Opinie o Tge Instal Sp. z o.o. w Rakszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tge Instal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tge Instal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tge Instal Sp. z o.o. w Rakszawa

Canpack1

Firma wykonywała instalacje technologiczne na naszym zakładzie wraz z projektem WSZYSTKIE PRACE WYKONALA W WYSOKIM STANDARDZIE I JAKOSCI - ZDECYDOWANIE POLECAM !!

Administrator Nowy wpis

Firma Tge Instal Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Łask. Ile płacą na stanowisku Kierownik Robót?

Odlewnia1 Nowy wpis

TGE INSTAL wykonywala sieci i instalacje na naszym zakladzie w systemie projektuj buduj wykonali wszystkie prace rzetelnie i prawidlowo POLECAM

Canpack1 Nowy wpis

Kaam Nowy wpis

Na Rzeszowie to jedna z lepszych firm na prawdę spoko się tu robi

Aplikowałeś na stanowisko Kosztorysant oferowane przez firmę Tge Instal Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Chiller OY

TGE INSTAL is great Company I herby confirm very good skills and accurancy of all staff of Company

Irena
@Chiller OY

Nice! What about a paycheck? Is it great too?

Chiller OY
@Irena

Irena I don't get paycheck from there but the other side they get it from me so Your quest. is odd?!

klient01

firma rzetelna, profesjonalna znająca się na rzeszy - POLECAM

Rzeszowiak

Ta firma to jakiś dramat zero pojęcia o robocie biorą się za roboty o których nie maja pojęcia. (usunięte przez administratora)strach pracować ponieważ dla nich liczy się tylko kasa a nie pracownicy. Tyle firm podwykonawczych co się przewinęło tam to jest jakaś masakra. Odwalają taka maniane ze szok. Brak organizacji właściciel firmy ma na wszystko (usunięte przez administratora) i tylko nadrabia krzykiem a pojęcia nie ma o niczym.uważajcie na nich nie podpisujcie żadnych umów

Marzena
@Rzeszowiak

Skąd tu te rozbieżności w opiniach tak właściwie? Bo widzę, że są osoby, które korzystnie o firmie się wypowiadają. To jakie wy macie konkretnie doświadczenia z nimi, że taka ocena jest? Bo współpracowaliście, tak?

Rzeszowiak_glu_pek
@Rzeszowiak

Ten kolega Rzeszowiak to nie klient tylko jeden z kilku (usunięte przez administratora) podwykonawców z którymi mieliśmy nie przyjemność współpracować bo po prostu wyrzucilismy go z budowy bo nie znał się na robocie -coraz więcej takich (usunięte przez administratora) niestety w polskim budownictwie to piekarze mlynarze którzy zakładają firmę i chcą robić na dużych budowach a nic nie pot_rafia pozdro pseudo Rzeszowiaczku Ziomek

Marzena
@Rzeszowiak_glu_pek

No i chyba wyszło szydło z worka. ;) A tak z ciekawości to co takiego robił, że wyszło na jaw, że się nie zna? Bo chyba musiał coś popsuć skoro tak stwierdziliście?

Cargil

firma w segmencie instalacji przemyslowych i nie tylko prezentuje wysokie kwalifikacje wykonawczo projektowe polecam

Beata
@Cargil

Tzn co, dobrze robią czy źle? Pisz normalnym językiem pls :D

grizzly07

pracuję 3 lata w firmie i wszystko w porządku - klimat, kasa i ludziska ok narra

Jarek Sz.

Firma TGE INSTAL jest moim częstym podwykonawcą - to sprawdzony partner którego warto polecić wszystkim wykonującym większe inwestycje gdzie trzeba zrobić coś bardziej wymagającego techniczne POLECAM JAREK SZ.

