Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

NIP: 5423222822 REGON: 200664780 KRS: 0000404855

Adres: Aleja Konstytucji 3 Maja 32 lok. 20, 15-776 Białystok

Opinie o Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Dziewczyny z biura

Dziękujemy szefostwu za trufle na dzień kobiet ;)

Chłopaki z biura
@Dziewczyny z biura

Dziękujemy szefostwu za nowe mieszkania i samochody na dzień mężczyzny. Teraz tylko wykończyć i zatankować.

Irena
@Chłopaki z biura

Jakoś wyczuwam sarkazm i to chyba związany z wysokością zarobków :3 Chcesz powiedzieć że pracując tutaj nie masz na mieszkanie i auto?

handlowiec
@Irena

A po co mam auto kupować jak za wyniki dostałem służbowe

Zofia
@handlowiec

Ale raczej tylko do użytku prywatnego? Prezentów tak dużych to chyba tu nie dają? :o

handlowiec
@Zofia

pracowałem w kilku firmach i powiem tak: nie znam firmy w Białymstoku, ani w Polsce co takie prezenty rozdaje, ale doceniają bardzo dobrych pracowników to fakt

Lidia
@handlowiec

w jaki sposób w takim razie tutaj doceniają? :)

Daniel

Odpowiednie miejsce pracy i wykwalifikowani pracownicy, to coś czego szukałem przed długi czas.

@Daniel

Fajne miejsce na rozwój i pracę, atmosfera na pięć

Jaki jest wkład kierownictwa Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dziękujemy za pytanie. Pozytywna atmosfera to proces niewątpliwie czasochłonny i wymagający zaangażowania wszystkich stron. Budując przyjazne, otwarte i motywujące środowisko do pracy kierujemy się: - sympatią i życzliwością - podchodzimy do współpracowników z sympatią oraz uśmiechem gdyż relacje powinny opierać się na wzajemnym szacunku i koleżeńskości. - ważne jest poczucie bezpieczeństwa dlatego informujemy współpracowników odnośnie zmian działalności przedsiębiorstwa - jasno precyzujemy zadania i oczekiwania jakie mamy wobec współpracowników, dając im swobodę wykonywania obowiązków, - ważna jest dla nas zasada równości zarówno płci, jak i różnic wyznaniowych czy światopoglądowych. Ważne jest takie samo traktowanie wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, - staramy się szybko rozwiązywać konflikt, właściwie poprowadzona rozmowa, pomaga wyjaśnić nieporozumienia i oczyścić atmosferę w zespole oraz zapewnić nowe spojrzenie na dany temat - zdrowie jest dla wszystkich ważne dlatego pracownikom wprowadziliśmy pakiety medyczne, oraz dla chętnych współfinansujemy karty Multisport.

Spedytorka on niedawna

Bardzo polecam współpracę z firmą Rockpol. Pracuję tutaj już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie wypłacane na czas, świetna atmosfera.

Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z pracy . Nie jest to moja pierwsza praca, ale fajnie się tutaj odnajduję. Czasem jest stres i dużo do zrobienia, jednak zawsze czuję, że mój wysiłek jest doceniany.

Anita

Odpowiada mi to miejsce. Na duży plus zasługują koledzy z pracy, którzy chętnie pomagają rozwiązywać problemy. Polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonego miejsca pracy.

Czy firma Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dziękuje za pytanie. Do tej pory żaden z naszych pracowników nie zgłaszał chęci zaciągnięcia pożyczki, jakby zaszła taka konieczność na pewno to rozważymy. Wsparcie jakie udzielamy pracownikom to bezpłatny pakiet medyczny dający dostęp do kilkudziesięciu lekarzy specjalistów "od ręki". Dodatkowym benefitem są karty Multisportu pozwalające pracownikom zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły które mogłyby wzmocnić zadowolenie z pracy w naszej firmie.

Rafał

Polecam każdemu! Super miejsce do pracy!

