Opinie o Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o. w Komorniki Polna 125

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o. w Komorniki Polna 125

jestem tu od niedawna ale z tego co obserwuję to faktycznie tutaj mają rację ludzie którzy piszą że ktoś to się nie nadaje na te stanowisko no niestety złe wybory pani g nie ma ludzi niezastąpionych a myślę że w tym przypadku to jest bardzo wskazane poza tym jestem jakaś nowa małolata z takim mocnym mejkapem strasznie opryskliwa generalnie taka nieprzyjemna poza tym reszta wydaje mi się bardzo w porządku parę miesięcy to za długo w tej firmie trzeba się ewakuować

Wracając do planowania tras dla kierowców to jest tragedia nikt w tym oddziale nie potrafi tego robić

Zgadzam się z większością komentarzy o pani kierownik to za dużo powiedziane bo ona jest tylko marionetką w rękach rządzących nie zna się w ogóle na swojej robocie powinna zrezygnować a nie doprowadzać firmę do upadłości ,zwalnia ludzi którzy znają się na robocie, bezpodstawnie bo mają inne zdanie niż ona,Nie polecam tej firmy w Zabrzu oczywiście pod tymi zarządzającymi czyli pod panią Grażyną .Jak się ktoś zdecyduje na podjęcie pracy to musi dobrze się podlizywać Grażynie bo inaczej to straci robotę,

Zupa grzybowa

Czy jest po logistyce? Pani D. nie dałbym nawet zaplanować rozstawienia samochodzików dla dzieci po supermarkecie takie ma doświadczenie !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Zupa grzybowa

Pelikan jesteś?

nl

w holandii w tej firmie zarabiałem 13 euro na godzine a jak jest w polsce?

Gabriela
@nl

Ciekawe, czy ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Rozumiem, że dobrze Ci się pracowało w Mandersloot Logistics, skoro chciałbyś kontynuować zatrudnienie u tego pracodawcy również w naszym kraju?

Julek

@Damian nowa kadra zarządzająca slaba? Nie umieją ogarnąć dobrze tego co się dzieje w firmie?

Wolin

Witam A kto tam teraz jest kierownikiem co to za.laska? Jest po logistyce? Bo opisujecie ja słabo?

Czyli co okres przed świętami przynosi żniwo. Ktoś tu już wcześniej o tym wspominał. Wesołych świąt ????

Sy

No faktycznie tu jest lipa ta robota i te procedury (usunięte przez administratora) jakieś!!! Wszędzie są jakieś! (usunięte przez administratora)

Zupa kalafiorowa

Panie Mendzla dawno Pan się nie udzielał na forum. Jakieś nowości? :)

@Zupa kalafiorowa

Pelikan

Damian

Nie polecam tej firmy. Po zwolnieniu pana T. kierującego firmą w Zabrzu nastał chaos oraz jeden wielki bałagan . Pani, która przejęła jego obowiązki, ewidentnie nie nadaje się na to stanowisko (nie ma sukcesów na żadnym polu, zaczynając od panów strażników po własne biuro), a co najlepsze, poprzyjmowała do firmy swoich znajomych, którzy ni w ząb nie znają się na robocie. Jeśli się nie robi, co ta pani każe (nawet gdy nie ma racji), to chętnie się pozbywa dobrych, ale niewygodnych dla niej pracowników. Natomiast ci, którzy są w dobrej komitywie z panią pełniącą obowiązki szefa, maja się bardzo dobrze (nawet znajdzie się na to extra kasa). Zdania: "nie wiem", "nie mogę nic z tym zrobić", były powtarzane jak mantra, a praca często zaplanowana na 10-12h, bo przecież kierowca może. Nie wspomnę o obowiązkowych zapisach na weekend.

@Damian

Damian zbyt starannie dobrales słowa w swojej wypowiedzi.A Panią Kierownik z Zabrza i tak na taczkach wywiąza znając życie to tydzień przed świętami.Ten oddział to porażka.

@Damian

P. Sojka jest Pan zwykłym kłamcą. Już nawet nie chce mi się odpisywać na te głupoty co Pan wypisujesz. Jak w każdej firmie raz jest lepiej raz gorzej. Ważne żeby jako zespół trzymać się razem. Pan niestety swoją arogancja i lenistwem nigdy do tego zespołu nie należał. Szkoda mi takich ludzi jak Pan...... Adam Mendzla. A co do kierowniczki to jest ok

Damian
@Adam M

Panie Mendzla, Po pierwsze: na Pana bezpodstawne oszczerstwa znalazłby się paragraf, bo na takie zarzuty trzeba mieć dowody. Po drugie: zespół był jako taki do tamtego roku do grudnia, kiedy zwolnili p.T. Po trzecie: szkoda, że Pan mi tego nie powiedział, kiedy dzwonił do mnie, żebym po Pana pojechał, bo brakło czasu na tacho (wtedy chyba nie bylem kłamcą? itp.) Po czwarte: ta firma potrzebuje takich "uczynnych" ludzi jak Pan , którzy fundują jej ok 1 tys. pln co miesiąc bo mając C+E zarabia się więcej za tą samą robotę. Po piąte: wstyd byłoby mi zabierać, głos bo wszyscy wiedza jak jest, a wazeliniarstwo kiedyś się skończy - szybciej niż człowiek myśli. Po szóste: moja opinia nie jest personalna tylko jest na temat firmy . Pomimo wszystko życzę wszystkiego dobrego- przyda się.

@Adam M

Ale wazelina.

@Damian

P. Sojka Z pana podejściem do pracy nigdzie nie będzie panu pasowało. Non stop miał Pan najbardziej lajtowe trasy A reszta kierowców musiała za pana ,,zapiaprzac,, bo pan nie może spać w aucie i nie może pracować dłużej niż 8 godzin. Z takim podejściem to proszę sobie poszukać pracy w zakładzie pracy chronionej. Przez pana lenistwo i niekompetencji inni kierowcy musieli więcej pracy wykonać bo pan przecież nie może.... A co do mojej kategorii prawa jazdy to jest moja sprawa gdzie pracuje. Pozdrawiam Adam Mendzla

No ja wiesz kto

Tak Damian ma rację popieram Go w 100% niestety zarządzanie firmą jest na poziomie podstawowym mowa o dypo nie mam tu na myśli Karola ale reszta katastrofa pasmo nieporozumień i niekompetencji. Kilka aut do ogarnięcie a zabieracie się do tego jak małe dzieci. Logistyka na zeroooo???? a reszta też nie na swoim miejscu szkoda Karola Tomka Michała reszta to amatorka. Niestety

Sławek M

Firma jest Ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o.?

Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o.