Opinie o Agc Glass Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agc Glass Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agc Glass Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agc Glass Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Mateusz

Nowa najniższa krajowa została podniesiona o 750 zł . Niestety pracownicy firmy Agc pod przywództwem p.Marka i jego świty czarodziejek z księżyca oczywiście pokazała jak bardzo zależy im na pracownikach dając podwyżki na poziome 120-200 zł bardzo nie polecam firmy jako pracę z perspektywami na przyszłość

zygi
@Mateusz

Po co narzekać.Jak się nie podoba to zmień pracę.

Idą zmiany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 godziny.

Dział handlowy który najbardziej odpowiada za brak zleceń, nie poniósł żadnych konsekwencji personalnych.Po co tam dalej trzy osoby?Do nie załatwiania nam zleceń wystarczy jedna.

Mateusz

Mateusz Nowy wpis

Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie bo kierownictwo w tym zakładzie to zwykła kpina nie radzą sobie nawet z tabelkami

Ekonomista po zawodówce Nowy wpis
@Mateusz

Chłopie, jak ty się doliczyłeś tych 200zł?Przecież system rozliczania premi w tym zakładzie jest nie jawny.To że masz wyższą stawkę na umowie nie oznacza że będziesz więcej zarabiał.Przyczyn braku podwyżek jest kilka, po pierwsze trzeba zapłacić leasing za nowe samochody dla biura.Po drugie trzeba utrzymać biuro i ich podwyżki.Po trzecie od roku mamy za dużą liczbę pracowników.A jak wiadomo pracownik który nie produkuje przynosi firmie straty.

zygi Nowy wpis
@Mateusz

Po co narzekać.Jak się nie podoba to zmień pracę.

Jak dużo osób pracuje w Agc Glass Poland Sp. z o.o.?

Czy urlop w Agc Glass Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Żenada

Nie kierownik zabiera dodatki z premi za każdy dzień urlopu więc nie jest to 100,%

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Agc Glass Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Projektów Instalacyjnych?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Agc Glass Poland Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Produkcji? Czy pracownicy dostają premie?

Zygi

Pracownicy po 20 latach mają około 20zł/h brutto.Premia zależy od widzimisię Marka.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Agc Glass Poland Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Produkcji?

Ej

Przygotować to się możesz jeżeli aplikujesz na stanowisko do biura.Wymagania na produkcji są takie:dwie ręce ,dwie nogi,nie za dużo inteligencji,przychodź trzeźwy i nie (usunięte przez administratora) do pracy.A tak serio ,głownym kryterium jest zaakceptowanie przez ciebie (marnego)wynagrodzenia.

Ile jest zmian w Agc Glass Poland Sp. z o.o.?

NEO

2 zmiany

Stefan
@NEO

Dlaczego tak potraktowano w tej firmie byłego pracownika? Nie dość że nie dotrzymano wcześniejszych ustaleń, to jeszcze rozpowszechniano o nim plotki? Czemu to ma służyć i czy to standard postępowania kierownika / kierownictwa tej firmy?

Tragedia
@Stefan

Zarówno Prezes firmy jak i kierownik nie powinni się znajdować na swoich stanowiskach jeden kłamie lepiej niż drugi w polityce pewnie by się spełnili ale o firmie i jej funkcjonowaniu nie mają pojęcia

@Tragedia

A powiesz coś więcej na temat tych kłamstw? Jak oni aktualnie się zachowują tak w ogóle, wciąż jest niezmiennie?

Cyrk
@Ewa

Prezesa kłamstwa to jak zawsze że on się stawia za pracownikiem i walczy abyśmy mieli lepiej a nic nigdy nie zrobił w tym kierunku zawsze gada że jak będą wyniki to będą pieniądze a jak by się człowiek nie starał to i tak nic nie dostanie bo Ci zabiorą jeden zgania na drugiego że on nie może dać premi większej bo u góry zabierają cały czas temperują zapał i chęci do pracy swoim postępowaniem bo polityka baranich łbów to jest cały czas szukać gdzie upierdzielić a nic nie dołożyć czasem mam wrażenie że oni z własnego portfela dają na premie ale czego się spodziewać po Polaczkach za sterami sam nic nie prezentuję i nie ma a jeszcze drugiemu zabierze z mściwości byle nie miał więcej

niezadowolony

Do bólu, tu nie ma normalnych godzin pracy a z nocki schodzisz popołudniu, masakra .

@niezadowolony

Chyba troszkę wyolbrzymiasz te nocki? Bo od której do której powinny trwać normalnie?

Ej
@niezadowolony

Nie ma żadnych nocek.Tylko dwie zmiany.A obecnie jedna od 8 do 16.

