Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

NIP: 5423222822 REGON: 200664780 KRS: 0000404855

Adres: Aleja Konstytucji 3 Maja 32 lok. 20, 15-776 Białystok

Opinie o Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Roberto

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie rekrutuje czy też ze względu na epidemię rekrutacje są wstrzymane?

@Roberto

Ze względu na epidemię rekrutacja została wstrzymana. Osoby zainteresowane pracą, mogą przesłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro@rockpol.com.pl.

@Roberto

Na chwilę obecną, rekrutujemy na stanowisko Handlowca, asystenta spedycji i spedytora międzynarodowego. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych, wysyłając je na rekrutacja@rockpol.com.pl

Pracuję w Rockpol od kilku lat. Jest świetna atmosfera, bardzo dobre i uczciwe zarobki, świetne biuro. Firma dba o pracowników. Ludzie mają możliwość rozwoju. Firma się rozwija, przede wszystkim dzięki ludziom którzy tu pracują i atmosferze która panuje na co dzień. Zachęcam przyjść na rozmowę/wysłać CV i przekonać się osobiście jak wygląda praca w Rockpol-u.

spedytor

Pracuję w Rockpol-u od 5 miesięcy, atmosfera na 5, biuro 5, koledzy/koleżanki na 5, zarobki - zawsze mogą być lepsze,

Obecna
@spedytor

Lubię tu pracować, pozdro

Kam
@Obecna

Podobnie u mnie, czuje się tu świetnie

Jakie wartości są cenione w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Powiemy krótko- w naszej firmie stawiamy na uczciwość, wzajemny szacunek i zaufanie. Wierzymy, że atmosfera odgrywa istotną rolę w każdej firmie. My w swoich działaniach kładziemy nacisk na zapewnienie pracownikom komfortowych warunków pracy i podchodzimy z szacunkiem do każdego zatrudnionego. Wszystko po to, by budować przestrzeń wzajemnego zaufania i wsparcia, która pozytywnie wpływa na jakość pracy i rozwój firmy.

To jest dramat....
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Zero podejścia. Zero wizji. Zero szacunku i zero zorganizowania. Nawet nie macie atmosfery. Najlepiej to wprowadźcie jeszcze kajdanki do klawiatury i telefonu służbowego. Takie zagrywki Wam się udają kompletne nieporozumienie. Jak parobka traktujecie człowieka...

@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Właśnie tak jest w Rockpol-u, taka prawda

pracuś
@Kasia

Praca w wykorzystuje moje umiejętności nabyte na studiach, a fajna atmosfera pozwala zapomnieć czasami ze jestem w pracy. Pozdro

@To jest dramat....

Cenimy konstruktywną krytykę, niestety nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nasza wizja i sposób prowadzenia przedsiębiorstwa są dostosowane do warunków panujących na tak niestabilnym rynku. Jesteśmy niewielką firmą zatrudniającą ponad 20 pracowników, której otoczenie rynkowe jest w obecnej sytuacji pandemii jest bardzo niestabilne, nieustanie musimy dostosowywać swoje usługi dla zmieniających się potrzeb klientów. Praca w spedycji oparta jest na ciągłym wykorzystaniu komputera i telefonu. Dlatego zachęcamy pracowników do robienia krótkich przerw w celu odpoczynku. W naszej firmie stawiamy na uczciwość i staramy się budować przestrzeń wzajemnego zaufania i szacunku. Dobre relacje pozytywnie wpływają na jakość pracy i rozwój firmy. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Zachęcamy wiec do podzielenia się uwagami, uprzejmie prosimy o kontakt biuro@rockpol.com.pl.

Firma jak najbardziej jest w porzadku, niewiem skąd tu takie wpisy negatywne na tym forum, pracuje w tej firmie juz pare dobrych lat (usunięte przez administratora)

Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Kebo

Firma potrafi wykorzystać pracownika. Żadnej możliwości rozwoju. Ogólne warunki nieakceptowalne. Pracownicy są tylko parobkami. W sumie to zabawne, śmieszne i jednocześnie żenujące. Obiecanki - cacanki na rozmowie a później człowiek się uczy jak najszybciej znaleźć dobra robotę. Zdecydowane nie.

