś w innym dziale dostał wcześniej. Tutaj niektórzy powinni posypać głowy popiołem i zastanowić się czy na pewno mają odpowiednie umiejętności aby uzyskać taką autoryzację. Mam nadzieję że wszystko opisałem, jeśli nie to chętnie włączę się w dyskusję, odpowiem na pytania pod tą opinią. Na sam koniec proponuję pracownicom HR'u powściągnięcie języka, w momencie składania obietnic jak i w trakcie rozmów z pracownikami. Pozdrawiam. PS: Analizując system pracy firmy, zastanawiam się czy aby planowanie nadgodzin nie jest niezgodne z prawem pracy? Taka poważna korporacja z pewnością nie pozwoliłaby sobie na łamanie tego prawa.

DZIADOSTWO

DZIDOSTWO DLA RZESZOWKICH DZIADÓW CO NIESTAĆ ICH NAWET NA MIKRO MIESZKANIE I MIESZKAJĄ POD MOSTEM LUB NAMIOTEM.... A mam takie pytanie ?, Firma oferuje darmową kawę ?, A czy darmowe namioty do mieszkania też oferuje ?

@DZIADOSTWO

Jak najbardziej, darmowa kawa jest, zarząd pilnuje by nigdy jej nie zabrakło. Namiotów jeszcze nie ma, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby taki projekt zgłosić.

Namioty

Namioty mozna z punktow w Decathlonie kupic sa calkiem niezle sam w takim od 2 lat mieszkam kupiony za fundusz socjalny

Anty wyzysk
@Namioty

Zamieszjajcie na strefie w namiotach. Za dojazd nie bedziedzie placic. za mieszkabie nie bedziedzie placic. Jedynie za co to za srodki czystosci jedzenie i rozrywke. Wiec z 1500 taki.posunieciem odlozycie..

Jogi

Ja mam pytanie czy to prawda że aby zostać awansowanym trzeba być krzykatym(donośny głos) i wyróżniać się obcesowym obyciem.? Jeszcze podobno dobrze mieć brodę i to w zupełności wystarczy. Jakąś tam dbałość o wartości i zaangażowanie w pracę podobno się nie liczy. Prawda to?

fałszywa morda
@Jogi

Chyba raczej nie gdyż pracuje tam banda zazdrosnych o każda rzecz nieudaczników życiowych.

Zszywacz
@fałszywa morda

Nikt nic nie robi że swoim życiem wraca do domu i narzeka zazdroszcząc innym

@Jogi

Ciężko stwierdzić czy jest to reguła, ale coś w tym co napisałeś może być.

Majonez

Głównym zadaniem strony gowork miały być opinie o firmie a nie wylewanie żałosnych żali na pracownikow !!! Jeżeli ktoś ma problem to wystarczy między sobą porozmawiać ewentualnie iść na kamienie koło Eme.

@Majonez

Warunki pracy to nie tylko to co firma jest w stanie zaoferować w formie wynagrodzenia, benefitów, aktywności poza służbowych ale także atmosfera. A atmosferę w dużej mierze tworzą ludzie, niestety tutaj jest z tym problem, a promowanie osób tworzących złe relacje to chyba problem firmy, nie jest tak?

Mechanik L0

"Tutaj niektórzy powinni posypać głowy popiołem i zastanowić się czy na pewno mają odpowiednie umiejętności aby uzyskać taką autoryzację. " Oczywiście,że nie mają tych umiejętności , ale tu nie chodzi o to aby je mieć, tylko aby była "obiecana" podwyżka , którą HR "obiecał' już na początku zatrudnienia. Jeśli już na początku HR podszedł by z głową do tematu , powiedział stawke wyższą o nawet 300zł , a że później po roku ,bądź dłużej będzie podwyżka za autoryzacje to nic takiego nie miałoby miejsca. Niestety jest jak jest , większość osób liczyła na obietnice HR i myślała , że po 3ch miesiącach na hali już będzie podwyżka. Jeśli jej nie ma albo trwa to dłużej to logiczne jest , że będą wylewane żale na ten temat. Tak się po prostu nie robi.

Łucja
@Mechanik L0

Cy jest ta autoryzacja? To jakiś moment, w którym firma stwierdza, że masz kompetencje, które deklarowałeś przy starcie w pracy? Czy certyfikat jakiś..