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Odpowiedź nasuwa się jedna: ilu pracowników w firmie tyle powodów do wieloletniej współpracy lub do jej zakończenia. Szanujemy zdanie i każdą decyzję naszych obecnych i byłych pracowników. Dziękujemy obecnym współpracownikom że są z nami, a osobom które zakończyły pracę dziękujemy za poświęcony czas i życzymy sukcesów w dalszej drodze zawodowej.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Dziękuję za pytanie. Proces rekrutacji i weryfikacji został już wcześnie przez nas opisany w innym wątku. Cytuję Proces rekrutacji dla osób nie mających doświadczenia w branży spedycyjno - transportowej w Rockpol-u przebiega w następujący sposób. 1. pierwszy etap – analiza otrzymanych dokumentów aplikacyjnych (do 14 dni od otrzymania). 2. drugi etap - rozmowa z wybranymi kandydatami, 3. trzeci etap – wstępne szkolenie w miejscu pracy dla osób zakwalifikowanych w drugim etapie 4. czwarty etap - zatrudnienie na umowę na okres próbny. Zapraszamy do wysyłania swojego CV. U kandydatów szukamy umiejętności i/lub wiedzy niezbędnej do pracy. Więcej pytań odnośnie rekrutacji proszę kierować na rekrutacja@rockpol.com.pl.

Jakie są mocne strony pracodawcy Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Jest takie powiedzenie "Nie ma idealnych pracodawców i idealnych pracowników" , nasze mocne strony to: - Stabilna i pewna pozycja firmy - Dobra atmosfera - Indywidualne podejście do pracownika - Równe i sprawiedliwe traktowanie

spedytor

(usunięte przez administratora), pracuję tu jako spedytor prę lat, szef płaci podwykonawcom parę dni przed terminem, a pracownikom w pierwszych dniach miesiąca (usunięte przez administratora)

Zapraszamy wszystkich potencjalnych pracowników do przesłania dokumentów do pracy. Nasza spółka odnotowuje rok do roku dwucyfrowy wzrost sprzedaży, zwiększamy zatrudnienie, instytucje finansowe nam ufają, a wywiadownie gospodarcze dają bardzo wysokie noty wiarygodności. Rozwój zawdzięczamy ciężkiej i oddanej pracy naszych Pracowników, bo wszyscy chcemy pracować w stabilnej i pewnej firmie, w dobrej atmosferze, gdzie każdy jest indywidualistą, a wszyscy traktowani są równo.

Spedytor
@spedytor

Mile zaskoczenie było iż pierwszą premie wypracowałem w pierwszy miesiącu i pracy, fajna pierwsza wyplata, koledzy w pracy na początku mówi ze super praca, fakt jest super

Krzysztof

Byłem dziś na rozmowie w Rockpol-u na stanowisko handlowca. Fajne duże nowoczesne biuro; pracuje tam ponad 20 osób :). Rzeczowa, wnikliwa rozmowa. O decyzji zatrudnienia maja znać do tygodnia. Pozdrawiam

Danka
@Krzysztof

Witam jestem dziś po rozmowie na spedytora , mogę dodać od siebie,, to fajna atmosfera w biurze i luźna rozmowa. Czekam na jej wynik.

@Krzysztof

Dziękuję Panu Krzysztofowi za miłe słowa. Staramy się aby rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w przyjaznej atmosferze. Pozdrawiam.

po rozmowie
@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znam tej branży, ale po rozmowie wydaje się interesująca i ciekawa, warunki jak najbardziej akceptowalne,

Gabi
@Krzysztof

Rozmowa super, rzeczowo i na luzie, praca wydaje się ciekawa,

mam to
@Gabi

Jestem po rozmowie, zaprosili mnie, na okres próbny, wszystko co czytałam o rozmowie to prawda, fajna atmosfera, zadowalające warunki, umowa o pracę, w sumie konkretna rozmowa

