Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

NIP: 5423222822 REGON: 200664780 KRS: 0000404855

Adres: Aleja Konstytucji 3 Maja 32 lok. 20, 15-776 Białystok

Opinie o Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

U.U.

Polecam , pracowałam ponad dwa lata w miłej atmosferze , umowa o pracę , wynagrodzenie zawsze na czas, imprezy firmowe , wigilia , szampan na sylwestra , kwiaty na Dzień Kobiet ...

Oj
@Lidia

Część osób ma samochody służbowe do tego Multisport, ubezpieczenie na życie ING, pakiet medyczny PZU. Korzystam i bardzo się przydaje :)

@zostaję

pracuję tu już pół roku, nie zamierzam zmieniać, fajna atmosfera, fajni ludzie , fajne biuro, dobra kawa, praca ok, pozdro

po rozmowie
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znam tej branży, ale po rozmowie wydaje się interesująca i ciekawa, warunki jak najbardziej akceptowalne,

Asia
@U.U.

Firma, normalna, jak wyżej, atmosfera - jak u młodych wesoła i głośna, kasiora na czas , na początku było dużo nauki , ale jak się wyrobisz to jest super, pozdrawiam

Handlowcowi / spedytorowi firma ma do zaoferowania w tym momencie umowę o pracę lub kontrakt B2B, ewentualnie umowę zlecenie + atrakcyjny system premiowy. Jak więc rozumieć kwotę 30 000 zł brutto, czy zawiera ona w sobie premię?

oltrans Nowy wpis

Pełen profesionalizm, płatność przed terminem. Polecam

Dobra atmosfera, dobra kasa, ile pozytywów. Spedytor - Specjalista ds. spedycji, rok temu zarobki przedstawiono w widełkach 3,1-7 tyś. Przeczytałem też w ogłoszeniu, że nie ma jakiejś odgórnej granicy zarobków. A więc ile średnio miesięcznie wychodzi jako taki spedytor? Doświadczenia mam 8 lat więc na robocie się znam. Przełożeni faktycznie mają koleżeński stosunek do swoich pracowników?

Od niedawna w zespole

Firma moim zadniej jest fajna. Pozdrawiam

Jacek
@Od niedawna w zespole

Z jakich powodów podoba Ci się praca w tej firmie? Skoro jesteś nowy, to jak przyjęli Cię współpracownicy i na czym polegało wdrożenie, które przeszedłeś? Jeśli jakieś było.

Od niedawna w zespole Nowy wpis
@Jacek

Praca jest interesująca i wciągająca, atmosfera i przyjęcie ok, na początku wdrożenie pełno szkoleń merytorycznych i handlowych, jestem zadowolony i z pracy i pensji

Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jolanta

Można wiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Ciekawe, czy taki klimat jest na każdym dziale ;) Atmosfera dobra wszędzie czy trzeba dobrze trafić jednak?

Tkai
@Jolanta

Atmosfera dobra w każdym dziale tj w spedycji, handlu, wsparciu. Wiadomo kogoś lubi się bardziej kogoś mniej. Ktoś skupia się bardziej na pracy i ma mniej czasu na ploteczki ktoś więcej.

Czy w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pragnę wyrazić swoje zdanie jako osoba, która została zakwalifikowana do procesu rekrutacji dotyczącej stanowiska specjalisty ds. sprzedaży. Po wysłaniu aplikacji na ww stanowisko w ciągu paru dni otrzymałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Jestem bardzo mile zaskoczony przyjemną i rzeczową wymianą informacji z Panem Marcinem zajmującym się pierwszym etapem rekrutacji. Otrzymałem wyczerpujący opis firmy oraz funkcji specjalisty ds. sprzedaży. w ciągu kolejnych dwóch dni zaproszono mnie na finalny etap rekrutacji, który przeprowadzał właściciel (usunięte przez administratora). Podobnie jak wcześniej rozmowa byłą rzeczowa i w bardzo przyjaznej atmosferze. Otrzymałem wszelkie niezbędne informacje. Z moich krótkich obserwacji mogę powiedzieć, że w firmie panuje dobra, przyjazna atmosfera. Polecam szczególnie chętnych spróbować swoich sił w branży TSL.

@Paweł

No dobra, ale czy po tym ostatnim etapie była jakaś odpowiedź dla kandydata? Była odmowa lub pozytywna oferta pracy? Czy tylko rozmowa finalna i tyle, bez odpowiedzi?