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Teoretycznie Mechanik

Ohh nie narzekajcie tak na EME Aero, poszedłem do nowej pracy i wiecie co? Kazali mi pracować, chyba wracam do EME. Pozdro chłopaków

Ospały
@Teoretycznie Mechanik

Potwierdzam

NIE POLECAM

Nie polecam. Wyzysk

roba123m

No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Jasionke,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci

Dyrektor

Witam, przeglądając opinie Go Work i wywnioskowano jaki przedział wiekowy macie zatrudnionych pracowników, zarządzam wywiadówkę dla waszych rodziców dnia 30.09.2022 o godzinie 17:00 aby zmobilizować was do bardziej efektywnej pracy. Pozdrawiam

Liczby(usunięte przez administratora) pracujących w tym zakładzie mogłaby pozazdrościć firmie niejedna orkiestra! Co tu dużo mówić… jak już są jacyś wartościowi ludzie to dostają śmieszna kasę i się zwalniają.

Taka Prawda
@555172

Niemcom zależy aby w Polsce nadal była tania siła robocza i niska płaca. Na dawnych ziemiach niemieckich czyli na zachodzie Polski (śląsk, wielkopolska) Niemcy budują fabryki jak i też na podkarpaciu. Takie fabryki to dostawcy części dla niemieckiego przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego (zbudowane zakłady zajmują się odlewaniem bloków silnika, felg aluminiowych, czy też produkują podzespoły silników samochodowych jak i lotniczych). Pracownik produkcji dostaje od 4000 do 5000 zł brutto, Ma na nędzne życie a Niemcy mają części i usługi za grosze. Plan Niemców jest dobrze realizowany przez lata, często lokują tu firmy o ciężkim profilu produkcji (odlewnie, przemysł metalowy). Jednak czasy się zmieniają, płaca minimalna rośnie, bezrobocie spada a ludziom trzeba zacząć dobrze płacić bo nie ma komu robić..... Niemcy już są zdziwieni że nie ma Polaków na polach szparagów w DE i podobnie jest już mniej pracowników w holandii w rolnictwie z polski.

pytający

Drodzy Państwo, dowiem się tutaj czego można się spodziewać na rozmowie telefonicznej o pracę w dziale jakości, jakiego typu są pytania i czy trudne?

@pytający

Od czasu mojej rekrutacji coś się mogło zmienić, ale oprócz takiego standardowego zestawu pytań, dlaczego chcesz pracować w eme, gdzie się widzisz za X lat, dlaczego uważasz że jesteś dobrym kandydatem, jest rozmowa w języku angielskim i jakiś mały test umiejętności technicznych.

Ewelina

A ten test jest ciężki? :)

@Ewelina

Zadanie polegało na skręceniu kilku elementów (płaskowniki, kątowniki itp) i opisaniu czynności które się wykonało w tabeli. Proste zadanie.

Drodzy państwo jeśli interesujecie się jak wygląda sytuacja w firmie to nastepujaco: Pracownicy uciekają hordami. Ciekawe dlaczego? Hmmm zastanówmy się? No ale tak naprawdę się zastanówmy no to tak zgadliście płacą i to uwaga na nie najniższych stanowiskach poniżej 4k netto co kalkulując koszty dojazdu wynajmu jakiegoś lokum itd czyli kosztów życia tyle że nie stać Cię potem na szynkę w sklepie nie daj Boże jak ktoś ma jeszcze kredyt. Dyrektory nad dyrektorami mówią że to normalne że pracownicy się zwalniają w takich ilościach i żeby się nie przejmować. Jakość spada silniki wracają notorycznie z hamowni bo to wyciek bo to czegoś nie dokręcili bo to coś się sypło. Ciekawe dlaczego? Uwaga doświadczeni mechanicy uciekają przychodzą kolesie co się nie znajo i krenco i źle krenco bo dla firmy doświadczony czy nie doświadczony jeden (usunięte przez administratora) ważne że ilość osób z autoryzacjami się zgadza. No ale nie bo nie nadążają zatrudniać tyle osób się zwalnia. Ogólnie żal aż (usunięte przez administratora) ściska. Pozdrawiam kolegów współpracowników a życzliwym odpowiadającym za pensje serdeczne kij wam w oko!