Amazon

Piękne podwyżki inflacyjne 6% szkoda że jesteśmy w Polsce i inflacja była 2 razy większa. Brawo dla prezesa za zarabianie na pracownikach widać że emerytura się zbliża

Dawid
@Amazon

Przynajmniej dali jakieś podwyżki, w wielu firmach nie można było na to liczyć w tych czasach. Jak wyglądają pensje w stosunku do innych firm w Wałbrzychu?

Tragedia
@Dawid

Od razu widać że biuro się uruchomiło hahaha.

Amazon
@Dawid

Podwyżka inflacyjna jest obowiązkowa więc proszę nie pisać głupot po pierwsze a po drugie Ja pracuję w tej firmie a nie w innej

Robol
@Dawid

(usunięte przez administratora) o szopenie.... Wyrównają nam w tym roku gruszkami...

CZK

Dlaczego Martusia zaprasza byłych pracowników na imprezę integracyjną wedle swojego uznania?Albo zapraszamy wszystkich albo nikogo.Wybrańców może zaprosić do siebie na grila za swoje pieniądze anie za nasze.

@CZK

Nie wiem kim jest "Martusia" ale bardziej ciekawi mnie to czemu ci ludzie już są byłymi pracownikami?

CZK
@Ewa

Pani od podawania kawy i paluszków.Tylko to potrafi.

Kordian

Słyszałem dobre opinie o firmie, może ktoś podpowie czy firma potrzebuje nowych ludzi?

Syzyf
@Kordian

Głupich,silnych i pracowitych zawsze.

niezadowolony
@Syzyf

Wykorzystają cie na maksa , brak szacunku do pracownika , porażka.

Biedny

Dziękujemy firmie za owoce i soczki.Ale wolimy dostać wyrównanie inflacyjne.

Edyta
@Biedny

No inflacja jest ogromna. A dostaliście za darmo rozumiem?? Owoce w sumie są bardzo drogie.

Biedny
@Edyta

Słaba prowokacja Pani K

@Biedny

Pani K? Zarzucasz tutaj, że ktoś pod kogoś się podszywa? Czemu?

Super

Serdeczne podziękowania dla osoby która wreszcie umyła kible.Serio.Od czasów Śp Janusza nie było tak posprzatanych toalet.Proszę częściej...

Nie polecam. Najgorszy zakład pracy w Wałbrzychu.

Oj tam
@Marcin

Jak nie chcesz za dużo zarabiać to jest OK:-).Zakład jak z (usunięte przez administratora) polecam...

Jakub

Byłem pracownikiem firmy AGC Glass od listopada 2018 roku do końca marca 2021 roku, zwolniłem się z uwagi na nie dotrzymanie warunków na jakich miałem przedłużyć umowę o pracę (brak podwyżki innej jak wyrównanie inflacji przez cały okres zatrudnienia jak i przedłużenie umowy na okres 8 miesięcy zamiast ustalonej umowy na czas nieokreślony, po prostu zostałem okłamany). Przez cały ten okres byłem świadkiem wielu dziwnych decyzji oraz kombinacji wykonywanych przez kadrę kierowniczą - jednak informacja jaką rozpowszechniają na mój temat wśród pracowników firmy jest wisienką na buraczanym torcie braku kompetencji do zarządzania zasobami ludzkimi, jak i narusza jakiekolwiek ogólnie przyjęte normy społeczne czy po prostu pokazuję jak mało szacunku mają do swoich aktualnych i byłych pracowników. Dotarła do mnie informacja, że moja osoba podawana jest jako przykład i argument dla którego cały zakład nie otrzyma podwyżki - podobno tak źle jest aktualnie z zarobkami w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej, że były pracownik Jakub z podkulonym ogonem chce wrócić na swoje stanowisko w AGC Glass. Jest to bezczelne kłamstwo, graniczące z kierowniczym mokrym snem i pisze tą opinie między innymi po to aby zdementować tę plotkę - ale równocześnie chce ostrzec potencjalnych pracowników - jeśli rozważasz prace w tym zakładzie to zastanów się nie dwa razy a dziesięć. A do aktualnych pracowników - decyzja o zmianie zakładu była jedną z najlepszych jaką podjąłem jeśli chodzi o moja kariere zawodową. Zarobki juz drugiego miesiąca są 50% większe niż w AGC, bez jakiś dziwnych rozliczeń na zasadzie "jak kierownik wstał tak dał" - pracujesz to zarabiasz i nikt finansowo nikogo nie karze. Pracuję na jedną zmianę od 6 do 14 w godnych warunkach, przełożeni szanują pracowników im podległych, bhp na wysokim poziomie co sprawia, że nikt nie boi się podejść do rozklekotanej maszyny bo takich na zakładzie po prostu nie ma :), przebierasz się w szatni a nie na stołówce przy której wybija kibel niczym Źródło Młodości w Tarnowskich Górach... Z całego serca zachęcam do przemyśleń na temat aktualnej pracy - troszeczkę odwagi może sprawić, że warunki zatrudnienia poprawią się o jakieś 30 lat, bo tyle AGC jest w tyle. A do tego kto wymyślił tę plotkę - pomyślałeś o tym, że te kłamstwo mogło dojść do mojego aktualnego pracodawcy, że szukam sobie innej/starej pracy? nie ? to lepiej idź już na emeryturę i oszczędź wszystkim nerwów. Pozdrawiam, Jakub