@Anna

Obiecano mi odpowiedź po drugim etapie w terminie do tygodnia, no i otrzymałem.

Dobry kontakt z Szefem pensja zawsze przed czasem, luźna atmosfera, płaska struktura świetny zespół, szkolenia i czasem pies do pogłaskania :D

@Nowy

Zaciekawił mnie ten wpis, szczególnie o dobrej atmosferze. Super, że jest, ale czy firma dba o to? Mam na myśli, czy firma organizuje spotkania i wyjazdy integracyjne, aby budować takie luźne relacje? Są może wyjścia wspólne? Coś takiego istnieje?

@Anna

Dziękuje za pytanie. tan temat już był przez nas omawiany w zeszłym roku. Pozytywna, dobra atmosfera w pracy to proces niewątpliwie czasochłonny i wymagający zaangażowania wszystkich stron. Budując przyjazne, otwarte i motywujące środowisko do pracy kierujemy się: - sympatią i życzliwością gdyż relacje powinny opierać się na wzajemnym szacunku i koleżeńskości. - ważne jest poczucie bezpieczeństwa dlatego informujemy współpracowników odnośnie zmian działalności przedsiębiorstwa - jasno precyzujemy zadania i oczekiwania jakie mamy wobec współpracowników, dając im swobodę wykonywania obowiązków, - ważna jest dla nas zasada równości zarówno płci, jak i różnic wyznaniowych czy światopoglądowych. Ważne jest takie samo traktowanie wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, - staramy się szybko rozwiązywać konflikt, właściwie poprowadzona rozmowa, pomaga wyjaśnić nieporozumienia i oczyścić atmosferę w zespole oraz zapewnić nowe spojrzenie na dany temat - zdrowie jest dla wszystkich ważne dlatego pracownikom wprowadziliśmy pakiety medyczne, współfinansujemy karty Multisport Na co dzień na spotkaniach trenerskich z coachem ćwiczymy w zespołach miedzy innymi umiejętności mięknie jak również budowanie relacji pomiędzy współpracownikami co pozwala zintegrować zespół. Dziki naszym staraniom dbającym o dobrą atmosferę w miejscu pracy, wspólne wyjścia inicjowane są przez naszych pracowników, z naszej strony organizowane są okolicznościowe imprezy firmowe.

@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

W kwestii płci, można wiedzieć czy pracują u was kobiety na stanowiskach kierowniczych? Czy raczej mężczyźni? Szukam pracy obecnie, jest to dla mnie ważna kwestia. I czy są jakieś problemy z braniem chorobowego na dziecko?

@Jolanta

Dziękuje za pytania. Niejednokrotnie pisaliśmy już o strukturze w przedsiębiorstwie. Struktura jest płaska, zarząd i pracownicy, na chwilę obecną nie ma kierowniczek/kierowników. Jeśli któryś z pracowników ma chore dziecko możne wziąć chorobowe na dziecko.

Jolanta

Pisał ktoś, że praca jest od ósmej do szesnastej, a co z nadgodzinami? Nie ma okazji sobie dorobić w taki sposób? Zawsze po 8 h pracujecie? Ciekawa jestem. Jeszcze chyba nigdy się nie spotkałam z firmą, w której nie było dodatkowych godzin.

@Jolanta

Dziękuje za pytanie. Faktycznie cała nasza załoga pracuje od 8 do 16 , pięć dni w tygodniu. Pozdrawiam.

dada
@Jolanta

Nie ma nadgodzin nawet jak czasem chwile chciałoby się zostać dopiąć temat ale dzięki temu są super warunki jak masz rodzinę lub cenisz sobie uregulowany spokojny tryb życia gdzie wiesz, że o 16:00 masz wolne :)

Nie
@Jolanta

brak nadgodzin-niewazne jak bardzo byś się chciał starać i zostawać po godzinach i realizować zlecenia, nikt tego nie doceni. dlatego jsk wybija 16 to rzucam wszystko i gnam do domu.