Pracownik eme

Dokładnie dużo ludzi uciekło a jeszcze więcej ucieknie bo gdzie z kim by się nie rozmawiało to zawsze ktoś ma rozmowę kwalifikacje do nowej pracy, praca może nie jest zła ale za tą odpowiedziałnosc i dostając takie śmieszne pieniądze gdzie teraz pójdziesz do Lidla czy biedronki dostaniesz takie same pieniądze to śmiech na sali więc ludzie zdobywają doświadczenie i uciekają gdzie tylko zapłacą więcej a biorąc pod uwagę że w Lidlu czy biedronce można dostać te same pieniądze to nie trzeba długo szukać.

Zylek

Jakoś jesteś mało wiarygodny człowieku, nie umiesz się poprawnie nawet wypowiedzieć po polsku.

Majster
@Zylek

Dobrze ze ty piszesz po polskiemu

Klucz_Wiolinowy

Już mnie nie szukajcie, ja też się zwalniam !!

Panowie to jest korpo firma nie powstała w tej lokalizacji po to by region dobrze żył . T(usunięte przez administratora)

Inspektor

Każdemu polecam prace jako inspektor jakości. Każdego dnia przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy, ekipę mamy wspaniałą raz w miesiącu robimy sobie integrację, kawa lavacca za darmo, mamy dwa monitory przy stanowisku, pyszne jedzenie duże porcje chyba że nakłada je "chytra", piękne inspektorki, duży DARMOWY parking, wygodne fotele przy stanowiskach, najwyższa światowa jakość ciuchów roboczych. Szczerze polecam a Wy co sądzicie?

Rysiek z klanu
@Inspektor

Super opinie, czy mógłbyś napisać jakie są szanse na rozwój w tak prestiżowej firmie lotniczej? Jak z podwyżkami i z wyrozumiałością kadry kierowniczej, można napić się kawy kiedy się chce czy tylko na przerwie? Składałem do eme cv i czekam właśnie ja odpowiedź, jestem pełen nadziei że odpowiedzą pozytywnie na chęć do pracy. Pozdrawiam

@Rysiek z klanu

Awans masz codziennie bo sprawdzasz nowe części, każdego dnia jesteś większym specjalista, kierownictwo jest jak Twoja rodzina ze wszystkich możesz do nich pójść, kawy możesz pić każda ilość o każdej porze dnia, mamy kolegę który nigdy nie pił herbaty ani kawy po przyjściu tutaj pije 5 herbat i 5 kaw

Tłumoki
@Inspektor

Za kawę, haebatę, za owoce i za 3500 tys netto (czy coś koło tego te zasiłki i jałmużna wynosi) to ja się nie sprzedam...

@Tłumoki

Ale jest nowy automat do kawy za darmo. Ale w następnym miesiącu nie będzie krzeseł bo firma dba o to żeby długi nie siedzieć bo od siedzenia robią się hemoroidy

Marchewkowa Pepa
@Inspektor

U nas mechaników za 3700zl netto robimy wszystko o co poprosi nas przełożony, czasem nie zgodnie z procedurami ale wysyła emaila ze na jego odpowiedzialność to robimy. Kawa wyśmienita zawsze pyszna, nie jakaś tam tania. Co świadczy o bogatej firmie. Nawet chodzimy na kawę razem z kierownictwem i śmiejemy się w kółku

@Marchewkowa Pepa

Dokładnie tak. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad zmianą pracy lub złożeniem CV nie czekaj bo kariera w EME możemy porównać do stającego pasażera na peronie a pociąg to kariera. I to od Ciebie zależy czy wsiądziesz do niego i pojedziesz w najciekawsza podróż swojego życia,ale pamiętaj pociag może odjechać bez Ciebie a ty będziesz się zastanawiał do końca życia jak by się zmieniło Twoje życie gdybys wsiadł....

