Opinie o Zutmar Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zutmar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zutmar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zutmar Sp. z o.o. w Łódź

Wacek

Zarobki tragedia,niższe od najniższej krajowej + nagroda którą można dostać ale nie zawsze,nadgodziny godzina za godzine.Zero socjalu.Chaos w planowaniu produkcji,Ta firma to dawny PRL.Ale napewno będziesz miał najniższą krajową.Powodzenia.

Klocek
@Placek

Narzędzia są,ale jakby ich nie było.Tzn trzeba zamawiać.A jak przyjdą to albo nie pasują albo są słabej jakości.Tanszych nie było.Tu trzeba kombinować i brać to co jest. BHP istnieje teoretycznie.Ludzie przychodzą pod wpływem i jest akceptacja .Apteczka niepełna tzn pół plastra. Książkę by można było napisać co tu się odyebawszy.Jest paru nierobów co nic nie robią tzn robią dobre wrażenie.

Jarek Nowy wpis

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie,ludzie którzy tam zarządzają nie mają pojęcia o tym.Brak narzędzi ,brak atmosfery zarobki tragedia,gołe nadgodziny,brak socjalu.Tam są tylko obiecywanki które nigdy nie dochodzą do skutku.Porażka.

Wacek Nowy wpis
@Jarek

To prawda,w tej firmie bazuje się na emerytach którym chyba nie zależy na wyższych zarobkach,cieszą się że wogóle mają płacone.Ŵieczne pretensje,nie porozumienia,brak jakichkolwiek widoków na poprawę.Brygadziści oprócz może jednego to porażka.Tam nic się nie zmienia od lat.Puste słowa że będzie lepiej.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Zutmar Sp. z o.o.?

Nowy Nowy wpis

Na jakim poziomie zarobki,co produkuje zutmar i jakie są działy.Proszę o konkretną odpowiedź,bo po tych opiniach to tragedia.

Gacek
@Wacek

(usunięte przez administratora)Premie to jakieś wydzimisie.Nadgodziny niby płacone niby nie.Ludzie boją się odezwać o własne pieniądze.Na wszystkim są oszczędzane pieniądze,brakuje narzędzi i innych rzeczy.Woda do picia dla pracowników jest tylko w okresie letnim.Ta firma to jeden wielki chaos,logistyka to śmiech na sali.

Placek
@Gacek

Narzędzia dla amatorów, a nie na produkcje ale wymagania są i zawsze za wolno szkoda że nie ma czym robić to już się tym nie przejmuja bo zawsze było tak robione.Jak ktoś chce innymi pracować niż ma do dyspozycji to se kup.Nie na wszystkim jest oszczędzane,samochody służbowe co rusz to nowe i na wypasie.Woda jest przecież w kranie,w Łodzi jedna z lepszych!

@Gacek

W tej firmie,wszystko jest tak jak w latach 90 tych,bałagan,chaos i wieczne pretensje.Tam nic się nie zmienia od lat,zarobki też.

Klocek
@Placek

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zutmar Sp. z o.o..

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Zutmar Sp. z o.o. na stanowisko operator produkcji? Pojawiło się 8 grudnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Gregory

A na jakie stanowiska potrzebują? Za najnizsza krajowa bez szans na podwyżkę ??

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Zutmar Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bobi

Typuje, że z powodów finansowych?

Alicja
@Bobi

No niby tak pisali ale pytanie czy ktokolwiek w ogóle stąd odchodzi? Bo atmosfera podobno bardzo w porządku. ;)

Bobi
@Alicja

Pod jakim względem atmosfera w porządku?

Cycu

Zarobki bez szału ale atmosfera zajfajna ludzie pomocni co do alkoholu nie widziałem

Paulo
@Cycu

Zarobki bez szału? Czyli rozumiem, że 3 koła i się ciesz? Co masz na myśli pisząc atmosfera zaje fajna?

Winetu
@Cycu

To co kasa nie jest ważna tylko atmosfera?

Jacek

Ta osoba,która napisała te oszczerstwa,pod adresem dyrekcji i brygadzistów,to analfabeta ,który chce zabłysnąć.Obraża osoby ,które znają się na pracy,a on sam był słaby i już go nie ma.Jak się nie chce pracować to się pisze takie bzdury i złe opinie na temat,firmy Zutmar ,której produkty,doceniły ,polskie jaki zachodnie firmy,które od lat,współpracują.A co do dyrekcji i brygadzistów ,to osoby które znają się na pracy i kierowaniu firmą.W każdej firmie są jakieś nie porozumienia,ale dorośli ludzie umieją się dogadać.Polecam tą firmę.

Jarząbek Wacław
@Jacek

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego zakładu, zarząd naszego Zutmaru. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław.

@Jacek

Planowałem się tu zatrudnić, ale widząc te komentarze to się grubo zastanawiam. Jak tu z zarobkami?

Ty
@Gregor

To idź do Biedronki.

Bytlenta doprowadzają człowieka do depresji nerwicy a później twierdzą że nie jesteś ich pracownikiem nie polecam nikomu tego zakładu pracy w nim Teraz przechodzę ten stan do jakiego mnie doprowadzili i zwalniają z pracy Zero szacunku dla innych pracowników!!!

@Łódź

Długo tam robiłeś?

