Opinie o Vorne Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vorne Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Vorne Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vorne Polska Sp. z o.o. w Warszawa

NURLAN B.

Ta firma nie ma nic sensownego do zaproponowania, swoim pracownikom. Typowo azjatyckie podejście do tematu, brak organizacji, w dodatku artykuły worne śa niesprzedawalne na Polskim rynku. Nazwijmy sprawy po imieniu - jest to turecki chłam który zamierzają wcisnac ukrainskimi "metodami " Brak rozwoju dla pracownika pod wzgledem finansowym i zawodowym. ukrainiec który jest priomadonną w tej smrodliwej operetce jaka jest bez watpienia kompania vorm poprostu się nie nadaje, poza tym brak mu kompetencji, taktu czy polotu o wiedzy i wykształcweniu nie wspominam nawet .

Emil ostrzeżenie przed vorne
@NURLAN B.

To prawda co napisałeś 3 miesiące stracone pracowałem tam musiałem pracować za 3 osoby ale kiedy powiedzialem nie i chcialem podwyżkę oczywiście Ukraincowi to się nie spodobalo i dotego nie wypłacił wszystkiego pokazał jaki jest chciwy .Ale czego się można spodziewać po kimś kto nadużywa alkocholu widać ponim że jest przepity

emilem@o2.pl Nowy wpis

Pracowałem tam musiałem pracować za 3 osoby ale kiedy powiedzialem nie i chcialem podwyżkę oczywiście Ukraincowi to się nie spodobalo i dotego nie wypłacił wszystkich należności pokazał jaki jest chciwy .Ale czego się można spodziewać po kimś kto nadużywa alkocholu widać ponim że jest przepity. Daleko mu do szefa nie można mu ufać jednego jestem pewien jest chciwy fałszywym ukraincem

@NURLAN B.

nurlan a czy ty przypadkiem nie pracowałes wczesniej w aksor albo w mako ?

taras2021
@NURLAN B.

w tej smrodliwej operetce prym wiedzie czysciciel nagrobków

Emil ostrzeżenie przed vorne Nowy wpis

Dmytro Nowy wpis

Solidna firma, która daje możliwość rozwoju osobistego oraz finansowego. Mila i przyjazna atmosfera w pracy. Polecam spolprace z farma VORNE.

Sebastian

Czyli żadnych nadzwyczajnych kwalifikacji do pracy tam nie potrzeba? I można się zajmować wszystkim na raz? A ile płacą, bo to brzmi ciekawie? Z 5000 k dają? Ja się z każdym dogadam, dlatego pytam. Umowa o pracę jest od razu na czas nieokreślony na pewno, ale jakie premie i bonusy?

switłana Nowy wpis
@Sebastian

Z bonusów to karta multusport oraz dofinansowanie do nauki języka ukraińskiego . Do tego premie za wykonany plan kwartalny oraz roczny . Dla handlowca auto sluzbowe do użytku własnego bez limitów kilometrów

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vorne Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wanda

Czy firma Vorne Polska poszukuje aktualnie pracowników? Jakie wymagania trzeba spełniać u tego pracodawcy i jakie są mniej więcej zarobki?

@Wanda

Pracowalam tam przez pewien okres , (usunięte przez administratora) ze strony ukrainca , placą poniżej godności czlowieka natomiast musisz tam byc i doradcą technicznym ,handlowcem , magazynierem, co- packerem , sprzątaczką, tlumaczem z chachłackiego na Polski etc. etc. etc

@Wanda

jedynym wymaganiem jest doświadczenie w pucowaniu nagrobków ,bez bezczeszczenia zwłok ! Tylko lastrico wyglancowane na błysk !!!

Firma jak najbardziej kompetentna, mają bardzo dużo ciekawych i dobrych rozwiązań jak np. harmonijki, HST czy zasuwnice drzwiowe. Polecam sprawdzić ich produkty i przetestować są dobrą alternatywą dla takich rozwiązań jak SIEGENIA/KFV/GU itp. Widać od razu kto wypowiada się na takich portalach, a mianowicie banda nieudaczników, która jedyne co w życiu osiągnie to mycie kibli publicznych. Pomijając przykry fakt polaczkowatych przygłupów, jak najbardziej polecam firmę Vorne.