Kamyk
@Kebo

Oj to chyba nikt z moich kolegów nie pisał. Pracuje tu już od dawna i nie czuję się wykorzystywany. Warunki akcentuję i dlatego tu pracuję. Jest nas ponad 20 osób i powiem szczerze żadnego parobka tu nie ma i przez te lata nie widziałem. Świetna atmosfera i fakt czasem bywa śmiesznie. A obiecanki na rozmowie się spełniły wiec tu pracuje. I nie znam tu nikogo kto nie chce tu być. Pozdrawiam

@Kebo

Szanowny Panie, wpis jest niestety zbyt ogólny byśmy mogli się do niej odnieść, a z drugiej strony bardzo zaniepokoił ze któryś z naszych pracowników czuję się wykorzystywany gdyż nigdy takie sygnały do nas nie docierały. Warunki, które oferujemy dokładnie przedstawiamy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej jako „pracownik” Pan je zaakceptował. Każdy kandydat przychodząc do pracy zna je i ma możliwość ich zaakceptowania bądź nie. Rockpol daje szansę młodym ludziom możliwość wejścia do tej branży i spora liczba pracowników zostaje u nas na lata. Atmosfera w naszej firmie jest przyjazna i staramy się żeby każdy z naszych pracowników czuł się komfortowo i był doceniony; a w biurze jest często wesoło. Nie traktujemy żadnego pracownika jak "parobka" jak Pan to określił – widocznie nigdy Pan u nas nie pracował. Zachęcamy aby Pan skontaktował się z nami osobiście lub anonimowo pisząc na biuro@rockpol.com.pl a dokładnie wyjaśnimy wszystkie niejasności. Jesteśmy otwarci na komunikacje z naszymi pracownikami, ponieważ chcemy, aby nasi pracownicy byli zadowoleni a firma rozwijała się w odpowiednim kierunku. Pozdrawiam

Zadowolona
@Kamyk

to prawda, tak jest, jestem zadowolona z pracy

spedytor
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

zgadzam się z tym. pracują tu tylko ludzie co lubią tę pracę i firmę, innych tu nie ma :)

Katarzyna

Chyba ktoś tu nie umie znieść porażki , żenujące są te wpisy anonimowe , pracowałam tam i zaprzeczam wszystkiemu , słabe to . Firmę Rockpol polecam i dla znających branżę i dla nowych można się sporo nauczyć .Trzeba tylko chcieć pracować .

@Katarzyna

z 40 osób tam się przewinęło przez te wszystkie lata, pracowała tam jedna (usunięte przez administratora), jak dobre pamiętam to 3 dni :)

@Katarzyna

Ani atmosfery. Ani zarobku. Ani rozwoju. A najlepiej to wbić się w monitor w domu i jeszcze w nocy klepać zlecenia. Najlepiej jeszcze nie oddychać. Ogólny cyrk. Nie popełnijcie błędu bo będą wam obiecywać góry złote. A potem jest tylko rozczarowanie i zażenowanie. Casting pracowniczy

Witam. Firma w oczach (usunięte przez administratora) bardzo solidna, lecz tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Poniżej krótka charakterystyka: (usunięte przez administratora) -chorobliwa oszczędność -słaba atmosfera (usunięte przez administratora) (ciągłe uwagi odnośnie zachowania + duża presja na wyniki) (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Ale ktoś się uwziął na firmę. Istnieje 8 lat a tu nagły wysyp fejków. Niektóre historie chyba pisane na zamówienie. Pewnie konkurencji nacisnęli na odcisk . Pozdrawiam

ex

żadne uwziął, po prostu czara się przelała i poszło!! chol...a ten pozytyw to przez pomyłkę...tu może być tylko negatyw co do oceny tej "firmy"!!

Obecny
@ex

HEjt w czystej postaci, wiem bo tu pracuję. Trudno mi przejść koło takich kłamstw. Pozdro

Tylko obiecanki jakieś śmieszne na rozmowie. Później siedzisz wbity w fotel jak robót kuchenny . Najlepiej żeby nie iść nawet do WC. Zero rozwoju. Brak jakichkolwiek awansów... Jest właściciel... Brak atmosfery. Potem długo, długo nic... Z pensji to by Ci odliczyli nawet szklankę wypitej wody.(usunięte przez administratora) Wolne weźmiesz? Najlepiej nigdy.

