Opinie o Ehs Sp. z o.o. w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ehs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ehs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ehs Sp. z o.o. w Katowice będzin

Zofia

Parę lat temu pojawiła się tu pozytywna opinia co do atmosfery i utrzymywanej czystości w firmie. Podobno praca dobra była tu dla początkujących i praktykantów, dalej to się utrzymuje? Na jakie stawki może liczyć aktualne tutaj świeżak? Wie ktoś?

@Zofia

Odnośnie czystości??? HHmmm,powiem wprost, czyściochowa obsesja która urosła do rangi sztuki,po prostu jak by się kto uparł to by zjadł z podłogi,albo zrobił sobie makaron, poważnie.Czasami czułem się tak jakbym od bierzmowania miał imię Cif albo domestos.Tam jest CZYSTO.W zimę jest naprawdę ciepło.I to tyle pozytywów.

@ja

Ej bo zgłupiałam teraz, to sarkazm czy naprawdę tak porządnie tu jest?xd A stawki znasz?

@Zofia

Tak ostra jazda dla ludzi z ulicy i najniższa krajowa,tyle że jest czysto i ciepło.

@ja

A premia do tej najniższej jest?

@Zofia

To jest jak z UFO,każdy wie że jest ale nikt nie widział.No chyba że jesteś miodousznym znajomkiem.

@ja

Aha? Czekaj to ja jeszcze się upewnię. Jedyne co za pracę się tu dostaje to sama najniższa krajowa? Nic kompletnie więcej, ani dodatku jakiegoś benefitu, nic?

@Zofia

Idż popytaj,nie mnie o tym.Ja nie wiem o takich rzeczach.

@ja

Ale poza tym zakład bardzo,ale to bardzo nowoczesny,same jajnowsze maszyny z najwyższej półki+oprogramowanie+narzędzia.Dobrzy ustawiacze. Oraz gryzoń gumowe ucho i jego kumpel gumek,to jest gratis,ahoj przygodo.

@ja

A rozwiniesz ten gratis jeszcze trochę?xd

@Zofia

Tak,rozwinę.Po pierwsze takie pytania kity to możesz pociskać swojej babci.Po drugie jak byś nie strzelała z ucha to już by cię tam nie było.Po trzecie,zapewne jesteś miodousznym znajomkiem.Po czwarte,za darmo tam nie przychodzisz i u drugiego tyle nie znajdziesz.Po piąte, daj mu już spokój bo jest lepszy od ciebie i bije cię na głowe,ale ma gumowe ucho wadę.I domyślam się kim jesteś.Dowidzenia.

@ja

A teraz słowo na niedziele,jak już wysłuchałeś sam na siebie,prawda,to myślę że jesteś zmotywowany.Wiesz zawsze po tych długich gumowych uszach myślałam że to zając.A to jednak chomik,tylko że taka inna rasa.Po prostu osobliwości przyrody.

@ja

A teraz ma być twoja motywacja!!! Bo jak nie to wywrócę akwarium do góry nogami,zamieszam trocinami blenderem,nawale do kołowrotka,obsikam wszystkie warzywa a resztę popsikam muchozolem,żeby urósł ci drugi nos.Chomik dajesz.Myśle że coś w nim jeszcze walki zostało,ale w to wątpliwe.Choć jest to nie (usunięte przez administratora) chłopak i bardzo wykształcony,bardzo równy i pomocny,ale,ale ma tą jedną przypadłość co wyżej w postach ,którą tak czy siak wyleczymy.A ,, i z lenistwa też.

@ja

Wszystko u Ciebie w porządku? Bo dopiero teraz zobaczyłam jak się rozpisałeś. I to nawiązujesz do firmy czy jakoś w przestrzeń?

@Zofia

Cóż za motywacja i ogarnięcie przestrzeni,zgadłeś w przestrzeń.Ale po tym wszystkim zdaje mi się że jesteś facetem,przebranym w necie za kobietę.

@Pumpernikiel

Czy jesteś już zmotywowany do pracy mój drogi, jak nie jeden młody emeryt,nie tylko batoniki razem z papierkami się liczą i bieganie w kółko z telefonem.Ale rozumię papierek jest dietetyczny,no i ma się więcej.A więc teraz możesz się za to wszystko wyładować,naprzód ku świetlanej przyszłości.1000% normy.

@Pumpernikiel

Z facetem to nie trafiłeś. ;p W sumie mało co idzie zrozumieć z tego co piszesz. Mówiąc krótko po prostu nie polecasz i tyle?

@Zofia

Teraz rozumie, że nie z facetem,nie rozumiesz,trudno,ale nie przejmuj sie.Tak bywa,ale na pocieszenie dla ciebie,może w przyszłości jak uzbierasz cebulionów,może jakieś trans,głowa do góry,będzie dobrze.