@Nie

Dziękuje za poruszenie tego tematu nadgodzin. Żaden z naszych pracowników nie zgłaszał chęci pracy w nadgodzinach, żałujemy ze zamiast porozmawiać z nami o tym systemie, poruszany jest ten temat na tym forum. Jak pisaliśmy wcześniej wszyscy pracujemy w biurze 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku, i system pracy przedstawiany jest przy zatrudnianiu. Doceniamy ciężką pracę i wysiłek naszych współpracowników i polecamy staranie się i realizację efektywnej pracy w tych godzinach, a po godzinie 16:00 odpoczywać lub korzystać z uroków dofinansowanych przez nas kart Multisportu.

U.U.

Darek
@U.U.

Podobnie, normalna firma, warunki spoko , pozdrowiam

Asia

Beata
@Asia

Pracowałam u Nich półtora roku, jak najbardziej na tak, firemka na solidną 4, odeszłam bo konkurencja nie śpi, a doświadczenie w cenie, dzięki za wszystko

Byla Pani

Ciekawe... bardzo ciekawe.

Byłem
@U.U.

Średnio to tam w tym Rackpolu ogólnie

@Byłem

Pracuję 2 lata, atmosfera super, biuro komfortowe, zarobki bardzo dobre , benefity są , jestem zadowolony

Lidia

Jakie benefity są? :D opowiedz o nich :D

Oj
@Lidia

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Dziękuje za pytanie. Standardowo proponujemy umowę o pracę, istnieje również możliwość pracy na wniosek pracownika za zatrudnienie na umowy cywilnoprawne. Dodam iż jest również możliwość współpracy w formie umowy B2B.

Stefan
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

I to z przyjętej formy współpracy wynika taka duża rozpiętość oferowanego wynagrodzenia na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży? Bo od 3700 do 20000 zł brutto. W ogłoszeniu poinformowano ponadto o braku górnej granicy zarobków, to jak to jest w istocie, i od czego zależy?

@Stefan

Dziękuje za pytanie. Rozpiętość wynagrodzenie które Pan przytacza jest to nasza propozycja wynagrodzenia podstawowego, wynikająca miedzy innymi z przyjętej formy współpracy, jak też innych czynników o których pisaliśmy wcześniej. Natomiast brak górnej granicy oznacza iż poza wynagrodzeniem podstawowym jest wynagrodzenie prowizyjne, którego wartość jest zależna tylko i wyłącznie od wyników pracy, a ta część wynagrodzenia nie posiada granicy.

Krzych
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Czy premia jest regulaminowa widełki zawarte w umowie czy jako uznaniowa?

@Krzych

Dziękuję za pytanie. Tak jak pisaliśmy wcześniej premia jest regulowana i ustalana indywidualnie, a warunki do przyznania premii są zawsze omawiane i jasno artykułowane naszym współpracownikom. Więcej informacji nie możemy udzielić ponieważ osłabiło by to naszą pozycję w rozmowach o wynagrodzeniu z naszymi potencjalnymi pracownikami.

zainteresowany

Z tego co czytam atmosfera super ok to ważne a jak wygląda kwestia zarobków. Podstawa od 3700 brutto jak widzę z komentarzy. Jak jest z premią czy jest regulaminowa czy uznaniowa i czy w umowie zawarte są stale widełki znane pracownikowi?

@zainteresowany

Dziękuje za pytanie. Faktycznie atmosfera i warunki pracy są dla nas priorytetem. Odnośnie podstawy wynagrodzenia które Pan przytacza jest to nasza propozycja wynagrodzenia podstawowego, a podstawa zależna jest od doświadczenia i znajomości branży TSL. Premia natomiast jest regulowana i ustalana indywidualnie, a warunki do przyznania premii są zawsze omawiane i jasno artykułowane naszym współpracownikom.

Teresa

Piszecie tak fajnie o firmie ze z checia wysle do pracy tam męża, wlasnie chce zmienic prace. Cos czuje ze nie za czesto sa nowe oferty pracy skoro jest tak dobrze? czy do kogos mozna wyslac maila z zapytaiem o wolny etat lub czy cos sie szykuje i warto czekac, macie jakies wskazowki?

@Teresa

Pani Tereso. Odnotowujemy dynamiczny rozwój naszej firmy, a nasz rozwój zależny jest od naszych współpracowników, dlatego poszukujemy nowych pracowników na stanowiska handlowe i spedytorskie. Aktualne oferty pracy w naszym przedsiębiorstwie zamieszczamy na www.pracuj.pl lub prosimy o wysłanie swojej aplikacji na rekrutacja@rockpol.com.pl . Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami na dalszy etap rekrutacji.