Cnc

Firma zutmar sp. Z o o Pracowalem tam i nikomu nie polecam tam pracowac normalnej osobie a jak ktos lubi pic alkochol to jest wlasciwe miejsce dla anonimowych alkocholiku praca idealna. A co do brygadzistuw z dzialu wiertarek muwia na niego GRUBY TO CHAMIDLO DLA PRACOWNIKUW I brygadzista z hali 2 WONCHACZ nastenpny chamidl co ponizaja pracownikuw . Nie spomne co do produkci do chamulcuw konserwuja stare sruby a piszą że sa wszystko nowe wstawione. Firmy takie jak mpk lodz Pesa bydgoszcz czy warszawa mpk czy mpk poznan Powini szczegulowo obserwowac jak sa skladane chamulce czy inne czensci kture robi firma zutmar.

PrWda
@Cnc

Rozwojowa firma ,kompetetny dyrektor znający się w tej branży, prezes z wizja na dalsze funkcjonowanie zakładu.Dla chętnych zarabiać pracy dużo. Brygadziści znający się na rzeczy.Brygadzista z hali 2 chyba najfajniejszy i kompetetny. A co do procentowych napoji to za to się wylatuje z zakładu.Ten co pisze źle widocznie pił i do tego sam.Pozdrawiam kolegów.

@Cnc

Możesz jaśniej napisać( bez błędów ortograf.) co cię zmotywowało, że tak źle pisałeś nt tej firmy? Chciałem się dowiedzieć bo myślałem żeby tu aplikować. Nie wierzę, że tu się pije. Gdzie BHP?

Gregor

Chciałbym się lepiej dowiedzieć nt pracy w firmie Zutmar. Martwią mnie te komentarze, ale widzę, że to ktoś pisał komu było nie na rękę w tej pracy.Czy tu się zarobi? Pytam uczciwie!

M.M

Oceniam tą firmę bardzo dobrze,atmosfera w pracy jest bardzo dobra,a to połowa sukcesu.Pracownicy z dużym stażem,pomagają nowo przyjętym.Kadra zarządzająca OK.Jedynym minusem jest płacenie za godziny nadliczbowe, ale myślę że to można zmienić żeby wszyscy byli zadowoleni.Myślę że te negatywne opinie ,piszá osoby którym nie zależało na pracy,albo nigdy nie pracowali w korporacji,ale wszystko przed nimi.Warunki socjalne może nie są takie jak w dużych firmach,ale atmosfera w pracy to rekompensuje.Polecam tą firmę.

Cnc
@M.M

Ten co pisal to napewno kts z lini bocznej dyrektora technicznego To jest bzdura nie powiem co do wyplat pensja na czas a reszta to sciema dyrektor techniczny i zarazem wice prezes toleruje alkocholizm w pracy na dzialach hali 1. 5. 2.3.4 to wuda sie leje od rana a najlepiej sie pracuje po poludniu to dopiero tam sie dzieje robisz robote i pijesz a jak ktos chce sa skladki od 5 zloty lub po 10 zloty.

@M.M

Co do zarobków to poniżej 3 tys niema? Brygadzisci pomagają?

Jaka atmosfera jest między działami w Zutmar Sp. z o.o.?

On

Myślę że jest dobra,wiadomo że w grupie ludzi znajdzie się jakaś czarna owca.Najważniejsze że każdy wie co ma robić.Płace mógłby być trochę wyższe,konkurencja nie śpi,szkoda gdyby pracownicy odchodzili,a ta grupa ludzi zna się na pracy,ale to już zależy od zarządu.

E

Nadgodziny są gołe

K.K

Może być,bez fajerwerków,nadgodziny płatne tylko że stawki.Wypłaty na czas.

Łucja

Czy ktoś będzie tak miły i napisze mi w jakich godzinach pracuje się w Zutmar? Czy są jakieś zmiany? Wiele osób chciałoby znaleźć pracę, którą będą mogli dopasować do swoich innych obowiązków, stąd to pytanie.

weteran
@Łucja

6-14/15, czasem druga zmiana

kontrahent

cały czas wymyślają powody, żeby nie zapłacić faktur, nie polecam

weteran
@kontrahent

Nie wiem jak z fakturami ale pensje zawsze są na czas...

Operator

Witam a jak tam na stanowisku operatora CNC ? Ile płacą dla osoby z doświadczeniem ?

Asłanowicz

Ta firma to dawny PRL dopiero młody dyrektor bądź co bądź po znajomości "wnuczek" bez jakiegokolwiek wykształcenia technicznego wprowadza drobne zmiany, ale całe kierownictwo to rodzinka i do tego chamskich ludzi i cwaniaków co myślą, że są pępkami Świata. Prostaki i buraki którym gdy interes nie idzie wyliżą Ci wszystko a jak idzie wyrzucą na zbity **** jak stary telewizor. To widać zresztą po ich twarzach. Generalnie w tej firmie możesz być tylko pomiataczem starych pracowników weteranów %% i kierownictwa. Ojciec syn wnuczka wnuczek córka mąż córki były milicjant i tak dalej.

Lis

Obiecują dobre stawki a co się okazuje że to ściema!!! Jednym słowem masakra Bez wazeliny nie zrobisz kariery jak co nie kturzy brygadzistci. Nie doceniają są chamscy i pijacy i KŁAMCZUCH Y NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!

HP

Firma obiecuję kokosy żeby tylko zatrzymać pracownika- niestety na obietnicach się kończy. Zarobki słabe, ciągle nadgodziny za gola stawkę (praca po min. 9h dziennie). Od rana niektórzy lubią sobie wypić- w tym brygadzista. Nikt się z tym nie kryje. Na hali ciemno jak w szopie, ja nawet w garażu mam lepsze warunki do pracy. W biurze balagan, nie mozna nic zalatwic. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zutmar Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Zutmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zutmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zutmar Sp. z o.o.?

Zutmar Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Senatorska 12
    93-192 Łódź