@Zofia

Słuchaj,czy polecam czy nie?To zależy co kto lubi. No najniższą dostaniesz wszędzie albo niewiele więcej, np. wykładanie towaru, trzeba się narobić i ostać swoje.Obrabiarki cnc bardzo nowoczesne,oleje,chłodziwa,ostre wióry- możesz np.stracić dłoń,trzeba zawsze bardzo uważać z maszynami to nie zabawki pamiętaj o tym, zaduch, jak to na warsztacie.Odpowiedzialność.Tam nie ma nic za darmo,tylko jazda,wiadomo obrabiarki,monitoring.I to wielu ma ten monitoring ma na kompie też w domu. Ale jak chce sie poznać coś innego nowego,technikę,to sama zdecyduj.Będziesz tylko naciskać guzik,zmieniać detal.Nie szkolą,bo byś póżniej uciekł,nie płacą boś nie przeszkolony,takie tanie chwyty.Coś w stylu jakbyś do dobrego teatru dostał za free bilety..... ale na sztuke (usunięte przez administratora) z gazety.Tam nie ma nic za nic.Ci bardziej starsi pracownicy to ci pomogą,są naprawdę spoko,naprawdę fajni.Ale oni też maja pełno swojej roboty i czasu brak,ale znajdują czas. Ale są też ludzie np.fajny ale daje z ucha i monit na chacie. Albo ktoś zawsze pomoże ale nie przeszkoli + monit na chacie i wtedy jesteś uzależniony od widzi misie jakiegoś nieroba i twoja kasa też. No i wiadomo robić na niego.Nie jestem frajerem. Średnia przyjemność.Sama zdecyduj,ja ci nie umie pomóc.Ale może akurat ci się spodoba.

Zofia Nowy wpis
@Pumpernikiel

Wiesz co, w razie czego to kobiet tu i tak nie przyjmują? Bo piszesz w formie męskiej i się zastanawiam

Pumpernikiel Nowy wpis
@Zofia

Często się tak zwracam,kobiety przyjmują,powiedzmy że patrzą,takie odnoszę wrażenie.Możesz mieć sieczkę a będzie ok . Ale są,są i to nawet,nawet.Ale jeszcze jedno muszę Ci powiedzieć,bo zapomniałem wtedy.Nigdy ale to nigdy,nawet nie podchodż, do maszyny pod wpływem alkocholu,lub nawet po klinie, bądż tak modnych teraz wynalazkach ,k.. nigdy,zapamiętaj.Mylisz się tylko raz,a sprzęt potrafi roztargać delikwenta jak papier,to samo z prądem,hydraulika siłową itd.,nawet jak by to był mikser albo odkurzacz.Naprawdę,nawet jak ci nie zależy na sobie, to narobisz smrodu innym.Ja nie mam nic przeciw 0.5 na twarz 50% ale nie, koło maszyn.Powodzenia.

Zofia Nowy wpis
@Pumpernikiel

Nie wiem czemu z góry od razu sugerujesz mi jakiś alkohol? U kobiet tutaj się z tym spotkałeś, że nagle takie coś przytaczasz? Firma to raczej powinna pilnować takich rzeczy

Pumpernikiel Nowy wpis
@Zofia

Na zimne trzeba dmuchać,tak lepiej.Bo różnie to w życiu bywa.Lepiej takie rzeczy wiedzieć, niż nie wiedzieć.

Jeśli jesteś zwykłym normalnym człowiekiem z ulicy to nic dobrego z tego nie będzie.Sprawdzone.

@ja

Tam nie ma obcych i się nie przebijesz choćbyś ręce star do łokci i w ogóle.Po prostu ciśnienie.

Alicja
@ja

Czyli próbowałeś startować do tej firmy ale się nie udało? Przyjmują tylko po znajomości? Bo nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam. I co masz na myśli, pisząc "po prostu ciśnienie"?

hulajnoga
@Alicja

przyjmij sie to zobaczysz jak smakuje chleb,nie jedzonko na wynos.A więc do boju,co ty na to.

dzielny odkurzacz
@hulajnoga

a k. jeszcze jedno,pewien magazynier to kabel i zdrajca bo ma z silikonu jajca,tylko sie nie rozpłacz,bo byśmy musieli to zbierać jak wtedy po burzy.Nikt nie powiedział że będzie lekko chomiciu.

chomik end chomik
@dzielny odkurzacz

Cza na kumpla z uch strzelić,żeby póżniej się weselić,czytat z księgi,dzielnego nieudasa ninja,rozdział,,droga samuraja,,

Stefan
@chomik end chomik

Dobry samuraj dzielnie służy swemu Panu do końca? Rozumiem, że to solidny pracodawca, któremu jesteś w pełni oddany? Czym sobie pozyskał Twoje względy?

@dzielny odkurzacz

GS kojarzy mi się jeszcze z przerośniętym nadmuchiwanym pikaczu przy budce na plaży reklamującym lody albo jakieś ciastka,ewentualnie hipek MICHHELIN ten z opon.

@Stefan

cienka biedą,ciężką pracą,może być,życie

Jogi

Czy przyjmowane są kobiety na produkcję?

@Jogi

A to firma ma jakąś opinię, że dyskryminuje ludzi czy coś, że pytasz?

qwas

Praca na 2 zmiany na produkcji na maszynach cnc, dobra dla początkujących i praktykantów. Szef uczulony na punkcie czystości ale atmosfera w porządku. Jak nie ma co robić to się idzie na magazyn gdzie można się poobijać.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ehs Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Ehs Sp. z o.o. - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Ehs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ehs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ehs Sp. z o.o.?

Ehs Sp. z o.o.
  • Siemońska 50