Oczekujemy na aktualne sprawozdania odnośnie firmy Rockpol Sp. z o.o. w miejscowości Białystok. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Obecny

Warunki jak najbardziej ok. Solidna umowa i dobre warunki pracy, nowoczesne biuro, kawa, pizza od czasu do czesu. Pieniądze są w porządku. Na życie bez problemu starcza, można odłożyć. Jak ktoś lubi pracę w spedycji na pewno będzie mu pasowało.

DJ
@Obecny

to prawda, piątka dla Rockpol-a za atmosferę

obecny
@DJ

Jak najbardziej, rozwijamy się, sztosik dla Rockpola, pozdrowiłam

Obecnyyy :)
@obecny

Powiem prawdę, zaczynam o 8 kończę o 16, i sam nie wiem jak to szybko leci, praca fajna , atmosfera super, kasa zadowalająca, polecam

@Obecnyyy :)

Potwierdzam powyzszy wpis tak jest w Rockpolu.

jest jak najbardziej ok, praca na 4,5 atmosfera 5, kasa - zawsze za mała

Ogarnięci , fajna atmosfera

sprzedawca

Pracuję już 15 miesięcy przyszedłem z konkurencyjnej firmy i nie żałuję. Dobra atmosfera pracy. Duże wygodne biuro. Komunikacja między pracownikami jest super. Szef podchodzi do pracowników z szacunkiem i zrozumieniem . Kasa ile wypracujesz to tyle zarobisz, chcesz zarobić więcej rób więcej zleceń. zasady proste. Polecam!

Były

Byłem u nich na okresie próbnym. Zaczynałem od zera w branży. Wyszkolili mnie , pomagali we wszystkim, nauczyli wszystkiego - po 3 miesiącach chcieli mi przedłużyć umowę, przekonałem się że sprzedaż transportów to nie moja bajka. Wróciłem do starej branży. Firma naprawdę spoko - polecam.

Grzech
@Były

U mnie podobnie. Przygodę z Rockpol-em miałem miesiąc. Musiałem zrezygnować bo dostałem pracę zgodna z wykształceniem . Atmosfera normalne, praca jak praca, ludzie pomocni.

zostaję
@Grzech

Po okresie próbnym, zostaję , fajne warunki i ekipa super

@zostaję

nowy
@Obecny

Polecam firmę, wszystkie pozytywy się sprawdziły, a negatywy szkoda gadać , dobrze że puściłem je mimo uszu

Gwiazda
@nowy

ja zostaję mam nadzieję, że na dłużej

Młody
@Gwiazda

Kolega mi ich polecił, nie żałuję, fajna praca , ogarnięta firemka

Obecny spedytor
@Młody

Mają świetne szkolenie nowych spedytorów wprowadzające do pracy

Handlowiec
@Obecny spedytor

Polecam, warunki pracy dobre, zarobki zależą od wyników, atmosfera Ok ,

Spedytor
@Młody

Po okresie próbnym zostaje , super firemka, premie, Kaska na czas, sztos atmosfera

Kuba
@Spedytor

Pracuje tu kilka miesięcy , atmosfera super, fajna praca

@Kuba

Ja też jestem zadowolony, koleżanki i koledzy są w porządku, firma też co więcej trzeba

Stefan
@Piotr

To mega ważne. Sporo tu wpisów od osób, które dopiero zaczęły współpracę, czy są w firmie też doświadczone osoby, które przekazałyby żółtodziobowi co i jak? Chętnie też się dowiem, czy łatwo wyrobić max. z zaproponowanej w ogłoszeniu dla spedytora stawki 3100 - 7000 zł brutto i czy w ogóle są teraz wolne wakaty?

Spedytor
@Stefan

Pracowałem tam jako spedytor, spedytorzy zarabiają tam słabo w porównaniu z innymi spedycjami z Białego, te pozytywne komentarze pisze szef tej firmy i to wszystko to ściema, nie masz co tam liczyć na dobrą kasę.