Radexx xx

Niedawno bylem tam na rozmowie o prace. Ogolnie warunki nie do zaakceptowania dla ludzi z doswiadczeniem.(usunięte przez administratora)

@Radexx xx

Dziękujemy za komentarz. Jest on wyjątkowo niepokojący, bowiem od trzech tygodni nie prowadziliśmy rozmów rekrutacyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników. Rozumiemy również że aby doszło do współpracy potrzebne jest obustronna porozumienie co do akceptacji warunków . Twój komentarz jest zbyt ogólny byśmy mogli się do niego odnieść, zapraszamy zatem do bezpośredniego kontaktu pod adresem biuro@rockpol.com.pl i opis tego, co miało wpływ na Twoje negatywne postrzeganie naszej działalności.

Katastrofa
@Radexx xx

Jeden wielki fotomontaż. Umowy na pół etatu. Jedyne co czego się dorobisz to utratę wzroku. Strata nerwów.

Nie daj się wykorzystać

Jedyne czego się dorobisz w tej firmie to utraty wzroku. Jeden wielki casting. Jest właściciel... Następnie długo dłuuugo nic i jego lennicy. Zero wizji i prowizji. Rozmowa to obiecanki cacanki. Później tylko presja i oczekiwania (usunięte przez administratora). WCHODZISZ 8. WYCHODZISZ O 16. Dostajesz pensję i szukasz, lepszej roboty bo tam warunki I PODEJŚCIE(o ile istnieje) są po prostu nie do zaakceptowania. Ciągła rotacja kandydatów.

Za wszystkie badania pracownika, w związku z wykonywanym zajęciem płacimy 100%

Ciężko jest w systemie 12/12 w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Rockpol sp. z o.o. sp. k.

Trudno nam odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nigdy nie pracowaliśmy w systemie 12/12. Biuro pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00.

Czy w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wszystkie problemy staramy się rozwiązywać na bieżąco po otrzymaniu stosownej informacji. Szanowni Państwo, prosimy pamiętać, że jesteśmy zawsze otwarci na merytoryczny dialog zarówno z klientami, jak i współpracownikami. Wszystkie sprawy wymagające wyjaśnienia prosimy kierować pod adresem e-mail: biuro@rockpol.compl.

DJ

Pracowałem tam ok 5 lat. Pracowałem jako specjalista ds sprzedaży, czyli byłem odpowiedzialny za pozyskiwanie zleceń na transport od klientów.(usunięte przez administratora) Atmosfera pracy przez pewien czas była naprawdę super, ale to tylko dzięki ludziom. (usunięte przez administratora) Drugą częścią firmy są spedytorzy. (usunięte przez administratora) Mimo że pracowałem tam długo, oceniam firmę bardzo negatywnie. Pierwsze lata w miarę fajnie, potem coraz gorzej. W momencie kiedy poinformowałem że zmieniam firmę, zostałem potraktowany bardzo brzydko, 5 letni wątpliwa relacja z (usunięte przez administratora)znikła w ciągu 5 sekund. Z(usunięte przez administratora) Ogólnie firma nie jest zła na start dla spedytorów (usunięte przez administratora)

@DJ

Skoro było tam tak źle to po co siedziałeś tam aż 5 lat?

Piotr Czaban

Firma dramat, nie polecam jest mnóstwo firm które oferują o wiele więcej przy dużo lepszych warunkach pracy. Przepracowałem 2,5 roku przez ten okres przewinelo sie koło 40 osób to mówi samo za siebie. (usunięte przez administratora)

Zigi
@Piotr Czaban

Słabe to, pracuje już wiele lat i to wszystko ściema, nie zamierzam zmieniać, firma się rozwija, lubię tu pracować

@Piotr Czaban

Dziękujemy za opinię. Trudno nam się do niej odnieść, ponieważ w wypowiedzi nie została uwzględniona dokładna data pracy w naszej firmie. Nie możemy jednak pozostawić Twojej wypowiedzi bez komentarza. Zgodnie z danymi, jakie otrzymaliśmy od Działu Księgowości, przez ostatnie 2,5 roku, podpisaliśmy umowy z 16 pracownikami. Dodamy także, że jesteśmy dumni z niskiej rotacji pracowników w naszej firmie.

