Opinie o Star Moda Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Star Moda Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Star Moda Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Moda Sp. z o.o. w Rzgów

Żaneta

Kupiłam sweter w listopadzie za 162 zł nie mam ani towaru ani pieniędzy , masakra

Żaneta

Kupiłam w lipcu 2020 buty za 135 zł . Wiele razy upomniałam się o pieniądze w styczniu tego roku przelano mi 135 zł . Czyli sprawa została pomyślnie załatwiona .

Joanna

Dziwię się własnej naiwności...kupiłam rzekomo kurtkę zimową za 195 zł, przyszła nawet dość szybko, po 3 tygodniach. Paczuszka wielkości bochenka chleba, w środku zwinięta jakaś bluzka z nie wiadomo czego...na pewno nie kurtka zimowa. Zero informacji jak zwrócić towar. Trzeba było najpierw tu poczytać.

Emil

Kupiłem buty w tym,, cudownym,, sklepie za cenę, której lepiej nie podawać, rozpadły się po jednym dniu. Dołączyłem do grona naiwnych bo również nie przeczytałem opinii.

Brałeś udział w rekrutacji do Star Moda Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Grabski

Zakupiłem buty koszt 160 plz.Otrzymałem wartości 10 plz Zgłaszam sprawę (usunięte przez administratora)

Jan

Ta pseudo firma to wielka ściema czy ktoś zgłosił z was na policję ?

bozena51

zamowilam /niby/ sweter ,cieplutki i milutki- otrzymalam bluzeczke z cienkiego polaru-na zdjeciu bylo zupelnie co innego.Totalne (usunięte przez administratora)

Witek

Ta firma to jakaś porażka. Wysyłka do 16 tygodni.... Nie Polecam

Iwona 26.11.2020r

odesłałam sandały do Chin w dniu 22.07.2020r zapłaciłam za nie 135,00zł.Do dziś tj.26.11.2020r nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.do firmy Star Moda pisałam z 15 e-maili .Wysłałam przekaz pocztowy przesyłki, wysłałam Formularz zwrotu.Dokonałam wszystkich formalności,aby zwrócili mi moje należne pieniądze.Minęło 4,5 miesiąca a ja otrzymuję od firmy e-maile z automatu. które nic nie wnoszą pozytywnego.Czuję się oszukana i okradziona z moich pieniędzy.Sprawa wymaga zgłoszenia na policję.

emill

witam, czy ktos zglosil ta firme na policje/?

Józef K

Od sierpnia br nie otrzymałem zakupionej torby skórzanej. Otrzymałem potwierdzenie zamówienia i jego treść. Firma nie odpowiada na moje zapytania nr. zamówienia. (usunięte przez administratora). Odradzam potencjalnym klientom

ms

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! (usunięte przez administratora) klientów!! Naciągacze. Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do rzecznika praw konsumenta i na policję. Zamówiłam kurtkę podobno skórzaną, tzn. opisana była jako zamszowa, skóra ekologiczna i tak też wyglądała na zdjęciu . Natomiast to co otrzymałam po 6 tygodniach od daty zamówienia, to nie wiem jak można nazwać ten materiał - chyba jakiś filcopolar (na pewno nie jest to skóra ekologiczna!). A cena jak za skórę ekologiczną. Zgłosiłam reklamację - oczywiście nie jest przyjęta, dostałam e-maila z informacją, żeby odesłać (na własny koszt) do Chin - wtedy zwrócą pieniądze. Ale koszt przesyłki będzie niewiele niższy od kwoty, którą zapłaciłam za towar - uważam, że jest to kpina z klientów. Niestety nie przeczytałam wcześniej opinii klientów. Dlatego przestrzegam wszystkich przed ta firmą.

Krzysztof

Również kupiłem, zapłaciłem, towar nie dotarł. Po 16 tygodniach wnoszę o zwrot pieniędzy i otrzymuję 2 maila, czy chcę delivery. Nie, chcę odzyskać pieniądze. Czy ktoś zgłaszał (usunięte przez administratora) na policji?

Seba
@Krzysztof

Witam ja czekam od szóstego czerwca 2020 roku na moją kurtkę i też żadnego odzewu piszę do nich maila ale bez skutku

Maria

Absolutnie nie polecam od lipca czekam na zwrot pieniędzy za odesłany na własny koszt do Chin towar .Szkoda się z nimi zadawać.

Daria

Zamówiłam dwa miesiące temu sukienkę. W końcu otrzymałam paczkę. Niestety w środku była inna sukienka w rozmiarze XXL (noszę s). Zaproponowali mi zwrot towaru bądź 20% zniżki na kolejne zakupy (podziękuję). Wybrałam zwrot. Oddadzą pieniądze jak przesyłka dojdzie do Chin. Poprosiłam by opłacili paczkę. Otrzymałam odpowiedź, że koszty zwrotu ponosi kupujący. Nieważne, że wina leży po ich stronie - mam wysłać paczkę do Chin i zapewne zostać bez pieniędzy i sukienki. Nie polecam.

Sebastian

Zamówiłem kurtkę 06 06 2020 za 270 zł do dnia dzisiejszego jej nie otrzymałem

slawa

Dostałam maila z nr przesyłki potwierdzającego nadanie ale jak spr to jest informacja ze przesyłki nie nadano. Na pytanie o co chodzi i kiedy mam oczekiwać dostawy uzyskałam odp że nie zawsze nr działa, a czas dostawy może być do 16 tygodni.

DANA

Odesłałam 04.08.2020 zakupiony towar i do dziś nie mam zwrotu pieniędzy telefon który widnieje pod adresem wysyłki mówi że nie istnieje, na pytanie kiedy dostanę pieniądze otrzymałam odpowiedź że jeżeli nie wpisałam numeru identyfikacyjnego to ten towar nigdy nie wróci do Chin - taką dostałam odpowiedź, zadałam pytanie to gdzie jest mój towar ? (usunięte przez administratora)

Mariusz

Dnia 09-08-2020r dokonałem zakupu butów przekierowanego z Facebooka na stronie sklepu , wpłaciłem 150zł . Następnego dnia otrzymałem email o treści dokończ zakupy. PayU potwierdziła že wpłata dotarła. Star Moda twierdzi że wpłaty nie ma i zamówienia też nie ma i pieniędzy nie zwrócą.

Teresa

w dniu 14.07.2020 roku zamówiłam w państwa firmie buty sandały cena 135zł do dnia dzisiejszego obuwie nie dotarło nr zamówienia 14433658110118 Mogę wiedzieć czy zamówienie będzie kiedykolwiek zrealizowanie,jeśli nie proszę po zwrot gotówki z poważaniem Teresa Mój e-mail teresadziamba@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Star Moda Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Star Moda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Star Moda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star Moda Sp. z o.o.?

Star Moda Sp. z o.o.
  • Pabianicka 100/102 lok. 6