Opinie o Sweet Factory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sweet Factory Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sweet Factory Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Factory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

pianka

Pracuję od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Już sam proces rekrutacji był dla mnie przyjemny i bezstresowy, kierownik regionalny bardzo miło i profesjonalnie przeprowadził rozmowę, a na miejscu zostałam równie dobrze wdrożona w specyfikę sklepu i bez żadnego poczucia presji mogłam się szkolić. Bardzo cenię sobie pracę tutaj, czuć szacunek do pracownika i dbałość o przyjemną atmosferę. Stworzenie rodzinnego klimatu to naprawdę jeden z priorytetów firmy i doceniam wkład góry w to, byśmy wszyscy czuli się tutaj dobrze. Wysiłek i wkład pracowników w rozwój sklepu jest przez firmę doceniany, nie oszczędzają na nas. Wynagrodzenie atrakcyjne. Czuję się tutaj szanowana, doceniana i naprawdę z przyjemnością mi się tutaj pracuje, przez co faktycznie mam motywację by dbać o dobro sklepu i go dobrze reprezentować.

Asia
@pianka

A można tam siedzieć czy trzeba stać cały dzień? Są jakieś zmiany czy ile godzin się pracuje? 6-8?

0 kompetencji

należy dodać, że praca tylko ze statusem studenta i tylko kobiety :)

Jakub
@0 kompetencji

Nie prawda, nie tylko kobiety.

O zarobkach kierowników piszecie? A co z magazynem? Do niego na to stanowisko wyświetla mi się właśnie aktualna oferta w której podają zarobki od 6 300 do 6 600 zł. różnica nie znacząca ale mieści się w tej wspomnianej wcześniej szóstce. Czy był tu może ktoś z was już na rozmowie? co sprawdzają?

Ano ja też bym w pracy raczej posiedziała, czemu jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi poprzedniej Pani? mnie zastanawia praca jako zastępca kierownika, głownie z powodu wskazanych widełek placowych, mieszczą się w przedziale od 4,8 do 8 tys. co składa się na te ponad 3 tys różnicy? I czy jest tu ktoś kto pełnił te funkcje? czy to ciężka praca?

Były pracownik Nowy wpis

Kwota którą podajesz to raczej Warszawa bo kierownik a 6000 brutto na umowie. W pracy nie ma opcji siedzenia stoisz.

pianka

Asia Nowy wpis
@pianka

Karolka

Słuchajcie, czy to jest tak, że tego wspomnianego dodatku za weekendy nie ma, bo to zlecenie? I czy nie brali przypadkiem pod uwagę by jednak wprowadzić? A co z tą prowizją z opisu? Jest o niej jakaś krótka wzmianka ale nikt się nie odniósł. Nie jest za duża i dlatego? Ile wyniesie?

Firma Sweet Factory Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Cześć, w necie jest oferta ich na sprzedawcę. Nie ma nic w sumie napisane, żeby tylko kobiety zatrudniali, tak jak sugeruje ktoś niżej, więc może mnie przyjmą? Tylko bym chciał wiedzieć, jak to jest z tymi sobotami i niedzielami pracującymi, wtedy jakiś dodatek przysługuje?

czosnek

Nie przyjmują tylko kobiet, wręcz przeciwnie, mężczyźni są tam bardzo poszukiwani (pod względem pomocy przy dostawach i innych cięższych obowiązkach). Za weekendy nie ma żadnych dodatków.

0 kompetencji

należy dodać, że praca tylko ze statusem studenta i tylko kobiety :)

@0 kompetencji

A co to za jawna dyskryminacja starszych panów? :/ Przyczyna jest z podtekstem czy po prostu taka polityka firmy?

@Urszula

jeżeli dla Ciebie 27 lat to starszy pan to nieźle

@0 kompetencji

A to ktoś taki tu pracuje? ;p To miało być tylko w nawiązaniu do statusu studenta i płci pięknej. I to tak na poważnie mężczyzn nie zatrudniają czy to po prostu taka preferencja tu jest? ;)

Jakub
@0 kompetencji

Nie prawda, nie tylko kobiety.

Baśka

Widziałam parę wzmianek o samych kierownikach i zastanawiam się przy tym jakie są perspektywy na awans? Chyba nikt jeszcze o nim nie pisał? Na to stanowisko można się dostać jedynie przez ogłoszenie czy jednak istnieje jakaś szansa na rozwój?

Iwa

Byłam na rozmowie w Opolu.Calkowita porażka.Dziewczyny bardzo nieprzyjemne i wulgarne a do tego przymus sprzedawania starych bardzo twardych miśków za duze pieniądze.Nie polecam szkoda czasu:

@Iwa

A opiszesz dokładniej te rozmowe? o co w ogóle ciebie pytały? Zresztą piszesz o przymusie... klient chyba sam decyduje czy kupi czy nie? Masz tu z tego jakąś prowizję jak sprzedaż im ich więcej? coś niby pisali o premiach, podasz zasady?