Pasażer
@Inspektor

Kiedyś wsiadlem do podobnego pociągu na stacji w Stalowej Woli ul. Przyszowska. Ten piciąg to Thoni Alutec. Byl to rok 2012. Przez 3 lata pracowalem w nadgodzinach. Bralem na rękę wtedy ponad 3 tys netto. Praciwalem w systemie 4 brygadowym. Nie wysypialem się dodatkowo nadgodziny. Ludzie w pracy to istna cholota i ciemnota ze stadionu i z blokowiska. Wysiaflem z tego pociągu bo nie tedy droga. Pociagi z jasiojasionki podobnie jak statki na morzu dryfują bez celu. Aby nie dostac tego skromnego 5 tys na reke. To co to za czasy... Pozostala tylko zagranica. Dania, Szwajcaria, Norwegia....

Mechanik
@Pasażer

Nie bądź (usunięte przez administratora) za takie pieniądze nie chcesz pracować ? Przecież panie od hrów mówią ze jest tyle benefitów ze nie wiedza co jeszcze wymyślać bo jest już wszystko. Dodawając benefity i wypłatę to wychodzi całkiem dobrze. Z benefitów licząc miesięcznie masz 100 zł to i tak jest dobrze. Zawsze myślałem ze ta firma to jest jedna wielka rodzinka. Ostatnio nawet był festiwal i bawiliśmy się cudownie. Nawet jest nakręcony filmik z imprezy od jednego z ambasadorów EME, widać pełen profesjonalizm w tym co robi i jak spędza czas poza firma

100 zł
@Mechanik

100 zł benefitów miesięcznie, nie bądźcie śmieszni, bądźcie poważni. Za granicą można ODŁOZYĆ 8 tys miesięcznie a tu nawet połowe z tego nie macie.

Taker

Słyszałem ostatnio, że sprzątaczki dostały polecenie zdrapywać z kubków firmowych "happy people", czy to prawda?

Sprzątaczka
@Taker

Jestem sprzątaczką i powiem szczerze , że takiego polecenia nie otrzymaliśmy. Jedynie mówili,aby zdrapywać słowa "happy" a "people" zostawiać. Co jest akurat dla nas plusem bo to zawsze mniej roboty . :)

Mechanik
@Sprzątaczka

Przyjdziemy pomoc zdrapywać jeśli to nie problem, dodatkowo byśmy zmienili A na O ( EME OREO) Przynajmniej smaczna nazwa by była może więcej ludzi by wsiadało do tego pociągu sadzać ze będzie słodko im się pracować.

Flanelowy burak

Siema co tyle zwolnień u was ?

@Flanelowy burak

Tyle tzn? Ja nic nie słyszałam co tam się dzieje.

On
@Flanelowy burak

Pieniądze, ludzie robią tak odpowiedzialna pracę za tak śmieszne pieniądze że większości nawet lojalki nie mijają a wola zmienić pracę, masakra

Szefu

Radzę się dobrze , a to dobrze zastanowić czy wogule warto brnąć i zaczynać w tej firmie prace. Tak jak wcześniej koledzy wspomniali , wszystko idzie w góre , ale wypłaty stoją w miejscu. Tutaj na spotkaniach naobiecywali , że zaraz po 3ch miesiącach po przejściu na hale będzie podwyżka , a teraz zmieniają reguły i nagle okazuje sie ,że najpierw trzeba zdać L1 a póżniej po 6 miesiącach starać się o L2 i podwyzke ... kłamstwo na kłamstwie , aż się wierzyć nie chce , że takie rzeczy dzieją się w takiej firmie. Rozumiem wszystko i nawet zgadzam się , aby zaczynać od L1 , ale przy tym również trzeba podwyżki tak jak obiecali na rozmowach... jeśli dalej tak będzie i nie będzie żadnych podwyżek na L1 dla tych którzy obiecywali , że będą to napewno będziemy walczyć sądownie i udowodnimy , że nie tak miało być i żadnej lojalki nie będziemy płacić . Druga zaś sprawa to dowiadujemy się o tym od osób trzecich , zamiast normalnie zrobić zebranie i powiedzieć jak się sprawy mają . Porażka

Kamil
@Szefu

Dodam więcej, nie wiem czy zdają sobie sprawę ,że umowa słowna również jest traktowana jako umowa prawna , a została taka informacja przekazana nie tylko jednej osobie , ale całemu batchu który był obecnie zatrudniany .

master
@Szefu

Czy pozew już jest w sądzie? Zanim zaczniesz pisać nieprawdę to prośba o zapoznanie się z procedurami jakie obowiązują w firmie, a dotyczą autoryzacji.

