Opinie o Promal Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Promal Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Promal Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promal Polska Sp. z o.o. w Poznań

Łucja Nowy wpis

Wybaczcie, ale mam wrażenie, że niektóre osoby, które poszukują pracy, mają za bardzo roszczeniową postawę. Skoro firma kazała Ci czekać na kontakt, po co dzwonicie po 3 dniach z pytaniem o decyzję! To nie pracodawca, a pracownik powinien zaprezentować, co ma do zaoferowania firmie. Chciałabym dowiedzieć się więcej o przebiegu rozmowy, zadają standardowe pytania, czy można spodziewać się jakichś niespodzianek? Czy atmosfera podczas spotkania jest miła, czy raczej napięta?

Kandydat Nowy wpis
@Łucja

Serio ?! Teraz mamy czasy pracownika,nie pracodawcy. I szybko to się nie zmieni. Wystarczy pomyśleć,to nie boli a mianowicie,kandydat dzwoni po trzech dniach bo chce mieć jasną sytuację czy będzie zatrudniony czy nie. Bo odpala np. Olx i szybko ma pracę. To pracodawcy mają wymagania żenada a stawki masakra.

X

PORAŻKA NIKOMU NIE POLECAM

Rozmowa kwalifikacyjna Nowy wpis
@X

Zgadzam się z przedmówcą

Krzysztof Nowy wpis
@Rozmowa kwalifikacyjna

Dzięki, że dajesz znać, ale byłoby lepiej gdybyś podał/podała jakikolwiek szczegóły, bo tak to nie wiadomo dlaczego nie warto tutaj pracować. Podałeś/Podałaś nick "Rozmowa kwalifikacyjna", to pewnie nie jesteś zadowolony/zadowolona z jej przebiegu, może zaproponowali Ci zbyt niską kwotę?

A więc zapraszają cie na rozmowę wypytają się wszystko z C. V zapytają o Twoje oczekiwania finansowe nic tak naprawdę od siebie nie powiedzą bo chyba nie mają o czym dla mnie bardzo dziwna sprawa każą czekać człowiekowi 2, 3 dni na odpowiedź i na końcu jak dzwonisz i się pytasz jaka decyzja to nie potrafią się określić ???????????????????? następnie mówią że nie spełniasz ich oczekiwań a będąc obecny na rozmowie Ci tego nie powiedzieli hahaha porażka nie polecam nawet ochraniarz jest zakrecony????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Promal Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Promal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Promal Polska Sp. z o.o.
  • Gołężycka 132