Tomasz P.

firma rzetelna i ogarnięta technicznie - jestem zadowolony z wykonanej przez nich inwestycji która nie była łatwa technicznie

tommy

firma w porządku, płacą na czas i ogólnie spoko

Stan92

Moja opinia jest bardzo negatywna,poniewaz firma nie dba o atmosfere w pracy i bezpieczenstwo pracownikow.Z braku rak do pracy zatrudnia sie emerytow,ktorzy stosuja mobbink wobec nowo przyjetych pracownikow.Pracodawca nie interesuje sie co sie dzieje wsrod pracownikow w pracy oraz na hotelach w delegacji.Ponadto nie dostaje sie skierowan na badania przed rozpoczeciem zatrudnienia,ani zadnej umowy,w dodatku jezeli bez umowy przepracuje sie w nowym miesiacu ilosc dni i z powodu atmosfery tam panujacej zrezygnuje sie z pracy,pracodawca nie wyplaca wynagrodzenia.Zaznaczam ze pracuje sie w wiekszosci w delegacjach,po11,12,przewaznie godzin.Ostrzegam poszukujacych pracy przed Ta firma.

Kisiel20
@Stan92

Oj Stasiu Stasiu wez sie do roboty a nie wypisuj takich rzeczy nikt nie chcial robic z toba i dlatego taki przykry jestes , ja robie 4 lata w firmie i nie narzekam w porzadku ludzie sa w firmie a i premie czesto przytule jak sie sprezymy z chlopakami, prezesy tez spoko

Jan.K
@Stan92

Pan Stanisław zapomniał dodać, że to On właśnie jest emerytem/rencistą a pracował tylko 2 tygodnie z przerwami bo wciąż go nie było, bo często po prostu nie przychodził do pracy bo jak to mówił "zapił". A jeśli chodzi o atmosferę w pracy to właśnie Pan Stanisław stwarzał nie miłą atmosferę i nikt nie chciał z nim pracować bo przede wszystkim nic nie umie zrobić mimo tylu lat na karku i każdy kto z nim pracował denerwował się że wszystko musi za niego robić (usunięte przez administratora) Szefa przy rekrutacji mówiąc że jest hydraulikiem).Jeśli chodzi o skierowanie na badania to Pan ten także (usunięte przez administratora) Szefa mówiąc, że przepisze badania z poprzedniego miejsca pracy gdzie "niby" pracował jako hydraulik, co jest częstą praktyką przy zmianie pracodawcy - czego nie uczynił a wiem co mówię bo byłem jego brygadzistą. To jak można zatrudnić człowieka bez badań bo sam nie chce ich zrobić czy przepisać. Tak jak Pan Stanisław chwileczkę był to tak samo szybko znikł - opuścił miejsce pracy nie mówiąc nic nikomu o tym fakcie bo pewnie "coś" wypił i nigdy później do nikogo się nie odezwał mimo naszej próby kontaktu z tym Panem. Dlatego prosiłbym tego Pana a żeby nie wypisywał nie prawdy i nie oczerniał porządnej firmy Janusz

podwykon11

jestem częstym podwykonem obu TGE i firmy w porządku kasa zawsze na czas i pewna

Mikas

W firmie robilem 3 lata wszystko w porzadku kasa na czas ludzue spoko roboty tez ciekawe jednak pojechalem na niemcy jak firma rozhula eksport to bym pojechal od nich

Tomy1910

firma w porządku można zarobić a i atmosfera w porządku a Ci co mówią że niby nie to po prostu (usunięte przez administratora)... nara

Kornel

Gdybym się dowiedział jeszcze czy teraz potrzebują nowych pracowników byłoby super.

stasiu
@Kornel

jeśli szukasz pracy to zadzwoń do szefów firmy i się dowiesz z tego co wiem to mamy dużo budów i kontraktów na pewno coś się znajdzie jeśli coś potrafisz i jesteś chętny - kontakt znajdziesz na stronie - www.tgeinstal.pl lub www.budokom.pl

Ryniu60

Firma rzetelna kompetentna i dbajaca o pracownikow moja opinia jest pozytywna

Jan.K

Zostaw merytoryczną opinię o Tge Instal Sp. z o.o. - Rakszawa

• Jak się pracuje w Tge Instal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tge Instal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tge Instal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tge Instal Sp. z o.o.
  • 199