DAN
@mam to

Rozmowa na spedytora OK, Warunki OK, jestem po logistyce, czekam na info co dalej

Były kandydat
@Krzysztof

Niestety pracy nie dostałem ale dobre wrażenie pozostanie

Maniek
@Krzysztof

Rozmowa jak najbardziej ok, zatrudniają na umowę o pracę na cały etat, warunki normalne

kondydatka
@Maniek

Rozmowa super , widać że są ogarnięci , warunki bardzo fajne

spedytor

Pracuję tak 5 miesięcy. Pozyskuje przewoźników i zlecam transporty przewoźnikom. Szef obiecał prowizje od zarobków - fakt, pierwszą premię za wyniki dostałem już na okresie próbnym, bardzo miło mnie to zaskoczyło. Z tego co wiem to normalna praktyka dlatego zostaję na dłużej. Atmosfera ok.

kolega z pracy
@spedytor

ze mną tak samo, już na okresie próbnym zapracowałem i dostałem, zaskoczenie było pozytywne

EX SPEDYTOR
@kolega z pracy

ogarnięci, zarobki mogłyby być prezesowskie, a premie jeszcze większe, hehehe, firemka OK

obecny

firmy chyba pomyliłeś, pracuję tu, jasne zasady premiowania, zawsze premia jest wypłacana jak wyrabiasz, nie wyrobiłeś nie dostajesz, logiczne - premii za nic nie płacą, wszyscy co tu pracują ci to powiedzą

Lola

Nie polecam. To jakaś żenada. Zostałam zaproszona na rozmowę a tu co? Czekałam ponad godzinę i nikt się nie zjawił. Bardzo nie profesjonalnie..

Lola
@Lola

Bardzo przepraszam Firmę Rockpol za ten wpis i jestem winna wyjaśnienie a oczernienie tej firmy. Byłam umówiona na rozmowę w sobotę o godzinie 10 w firmie ubezpieczeniowej, co sie okazuje pod ich starym adresem. Na drzwiach jest napisane "biuro firmy Rockpol zostało przenieniesione na inny adres i jest podany telefon". Wiec dzwoniłam ale jest sobota i nikt nie odbierał. Zrobiłam ten wpis będąc wzburzona. Po godzinie oddzwonił bardzo miły Pan z tej firmy Rockpol i okazało się ze to nie z nimi byłam umówiona tylko w firmie ubezpieczeniowej która ma po nich biuro. Jeszcze raz przepraszam za tą pomyłkę i ten wpis.

@Lola

Pani Lolu, nic się nie stało. Ludzie w nerwach i stresie popełnią błędy. Szkoda że od razu nie odebrałem od Pani telefonu, ale jest sobota i był wyciszony, a my pracujemy od poniedziałku do piątku 8-16 ale zauważając nieodebrane połączenie pośpiesznie oddzwoniłem . Mam nadzieję że skontaktowała sie Pani z właścicielką firmy ubezpieczeniowej z którą się Pani umawiała się na rozmowę w sprawie pracy. Faktycznie na naszym starym adresie mieści się broker ubezpieczeniowy. Tak na marginesie do naszego biura bezpośrednio wjeżdża się windą a nie wchodzi drzwiami. Pozdrawiam i dziękuję za sprostowanie.

@Lola

śmieszna sytuacja, ale miałem coś podobnego, wybieram się do nich na rozmowę hehe

Dlaczego po każdym negatywnym komentarzu jest wysyp samych pozytywnych ocen? Wszystkie pisane są w podobnym stylu, czyżby przez właściciela firmy? Zastanawiam się nad pracą w spedycji ale to wydaje sie podejrzane i wygląda jakby szef tej firmy siedział i sam sobie wystawiał laurki.