@Stefan

Dziękujemy za pytanie. Nie wiem z czego Pan wnosi, że opinie pisane przez współpracowników to „osoby które dopiero zaczęły współpracę” znacząca większość to osoby z bogatym doświadczeniem. Nie wiem dlaczego Pan kłamie i skąd Pan wziął te stawki gdyż obecnie na ogłoszeniu w OLX stawki dla osób doświadczonych zaczynają się od 6000 Brutto link https://www.olx.pl/oferta/praca/spedytor-specjalista-ds-spedycji-handlowiec-CID4-IDJU0in.html. Żeby móc się rozwijać potrzebujemy nowych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży jak również zatrudniamy osoby nie mające doświadczenia, ucząc ich szkoląc i wdrażając do pracy, ale to raczej nasz powód do dumy że dajemy im szansę ciekawej pracy. Jeśli jesteś zdolny, pracowity i samodzielny , szybko się uczysz, nie boisz się wyzwań , jesteś w stanie dojść do w 5 – 6 miesięcy do takiej pensji. Obecnie poszukujemy , handlowców, spedytora transportu drogowego, spedytora morskiego, lotniczego i kolejowego. W przypadku spedytora morskiego lotniczego i kolejowego musisz mieć przynajmniej 2 letnie doświadczenie.

@Spedytor

Dziękuję za komentarz. W przeciągu 3 ostatnich miesięcy zatrudniliśmy 3 doświadczonych handlowców z firm konkurencyjnych, to raczej jest odwrotnie jak Pan tu twierdzi, potrafimy zaproponować im warunki płacowe i/lub pozapłacowe , lepsze niż nasza konkurencja. Zaręczamy, że „sztucznie „ nie nabijamy wystawiamy sobie laurek” . Swoją drogą ubolewamy , że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej, a jak się pojawia, pochwała zadowolonego pracownika lub pozytywna opinia, która pojawia się na wątku , to większość czytelników odbiera ją jako laurkę wystawioną przez pracodawcę.

kandytat

Widziałem wasze ogłoszenie, piszecie o rozwoju i podnoszenia kwalifikacji , ale czytam na forum ze u was nic takiego nie ma. Mam 3 letnie doświadczenie jako handlowiec w branży, co możecie mi zaproponować odnośnie rozwoju zawodowego? czekam na odpowiedz bo co tu przeczytałam to widzę ze nie proponujecie nic lepszego co już mam, a widzę ze mogę mieć gorzej.

@kandytat

Dziękuję za pytanie i zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku spedytor/specjalisty ds. sprzedaży na portalu OLX. Niestety na forum trudno znaleźć opinii że brakuje polityki rozwoju i podnoszenia kwalifikacji naszych współpracowników. Odnośnie podnoszenia kwalifikacji nasi handlowcy jak i spedytorzy znajdują się na co dzień pod opieką zawodowego coacher-a gdzie mogą podnosić na wyższy poziom swoje umiejętności sprzedażowe i personalne , żeby móc świadczyć usługi jak najlepszej jakości. Zapraszam do wysłania CV jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje odnośnie sprzedaży i przejść na wyższy poziom swoich umiejętności.

Mariusz

Firma i pracodawca godny zaufania! Miałem obawy idąc do pracy bo nie znałem współpracowników. Nie zawiodłem się, pracuję i jestem zadowolony. Wynagrodzenie płacone w terminie. Polecam!

@Mariusz

W jakiej pracy zna się współpracowników przed zatrudnieniem?

Dziękuje za pytanie. Zdarza się że kandydat przychodzący na rozmowę rekrutacyjną spotyka kolegów z którymi studiował czy uczył się szkole średniej, lub nawet grał kiedyś w piłkę. W wielu przypadkach współpracownicy przynoszą CV swoich koleżanek czy kolegów ze szkoły lub wcześniejszej pracy. Jesteśmy dumni i bardzo nam miło z powodu iż zadowoleni pracownicy, polecają nas u swoim znajomym. Zapraszamy do wysłania CV może twój znajomy już u nas pracuje.

Handlowiec
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Przyszedłem tu z polecenia kolegi , i nie żałuję , jest naprawdę fajnie, luźna atmosfera, kasa super

Danuta
@Handlowiec

A dasz znać jaka ta kasa że tak zachwalasz? No i jak to się dzieje że ta atmosfera taka luźna, przełożeni też luźno podchodzą do swoich podwładnych?