@Iwa

To chyba zależy na kogo trafisz. Ja miałam rozmowę online chyba z kierownikiem regionalnym. Pomimo, że aplikowałam na sprzedawcę, to była to najbardziej profesjonalna rozmowa na jakiejkolwiek byłam. Pomimo że się stresowałam, to rozmowa została tak poprowadzona, że zapomniałam o stresie.

Urszula

Chyba? To osoba rekrutująca nie przedstawiła się wprost? A to ciekawe czyli czekajcie jest do wyboru czy chcesz zdalnie czy na miejscu? Po zdalnym jest kolejny etap jeszcze czy jak to dalej wygląda?

Workerka

Praca w Sweet jest ok. Kasa w porównaniu do innych miejsc w handlu jest naprawdę dobra, podstawa plus premia od dochodu sklepu. Pracuje w zgranym zespole, atmosfera jest ok. Od czasu do czasu przyjeżdża regionalny, który jest wymagający, ale bardzo pozytywny. Z każdym porozmawia, widać ze mu zależy na ludziach. Po jego wizytach ma sie wrażenie, ze jest sie kimś więcej dla firmy niż tylko pracownikiem. Swoją drogą ciekawe czy jest wolny XD Minusem jest, ze pracuje się w niedziele i wszystkie święta wolne od pracy.

@Workerka

O proszę, czyli tego typu relacje się pojawiają między pracownikami? ;p To jak obecnie się integrujecie w takim razie?

Eliza

Bardzo przyjemnie mi się pracowało. Gdyby niekonieczniesc przeprowadzki na pewno bym została. Maja premie, w sezonie letnim wysokie, a to rzadkość w podobnych branżach. Jasne zasady pracy. Szefowa miła i nastawiona na drugiego człowieka. To już tym bardziej rzadkość. Elastyczny grafik, to tez duży plus. Do minusów chyba tylko to, ze latem długo otwarty, ale powiedziane jest już na rozmowie rekrutacyjnej. Mile będę wspominać.

Jakiś czas temu aplikowałem na stanowisko kierownika, dostałem telefon i umówiłem się na spotkanie online, niestety na spotkaniu nikt się nie zjawił, czekałem 15 minut, następnie wykonałem telefon na numer z którego do mnie dzwoniono...nikt nie odebrał, także pełna olewka kandydata. Jeżeli tak wygląda szacunek i współpraca na samym początku to dziękuję bardzo.

Ciekawa
@Kandydat

A w jakim mieście?

Tragedia

Rozmowa rekrutacyjna to była porażka. Osoba rekrutującą nie ogarnia podstaw, nie słucha również odpowiedzi i wprowadza w błąd. Po miesiącu okazuje się ze wynagrodzenie będzie inne niż było w trakcie rozmowy. Każdy mówi coś innego. Inną informacje otrzymujesz od kierownika, inną od menagera, jeszcze coś innego mówi kierownik a wersja szefa jest jeszcze inna. Panuje ogólny chaos… nie polecam. Strata czasu

Niezadowolona

To była chyba najgorsza „rozmowa rekrutacyjna” (jeśli można to tak nazwać) jaką miałam dotychczas.(Olsztyn) Jechanie na spotkanie przez pół miasta, które odbyło się na stojąco i trwało może z 3min. Brak informacji o wynagrodzeniu, jak praca dokladnie mialaby wygladac itd. Żadnych konkretów. Przez telefon otrzymałam informację, iż grafik jest elastyczny, dopasowany do osoby, ktora szuka pracy rowniez na pół etatu- na rozmowie okazalo się ze jednak Pani szuka osoby na caly etat, poniewaz zmienily się plany z innymi osobami. Koniec końców Pani miała odezwac się jeszcze w ten sam dzien i dać informację czy jest mozliwosc zatrudnienia osoby na pol etatu i co udało się ustalić. Myślalam ze wtedy otrzymam wiecej szczegolowych informacji. Pani mnie oczywiscie nie poinformowala - i nie zadzwonila co moze wnioskować o malo profesjonalnej firmie, braku szacunku do drugiej osoby, lekceważącym zachowaniem. Szkoda czasu - nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Factory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sweet Factory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Factory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Factory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sweet Factory Polska Sp. z o.o.
  • Postępu 12
    02-676 Warszawa
  • NIP: 5213519697 REGON: 141731473 KRS: 0000323657

Sweet Factory Polska Sp. z o.o.