Opinie o EuroPower w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EuroPower. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroPower o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroPower w Poznań

seter - 2011-02-06 18:53:35 CZŁOWIEKU O CZYM TY PISZESZ WEZ SIE ZASTANOW TO PISZ SOBIE POZWY DO STOWAŻYSZENIA CHORY JESTES CZŁOWIEKU ZADZWON SOBIE DO [usunięte przez moderatora] JAK NIE WIESZ CO ROBIC TO CI POWIE A NIE GŁUPOTY PISZESZ chodzi o PORADĘ i to jest sugestia, a co [usunięte przez moderatora] jest wszechwiedzący i wszechmogący proszę bardzo napisz co zrobiłeś lub jakie [usunięte przez moderatora] ma rady chetnie skorzystamy...!!!

seter

seter - 2011-02-04 11:25:21 panowie prokurator wszedł do firmy [usunięte przez moderatora] jest na przesłuchaniu i prezes zaczyna sie dobrze robic ktos to może potwierdzic? jest jutro to zebranie ? co sądzicie o pozwie zbiorowym ktos może doradzic? jest takie Stowarzyszenie Poszkodowanych przez System Bankowy moze tam mozna szuka c tez porady [usunięte przez moderatora]

słuchajcie juz nie wazne ale mysle ze prokurator juz dawno powinien zając sie tymi ludzmi bo [usunięte przez moderatora] zakład narobili długow a teraz nie maja zeby z ludzmi sie rozliczyc a tak miało byc pieknie ładne jaja

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroPower. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

seter - 2011-02-04 11:25:21 panowie prokurator wszedł do firmy [usunięte przez moderatora] jest na przesłuchaniu i prezes zaczyna sie dobrze robic a skąd to niby wiesz? każdy może tak napisać...

seter

anonim - 2011-02-03 22:04:05 seter - 2011-02-03 21:56:33 tak to prawda i trzeba wrózowi zadac pytanie dlaczego pierdzistołki dostali wypłaty za grudzien a fizyczni pracownicy nie ..i tak jest pare osob poszło do prqacy na telefon i pakuja wszystko bo powoli wywożą wszystko takze ludzie bierzmy sie do roboty bo tak nie moze byc [usunięte przez moderatora] A mówiłem wam że w tej firmie [usunięte przez moderatora] są...tych co wymieniłem wcześniej właśnie pakują wszystko i sianko do rączki dostają...BRAWO [usunięte przez moderatora].....GRATULUJE [usunięte przez moderatora]

seter

tak przydało by sie troche egiptu w ep.słuchajcie ludziska zebranie zebraniem ale trzeba ostro chyba teraz z nimi bo [usunięte przez moderatora] nas w pracy wykorzystywali a teraz cwaniaków udaja

a

w poniedziałek jest podobno spotkanie z radą ktos to moze potwierdzić? czytałem wczesniej o jakiejs ugodzie no dobra ale co? ugoda czyli kompromis, coś za coś (pół wypłaty za cicho siedź, albo wypłata tylko zagrudzień a resztę jak sprzedamy firme?? -ja sie nie zgadzam)

seter

tak to prawda i trzeba [usunięte przez moderatora] zadac pytanie dlaczego pierdzistołki dostali wypłaty za grudzien a fizyczni pracownicy nie ..i tak jest pare osob poszło do prqacy na telefon i pakuja wszystko bo powoli wywożą wszystko takze ludzie bierzmy sie do roboty bo tak nie moze byc

anonim - 2011-02-03 21:38:29 anonim - 2011-02-03 20:40:09 panowie pare osób poszło do pracy i pakuja sprzet oczywiscie ci co poszli wypłaty za grudzien dostali to powiedzcie wszyscy o co tu chodzi i jaka sprawiedliwosc jest . jeśli to prawda to to jest niezłe przegięcie ja słyszałem że cała administracja dostała wypłatę za grudzień może jeszcze tam pracują co? powtarzam słyszałem więc jeśli może to ktoś potwierdzić...myślę że pilnie powinniśmy sie zebrać w firmie!! jestem takiego samego zdania z tym spotkaniem

