Opinie o Rarytas Max Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rarytas Max Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rarytas Max Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rarytas Max Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Kornela Nowy wpis

Hej. zastanawiamy się z partnerem ile by docelowo zarobił teraz podczas zatrudnienia jako mistrz produkcji. mamy zeszłoroczną ofertę, nie piszą w niej wprost ani o widełkach o wymaganym doświadczeniu. czy ma ono wpływ na podstawę?

Dostawca usług Nowy wpis

Firma w poważnych problemach finandowych. Od czerwca są nam dlużni ponad 20 tys zł, i ciągle kłamią na temat płatności. Sprawa została skierowana na drogę sądową. Nie polecam współpracy dla pracowników, ciągła spychologia, każdy dzial zrzuca odpowiedzialność na inny i nie można się nic dowiedzieć. Mistyczni Prezesi obiecują rzeczy, które nigdy się nie spełnią.

Lolo

Witam, czy ktoś podzieli się informacjami na temat pracy w Rarytas, jakie warunki, premie, pakiet socjalny.

Ela567 Nowy wpis
@Lolo

Podobno już olej pięciolitrowy kupują do ciasta ????????????koniec ciastkarni tuż tuż,przyszła kryska na matyska

Jola 53

Maakra no chyba że chcesz zapieprzac za 12brutto

Agnieszka
@Jola 53

12 brutto to chyba nie bardzo można? ;p

Ela567
@Agnieszka

Można bo jest niby premia czyli razem najniższą krajowa , natomiast wszystkie opinie prawdziwe,do dziś robiąc muza czyli różne krakersy używa się wiadra ????????ciastka różnego gatunku które stoją zaraz koło myjni gdzie wilgotno ,stoją już dllllgggi czas są używane gdybyście zobaczyli jak wygląda tu produkcja ciastek nigdy byście tego nie zjedli

Agnieszka Nowy wpis
@Ela567

Wy to macie jakkolwiek udokumentowane? Fotka / filmik, cokolwiek?

Rarytas Max Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Mistrz produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Eee

Tragedia ! Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) poniżanie ich, naśmiewanie się. Ciągły podgląd na kamerach i prezesi z kierownictwem obgadują, naśmiewają się, plotkują. Wyzysk. Ciastka niezbyt smaczne, a produkty z których są zrobione bardzo często przeterminowane (bo przecież nie wyrzuca zapasów). Ktoś powie, że są kontrolę sanepidu itd, ale co z tego skoro wszyscy o nich wiedzą. Pracownicy przed nimi mają (usunięte przez administratora) Wszystkie tego typu rzeczy są ustawiane.

Kolo345

Ciastka zakupiłem w Biedronce śmierdziały zjecxalym olejem,spalone,nic tylko przesłać foty by stracili kolejnych klientów dodam że zakupiłem krakersy sezamowe i z pewnością nie zakupie już

Ewa345

Ciastka gatunkowo masakra , produkty gorszej jakości ,sama mąka.Prezes zero kultury prezeska zazdrośnica nie lubi ładnych dziewczyn ,wchodzi na halę nie mówiąc dzień dobry i patrzy się na ciebie jakbyś miała się jej bać ,ludzie którzy coś tam wnieśli podchodzili na emerytury bądź do lepszych prac tam kierownictwo tylko płotami się zajmuje kto z kim i dlaczego ,Ukraince uciekają gdzie (usunięte przez administratora) rośnie ,tam to by się przydała wyzyta sanepidu i tych wszystkich co kontrolują Tesco Kaufland jakby zobaczyli co się tam faktycznie dzieje bez uprzrdzen stracili by kontrahentów na bank

Komuna pełną parą, powiadacie? A co ze sprzętem, też z czasów słusznie minionych? Przestarzały? Czy w tej kwestii idą z duchem czasu?

Lolo

Witam. Cz ktoś coś wie na temat pracy w Rarytas, jakie warunki, pensja, premia pakiet socjalny.Jak ta firma funkcjonuje, czy wypłacalna!!????

Coś się dzieje w przedsiębiorstwie Rarytas Max Sp. z o.o. w miejscowości Stargard Szczeciński? Dajcie znać jeśli coś wiecie nowego! Szczególnie zapraszamy zatrudnionych do podzielenia się opinią!

Burger2

Potwierdzam wszystko co napisał BURGER,jeden wielki (usunięte przez administratora) za 12zl na godzinę,i dobicie nibynpremi do najniższej krajowej.Brak szacunku,niczego,komuna pelna para,odejdą te pracownice które już są blisko emerytury bądź na i dalej tam tyrają, to zaklad pada.Nazwa adekwatna do statusu prezesów,a nue pracowników!!!wsdyt żeby tam pracować,ale niestety taki kraj,ze lepiej być nikim ,żeby móc wykarmić dzieci

Burger

Praca bardzo ciężka niby ciastka ale jest masakra mam poruwnanie obozy pracy pracownicy różni mili podli traktują człowieka z góry państwo prezesi bez wychowania wchodząc na produkcję nawet nie powiedzą dzień dobry maj ludzi za nic pracuje się tam jak by człowiek był robotem i od wejścia do wyjścia cały czas galopem palarnie zamykane żeby iść do toalety musi ktoś zmienić śniadanie 15 minut a pesja porażka dają premie a wypłata średnia krajowa 12 zł w umowie i muwia że ładna premia premia wchodzi w średnia krajowa to tak wygląda jak by jej nie było co z tego że na czas za tą pracę porażka kto świeży przyjdzie to po 2 dniach ucieka jedna pracownica pracuje na 3 etatach galopem wszędzie trzeba pracować no niestety za leżenie nikt nie zapłaci ale tam (usunięte przez administratora) a żeby dostać urlop który Ci się należy to nawet nie ma szans trzeba mieć konkretny powód by dostać 2 dni nie polecam tej firmy chyba że ktoś nie ma wyjścia to wiadomo pracuje bo tam wszyscy gadają ale nic z tym nie robią panie które sprzątają z braku pracowników pracują na produkcj

Zostaw merytoryczną opinię o Rarytas Max Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Rarytas Max Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rarytas Max Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rarytas Max Sp. z o.o.?

Rarytas Max Sp. z o.o.
  • J. Piłsudskiego 63