Pan B

Napiszę totalnie szczerze, bez żadnego kolorowania czy kłamstw bo nie mam ku temu powodu. Pracowałem w firmie Rockpol ponad dwa lata. Przyszedłem świeżo po studiach i jako pierwsza praca w tej branży było to super doświadczenie, naprawdę fajni i młodzi ludzie oraz sporo nowych informacji i nauki, można się fajnie wdrożyć w branżę. Na pewno są na podlaskim rynku transportowym o wiele gorsze firmy w których można pracować i gdzie wykorzystuje się pracowników. Głównym mankamentem jest jednak(usunięte przez administratora)Często zmieniają zdanie w wielu kwestiach dotyczących organizacji pracy itp. ale to akurat zdarza się wszędzie. Na pewno praca w powyższej firmie nauczyła mnie w jaki sposób nie pracować więc moja opinia jest zdecydowanie mieszana. Firma jest ok dla świeżaków żeby liznąć, nauczyć się itd. ale na pewno ktoś kto pracuje już trochę w branży nie zagrzeje tam miejsca.

Może przyszły pracownik
@Pan B

Idę do nich na rozmowę . Pracowałeś u nich jak twierdzisz 2 lata i jesteś zmieszany bo nie nauczyłeś się jak pracować. To ile Ci trzeba? 10 lat żebyś się nauczył. Grafoman się trafił.

Pracowałem w Rockolu jako spedytor i na atmosferę nie mogłem narzekać. Co do zarobków wiem od znajomych co tam jeszcze robią, że zarobki znacznie się nie zmieniły na lepsze, a wynagrodzenie zależne uzależnione od rynku . Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze spedycją to polecam Rockpol ze względu na brak problemów prawnych w razie kłopotów z transportem ( wszystkie reklamacje itp. wypadki mają wsparcie prawne ich kancelarii nie zostaniesz z tym sam ). Firma daje szanse wszystkim nawet bez doświadczenia i szkoły to część nie będzie się nadawać i odejdzie ale tak jest wszędzie. Zaczynając w nowej branży musisz się liczyć że może ci nie iść albo możesz być gorszy od innych. Rockpol to fajna firma w której na pewno świetnie wyuczysz się zawodu spedytora lub handlowca.

byłyyy
@Paweł

ha ha ha zarobki zmieniły na lepsze(usunięte przez administratora)

@byłyyy

widocznie nie radzisz sobie w spedycji.............proponuję przenieś się do żabki :)

do ha ha
@byłyyy

ZGADZAM SIĘ, TO PRAWDA :D (usunięte przez administratora)

realista
@do ha ha

he he, na prawdę szukasz rzetelnych opinii i prawdy na forach? puknij się.

byłyyy
@do ha ha

ZGADZAM SIĘ, TO PRAWDA, Kiedy tam pracowałem OBNIŻYLI mi WIEK EMERYTALNY. super , jestem na tak

wiadomo kto ;)
@Paweł

Polecam, w razie jakiejkolwiek wpadki (usunięte przez administratora), firma umywa rece bo przeciez nie moze zrobic zlecenia na minusie ;)

@wiadomo kto ;)

Dziękujemy za Twój komentarz. Chcemy nieco zdementować pojawiającą się tu informacje. Przede wszystkim zasady przyznawania premii są w naszej firmie transparentnie wyjaśniane już na etapie rekrutacji. Jasnym jest, że trzeba osiągnąć pewien pułap, aby otrzymać dodatkową gratyfikację pieniężną. Zawsze staramy się pochodzić indywidualnie i z szacunkiem do każdego z naszych pracowników. Jeśli poczułeś się w jakikolwiek sposób pokrzywdzony- zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@rockpol.com.pl. Z chęcią poznamy szczegóły sprawy, byśmy mogli się do niej odnieść.

P.C.
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Zasady wyplacania premii sa transparentnie wyjasniane a przy zwolnieniu sie w momencie wyplacenia nagle ulegaja zmianie na niekorzysc pracownika, (usunięte przez administratora)

@P.C.

Nie wiem co za głupoty ktoś tu pisze. Zgodzę się całkowicie. Wypłaty są całkowicie transparentne z tym co zostaje umówione i są wypłacane, odchodząc też rozliczenie jak najbardziej w porządku. Niestety żadnej dodatkowej kasy na odchodne nie dosłałem - a szkoda . Pozdrawiam

do @
@Paweł

Odchodząc pracownik może zapomnieć o jakiejkolwiek premii. (usunięte przez administratora)

@Paweł

To nieprawda. (usunięte przez administratora)

@Paweł

"odchodząc też rozliczenie jak najbardziej w porządku" nie rozśmieszaj mnie Panie (usunięte przez administratora)

@były pracownik

Bardzo trudno jest polemizować z anonimowymi opiniami. Niemniej jednak podejmujemy próbę i podtrzymujemy swoje wcześniejsze wypowiedzi. Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie i z szacunkiem do każdego z naszych pracowników, stawiamy na uczciwość- wymagamy tego zarówno od siebie, jak i od pracownika. Powtarzamy raz jeszcze, że jeżeli ktokolwiek w jakikolwiek sposób czuje się pokrzywdzony przez naszą firmę- zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@rockpol.com.pl. Tylko wtedy będziemy mogli zbadać sprawę, by wyjaśnić sytuację. Dodamy, iż niepokoi nas fakt, że na forum pojawiają się negatywne opinie do których staramy się odnosić i mimo zaproszenia do bezpośredniego kontaktu.