@Danuta

Dziękuję za pytanie. Odnośnie zarobków w naszej firmie wynagrodzenia są ustalane indywidualnie odnośnie oczekiwań, umiejętności i zaangażowania. Jako pracodawcy staramy się aby atmosfera w pracy była przyjazna , a jako pracodawca mamy drzwi zawsze otwarte na opinie współpracowników i zachęcamy do rozmowy o problemach występujących w pracy. Siłą naszej firmy są współpracownicy dlatego drzwi do nas są zawsze otwarte.

obecny pracownik - spedytor

Od 2 miesiąca pracy tutaj szukam innej roboty. Uciekam przy pierwszej okazji i wiem że dużo pracowników też szuka pracy. Zero perspektyw, to co było dogadywane na rozmowie nie obowiązuje.

@obecny pracownik - spedytor

Dlaczego kłamiesz pracuje tu i nikt nie zamierza zmieniać pracy, jak masz honor to podaj swoje imię, od dwóch miesięcy szukasz pracy , widocznie strasznie kiepski jesteś i nikt cię nie chce zatrudnić

Ona
@obecny pracownik - spedytor

Ja nie zamierzam zmieniać, właśnie podpisuje umowę na dłużej, lubię tu pracować

Wzburzony
@obecny pracownik - spedytor

Co za manipulacja, jak tak można kłamać ,co to za beznadziejne forum to udostepnia, to obraza nas wszystkich tu pracujących. Nie zamierzamy zmian pracy, podobałam się praca w Rockpolu

Wszyscy Procownicy
@obecny pracownik - spedytor

Oświadczamy że informacja zawarta w tym fejku jest nieprawdziwa. Nikt z Nas nie zamierza zmieniać pracy bo dobrze się tu pracuje.

Kolega z pracy
@obecny pracownik - spedytor

Fejk, napisałeś za mnie kolego, a ja nie zamierzam zmieniać pracy, ale na pewno zmienię kolegę jak się dowiem kim jesteś kłamco

kandydat
@Kolega z pracy

Wasze komentarze mówią że atmosfera w pracy nie jest aż taka super!!! jak tak mówisz o swoim współpracowniku.

Kuba
@kandydat

Atmosfera jest świetna, zespół zgrany , wypłata bardzo dobra, czego chcieć więcej, nie czuję się tu jak w pracy

Były prwcownik
@obecny pracownik - spedytor

Też byłem tam zatrudniony jakiś czas w Rockpol. Zmieniłem pracodawcę. Zmiana wyszła na lepsze. .. Może autor jednak ma rację i trzeba to zaakceptować i się z tym pogodzić.

@Były prwcownik

u mnie jest inaczej , pracowałem w Rockpol 1.5 roku, zmieniłem bo miało być lepiej - niestety nie było, niestety pracuję już w 2 spedycji po pracy u nich i nigdzie nie znalazłem tak fajnej atmosfery i tak dobrze nastawionego do pracownika szefostwa,

@Były prwcownik

Dziękuję za opinię obok której trudno jest przejść obojętnie. "Były prwcownik"-u przykro nam jest, że odnalazłeś miejsca w naszej organizacji, pomimo tego że dokładamy wszelkich starań by miejsce pracy było przyjazne dla wszystkich , ale rozumiemy też iż nie jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb naszych pracowników , gdyż niektórzy pracownicy nie komunikują czego od nas oczekują. Widzę na forum pozytywne opinie naszych byłych, obecnych i kandydatów - co nas bardzo cieszy, że zauważają nasze starania, żeby miejsce pracy było pozytywne. Mam nadzieję ze odezwiesz się na e-mail biuro@rockpol.com.pl i podziel się swoją opinią o pracy w naszej Firmie.

Czy jest możliwość pracy w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. na część etatu?

Witam. Dziękuję za pytanie. Tak istnieje możliwość zatrudnienia na część etatu, na niektórych stanowiskach.

Danuta
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Jakie to konkretnie stanowiska są? Jak wygląda wtedy kwestia układania grafiku, pracownik ma realny wpływ na to kiedy pracuje?

@Danuta

Dziękuje za pytanie Pani Danuto. Godziny pracy w biurze to 8 - 16 od poniedziałku do piątku, w tych godzinach organizujemy pracę na niepełnym etat, a grafik jest ustalany na bieżąco. Odnośnie stanowisk zapraszam do kontaktu e-mail na adres biuro@rockpol.com.pl. Pozdrawiam

Maria

Czy po okresie próbnym zawierana jest umowa na czas nieokreślony?

@Maria

Dziękuje za pytanie. Po okresie próbnym zostaje zawarta umowa na czas określony . Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. - Białystok

• Jak się pracuje w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.