@Karolina

Zaręczamy, że „sztucznie „ nie nabijamy wystawiamy sobie laurek” . Swoją drogą ubolewamy , że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej, a jak się pojawia, pochwała zadowolonego pracownika lub pozytywna opinia, która pojawia się na wątku , to większość czytelników odbiera ją jako laurkę wystawioną przez pracodawcę. Z drugiej jednak strony możemy tak sądzić i da się to zauważyć , ze nieprzychylne wpisy i ich charakter, mnogość w krótkich odstępach czasu mogą pochodzić od tej samej osoby, która stalkuje nasze przedsiębiorstwo i jak sądzimy po wpisach nigdy tu nie pracowała. Jednakże wsłuchujemy się we wszystkie głosy i zmieniamy naszą niewielką firmę aby pracownicy czuli się w niej lepiej. Zachęcamy do kontaktu z nami i dzielenia się wszelkimi uwagami dotyczącymi pracy u nas pisząc na biuro@rockpol.com.pl.

Darek
@Karolina

Planujesz pracę w oparciu o opinie które tu przeczytasz? żart jakiś. Napisz do nich, idź na rozmowę jak Cię zaproszą, a sama się przekonasz. Ja byłem, dobre wrażenie po rozmowie zostało. I To co przeczytałem pozytywnego się sprawdziło.

Obecny
@Karolina

Pracuję tu 1,5 roku poleciłem już szefowi 5 znajomych z roku, zatrudnił 2 na stanowisku spedytora, są zadowoleni z pracy , cieszę się że im pomogłem i nie zgadzam się z tobą w 100 %

@Karolina

Od 2 lat nie pracuje w Rockpol, i szczerze żałuję decyzji że przeszłam do konkurencji, to była zła decyzja, i szybciej bym polecił Rockpol niż to gdzie pracuję teraz. Słyszałam ze maja nowe fajne biuro i sporo ludzi zatrudniają,

dla durnych 3 stów podwyżki

do Daria
@Daria

Czyli słabo płacą w rockpol na to wychodzi.

@do Daria

Byłam zadowolona z zarobków, nie szukałam pracy bo po co, odezwała się inna firma zaproponowali złote góry i teraz lipa, szkoda gadać

Wysłałam CV i nawet byłam na rozmowie, co tu niektórzy piszą to strachy na lachy

Karolina do BYŁY

COS ci BYŁY strasznie zależy na ich oczernianiu, podzwoniłam i okazuje się ze pracuje tam kolega kolegi jako spedytor, i wiesz co BARDZO SOBIE CHWALI

Czubaka

Ile czasu zajmuje szkolenie u was, żeby zostać spedytorem?

Kozak
@Czubaka

mi zajęło parę miesięcy, innemu 3 miechy to zależy jak szybko łapiesz, ale szkolenie jest super

DANKA

Wysłałam swoje CV i list motywacyjny w odpowiedzi na ogłoszenie w OLX, długo się czeka na odpowiedź zwrotną?

@DANKA

Proces rekrutacji dla osób nie mających doświadczenia w branży spedycyjno - transportowej w Rockpol-u przebiega w następujący sposób. 1. pierwszy etap – analiza otrzymanych dokumentów aplikacyjnych (do 14 dni od otrzymania). 2. drugi etap - rozmowa z wybranymi kandydatami, 3. trzeci etap – wstępne szkolenie w miejscu pracy dla osób zakwalifikowanych w drugim etapie 4. czwarty etap - zatrudnienie na umowę na okres próbny. Zapraszamy do wysyłania swojego CV. U kandydatów szukamy umiejętności i wiedzy niezbędnej do pracy. Więcej pytań odnośnie rekrutacji proszę kierować na rekrutacja@rockpol.com.pl.

@Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.

drugi etap za mną , rozmowa konkret, czekam na info co dalej,

Jak długo trwa proces awansu w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Proces awansu w naszej firmie jest sprawą indywidualną, na którą ma wpływ wiele czynników- nie tylko wolny wakat. Między innymi oceniamy zaangażowanie danego pracownika, ale także umiejętności merytoryczne i interpersonalne. :)

To tam jest awans?