@master

Pytasz czy pozew jest już w sądzie, jeżeli oni decydują o takich sprawach bez wiedzy pracowników to po co to pytanie do pracowników? dowiedzą się z swoim czasie, a jeżeli chodzi o sprawy autoryzacji średnio mnie to interesuje ponieważ inne informacje były przekazywane pracownikom a później bez ich wiedzy zostały zmienione regoly o których dowiadują się od innych pracowników, ale być może dużo się zmieni w przyszłym czasie ponieważ dużo ludzi planuje się zwolnić w kilku następnych miesiach więc zobaczymy jak sytuacja się rozwinie Pozdrawiam ????

Nie dajcie się oszukać
@Nowy

Nie pracuje w EME i narazie nie zamierzam. Skladalem kiedys papiery do EME to rekruterka zewnetrzna co szukała ludzi do firmy zapytala się ile chce zarabiać. Na moje 3 tys netto zapytala się czy nie można mniej. Co za bezczelność. W zwyklym Januszexie się zarabia wiecej. Te 2700 to placili 10 lat temu na entry level. Teraz też są firmy co tyle dajo np. Pratt and Whitney Rzeszow na produkcje tyle daje. Eme ma podobne zagrywki. A jak życie podrożało przez ostatni rok a co dopiero 10 lat. Na start to powinni dawać 4500 na reke plus wysoka premia roczna aby srednio bylo 5000 zl na reke. Proponuje zwalniac się. Proponuje nie zatrudniać się. Proponuje tym co mało zarabiają w Eme wypastować się czarną pastą bo butów abyscie wyglądali jak murzyni bo murzynami jestescie. Za to nawet pożyczki nie weźmiecie i nie spłacicie na ciasne mieszkanie w bloku w Rzeszowie. 10 lat temu pisało że dolina lotnicza Aeropolis bedzie produkować i wysyłać czesci lotnicze warte miliardy dolarów rocznie. Co mamy po 10 latach ?. Zakłady taniej siły roboczej dla zachodu typu Wsk PW Canada. Mtu, EME, Borg, Collins, Mc Brida, Soutco. Januszex placi podobnie. A ostatnio widzialem ofertę na stolarza, montarzystę mebli. 5000 netto.

Aneta
@Szefu

Ciężko jest zdać to K2? Co to w ogóle jest?

Taker

Rozumiem że osoby starające się o pracę w firmie EME posiadają pełne doświadczenie w zakresie obsługi silników grupy GTF. Postawieni na stanowisko wykonają wszystkie czynności obsługowe przy silniku PW. Czytając Ile jest takich warsztatów na świecie które mają licencję na obsługę raczej wątpię. Dlatego postarajcie się zrozumieć że jest to proces nauki a nie korzystania z waszego doświadczenia, stąd start kwoty wynagrodzenia może wydawać się niski. Mogę zapewnić że wraz z rozwojem waszego doświadczenia w firmie i wykazanego zaangażowania wzrastają również kwoty wynagrodzenia. Dodatkowo nie wiem czy ktoś liczy takie rzeczy jak premie świąteczne, benefity na konto, coroczne podwyżki, premie roczne oraz opiekę medyczną. Jak to wszystko zliczy i podzieli na 12 to wychodzi niezle. To nie jest firma produkcyjna tylko MAINTANANCE więc kultura organizacyjna firmy wygląda inaczej z racji możliwości rozwijania umiejętności a nie tylko klepania maszynowego. Nie dajcie się wiec ponieść różnym brudnym opiniom.

^o^

A ja uważam że zatrudnianie młodych ludzi jest bardzo w porządku. Daje się możliwości młodym osobą wejść w świat pracy w branży lotniczej. Stego co się orientuję to jest to jedna z niewielu firm zatrudniająca tak młode osoby. Młodzi górą!!!