Darek

Z tonu i treści postu rozumiem, że pracujesz w Vorne i czujesz się lepszym/ą od tych co myją kible. hmmm odważna teza. Testowałem okucia jak to oni je nazywają Vorne VNG. Wiele elementów jest nie spasowanych lub wręcz wyprodukowanych błędnie. Próba podrobienia rolek przesuwnych Siegenia jak najbardziej nie udana. Rolki albo przesuwają się jak chcą albo zacinają się powodując haczenie o skrzydło. Co do dostaw to deklarują wysyłkę na następny dzień i to im wychodzi tyle, że często magazynier zapomina o niektórych elementach i trzeba czekać z dokończeniem produkcji. Chwalą się że mają wszystko a jak przychodzi do zamówienia to trzeba czekać aż przyjdzie z Turcji. Nie polecam chyba że ktoś lubi kłopoty i jeżdżenie i wymienianie popsutych elementów.

Małgorzata

a w ukrainie myjecie kible ?

@Małgorzata

na ukrejn glownie defekuja się do nieocynkowanego wiadra bądz pod krzakiem ew. latają za stodołę

vorme

myslę że to wielkie kłamstwo co tutej taras napisałeś !!! żądam wycofania tech słów

BTk

Czy ogłoszenie na oknonet z końca listopada oznacza,że w firmie tej aż taka fluktuacja kadr przebiega ? Pytam bo posłalem tam swoje CV i jestem zaproszony na rozmowę .A wiekszość wpisów świadczy negatywnie o kompanii Vorne

mario
@BTk

Znów się pojawiło nowe to jednak prawda !A Maco ma lepsze warunki i firma austryjacka a nie jakas byle

@mario

to prawda o Maco , a te tureckie лайно do niczego się nie nadaje

Wanda
@Małgorzata

Niestety jako osoba niezwiązana z firmą nie wiem o czym możecie pisać. Forumowicze zapewne też się nie domyślą o co chodzi. Może napiszecie coś co innym także pozwoli zdobyć jakieś informacje odnośnie pracy w Vorne Polska?

zgadzam się z Panną

kin31

Myślę, że ta firma nie zdaje sobie sprawy jak rynek okienny jej unika.absolutny brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, mało konkurencyjna oferta, z którą niełatwo się przebić, lekkie sekciarstwo

@kin31

ŚWIĘTA RACJA I CALA PRAWDA O TYCH HAWNOZJADACH

Małgorzata

Dzień dobry, Nie mam do Państwa pytań i w zasadzie chcę zwrócić się z prośbą. Czy byłoby możliwe wprowadzić zmianę do języka polskiego polegającą na zaniechaniu mówienia o obywatelach Ukrainy jako Ukraińcach, a zacząć Ukraińczycy? Niestety, ale określenie Ukrainiec jest określeniem posiadającym w języku polskim konotacje negatywne, chociażby stwierdzenie ty Ukraińcu, które oznacza kogoś złego, złośliwego, mającego złośliwością podszyte zamiary. Podobnie jest z mieszkańcami Japonii: oficjalnie Japończycy, Japońcy to już osoby negatywne. Skoro są Japończycy, to może jest możliwe Ukraińczycy? Przecież Ukraińczyk brzmi dużo lepiej niż Ukrainiec. Dziękuję i pozostaję z poważaniem Małgorzata Galant

lepiej

Tuman ? jak mozesz tak o swoich rodakach pisaty ?

adi1985

Witam ! czy mogłbyś rozwinąć tą myśl ? wysłałem tam swoją aplikację i zostałem zaproszony na interview choć zaskoczyla mnie informacja że firma miesci się w Grodzisku Maz a nie w W-wie

adi1985

Na oknonet pojawił się anons odnosnie pracy w tej firmie. Bardzo proszę o informacje jakich apanaży moge spodziewać się zatrudniajac się tam. Chodzi mi głównie o wysokość prowizji i podstawy, jakie są benefity pozapłacowe( karta multisport, prywatny lekarz, ubezpieczenia grupowe itp) .Jakiej marki dają auto i czy jest ono do prywatnej dyspozycji. W sieci wyczytałem że firma ta jest zdominowana przez (usunięte przez administratora) i że miesci się w Grodzisku Mazowieckim

Zostaw merytoryczną opinię o Vorne Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vorne Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vorne Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vorne Polska Sp. z o.o.?

Vorne Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Juliana Smulikowskiego 4A lok. 16
    00-389 Warszawa