Tam nie ma możliwości rozwoju.

Ale

Tu nie ma awansów. Prostoliniowa struktura.

@To tam jest awans?

Pracuję tu od pół roku, przyszedłem zielony w transporcie, przeszedłem bardzo intensywne szkolenie pod okiem koordynatora, teraz po pół roku, z zera od asystenta spedytora do spedytora, świetna szkoła i praca, atmosfera super

były
@To tam jest awans?

Ślepy chyba jesteś , od razu widać ze tu nie pracowałeś , jest zupełnie przeciwnie, zaczynasz zielony jak trawa na wiosnę a kończysz jako wysoko wykfalifikowany specjalista, firma jest spoko

obecny
@Ale

a jaka ma być, to nie żadne korpo, nie ma dyrektorów, kierowników, zastępów kierowników, zastępców zastępców, tylko zarząd, koordynator i specjaliści i fajna atmosfera, każdy wie co ma robić i robi. firma jest ok

TO JA
@To tam jest awans?

Jeśli przychodzisz do Rockpol-a, siedzieć, grać, lansować się, przeszkadzać innym w pracy, siedzieć na facebook-u, instagramie czy po prostu nie pracować, a czekać na wypłatę - TO NIE BĘDZIE ROZWOJU w pracy

Beti

Byłam handlowcem w Rockpol i złego słowa o firmie nie mogę powiedzieć, bo bym skłamała ( mam porównanie, ponieważ pracowałam wcześniej w dwóch firmach). Przyjęto mnie bardzo ciepło, odbyłam szkolenie, atmosfera jest świetna. Szef, pytający, jak nam idzie praca, jakie postępy. Faktycznie dla niektórych będzie to stres nie do pokonania :) Co do pączków na Tłusty Czwartek- fakt, były???? To jest firma a nie przedszkole. Co do zarobków- odpowiem- najpierw pokaż co umiesz, zapracuj na swoją pensję, potem żądaj! Nikt za darmo kasy nie daje! Teraz pracuję w kolejnej firmie – za długo w jednym miejscu nie usiedzę. Pozdro

Obecny
@Beti

Pracuję od 2 lat, nie planuję zmienić. Fajni ludzie, spoko praca. Wiadomo, że pewne rzeczy bym pozmieniał, ale nigdy nie jest idealnie, więc nie ma co narzekać. Fakt płacą dużo lepiej niż najniższa krajowa.

Pani
@Obecny

Napiszę totalnie szczerze, bez żadnego kolorowania czy kłamstw bo nie mam ku temu powodu. Pracowałem w firmie Rockpol ponad dwa lata. Przyszedłem świeżo po studiach i jako pierwsza praca w tej branży było to super doświadczenie, naprawdę fajni i młodzi ludzie oraz sporo nowych informacji i nauki, można się fajnie wdrożyć w branżę. Czasami zmieniają zdanie w wielu kwestiach organizacji pracy, ale takie jest prawo pracodawcy, ale to akurat zdarza się wszędzie. Na pewno praca w powyższej firmie nauczyła mnie w jaki sposób pracować więc moja opinia jest zdecydowanie na tak. Firma jest ok dla Świeżaków i doświadczonych.

jestem na tak
@Pani

szczerość za szczerość, praca super, jestem tu od 19 miesięcy i nie zamian zmieniać, nigdzie tak dobrze mi się nie pracowało jak tu. Szos.