Na młodzikach się dorabiają
@^o^

Zatrudnią młodzików za 3500 netto po technikum mechanicznym w Leżajsku i młodzi się cieszą... Osoba co ma rodzinę, dom, mieszkanie na utrzymaniu + kredyt za tyle nie będzie pracować z uśmiechem na twarzyyyyy .... Młody po szkole się cieszy bo ma parę groszy, Niemiec się cieszy bo ma taniego pracownika

@Taker

Do Taker Wynagrodzenie może i rośnie ale bardzo powoli, podwyżki inflacyjne to jest maks na coś więcej nie ma co liczyć. Może niech ktoś z HR zabierze głos i odpowie dlaczego po odbyciu OJT nie było obiecanych podwyżek? EME nie stać na wybicie się ponad podkarpacki "standard". Za jakiś czas zacznie się odpływ pracowników. EME wyszkoliło, zainwestowało, a inne firmy zgarną doświadczonych pracowników, ale najwidoczniej zarząd i HR są przygotowani na taką sytuację. Mam nadzieję, że się mylę i w tym roku sprawa wynagrodzeń ulegnie diametralnej i bardzo wyraźnej poprawie bo ludzie są ok, praca jest fajna ale tym się nie opłaca rachunków itp. Benefitów, premii nie wlicza się do wynagrodzenia. EME nie jest pod tym względem wyjątkowe.

Pioter
@Taker

Naucz się pisać poprawnie po angielsku. Co to eme już nie stać na kurs języka angielskiego ? A druga sprawa jak zes się urwał z garażu od pana mirka albo sam coś repeciłeś to zamknij jadaczke bo sie poslinisz od robienia dobrze swoim przełożonym

inżynier
@Taker

Pełna zgoda. MRO to nie OEM. NiIestety na rynku jest mało fachowców z branży MRO i stąd nieadekwatne oczekiwania....

@pracownik

Już się zaczęły zwolnienia

master

Czytając twoją opinię to tak myślę sobie..... dobrze że już nie pracujesz w EME. Poziom kultury osobistej bez komentarza. Jak masz problem z inflacją to pisz do Premiera Morawieckiego i jego ministrów oraz Prezesa NBP. Znasz firmę, która dała podwyżki w 2022 roku wyższe niż 10% ???? Jeżeli tak to proszę o nazwę i adres.

mechanik

Pracuje w eme oreo od początku tego roku. Na początku niesamowite opowieści z księżyca, po których uświadamiasz sobie "super, będę kimś w tej firmie, są cele takie a nie inne, da się je zrealizować". Dział HR przeprowadza Cię przez szereg szkoleń, jedne trudne, drugie mniej. to nic! poprzeczka jest wysoko postawiona, ale zakładamy że uda się to zrobić. Dają Ci marchewkę na kiju w postaci podwyżki po zdobyciu licencji mechanika. Ty jak osioł rozpędzasz się, zdajesz wewnętrzne egzaminy jeden po drugim, żeby złapać marchewkę. A co robi pracodawca? zmienia zasady gry. Umowa lojalnościowa podpisana, smycz na szyi już jest, to możemy testować cierpliwość pracownika. Zostaje wydłużony proces zdobycia licencji, co za tym idzie z podwyżką też można się pożegnać. Jak dla mnie nieuczciwe zagranie, gdzie goniąca inflacja próbuje nas wykończyć. Finalizując, dla osoby z zewnątrz firma zrobi wrażenie, niemiecki kapitał, patronem dwa lotnicze kolosy, ogromny serwis silników lotniczych. Prawda taka, że jesteśmy w Polsce na podkarpaciu, gdzie niedźwiedzie po ulicach biegają. Czy jesteś panią na kasie w Lidlu, czy stoisz przy maszynie CNC, czy składasz NAJWAŻNIEJSZY silnik samolotu... Kasę bierzesz taką samą

@mechanik

JA jakbym się u was zatrudniał to bym powiedział. Chcę na początek tyle i tyle np. 5000 netto. Jeśli nie spełnicie moich żądań finansowych nie podpisuję umowy i z wami nie współpracuję... Pracując u gospodarza w Szwajcarii miesięcznie odkłada się 10 000 zł netto, Jedzenie i nocleg za freee, A tu się pracuje na życie. Tym gardziej jest porażka tej firmy śkoro mierowca w MKS czy kasjerka w Lidlu ma te 3500 zł na rękę. A wy przy odpowiedzialnej pracy w silnikach lotnicznych macie to samo to jest wyzysk do sześcianu, Zdawać egzaminy, szkolić się, męczyć głowę i dawać się za (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.