Opinie o Energopołudnie Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energopołudnie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Energopołudnie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energopołudnie Sp. z o.o. w Rzeszów

Antoni Nowy wpis

INFORMUJE ZE TA FIRMA NIE MIESCI SIE JUZ POD ADRESEM UL> JANA OLBRACHTA 33 i POMIMO WIELU WEZWAŃ NIE USUNĘŁA TEGO ADRESU Z KRS !!. JEJ OBECNY ADRES TO NOWOGRODZKA w WARSZAWIE I TAM PROSZĘ WSZYSTKICH KOMORNIKÓW o KIEROWANIE SIĘ

Agnieszka Nowy wpis
@Antoni

A skąd masz to info tak wgl? I oni tak mogą w krs sobie nie uaktualniać?

Antoni Nowy wpis
@Agnieszka

Bo ten budynek należy już od kilku lat do kogoś innego a oni w KRSIe nie zmienili danych, niestety w Polsce żadne sądy ani urzędy nie sprawdzają czy firma mieści się pod danym adresem ani tego nie weryfikują, a im tak wygodniej żeby mieć tam adres bo wszystkie pisma od komorników i komornicy tam przychodzą i się odbijają od drzwi.

Agnieszka Nowy wpis

Dużo ludzi tutaj krytykuje firmę i ją odradza. Niby jest jedną wielką ściemą, podobno jeszcze parę lat temu było tutaj trzech prezesów lecz żaden nie potrafił wziąć odpowiedzialności za firmę. Czy do dziś rządzą tutaj 3 osoby, a może nastąpiły jakieś zmiany w kadrze? Jak wygląda aktualna atmosfera oraz styl zarządzania? Ktoś pracuje i się wypowie?

MW

Wykonana usługa a firma nie prąci i uważa że wszystko jest ok

Artur

Pomimo wykonanej usługi firma nie zapłaciła za fakturę pomimo, że minęło już 5 miesięcy od daty wystawienia

@Artur

To przykre, że spotkała Cię taka sytuacja. Od Twojego wpisu minęło już troszkę czasu, dlatego też może napiszesz, czy udało Ci się może wyjaśnić wszystko z tą firmą? Pieniądze zostały uregulowane?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Energopołudnie Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Remek

@Były pracownik Nie ma co wyszukiwać złych stron firmy. Nie odpowiada taka praca to nikogo nie zmuszają a ja polecam!!

Inny były pracownik
@Remek

Ja uważam zaś, że dobrze, że takie kwestie są poruszane dlatego, że ludzie wiedzą co to za firma i że lepiej się tam nie pakować.

Alicja
@Inny były pracownik

Poruszanie takich kwestii jest tu na pewno bardzo potrzebne, ale warto też dostrzec też i te lepsze strony danego pracodawcy. Wspomniałeś, iż lepiej nie rozpoczynać pracy w Energopołudnie. A powiesz jeszcze, dlaczego to odradzasz? Podaj po prostu konkretne argumenty.

Stanowczo odradzam chyba że ktoś chce się narobić za marne pieniądze po 12 godzin. Będą w delegacji sam musisz sobie załatwić miejsce do spania i sam zapłacić a potem latasz i prosisz żeby ci kasę oddali. Patologia. Pracując w Warszawie wyjazdy były o 2 nad ranem żeby to na 7 godzinę być bo o tej porze powinieneś byś w pracy a za drogę nie masz zapłacone. Trzech niby to prezesów udają biznesmenów a tak naprawdę nie mają pojecia o prowadzeniu firmy. Na początku budowy kladza lache na wszystko a pod koniec kiedy jest termin oddania latają i marsza się czemu to nie jest skończone .

J.E.

Kiedyś mnie w tej firmie zwolnili. Była to najlepsza rzecz w mojej karierze zawodowej, bo praktycznie od razu dostałem dużo lepszą pracę i przede wszystkim lepiej płatną.

Firma ta to jedna wielka ściema! 3 prezesów albo i nawet więcej i każdy umywa ręce w razie problemów! Umowa na najniższą krajową, masz oczywiście w słownej umowie zaznaczone ustalona kwotę, jednak to tylko papier! Firma (usunięte przez administratora)całkowicie. Obiecanki cacanki jednak kasy brak, w ciągu miesiąca jedyna stała kwota to przelew 10 każdego miesiąca a potem tylko zaliczki, nigdy nie to, co się zarobiło. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Już kiedyś jedego prezesa gonili z widłami, jak zamiast wynagrodzenia dla pracowników kupił sobie auto. Na obecna chwile wziął kolejny kredyt na dom, a pracownicy za ciężką i niebezpieczna pracę maja płacone głodowa pensje. Dodatkowo musza sami ponosić koszty, za wszelkie wydatki związane z codziennymi obowiązki w pracy. Odradzam całkowicie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Energopołudnie Sp. z o.o. - Rzeszów

Energopołudnie Sp. z o.o.
  • Jana Olbrachta 33
    35-614 Rzeszów
  • NIP: 8133706275 REGON: 362041398 KRS: 0000567837

Energopołudnie Sp. z o.o.