anonim - 2011-02-03 20:40:09 panowie pare osób poszło do pracy i pakuja sprzet oczywiscie ci co poszli wypłaty za grudzien dostali to powiedzcie wszyscy o co tu chodzi i jaka sprawiedliwosc jest . ja dostałam [usunięte przez moderatora]

aaa - 2011-02-03 20:22:19 a jednak ujawniaja sie dalsze oszolomy ,psyhole,co pracowali w tym zakladzie,pracowalem w nie jednym zakladzie ale takich to nie bylo-za kraty do zakladu psyhicznego,to nie portal do takiej zabawy A co myślisz olej ma swoje konsekwencje..myślisz że praca w takich warunkach na zdrowiu Tobie się nie odbiła też...TO SIĘ MYLISZ..no chyba że należałeś do [usunięte przez moderatora]

anonim - 2011-02-03 20:40:09 panowie pare osób poszło do pracy i pakuja sprzet oczywiscie ci co poszli wypłaty za grudzien dostali to powiedzcie wszyscy o co tu chodzi i jaka sprawiedliwosc jest . a skąd masz takie wiadomości?

anonim - 2011-02-02 15:51:12 ja - 2011-02-02 12:04:57 PANOWIE FIRMA JEST NA SPRZEDAZ BANK ANGIELSKI BLOKUJE WYPŁATY TYLKO SĄD ZAŁATWI SPRAWE,JAK NAJSZYBCIEJ WSZYSCY NIECH SKŁADAJĄ WNIOSKI o i następny !! chłopie wiesz coś to pisz skąd i na jakiej podstawie, jaki bank, jaka sprawe sad załatwi , jakie wnioski chcesz składać?!!!jak najszybciej bo co.. jesli masz na mysli wniosek o wypłate roszczen to mozesz to zrobic ale nie musisz, ma to zrobic syndyk, a ty mozeszesz to zrobic dopiero po dwóch tygodniach od złozenia do GFSP spisanych roszczen przez syndyka pod warunkiem ze wiesz kiedy to zrobił ...nie wiem jesli ma ktos inne zdanie w tej sprawie to niecierpliwie czekam na wpis I tak kasy nie dostaniemy....k...a. Ile tego tak średnio na 1 osobe wychodzi ich zadłużenie?!

wniosek o upadłosc został odżucony przez sąd i firma jest podana na sprzedaz .jezeli sąd nakaze pracodawcy wypłacic zaległe pieniądze pracownikom to pracodawca musi wypłacic.z tego co wiem na ostatnimspotkaniu rady pracowniczej nowy prwzes chce isc na ugode z pracownikami i ma wypłacic kase za grudzien a reszte kiedy to nie wiadomo dlatego kazdy z pracowników niech składa wniosed do sądu pracy i resztą sie sad zajmie.

seter - 2011-02-02 11:43:27 UWAGA WSZYSCY NIECH SKŁADAJA POZWY DO SĄDU NA PRACODAWCE BO INACZEJ ŻADNEJ KASY NIE DOSTANIEMY.ORAZ ZA ODSZKODOWANIE ZA PONIESIONE STRATY MORALNE.I WSZYSCY MAMY SPRAWE WYGRANA I SĄD NAKAŻE WYPŁACENIA WSZYTKICH PIENIEDZY KAZDEMU PRACOWNIKOWI. dobra kto wypłaci kasę nawet jeśli będzie wyrok, polskie prawo jest jakie jest a sprawa bedzie ciagneła wyrok nie jest gwarancja zapłacenia kasy fizycznie z czego przede wszystkim, jest wniosek o upadłosc czy nie sąd ma dwa miesiacena ogłoszenie upadłosci wchodzi syndyk ma obowiazek spisać roszczenia ma na to miesiac wg art.15 ustawy i złozyc do GFSP i na podstawie tego niezwłocznie fundusz ma przekazac srodki taka jest scieżka i tyle wg mnie i albo sie zorganizujemy z jakims radcą prawnym bo jak na razie to tu na razie nie wiadomo jak odbierac te wpisy które są powazne, a które tylko zabawą z powaznej sytuacji jak ktos coś wie napwno to niech pisze na jakiej podstawie to wie a nie wprowadza popłoch...ja też niejestem pewien czy mam racje więc dobrze by było wiedziec coś więcej ale konkretów ...

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPower - Poznań

EuroPower