Beti
@Obecny

cztery lata zaraz minie, a ja dalej w Rockpol-u, nie zamierzam zmieniać

Logistyk

Byłem spedytorem i odradzam innym pracy w tej firmie. Tak jak inni poprzednicy pisali, najlepiej abyś nie odchodził od monitora i walczył o swoje z kolegami i koleżankami. Praca dla indywidualistów, współpraca jest tylko pozorna, a szef celowo to nakręca. Handlowcy są lepiej traktowani przez szefa niż spedytorzy. Jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami to jak najbardziej na "+". Przy szefie atmosfera w pracy więdnie. Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. to powinno być motto tej firmy, zaufanie o którym wspomina Pracodawca nie istnieje, a dosadnie pokazuje to ustawienie biurek i monitorów w biurze. Zdobywać doświadczenie, podłapać nieco wiedzy i uciekać. Typowa praca przejściowa. Przynajmniej wypłata zawsze na czas i dobra kawa.

@Logistyk

Dzień dobry, czujmy się wywołani do odpowiedzi. W swojej wypowiedzi niezrozumiałe wydaje nam się fakt iż Pan czytał same negatywne wypowiedzi. Ja widzę tu całą rzeszę jak nie większość to pozytywne komentarze i opinie byłych , obecnych jak i potencjalnych kandydatów do pracy. Praca spedytora jaki i handlowca oparta jest na pracy przy komputerze i korzystaniu z telefonu. Tak kontaktujemy się z klientami, a biurka są ustawione w najbardziej optymalny sposób do pracy w dużym open office. W naszej firmie wszyscy stanowią jeden organizm handlowcy i spedytorzy, pracujący z pasją do tego co robią z czego jesteśmy dumni. Nasi Pracownicy to nie niewolnicy, Kontroling i kontrola w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest niezbędna czy się to komuś podoba czy nie , dzięki niemu nasi pracownicy podnoszą ciągle swoje umiejętności, dzięki czemu mogą świadczyć dla naszych klientów usługi najwyższej jakości. Od zawsze zachęcamy swoich pracowników do kontaktu z nami, a drzwi są zawsze otwarte do rozmowy, jak również żeby dzielili się swoimi spostrzeżeniami jak i uwagami o pracy, a atmosfera przy szefie jest jak w każdej pracy „atmosferą przy szefie”. Niestety pracownicy nie zawsze korzystają z tej możliwości. Zachęcamy wiec do podzielenia się uwagami jeśli zauważyłeś jakiekolwiek uchybienia w naszej codziennej pracy , uprzejmie prosimy o kontakt biuro@rockpol.com.pl. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę z której możemy wyciągnąć wnioski , by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy Pozdrawiam Zespół Rockpol

Byłam Widziałam
@Logistyk

Zobaczyłam, doświadczyłam. Wdrożona ideologia nadgorliwego monitoringu. Brak zaufania do pracowników. Pewnie powtórzę (usunięte przez administratora), ale ogólne warunki i pewne zachowania ludzi, którzy tam działają są po prostu nieakceptowalne. Nie pozdrawiam. Kawę macie nawet dobrą... Wystawicie sobie kolejną laurkę.

BYŁY KOLEGA
@Byłam Widziałam

chyba wiem kto to pisze, osoba co wiecznie siedziała na mediach społecznościowych, przy biurku rzadko bywała lub na papierosa wiecznie chodziła, łaziła po biurze, wszystkich zaczepiała i nikomu pracować nie dawała, i się wkurzała jak pracować musiała. A jak zwrócisz takiej uwagę - masakra. Na ploty wszystkich wyciągała, fajnie ze Cię nie ma można w końcu pracować. Jak rozumiem "Byłam Widziałam" nie znosiła jak jej mówiliśmy żeby sobie poszła bo chcą pracować - to pewnie to nieakcentowane zachowania. Atmosfera zawsze tu była fajna , ale teraz jest fajniejsza. Kolega Cię nie pozdrawia - ale załogę jak najbardziej, pozdrawiam

ale śmieszne że aż boli
@Byłam Widziałam

bzdura na kołach, co to jest "Wdrożona ideologia nadgorliwego monitoringu" - cały net przeleciałem ale takiego czorta nie widziałem, grafomańskie bzdury, pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. - Białystok

• Jak się pracuje w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rockpol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rockpol Sp. z o.o. Sp. k.