@
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Po pierwsze nie podchodzicie do pracowników z szacunkiem, (usunięte przez administratora) dużo osób, które pracowało w rockpol to potwierdzi.

do "Paweł"
@były pracownik

To fakt, pracownicy, którzy zmieniają pracę (usunięte przez administratora).

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Czujemy się wywołani do odpowiedzi, w związku z tym chcemy podkreślić, iż “sztucznie” nie nabijamy sobie pozytywnych opinii. Swoją drogą ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej - prawie nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z pracy. Natomiast, kiedy pozytywna opinia pojawia się na wątku, to większość czytelników odbiera ją jako laurkę wystawioną przez pracodawcę. Pozwolimy sobie odnieść się także do wpisów usuwanych przez administratora- prosimy pamiętać, że wolność słowa również ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem zawsze będą usuwane przez administratora. Ze swojej strony chcemy także zaprosić do merytorycznej dyskusji na forum lub do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@rockpol.com.pl

Witam, może ktoś powiedzieć czy przyjmują osoby bez doświadczenia w branży?

pracuś
@Zainteresowany

Jak najbardziej, jeśli nie masz doświadczenia w branży transportowej, a masz chęci, upór do nauki i uznają że się nadasz , nie bój się nuczą cię wszystkiego. Tak było i ze mną :)

Łukasz

Firma dramat, wytrzymałem pare tygodni po czym się zwolniłem. Nie zdążyłem dojść do przystanku otrzymałem tel. że przepraszają i żebym wracał. Wróciłem i w sumie pracowałem dwa miesiące. (usunięte przez administratora) Nie polecam, tym bardziej na start bo można się zrazić.

Były
@Łukasz

Też tam pracowałem i nic takiego się tam nie dzieje. Przychodzisz na 8:00, o 16:00 nikogo nie ma w biurze , soboty , niedziele wolne . Chcesz wolne urlop , nie am problemu. Chcesz do lekarza idziesz . Zawsze można się dogadać. Praca jak praca, wszędzie trzeba zasuwać. Ludzie spoko , szefostwo też . Polecam

@Były

Chyba pomyliłeś firmy,(usunięte przez administratora)

Były
@były pracownik

Internet jest super; jedni mogą chwalić inni hejtować. Rockpol to fajna firma. Pracują tam ludzie którzy chcą tam pracować. I tyle. Szkoda na ten hejt czasu . Lecę do pracy. Polecam te firmę.

fajna firma i fajna praca

Opinia słaba i tendencja. Widać ze wszystkie negatywne wpisy pochodzą od jednego hejtera który za wszelką cenę próbuje zdyskredytować firmę. Na każdy pozytyw góra obelg i hejtu. Pracowało tam przez 8 lat wiele osób, miedzy innymi i ja, i teraz dzielą się dobrą energią o firmie. Polecam - fajna firma.

Katarzyna

DJ szkoda mi Ciebie , widzę że nie chodzi tu o prawdę tylko o zabawę w hejt . Kilka minut już po moim wpisie zareagowałeś . Nie masz co robić rano tylko zajmować się hejtem . Przykre . wszystkie wpisy są w godzinach pracy ( zastanawiające ) . Nie pracowałeś wtedy , gdy pracowałam ja ( i chyba dobrze ) i ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zajmowałam się liczeniem pracowników odchodzących ( nie wiem skąd ta liczba ) . Nie zamierzam dalej dyskutować . Prawda sama się obroni . Pozdrawiam . Życzę sukcesów w pracy .

DJ

Katarzyno, a może lepiej napisze Panie R. dzięki nam żyje Pani na wysokim poziomie także wyrazy wdzięczności się należą. "wesolych świat"

@DJ

Dziękuje za życzenia. Jestem prawosławna.

Zostaw merytoryczną opinię o Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. - Białystok

• Jak się pracuje w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.