Mariusz
@Jakub

Historia prawdziwa rowniez slyszalem, nie orzejmuj sie Kuba. (usunięte przez administratora)

Zygi
@Jakub

Nic dodać nic ująć.To jest polityka mareczka który czuje się pępkiem świata.

@syzyf dlaczego masz taka opinie o firmie?

raczej były andjusza

Witam, czy pracuje jeszcze pani Iwona taka "rudawa" magazynierka? trącała mnie kiedyś biodrem między stojakami, pokazała mi też swoje fotki w telefonie z wakacji nad morzem, było miło ;) nie wiedziałem co zrobić. Może wpadnę odwiedzić najlepiej po południu. pozdrowioka

mułła
@raczej były andjusza

Pracuje tylko w biedrach się rozrosła.

Darek

Witam czy ktoś może napisać coś o zakładzie , jakie warunki pracy ?

Dawny Pracownik

Witam wszystkich.Jak tam u was koledzy sytuacja w związku z sytuacja?Pracujecie czy postój? Ile pracy?Pozdrawiam "starych" pracowników.

ninja
@Dawny Pracownik

Dostaliśmy 25gr/h podwyżki.Teraz weźmiemy się za pracę i damy z siebie wszystko.Dziękujemy panie prezesie,pan to potrafi docenić i zmobilizować pracownika.Taki prezes to skarb.

To co tam się dzieje to jakaś porażka. Na jednej ze zmian "Sztygar" (brygadzista) niestostownie odnosi się do współpracowników, drze mordę na ludzi , nie idzie tego wytrzymać. Zero szacunku do człowieka!!!

DoAnonim
@Anonim

To prawda.Sam jak chlał i wynosił co popadnie to już nie pamięta.

Roko
@Anonim

Chłop jest nie ogarniety ,ma swój świat zero komunikacji z ludźmi jedynie co potrafi to chodzić i skarżyć na pracowników jak ktoś coś mu powie do sedna,(nie potrafi spokojnie rozmawiac to chodzi i podpie...la to pana kierownika i umywa ręce),gdy zgłasza mu się jakieś usterki związane z produkcją to ma wyjeb..., a później bulwersy że coś jest nie tak gdy czas goni są transporty itd., uważa się za niewiadomo kogo ale na zmiany popołudniowe gdy kierownictwo pojedzie sam siedzi na telefonie za maszynami bądź w innym pomieszczeniu a reszta ludzi zap.... a chłop bierze kasę za brygadiere, wydziera się na ludzi jak coś spieprzą ale jak coś sam zrobi źle to nic się nie stało ,ktoś go kiedyś tam mianował na brygadzistę i zrobił błąd bo facet nie nadaje się do zarządzania zmianą a szczególnie ludźmi

Nie twoja sprawa,bambo

Praca w AGC to ogólnie mówiąc powrót do przeszłości.Szatnia razem z jadalnią.Doznania zapachowe podczas śniadania są nie do opisania.Kafelki pod prysznicami żółte od fajek.Sprzataczek brak.Kible śmierdzą.Maszyny stare.Co do stanowisk, są lepsze i gorsze.Na niektórych trzeba się nadzwigać.Najwiekszy plus to zmiany ,tylko rano i popoludniu po 8 godz.Świeta wolne.Jest też czas na fajke albo bajere.Wypłata różnie, chyba że masz dodatki za suwnice albo serwis ,wtedy jest ok.PAN Kierownik...miałem lepszych i gorszych.Prezes wydaje się być na poziomie.Bony na święta są.13 wypłata też , choć jej wysokość zależy od wyrobionego planu całej spółki.Najlepiej przyjść na rozmowę i samemu zobaczyć.Nie wszystkim może pasować taka praca i w takich warunkach.

XXX
@Nie twoja sprawa,bambo

Handlowcy odgrodzili się drzwiami od tego smrodu.Robole jedzą w tym smrodzie i nikomu z "góry"to nie przeszkadza.Sanepid przychodzi i też tego nie widzi.W AGC zawsze się oszczędzało kosztem roboli.Pani Marta dla roboli kupuje najtańszy szary papier toaletowy a dla "góry"biały pachnący(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agc Glass Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Agc Glass Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agc Glass Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agc Glass Poland Sp. z o.o.?

Agc Glass Poland Sp. z o.o.